Kľúč k mužskej duši

Povinná výbava do vzťahov s mužmi, ktorú vám mama nedala

… potom prišiel princ na bielom koni a s princeznou žili šťastne, až kým nepomreli…

Aj vy ste, milé ženy, čakali takýto priebeh tej vašej rozprávky o šťastnom vzťahu, ale namiesto toho prišlo niečo celkom iné? Princ sa premenil na záhadné stvorenie, s ktorým sa ťažko dohodnúť, z dokonalej lásky je neraz temné údolíčko a šťastie sa triešti v nepochopení a konfliktoch….

Nás, naše mamy ani babičky nikto neučil o mužoch, ženách, vzťahoch tak naozaj. Do výbavy (sme) dostávali periny a uteráky, v škole nás učili o fungovaní hubovitého telieska v mužskom pohlaví, ale o TO, ČO NAOZAJ O MUŽOCH POTREBUJEME VEDIEŤ nám vôbec nikto neprezradil...

Až doteraz.

Milé ženy, ak aj vy máte pocit, že:

 • muži sú skrátka kompletne iný druh, ktorému sa nedá rozumieť
 • normálni muži neexistujú, alebo ich majú výlučne iné ženy
 • vzťahy sú príliš komplikované a vyžadujú veľa driny
 • muži z nás často vyťahujú tie najtemnejšie emócie, pritom sa o tie svoje sotva podelia
 • robíte v partnerstve prvé posledné, ale stále tam nevládne porozumenie a spokojnosť
 • váš muž nemá váš vzťah alebo vašu rodinu ako prioritu, a vás to zraňuje
 • potrebujete viac prejavov lásky, povzbudenie, jeho prítomnosť, ale váš muž vám to nevie alebo nechce dať
 • ide mu hlavne “o jedno” alebo vás odmieta a neviete, ako si s tým poradiť
 • hádate sa, alebo máte tichú domácnosť, a to znamená, že vzťah nefunguje

NIE STE V TOM SAMÉ!

Podobné pocity zažívajú tisíce a tisíce iných žien. Namiesto odovzdávania hlbokého pochopenia seba a mužov ste boli hodené do vody a snažíte sa... neutopiť. A keď vám to nejde, máte pocit, že ste to vy, kto zlyháva.

AKO DOBRE VÁM ROZUMIEM! Ja sama som tým prešla. Našla som princa na bielom koni a myslela si, že sa začína moja rozprávka. Namiesto toho sa po piatich rokoch skončila - rozvodom. Ak ste aj vy zažili niečo podobné…

... nie je to vaša chyba!

Je to preto, že o skutočných mužoch a ženách z mäsa a kostí, bez koruniek a čarovných plášťov nás učili len pramálo… Nikto nám nevysvetlil, ako si naozaj do hĺbky rozumieť a budovať zmysluplné vzťahy s mužmi.

Dnes už viem, že ak by som vtedy mala kľúč k mužskej duši tak, ako ho poznám dnes, mohol byť dej mojej rozprávky úplne, úplne iný. Omyl, v ktorom som žila ja, vidím vo svojej praxi dookola opakovať tisíce žien. A pritom to nie je žiadna jadrová fyzika! Kľúč k mužskej duši je to, čo zásadne zlepší vaše vzťahy s mužmi. Pretože…

Všetka vaša snaha o skvelý vzťah s mužom

je ÚPLNE NANIČ, pokiaľ....

 

NEPOCHOPÍTE JEDNU ZÁSADNÚ VEC,

ktorá vás od takého vzťahu delí!

Ale ešte predtým, než vám definitívne prezradím, čo to je, si na chvíľu predstavte, aké by to bolo....

 • nájsť alebo udržať svoj vzťah s mužom živý, uspokojujúci pre oboch, plný radosti, príťažlivosti, vzájomného porozumenia a rastu
 • mať doma väčšinu času príjemnú, láskyplnú atmosféru plnú pohody a blízkosti
 • vedieť s mužom odkomunikovať svoje potreby tak, aby ich skutočne mohol nielen počuť, ale aj naplniť
 • byť pre muža neodolateľne príťažlivou, a zároveň vnímať a rozoznávať, ako vám on prejavuje náklonnosť a lásku
 • dopriať si bez výčitiek priestor pre seba s vedomím, že robíte to najlepšie pre váš vzťah a rodinu
 • chápať, prečo muž potrebuje od vás odchádzať preč a naučiť sa dovoliť mu to s láskou, aby sa mohol opäť s láskou vrátiť domov
 • vedieť riešiť konfliktné situácie tak, aby efektívne viedli k rozuzleniu a zbytočne vám nebrali energiu
 • prestať sama seba zahlcovať nekonečnými povinnosťami v rodine a rozdeliť si ich s mužom s ľahkosťou podľa našej prirodzenosti
 • skutočne chápať, ako funguje mužská intimita a ako muža vyživovať tak, aby ste jeho potrebu naplnili ale zároveň plne rešpektovali sama seba a svoje pocity
 • kráčať s mužom spoločne na ceste k omnoho hlbšiemu súladu a dôvernosti

Máte pocit, že je to rozprávka?? Nie, môže to byť realita, vďaka ktorej

AJ VY DOKÁŽETE ZAŽÍVAŤ VZŤAH, PO AKOM TÚŽITE - PLNÝ POROZUMENIA, PODPORY, DÔVERY A LÁSKY

Ak si teraz zavriete túto stránku s tým, že na také kecy neveríte, úplne vás chápem. Nebyť mojej vlastnej osobnej skúsenosti a spätnej väzby od stoviek žien z mojich kurzov, ani ja by som tomu neverila. Iba vďaka poznaniu a pochopeniu princípov, ktoré vám chcem teraz odovzdať, som dokázala ja sama vytvoriť taký hlboký, dôverný a živý vzťah s mojim súčasným manželom, o akom som ani nesnívala.

A pritom to, čo k dôvernejšiemu vzťahu s mužom potrebujeme, je úplne JEDNODUCHÉ.

Ja Vám to teda prezradím…. Potrebujeme začať k mužom…

tramtadadá...

 

PRISTUPOVAŤ AKO K MUŽOM!

Naozaj! To je najčastejšou chybou nás žien vo vzťahoch. Že nerozumieme, ako muži fungujú a snažíme sa na nich ísť podľa toho, ako to máme my. Teda k nim pristupujeme ako k ženám.
Asi si teraz poviete…

KATI, TO NAOZAJ? TOTO JE ONO? AŽ TAKÉ JEDNODUCHÉ?

 

Jednoduché to je, ale kým nám niekto princípy zrozumiteľne nevysvetlí, správame sa k mužom vo vzťahu úplne inak, ako by to oni potrebovali:

 • chceme, aby muž mal náš vzťah či rodinu na prvom mieste (a tým ho paradoxne oslabujeme)
 • nevieme, ako v našom vzťahu mužovi predať adekvátnu zodpovednosť, a tak to nakoniec celé “ťaháme sami” (a pritom je to vždy len naša voľba)
 • očakávame, že partner bude k dispozícii pre všetko - od módnej konzultácie po milovanie s ohňostrojmi (čo sa navzájom takmer vylučuje)
 • robíme mužom kompletný servis a zabúdame na seba (a on nás potom nemá ako zbožňovať)
 • namiesto prosby mužom prikazujeme a oni nám preto vlastne nemôžu vyhovieť (jedine za cenu straty sebaúcty)
 • máme pocit, že by nám mali lásku vyjadrovať celkom inak , ako to robia, ak to vôbec robia (a pre tieto očakávania nevidíme, ako nám ju vyjadrujú)
 • sťažujeme sa, že muži myslia “len na jedno” (a pritom je to spôsob, akým otvárajú svoje srdce pre lásku k nám)
 • máme tendenciu vyvádzať a žiarliť, už keď sa pozrú na inú ženu (a pritom pre nich znamená čosi celkom iné ako pre nás)
 • keď muž niekam odchádza, cítime sa zranené a opustené, vyčítame mu to (a pritom keď ho s láskou pustíme, sám sa rád vráti)

Chápať rozdielnosť muža a ženy je ZÁKLADNÝ KAMEŇ SPOKOJNÉHO VZŤAHU!

Katka, chcem sa Ti srdečne poďakovať za tvoje zdieľanie vedomostí o mužoch a ženách. Veľmi mi skvalitnili môj vzťah, cítim že sama sebe omnoho viac rozumiem a porozumenie správania môjho partnera viedlo k tomu, že si ho teraz omnoho viac vážim. Úprimne, päť rokov štúdia psychológie mi nedalo toľko vhľadu do mužsko/ženského sveta ako jediná Tvoja prednáška. Klobúk dole, robíš skvelú prácu!
Daniela, 32 rokov

Je to, akoby ste si kúpili nádherné, nové auto. Ale bez kľúča.

Predstavte si, že to auto konečne máte. Presne také, po akom ste roky túžili. Voňavé, pohľadné, s nadupaným motorom, vo farbe dokonalo ladiacej k vašim očiam. Sadli by ste do neho, ale… nemáte kľúč, ktorý by k nemu patril.

A tak najprv skúsite kľúče od vášho domu a garáže, od predošlých áut… zúfate si, hneváte sa, vyhrážate sa, kričíte na neho alebo trucovito mlčíte… chcete sa konečne niekam pohnúť a už vám aj začína byť zima na zadok… Ale to auto stále nič. Nakoniec vystúpite, pretože to určite nebude to správne auto pre vás! Nájdete iné, ale proces sa zopakuje. Nepomáhajú prosby, vyhrážky, nič… pomaly začínate nadobúdať pocit, že mať auto je vlastne iba na obtiaž, že funguje iba tým okolo, že vám žiadne auto nie je súdené a najlepšie vám bude aj tak chodiť pešo.

A teraz si predstavte, že k tomu autu dostanete nielen kľúč, ale kompletne celý manuál. Juchúúú! Zrazu vás odvezie kam potrebujete, pekne vykúri sedadlo pod vami a pustí aj príjemnú hudbu.

TO JE ÚĽAVA, ČO???

Cítite ten obrovský rozdiel? Vo vzťahoch je to podobné. Stačí použiť ten správny kľúč a mužská duša pre vás prestane byť neznámou.

Možno sa teraz pýtate…

 Kati, naozaj existuje niečo také, ako jednoduchý kľúč k mužom???

Existuje! Aj keď niekde bude mať každý muž svoju vlastnú trinástu komnatu, stále je dvanásť, ktoré by sme mali poznať. Ale väčšina žien o nich ani netuší!!!

Milá Katka. Chcem sa Ti zo srdca poďakovať za tvoju mužsko-ženskú prácu. Som psychologička, žijem v desaťročnom partnerstve, v ktorom máme dve deti. Veľmi často sme s mužom na seba narážali, hádali sa, nechápali svoje potreby. Riešili sme to celé roky cestou rôznych psychoterapií, kurzov, výcvikov a koučingov. Ale až na Tvojom kurze som pochopila, čo tam celé tie roky chýbalo! Rozdielnosti mužov a žien. Všetci k nám pristupovali ako k podobným bytostiam… a pritom nemohli byť ďalej od pravdy! Ďakujem Ti za to, lebo až po pochopení toho, čo si nám vysvetlila o mužoch a ženách sa náš vzťah začal skutočne hýbať k lepšiemu a dnes je jeho kvalita lepšia, než hocikedy predtým.
Lucia, 38 rokov

JE TO TAK… TIETO PRINCÍPY ČASTO NEPOZNAJÚ ANI PSYCHOLÓGOVIA ČI PÁROVÍ TERAPEUTI!

Téme mužov a žien sa vo svojej praxi venujem už viac ako desať rokov. Presne z toho najdôležitejšieho, čo viem o mužskej duši som zostavila sedem týždňový online program, vďaka ktorému sa ponoríte hlboko do porozumenia nielen mužov okolo seba (teda partnerov, ale aj vašich synov, otcov, bratov, spolupracovníkov, šéfov…)

...ale začnete viac rozumieť aj sebe ako žene.

Preto som pre Vás pripravila

online program KĽÚČ K MUŽSKEJ DUŠI

V tomto kurze odovzdávam všetko, čo som sa naučila počas mojich partnerstiev a dlhých rokov práce so ženami a mužmi v oblasti vzťahov a mužsko - ženskej polarity. Vysvetľujem v ňom to úplne najzásadnejšie, čo by mali ženy (aj muži) vedieť, aby dokázali nielen tvoriť, ale hlavne urdžať vyladené vzťahy plné intimity, dôvery, vzájomnej blízkosti a pohody.

Hodnota kurzu je 590 Eur, ktorú možno inak dáte za…

- jeden väčší nákup potravín…
- víkendový romatický pobyt…
- kabelku a topánky..-
- tri plné nádrže do vášho auta.

Vy teraz za túto cenu môžete získať to, čo kompletne zmení vaše vnímanie mužsko - ženských vzťahov. Vložila som tam všetko, čo viem o mužoch, ich emóciách, prežívaní, intimite, komunikácii, zaliezaní do jaskýň a vyliezaní z nich, ich odchodoch aj príchodoch, tichých aj talianskych domácnostiach. Skrátka o mužskej duši. Kurz je plný momentov, pri ktorých sa s veľkým AHA budete búchať po čele a hovoriť si…

TOTO SOM MALA VEDIEŤ UŽ DÁVNO!

Online program Kľúč k mužskej duši vám vysvetlí:

 • Základné rozdiely medzi ženami a mužmi, ktorých nepochopenie spôsobuje vo vzťahoch veľa napätia, bolesti a sklamania
 • Čo je základom ženskej príťažlivosti pre mužov , ako si ju vytvoriť a udržať
 • Ako opakovane otvárať mužské srdce pre lásku k nám, a pritom rešpektovať svoje pocity
 • Ako s mužmi komunikovať tak, aby skutočne počuli, čo im hovoríte
 • Ako si uvedomiť, že konflikt s mužom môže byť pre oboch veľmi hodnotný a pre vzťah vyživujúci, ak vieme, o čo skutočne ide.
 • Ako sa “hádať” konštruktívne a bez zbytočného zraňovania
 • Ako rozoznávať a prijímať prejavy mužskej lásky, hoci ich teraz možno vôbec nevidíte
 • Ako zvládať pocit, že ma muž opúšťa, odmieta či ponižuje a spracovať to tak, aby vám to prestalo ubližovať alebo sa úplne prestalo diať
 • Ako ich podporiť tak, aby dokázali zaujať svoje miesto vo vzťahu s vy ste sa o nich skutočne mohli oprieť
 • Ako nasmerovať Vašu intimitu k obojstrannej spokojnosti

Kati, a nemal by takýto kurz, ale o ženách radšej absolvovať môj muž?

Iste, možno by mal. Ale muži sa nedajú nikam dotlačiť, pokiaľ sami nechcú… Začať môžeme iba od seba. V praxi ale často vidím, keď sa začneme hýbať my samé, začne sa hýbať kompletne celý náš vzťah. A to stojí za to, nie?

Chcete lepšie porozumieť mužom, sebe ako žene? Chcete nájsť, vytvárať alebo meniť svoj vzťah do novej, láskyplnejšej, harmonickejšej a pohodovejšej podoby?

TERAZ JE TEN ČAS!

Počas siedmich týždňov online kurzu KĽÚČ K MUŽSKEJ DUŠI vám zrozumiteľne, jasne a jednoducho vysvetlím nielen rozdielnosti vo fungovaní mužov a žien, ale pridám aj tipy a úlohy na to, aby ste poznanie mohli IHNEĎ uviesť do praxe!

V každej časti na Vás čaká jedno hlavné video v dĺžke cca 30 - 60 minút, plné zmysluplných vedomostí, praktických zručností a pochopenia mužsko-ženských princípov. Súčasťou je aj praktická časť ku každej téme, vďaka ktorej sa nové vedomosti ihneď prirodzene stane súčasťou Vášho bežného života.

Sedem týždenný online kurz Kľúč k mužskej duši sa bude týkať (nielen) týchto tém:

ČASŤ 1: Základná rozdielnosť v energii mužov a žien

Vďaka tejto časti zažijete mnoho aha momentovpochopíte množstvo situácií z vašich minulých či súčasných vzťahov, ktorým ste doteraz vôbec nerozumeli.

ČASŤ 2: Ako si porozumieť v komunikácii

Vďaka tejto časti sa naučíte s mužom komunikovať pre neho zrozumiteľným spôsobom. Pochopíte, ako čítať mužské odpovede a ako mu adresovať to, čo chcete povedať Vy. A tiež zistíte, čo s ním radšej vôbec neriešiť.

ČASŤ 3: Ako si porozumieť v základných potrebách

On furt niekam odchádza! Či už do práce, na pivo s kamošmi, alebo sa mentálne uzatvára do svojej “jaskyne”. Táto časť vám pomôže pochopiť, prečo je toto (a niekoľko ďalších vecí) nutné a čo v tom čase môžete robiť Vy 🙂

ČASŤ 4: Ako si porozumieť v prejavoch lásky

Potrebujete jeho objatie, slová lásky a podpory, byť spolu s ním… a on vám namiesto toho… pokosí trávnik. Je vám to povedomé? V tejto časti vám vysvetlím, prečo je to tak a ako naučiť seba aj jeho prejavovať lásku tak, aby ste si vzájomne rozumeli.

ČASŤ 5: Ako si porozumieť v emóciách

Ach, emócie mužov a žien! Obvyklé bludisko plné bolesti, zranení, nepochopenia a pocitov odmietnutia. V tejto časti spolu nájdeme vlákno, ktoré vás z toho bludiska spoľahlivo vyvedie.

ČASŤ 6: Ako si porozumieť v intimite

Vraj mužom ide iba “o jedno”. Vďaka poznaniu obsiahnutému v tejto časti budete nakoniec ešte rada, že je to (takmer) tak. Naučíte sa tomu nielen rozumieť, ale aj k tomu pristupovať tak, aby ste sa obaja cítili spokojní, vyživení a naplnení! Bez kompromisov.

ČASŤ 7: Ako si porozumieť v konfliktoch

Ach jaj. Kto by to zo svojich vzťahov nepamätal. Konflikty a zranenia, hádky či tiché domácnosti… Krízové situácie sa nám niekedy zdajú ako koniec vzťahu, ale často je to práve naopak. Kým sú hádky a nezhody, vzťah ešte dýcha… a my aj vďaka tomu môžeme rásť.

Aby Vaša cesta bola ešte jednoduchšia a rýchlejšia, prikladám teraz aj špeciálne bonusy:

 

BONUS 1: AKO ČÍTAŤ MUŽSKÉ SIGNÁLY

Vďaka tomuto videu od môjho manžela, lektora mužských kruhov Rastislava Ďurove zistíte, ako čítať mužské signály a ako pochopiť, kedy má a kedy nemá o vás muž skutočný záujem.

BONUS 2: JEDEN NÁVYK, KTORÝ ZMENÍ VÁŠ VZŤAH

Jedna vec, ktorú ak začnete vo vašom živote s mužom aplikovať, premení váš vzťah k lepšiemu. OKAMŽITE!

BONUS 3: TEST - MÔJ JAZYK LÁSKY

V tomto teste zistíte, aký prejav lásky je pre vás alebo vášho partnera ten, vďaka ktorému sa cítite milovaní. Budete tak vedieť lásku nielen hlbšie prijímať, ale aj dávať tak, aby sa to naozaj dotklo srdca vášho muža!

BONUS 4: ZMIERENIE S MUŽMI

V tejto transformačnej audio nahrávke Vás prevediem cestou za Vašou esenciou vášnivej ženy - Milenky a zmierením sa s mužmi vášho života… tak, ako práve teraz potrebujete.
Hodnota celého tohto balíčka Kľúč k mužskej duši je 590 Eur.
 • Ak by ste vďaka nemu začali konečne rozumieť nielen mužom, ale aj sebe ako žene, stálo by to za to?
 • Ak by ste sa vďaka nemu naučili konečne komunikovať s vašim mužom a rozumieť náročným situáciám tak, aby ste sa omnoho menej zraňovali, stálo by to za to?
 • Ak by sa vďaka nemu zlepšil a prehĺbil váš vzťah na úroveň, o ktorej ani nesnívate, stálo by to za to?

MIMORIADNA NARODENINOVÁ PONUKA KURZU

Objednajte si teraz Balíček Kľúč k duši muža, ktorý Vám bude už navždy k dispozícii, a ktorý obsahuje:

 • 7 týždňový online video kurz Kľúč k mužskej duši
 • Bonus 1: Ako čítať mužské signály
 • Bonus 2: Jeden návyk, ktorý zmení Váš vzťah
 • Bonus 3: Test: Môj jazyk lásky
 • Bonus 4: Transformačná nahrávka Zmierenie s mužmi

TOTO VŠETKO ZA CENU

590 Eur

so zľavou takmer 40%

217 EUR

PS: Skvelý vianočný darček? Kurz nezdieľajte. Ale môžete ho darovať 🙂

Stačí do poznámky v objednávke napísať meno a email šťastnej príjemkyne.

Teraz asi očakávate moju tradičnú garanciu...

Tak, ako to mám pri všetkých mojich kurzoch. Ale viete čo?

Rozhodla som sa ale, že tentokrát garanciu neponúknem. Nie preto, že by som si nebola istá kvalitou toho, čo ponúkam. Naopak. Ja VIEM, že Vám tento kurz zmení život, lebo už mnohým ženám vrátane mňa zmenil. Garanciu neponúkam, pretože…

NAOZAJSTNÁ ZMENA SA NEDÁ SKÚSIŤ. PRE ZMENU SA DÁ LEN ROZHODNÚŤ.

Takže ak si tento kurz kúpite a potom sa na to vykašlete a pôjdete v starých koľajách, potom ho radšej ani nekupujte. Nemá to zmysel.

Možno sa ešte pýtate, či je kurz pre Vás, ak...

??? ste na začiatku vzťahu a ešte všetko klape?
Áno, to je ten čas, keď si užívate sladkú “nevedomosť”… ak vám ale na tomto vzťahu záleží, rozhodne by ste sa mali dozvedieť o tom, aké nástrahy vás na ďalšej ceste vzťahu čakajú a čo s nimi

??? Váš vzťah je “v zásade” ok?
Potom Vám gratulujem, ale určite chcete, aby bol skvelý, výborný a ešte lepší! A vďaka tomuto kurzu určite bude.

??? ste v dlhoročnom vzťahu a už ani nedúfate, že sa niečo zmení?
Absolútne! Život nekončí a mnoho vo vzťahu viete zachrániť a znova vybudovať (a ak by aj náhodou nie, dá vám to skvelé porozumenie sebe ako žene)

??? ste vo vzťahu kde sa v pohode dohodnete, rozumiete si, nezažívate žiadne hádky a nezhody, všetko si viete rozdeliť?
Potom je to obvykle z dvoch dôvodov. Buď je váš vzťah už mŕtvy alebo tzv. depolarizovaný… čo znamená, že sa možno dohodnete, ale v posteli to veľmi nefunguj ak je to tak, potom toto je skvelá resuscitácia!

??? momentálne nemáte partnera?
O to viac by Vás tento kľúč mal zaujímať! Pretože sa pri vašom ďalšom vzťahu budete vedieť vyvarovať chýb a omylov, ktoré urobili stovky žien predv Vami.

??? ste muž?
Iste, tento kurz je určený primárne pre ženy… ale poznať sám seba je zaiste tým najlepším začiatkom skvelých vzťahov (nielen) so ženami, takže smelo do toho!

??? máte perfektný vzťah, v ktorom funguje komunikácia, emocionalita aj intimita, ste v ňom vyživená a cítite sa ako Bohyňa?
Potom môžete s pokojom túto stránku zavrieť 🙂

Ak ale patríte k väčšine žien, ktoré takýto vzťah zatiaľ nemajú, môžete to práve teraz začať meniť! Nie je na čo čakať, pretože táto ponuka sa už NIKDY nebude opakovať.

Rozhodnutie je na Vás... môžete

 • naďalej si nahovárať, že na mužov skrátka nemáte šťastie/nie sú vám súdení/je vám lepšie samej
 • si povedať, že rozumieť mužom vlastne netreba, že to už s nimi nejako dobojujem...
 • skúšať rôzne náhodné metódy a techniky s neistými výsledkami
 • nechať vo vašom vzťahu bujnieť pocit nespokojnosti - u vás aj vášho muža
 • začať sa o svoj vzťah zaujímať až keď sa začne rozpadať (a minúť tisícky za párovú terapiu)

alebo môžete

 • konečne niečo naozaj urobiť preto, aby ste svojho (budúceho) muža naozaj pochopili
 • a cez toto poznanie pochopiť aj seba ako ženu
 • vyladiť vašu komunikáciu, kvalitu spoločného času, emocionalitu aj intimitu
 • zažiť blízkosť, hĺbku, pochopenie a harmóniu vo vzťahu tak, ako nikdy doteraz.
 • začať vytvárať vzťah, po akom túžite hneď od tejto chvíle

Časté otázky a moje odpovede na ne:

Akým spôsobom sa vlastne program „udeje“?

Program je pripravený „online“ formou. To znamená, že pred spustením programu dostaneš do svojho emailu prístupové údaje, pomocou ktorých sa môžeš prihlásiť do tzv. „členskej sekcie“. Tam budú pripravené pre Teba videá a úlohy k danému týždňu. Každý týždeň sa Ti potom odomkne nový obsah.

Koľko času mi program zaberie?

Hlavné video má rozsah 20-40 minút. Čo sa týka úloh, sú rôzne a ich vyplnenie trvá rôzny čas. Niektoré zaberú iba pár minút denne, niektoré viac, ale všetky sú koncipované tak, aby boli bez problémov splniteľné aj pre zaneprázdnené ženy.
Ako si teda kurz rozdelíš, bude na Tebe. Môžeš ísť svojim vlastným tempom.

Ako dlho bude pre mňa program k dispozícii?

Garantujeme prístup navždy. Bude online, v prípade, ak by sa čokoľvek menilo, dáme Ti možnosť si obsah stiahnuť.

Kedy budú prístupné bonusy?

Bonusy sa tiež budú otvárať postupne tak, ako súvisia s témami jednotlivých týždňov.