MIMORIADNA  PONUKA SA SKONČÍ O:

Prihláška do online programu
Kľúč k mužskej duši -  pre absolventky minikuzu Návod na muža

Kúpou tohto balíčka za mimoriadnu cenu získate:

 • Online program Kľúč k mužskej duši
  Sedem týždňový online video kurz Kľúč k duši muža
 • Bonus 1:
  Čo by mali vedieť ženy o mužoch a nikto im to nepovedal - ako čítať mužské signály a ako pochopiť, kedy má a kedy nemá o vás muž skutočný záujem
 • Bonus 2:
  Jeden návyk, ktorý zmení Váš vzťah - Jedna vec, ktorú ak začnete vo vašom živote s mužom aplikovať, premení váš vzťah k lepšiemu. OKAMŽITE!
 • Bonus 3:
  Test: Môj jazyk lásky - aký prejav lásky je pre vás alebo vášho partnera ten, vďaka ktorému sa cítite milovaní. Budete tak vedieť lásku nielen hlbšie prijímať, ale aj dávať tak, aby sa to naozaj dotklo srdca vášho muža!
 • Bonus 4:
  Transformačná nahrávka Zmierenie s mužmi - V tejto transformačnej audio nahrávke Vás prevediem cestou za Vašou esenciou vášnivej ženy - Milenky a zmierením sa s mužmi vášho života… tak, ako práve teraz potrebujete.

Ďakujem Vám za dôveru!

A gratulujem k rozhodnutiu zmeniť niečo vo Vašom vzťahu k mužom Vášho života!

Toto je možno prvý krok... ale máte pred sebou úžasnú, dobrodružnú cestu k lepšiemu pochopeniu mužského pokolenia.

"Katka, tento kurz sú moje najlepšie investované peniaze! ĎA KU JEM!"
Marta
Katka tento kurz je úžasný a sme ti zaň s mojím manželom veľmi vďační. Vždy sa tešíme na stredu poobede keď si ťa spolu keď príde manžel z prace vypočujeme a potom máme toľko aha momentov, že do večera je o čom rozprávať."
Mirka
"Kati videá sú úžasné, tie trefne príklady s tvojou intonáciou hlasu nemajú chybu..toľko aha momentov! A to, ako s mužmi komunikovať... už viem čo povedať a manžel už hlavu vykrúca..🤣 Super.. Radosť žiť s tým chlapom.. Ďakujeeem...
Barborka
Kati, kúpila som si online kurz po dlhom váhaní. Dnes po prvej časti môžem povedať, že to boli najlepšie investované peniažky v mojom živote…🙏🙏🙏🙏
Katarína
Veľmi pekne ďakujem za tento program. V tomto týždni som sa postavila zoči voči pravde a zistila prečo sa mi rozpadlo manželstvo. Bol to silný aháč. Naozajzisťujem o sebe veľa nového!
Jarka