Milá magická žena, táto ponuka je platná

 NA 6 MESIACOV

Objednávka


do 6-mesačného mentoringového programu, ktorý ťa prevedie všetkými dôležitými témami života.

Zaisti si svoje miesto, zvoľ si spôsob platby

a vyplň svoju prihlášku 

Jednorázová platba

2 870 Eur

71 750 CZK


 • Platbu je možné realizovať len platobnou kartou. Vzhľadom k tomu, že má platobná brána GOPAY limit pri platbe, tak je potrebné uhradiť to na 2 časti.
  Prvú časť vo výške 1 600 eur uhradíš okamžite prostredníctvom platobnej brány pri vytvorení objednávky. Pre uhradenie druhej časti 1 270 eur Ťa budeme kontaktovať do 24 hodín a pošleme Ti údaje k prevodu.
 • Objednávkou kurzu sa kupujúci zaväzuje uhradiť všetky platby
 • Prístupy Ti budú vygenerované ihneď po úhrade prvej splátky kurzu

 NA 6 MESIACOV


zahŕňa
 • Členská sekcia na 6 mesiacov s maximálne užitočnými prednáškami, tréningami z mentoringového programu, vďaka ktorým sa môžeš ponoriť hlboko do hodnotných zdrojov a múdrosti k relevantným témam od prvého dňa na Ceste kráľovnej:
 • 65 hodín prednášok v 44 videách
 • 215 zodpovedaných otázok počas 26 hodín
 • 48 záznamov z práce 1:1 počas 30 hodín

Transformačné tréningy
 • 6x hĺbkové študijné prednášky
  Kataríny Runy k téme mesiaca
 • 6x transformačná aktivácia
  s Katarínou Runou

Osobná podpora a koučovanie
 • 6x súkromný 60-minútový koučing 1:1 s Tvojou osobnou sprievodkyňou
  vďaka ktorej dostaneš presne takú podporu, poradenstvo, vedenie a skutočnú starostlivosť, akú Ty osobne potrebuješ na to, aby si svoju kráľovskú esenciu zosobnila a preniesla do všetkých oblastí Tvojho života.
 • 6x 60-minútový koučing v triáde s Tvojou osobnou sprievodkyňou
  kde sa vďaka princípom zdieľaného učenia sa ponoríš ešte dôslednejšie do odstraňovania limitov a blokov, ktoré doposiaľ nemáš zvedomené

Skupinová podpora a koučovanie
 • 6x 60-minútový skupinový živý koučing s Katarínou Runou
  kde vďaka otázkam a odpovediam a práci s Katkou jedna na jednu máš možnosť rozlúsknuť konkrétne a pre Teba špecifické bloky a situácie a urobiť tak kvantový skok vpred v tvorení toho, po čom vo svojom živote skutočne túžiš.
 • 6x živý skupinový koučing s expertom na vedomé vzťahy a mužskú dušu Rastislavom Ďurove
  vďaka ktorému môžeš priniesť do pozornosti svoje vzťahové témy, trápenia ja radosti, aby si ako Kráľovná dokázala dosiahnuť takú hĺbku spojenia, intimity, podpory a radosti v Tvojich vzťahoch, po akej skutočne túžiš.
 • 6x živý skupinový koučing s expertkou na naše dary, jedinečnosť a prirodzené zdroje Danielou Bederkovou
  vďaka ktorým omnoho jednoduchšie pochopíš svoje správne a zdravé fungovanie vo svete, aby si dokázala žiť v súlade so svojím poslaním a misiou, ktorú máš na tomto svete - v ľahkosti a plnej autentickej sile. Získaš tak maximálnu podporu toho, aby si mohla svoj život žiť v integrite sama so sebou a tvojou jedinečnosťou.
 • 6x živý skupinový koučing s expertkou na komunikáciu a sociálne zručnosti Luciou Laurovou
  vďaka ktorým máš možnosť v bezpečnom neposudzujúcom priestore otvoriť témy komunikačných nedorozumení, kde jemným ale efektívnym spôsobom získaš návody a postupy na riešenie aj tých najzložitejších komunikačných výziev a medziľudských vzťahových nedorozumení.

Na výber 1 z týchto bonusov
 • 1x 60-minútová analýza 1:1 so slovenskou expertkou na Human Design Danielou Bederkovou
  na ktorej sa budete venovať tvojmu harmonickému fungovaniu vzťahov. Prejdete si analýzou tvojich darov a talentov, ale aj oblastí, ktoré sú pre teba potenciálne náročné. Vďaka tejto konzultácii lepšie pochopíš samú seba a svoje fungovanie vo svete. Tvoj život bude vďaka Daniele omnoho ľahší, spokojnejší a jednoduchší.
 • 1x 60-minútová konzultácia 1:1 so špecialistom na mužsko-ženské vzťahy s Rastislavom Ďurove
  na ktorej si s ním môžeš prejsť aktuálny problém alebo otázky, ktoré riešiš v oblasti vzťahov s mužmi - či už je to tvoj partner (aj biznisový), syn, prípadne otec, kolega, kamarát. Rastislav sa na tvoju situáciu pozrie z pohľadu vedomého muža.
 • 1x 60-minútová konzultácia 1:1 s expertkou na komunikáciu Luciou Laurovou
  na ktorej sa budete venovať nedorozumeniam, ktoré vznikli vzájomným nepochopením v komunikácii. Prejsť si môžeš nejakú konkrétnu situáciu alebo chybu, ktorú často vo svojich súkromných či pracovných vzťahoch opakuješ.

Bonusy
 • Ženský zdieľací kruh
 • Uzatvorená FB skupina
  podporí tvoj rast, priestor pre Kráľovné na zdieľanie
 • 6-mesačný prístup do knižnice tréningov

Rozloženie na 3 platby

1 x 1 500 EUR a 2 x 755 EUR

1 x 37 500 CZK + 2 x 18 875 CZK


 • Platbu je možné realizovať len platobnou kartou formou opakovaných platieb
 • Prvá čiastka pri platbe na 3 platby je 1 500 eur. Druhá a tretia je 755 eur.
  Prvá platba prebehne v deň vytvorenia objednávky, druhá za mesiac a tretia za ďalší mesiac. Po zrealizovaní všetkých troch platieb bude program uhradený.
 • 7 dní pred termínom ďalšej platby, príde emailom informácia o plánovanom stiahnutí sumy z účtu
 • Objednávkou kurzu sa kupujúci zaväzuje uhradiť všetky tri platby
 • Prístupy Ti budú vygenerované ihneď po úhrade prvej splátky kurzu

Rozloženie na 6 platieb

1 x 947 EUR a 5 x 440 EUR

1 x 23 675 CZK + 5 x 11 000 CZK


 • Platbu je možné realizovať len platobnou kartou formou opakovaných platieb
 • Prvá čiastka pri platbe na 6 platieb je 947 eur. Druhá až šiesta je 440 eur.
  Suma bude z účtu stiahnutá 6x - prvá platba prebehne v deň vytvorenia objednávky, druhá za mesiac, tretia za ďalší mesiac a potom každý ďalší mesiac. Po zrealizovaní všetkých šiestich platieb bude program uhradený.
 • 7 dní pred termínom ďalšej platby, príde emailom informácia o plánovanom stiahnutí sumy z účtu
 • Objednávkou kurzu sa kupujúci zaväzuje uhradiť všetkých šesť platieb
 • Prístupy Ti budú vygenerované ihneď po úhrade prvej splátky kurzu

Referencie

Mnohé z účastníčok minuloročného workshopu mi po jeho absolvovaní napísalo krásne správy plné vďačnosti a emócií.

Silvia

Odkedy som vstúpila do mentoringového programu, začali sa mi diať prenádherné veci. Prichádza ku mne hojnosť v každej oblasti. Prišli mi obrovitánske peniaze, ktoré som nikdy nečakala, povýšili ma v práci, vyriešil sa mi vzťah s manželom. Katkin mentoringový program určite stojí za to a ja som jeden z príkladov, že to funguje. Je to škola života, ide do takej hĺbky, v ktorej som našla úplne všetky odpovede. Do mentoringového programu som vstúpila preto, lebo som chcela pochopiť kto som, kam idem a uvidieť sebe tú silu. 12 mesiacov som stále mala k dispozícií niekoho, koho sa môžem kedykoľvek opýtať na radu, postup, na to, čo som potrebovala v daný moment. Kedykoľvek som mohla napísať mojej koučke alebo mentorke. Podpora Katky Runy je veľmi, veľmi, veľmi milá, do 24 hodín som od nej mala vždy odpoveď, veľmi si to vážim. Vďaka Katkinmu úžasnému tímu je mentoringový program niečo výnimočné. Teraz už viem kto som, akú mám hodnotu, viem kam idem, viem čo si želám a viem aj to, že môžem v živote dosiahnuť úplne všetko. To, čo Katka ponúka má omnoho väčšiu hodnotu ako suma, ktorú som do mentoringu investovala - tie peniaze sa mi tisícnásobne vrátili. Sú to najlepšie investované peniaze doteraz v mojom živote. Techniky, ktoré som sa naučila môžem použiť v každej oblasti a po celý život, to je nezaplatiteľné. Je v tom tak veľa lásky, je to niečo fantastické, úžasné, výnimočné. ❤️.

Katka

Keď som počula prezentáciu k mentoringovému programu, cítila som neskutočné volanie, že toto musím mať, toto musím absolvovať. Bol to pre mňa kvantový skok v sume, ktorú som sa rozhodla do seba investovať a tým som sama sebe dokázala, že som pre seba prioritou. Vedela som, že to bude pre mňa studnica vedomostí, že tu bude pre mňa celý rok niekto o koho sa budem môcť oprieť. Katuška je presná, trefná, nebabre sa s tým a pritom má v sebe oceán súcitu a učí aj nás mať ho k sebe, k okoliu, k veciam, ktoré by sme chceli aby sa diali ale už sa nedejú. Skláňam sa pred úžasnými mentorkami z Katkinho tímu, za to, že sú tu a za to, čo nám v programe prinášajú. Mentoringový program je úžasne vyskladaný do takého celku, kde všetko do seba zapadá. Je prirodzene transformačný, ako keď budejete dom tehličku po tehličke, transformuje nás k vlastnej sebahodnote, meneniu svojho života a chápaniu života ako takého. Kto do mentoringového programu vstúpi určite nebude ľutovať, bude sa posúvať pomalými ale istými krokmi vo svojom živote ďalej. 🙂

Ruženka

Vo všetkých témach mentoringového programu som našla niečo pre seba, vzťah so sebou, sebaprijatie, zistenie toho kto som. Keď som od Katky prvýkrát počula o mentoringovom programe, hneď som vedela, že tam chcem ísť, moja duša hovorila „áno, áno, tam musíš byť.“ Pre mňa je veľmi hodnotný celý koncept mentoringového programu. Je riešený formou kruhu, sú tam mentorky a koučky ale sme si zároveň rovnocenné, spolu vytvárame témy, navzájom si radíme podporujeme sa, aj ja môžem inšpirovať ostatné. Je to úžasný láskyplný priestor. Mentorky sú skvelé, na svojom vlastnom príklade ukazujú, čo sa udialo v ich živote a ako to vyriešili, motivujú nás k prekročeniu svojich vlastných hraníc. Neskutočne rastiem aj vďaka podpornej FB skupine. Katka je veľký praktik, silná žena, jej darom je vysvetliť veci veľmi zrozumiteľne a jasne, mám pri nej nekonečné množstvo AHA momentov. Ak mentoringový program niekoho láka, jednoznačne by tam mal ísť. Chápem, je to veľa peňazí na slovenské a české pomery, je to aj pre mňa najdrahší program, do ktorého som vstúpila, ale neľutujem ani cent a pre mňa je tá hodnota oveľa, oveľa väčšia. Pre mňa je to transformačná láskyplná škola života, ktorá ma učí nachádzať mágiu vo všetkom, čo prežívam. ❤️

Iveta

V momente kedy mentoringový program začal, povedala som si, že to bude fajn mať pravidelné prednášky, pravidelný režim, pravidelné rozhovory s koučkou. Aktuálne však vnímam ako najhodnotnejšiu práve flexibilitu, celý program je pre mňa dostupný kedykoľvek na rôznych platformách, môžem si urobiť čas kedy to vyhovuje mne a zamerať sa na to, čo práve potrebujem. Katka bola hlavnou hybnou silou prečo som sa pre mentoringový program rozhodla, je to žena činu, ktorá má skvelé komunikačné schpnosti, ide presne za cieľom, veľmi jasne dokáže veci vysvetliť, zanecháva to vo mne silné AHA momenty. Ak vás tento program volá určite počúvajte samé seba, ak máte potrebu na sebe dlhodobo zapracovať, určite do toho choďte, veľa vecí môže byť úplne inak ako si na začiatku myslíte. Veci, ktoré rozoberáme v mentoringovom programe nepočujem prvýkrát, ale to, že mám mentora, sprievodcu, niekoho kto mi dá pohľad z vonku je neskutočne hodnotné. Dávka podpory na týždennej báze je intenzívna cesta, ktorá musí či už chcem alebo nie priniesť výsledok. Je to obrovská príležitosť pre otvorenie nových dverí, ktoré som síce tušila, že sú, ale bála som sa ich otvoriť.💖💖💖

Silvia

Odkedy som vstúpila do mentoringového programu, začali sa mi diať prenádherné veci. Prichádza ku mne hojnosť v každej oblasti. Prišli mi obrovitánske peniaze, ktoré som nikdy nečakala, povýšili ma v práci, vyriešil sa mi vzťah s manželom. Katkin mentoringový program určite stojí za to a ja som jeden z príkladov, že to funguje. Je to škola života, ide do takej hĺbky, v ktorej som našla úplne všetky odpovede. Do mentoringového programu som vstúpila preto, lebo som chcela pochopiť kto som, kam idem a uvidieť sebe tú silu. 12 mesiacov som stále mala k dispozícií niekoho, koho sa môžem kedykoľvek opýtať na radu, postup, na to, čo som potrebovala v daný moment. Kedykoľvek som mohla napísať mojej koučke alebo mentorke. Podpora Katky Runy je veľmi, veľmi, veľmi milá, do 24 hodín som od nej mala vždy odpoveď, veľmi si to vážim. Vďaka Katkinmu úžasnému tímu je mentoringový program niečo výnimočné. Teraz už viem kto som, akú mám hodnotu, viem kam idem, viem čo si želám a viem aj to, že môžem v živote dosiahnuť úplne všetko. To, čo Katka ponúka má omnoho väčšiu hodnotu ako suma, ktorú som do mentoringu investovala - tie peniaze sa mi tisícnásobne vrátili. Sú to najlepšie investované peniaze doteraz v mojom živote. Techniky, ktoré som sa naučila môžem použiť v každej oblasti a po celý život, to je nezaplatiteľné. Je v tom tak veľa lásky, je to niečo fantastické, úžasné, výnimočné. ❤️.

Katka

Keď som počula prezentáciu k mentoringovému programu, cítila som neskutočné volanie, že toto musím mať, toto musím absolvovať. Bol to pre mňa kvantový skok v sume, ktorú som sa rozhodla do seba investovať a tým som sama sebe dokázala, že som pre seba prioritou. Vedela som, že to bude pre mňa studnica vedomostí, že tu bude pre mňa celý rok niekto o koho sa budem môcť oprieť. Katuška je presná, trefná, nebabre sa s tým a pritom má v sebe oceán súcitu a učí aj nás mať ho k sebe, k okoliu, k veciam, ktoré by sme chceli aby sa diali ale už sa nedejú. Skláňam sa pred úžasnými mentorkami z Katkinho tímu, za to, že sú tu a za to, čo nám v programe prinášajú. Mentoringový program je úžasne vyskladaný do takého celku, kde všetko do seba zapadá. Je prirodzene transformačný, ako keď budejete dom tehličku po tehličke, transformuje nás k vlastnej sebahodnote, meneniu svojho života a chápaniu života ako takého. Kto do mentoringového programu vstúpi určite nebude ľutovať, bude sa posúvať pomalými ale istými krokmi vo svojom živote ďalej. 🙂

Ruženka

Vo všetkých témach mentoringového programu som našla niečo pre seba, vzťah so sebou, sebaprijatie, zistenie toho kto som. Keď som od Katky prvýkrát počula o mentoringovom programe, hneď som vedela, že tam chcem ísť, moja duša hovorila „áno, áno, tam musíš byť.“ Pre mňa je veľmi hodnotný celý koncept mentoringového programu. Je riešený formou kruhu, sú tam mentorky a koučky ale sme si zároveň rovnocenné, spolu vytvárame témy, navzájom si radíme podporujeme sa, aj ja môžem inšpirovať ostatné. Je to úžasný láskyplný priestor. Mentorky sú skvelé, na svojom vlastnom príklade ukazujú, čo sa udialo v ich živote a ako to vyriešili, motivujú nás k prekročeniu svojich vlastných hraníc. Neskutočne rastiem aj vďaka podpornej FB skupine. Katka je veľký praktik, silná žena, jej darom je vysvetliť veci veľmi zrozumiteľne a jasne, mám pri nej nekonečné množstvo AHA momentov. Ak mentoringový program niekoho láka, jednoznačne by tam mal ísť. Chápem, je to veľa peňazí na slovenské a české pomery, je to aj pre mňa najdrahší program, do ktorého som vstúpila, ale neľutujem ani cent a pre mňa je tá hodnota oveľa, oveľa väčšia. Pre mňa je to transformačná láskyplná škola života, ktorá ma učí nachádzať mágiu vo všetkom, čo prežívam. ❤️

Ivetka

V momente kedy mentoringový program začal, povedala som si, že to bude fajn mať pravidelné prednášky, pravidelný režim, pravidelné rozhovory s koučkou. Aktuálne však vnímam ako najhodnotnejšiu práve flexibilitu, celý program je pre mňa dostupný kedykoľvek na rôznych platformách, môžem si urobiť čas kedy to vyhovuje mne a zamerať sa na to, čo práve potrebujem. Katka bola hlavnou hybnou silou prečo som sa pre mentoringový program rozhodla, je to žena činu, ktorá má skvelé komunikačné schpnosti, ide presne za cieľom, veľmi jasne dokáže veci vysvetliť, zanecháva to vo mne silné AHA momenty. Ak vás tento program volá určite počúvajte samé seba, ak máte potrebu na sebe dlhodobo zapracovať, určite do toho choďte, veľa vecí môže byť úplne inak ako si na začiatku myslíte. Veci, ktoré rozoberáme v mentoringovom programe nepočujem prvýkrát, ale to, že mám mentora, sprievodcu, niekoho kto mi dá pohľad z vonku je neskutočne hodnotné. Dávka podpory na týždennej báze je intenzívna cesta, ktorá musí či už chcem alebo nie priniesť výsledok. Je to obrovská príležitosť pre otvorenie nových dverí, ktoré som síce tušila, že sú, ale bála som sa ich otvoriť.💖💖💖

Máš nejaké otázky k  programu Cesta KRÁĽOVNEJ?

Ak potrebuješ poradiť ohľadne programu Cesta Kráľovnej, klikni na tlačítko "Spojiť sa so sprievodkyňou" a vyplň krátky dotazník. Sprievodkyne z môjho tímu Ťa budú čoskoro kontaktovať.

Máš technický problém alebo problém s platbou?

Potom neváhaj a obráť sa na môj tím podpory: podpora@katarinaruna.sk.

Katarína Runa