Začni žiť naplnené vzťahy a začneš žiť naplnený život

Už o pár dní štartuje tretí ročník konferencie osobného rozvoja, pod názvom Konferencia Dobrého života, na ktorú ťa chcem, ako jej hostiteľka, srdečne pozvať. Tento rok sa budeme naplno venovať tomu, ako konečne nájsť kľúč k spokojnému životu a naplneným vzťahom. Nezostane však len pri prednáškach – toto bude prvá interaktívna a zážitková konferencia osobného rozvoja! Toto by si rozhodne zmeškať nemala.

Keď sa narodí malé dieťatko, želáme mu zdravie, šťastie, lásku, spokojný a úspešný život. Ruku na srdce, mnohí ten naozaj spokojný život nevedú, hoci by si to veľmi priali. Trápia ich vzťahy v rodine, partnerstve, nedarí sa im v práci, trpia pocitom, že nech robia, čo je len v ich silách, stále ten život nevyzerá tak, ako si vysnívali. Vidíš sa niekde v tomto obraze aj ty? Tak to konečne ZMEŇ! Poď, pomôžem ti a začať môžeš už o pár dní na Konferencii Dobrého života. Pripravili sme ju pre každého, kto sa chce vymaniť zo strádania súčasného života a začať žiť naplno a v ľahkosti, v mieri so sebou samým, v láske k ostatným, no najmä k sebe. Pretože, a teraz ti poviem jedno veľké tajomstvo spokojného života, kľúčom k takémuto životu sú naplnené vzťahy.

Všetko, čo potrebuješ na začatie zmien vo svojom živote na jednom mieste

Vzťahy s partnerom, s deťmi, vzťah k práci či k poslaniu, vzťah k prostrediu, v ktorom žijeme aj ten najdôležitejší vzťah vôbec – ten so sebou samým, to všetko sú oblasti, na ktorých musíme zapracovať, ak chceme zlepšiť svoj život. Mnohokrát sú tieto úlohy pre nás až nadľudsky ťažké. Nechaj si preto poradiť od tých, ktorí nielen naplnené vzťahy sami žijú, no radi sa s tebou o svoj návod, skúsenosť a vedomosti podelia. Na konferenciu som pozvala 20 jedinečných transformačných lídrov, motivačných spíkrov, skúsených inšpirátorov a koučov. Moje pozvanie prijali aj:

 • Neale Donald Walsch sa venuje modernej spiritualite v každodennom živote,
 • Brandon Bays je autorkou The Journey Method a odborníčkou na liečbu tela a mysle,
 • Marie Diamond je jedna z TOP svetových transformačných lídrov, účinkovala v prelomovom Tajomstve (The Secret, 2006),
 • Yehuda Tagar je zakladateľom Psychofonetiky, ktorá pomáha uvedomiť si vlastné skúsenosti prostredníctvom uvedomenia si tela, vizualizácie pohybu a hlások,
 • Lenka Lutonská je priekopníčka myšlienky, že každá žena môže byť úspešná vo svojom biznise vďaka sile svojej ženskej energie,
 • Pavel Hirax Baričák, autor série úspešných motivačných kníh Šlabikáre šťastia,
 • Jozef Mihališin sa špecializuje na vzťahy v rodine a spoznávanie seba samého.

Kompletný zoznam mojich hostí ako aj program konferencie nájdeš tu.

Zážitková a interaktívna konferencia, aká tu ešte nebola

Poznáš to aj ty? Rada sleduješ motivačné videá svojich obľúbených tunajších alebo zahraničných odborníkov na osobný rozvoj, no po skončení videa máš ešte toľko nezodpovedaných otázok, ktoré im však nemáš ako položiť. Rozumiem ti, a preto som pripravila túto výnimočnú zážitkovú a interaktívnu konferenciu osobného rozvoja, prvú svojho druhu v našich zemepisných šírkach vôbec. Okrem prednášok ťa totiž čakajú aj naživo vysielané:

 • workshopy s praktickými ukážkami metód,
 • rozhovory,
 • live koučing,
 • vedené meditácie,
 • praktické prednášky, na konci ktorých sa môžeš spýtať všetko, čo ťa zaujíma,
 • hodina otázok a odpovedí.

Okrem množstva informácií teda dostaneš aj konkrétne návody, ako postupovať, aby sa aj ten tvoj život a tvoje vzťahy začali meniť smerom, akým si praješ, a najmä, akým potrebuješ. A vieš, čo je na tom to najlepšie? Účasť na tejto konferencii máš odo mňa úplne zDARma. Jediné, čo potrebuješ, je zaregistrovať sa a nájsť si čas. To je celé a tvoj život a tvoje vzťahy zrazu naberú úplne iný smer.

Tak čo, vidíme sa na konferencii? Dúfam, že povieš áno ? Ak sa chceš prihlásiť, nech sa páči, zaregistruj sa zDARma tu.