Objatie, ktoré je vždy poruke

Nauč sa hneď teraz jednoduchú techniku, vďaka ktorej doslova za pár sekúnd pozdvihneš Tvoju náladu, sebaprijatie a sebalásku na úplne novú úroveň a rozpustíš bez námahy negatívne pocity frustrácie, sklamania, smútku, hnevu, strachu či viny.

Katarínka, taká naozaj jednoduchá technika ale aká účinná! Veľmi rýchlo sa vďaka nej viem emočne upokojiť a zvládam aj tie náročnejšie situácie, kde som predtým upadala do beznádeje. Toto by sa mala naučiť naozaj každá žena... také ľahké a tak dobre to funguje!
Lucia
Na sebaprijatie, sebalásku (po všektých zraneniach) rýchly, okamžitý liek pre mňa. Presne toto som potrebovala počuť a to už parádne dlhú dobu. Bože ako so ti vďačná. Katka veľmi si mi svojím znásobovačom pomohla! NOVÁ POZDVIHNUTÁ ÚROVEŇ SEBALÁSKY, SEBAPRIJATIA - presne toto sa udialo. Katka VEĽKÉ ĎAKUJEM !!
Monika
Milá Katka, ďakujem s láskou za túto úžasnú audio nahrávku, Tvoj úžasný hlas, slová plné lásky, to objatie som precítila celým telom, ozaj skvelé, určite to pomôže a akonáhle príde situácia, keď to budem potrebovať, hneď si spomeniem na Tvoje slová a toto cvičenie. Zo ❤️ ďakujem.
Bea
Pre mňa je toto veľmi príjemná aktivita. Cvičenie je super v tom, že naozaj ozdravuje, pozýva koncentrovať sa na seba a nie stále na iných. Nie je teória akú dávajú iní ale niečo, čo môžem ľahko uchopiť a použiť. Hudba v pozadí tomu dodávala emocionalitu, takže to naozaj fungovalo parádne.
Majka
Nádherné Katka, vďaka!! Veľmi ma to oslovilo, stále počúvame o sebaláske a pritom je to také jednoduché! Veľmi hodnotné cvičenie!
Zuzka
Nádherné Katka, krásne presné slová ,ktoré vedia čo majú robiť, ako zapôsobiť... sedím tu, v parku na lavičke... Sama pod stromom s malou Zuzkou a liečivým plačom. Ďakujem ti z celého srdca, veľmi. Počula som všelijaké meditácie na sebalásku, ale toto je moja Top.
Zuzka
Toto mi neskutočne pomáha prekonať ťažké dni! Také jednoduché a bože, také účinné! Ďakujem krásne 😊
Lenka