Päť pilierov stabilného života

 vďaka ktorým môžeš "surfovať" na vlne udalostí a udržať pritom hlavu nad hladinou, nech sa deje čokoľvek

…je to ako malé tsunami...

Vlna, ktorá sa pred Tebou zdvihla úplne nečakane. Pozeráš na ňu prekvapene, alebo dokonca s údivom... a vôbec netušíš, čo sa stane. Iba cítiš, že NIEČO sa stane. Vlastne..

 to NIEČO sa už deje…

Ty však nemáš ani šajnu, čo to presne je. Nie sú teraz na to slová, presné myšlienky. Iba stojíš, pozeráš a tak trochu nechápeš… vieš, že sa sem valí niečo, čo môže rozmetať na márne kúsky dôležité časti Tvojho života, mnoho z toho, čo dobre poznáš… alebo dokonca úplne všetko. A potom… potom už nič nebude ako predtým. Nedá sa Ti premýšľať, nieto ešte ... vo vnútri Teba sa to riadne melie… pocity údivu, strachu, úzkosti… taká malá paralýza. V hlave znie jediná otázka…
.

ČO TERAZ???

Poznáš aj Ty zo svojho života podobné pocity?

Niekedy silné, niekedy miernejšie… ale stále veľmi mocné. Objavujú sa vtedy, keď sa deje niečo, čo nemáš pod kontrolou. Keď sa niektorý z piatich dôležitých pilierov Tvojho života začne otriasať. Zmena zamestnania, rozvod, celospoločenská situácia, choroba… alebo skrátka “len” ťažký deň. Ibaže tá prílivová vlna sa nedeje niekde na pláži v exotickej krajine… ale tu. Tu a teraz. U Teba doma, v práci, v parnerstve.

Možno podobné pocity zažívaš aj teraz… v čase, kedy ako ľudstvo prežívame jedno z najhorších a najtemnejších období, a to, keď okolo nás zúri vojna. Čelíme zmenám, o ktorých dosahu zatiaľ ešte nikto netuší… Je však možné, že svet už nebude ako predtým....A čo ten náš vnútorný svet?

 

Katarína Runa

Viac ako 10 rokov sa vo svojej praxi venujem zlepšovaniu ľudských životov - krok po kroku. Tak, aby ten náš bežný deň bol skrátka príjemný, pohodový a radostný. Viedla som stovky živých seminárov, tisíce osobných konzultácií. Som autorkou viacerých online programov s témami sebaprijatia, vzťahov a spokojného života.

 • Niečo sa v Tvojom živote mení a Ty nevieš, čo bude zajtra. Stratila sa pevná pôda pod nohami, istoty doterajších dní sú fuč. Občas Ťa premôže obava, ako to celé vlastne dáš... .
 • Večer premýšľaš, čo táto situácia prinesie, možno ani nevieš zaspať. V hlave tisíc rôznych scenárov a ani jeden z nich Ti neprináša pokoj...
 • Alebo má v Tvojom živote hlavné slovo zahltenie, neutíchajúci kolobeh, deti, rodina, práca... takmer nie je možné všetko stihnúť... nájsť si chvíľu iba pre seba, na pokojné vydýchnutie… je nadľudský výkon.
 • Možno Ťa teraz trápia vzťahy. Rodičia, deti, do toho partner či partnerka a ich vlastné emócie. Nekonečné požiadavky, otázky a neistota, ktorá sa zhmotňuje v napätí okolo.
 • Možno máš strach… o blízkych, rodičov, starých rodičov… alebo dokonca strach o vlastné zdravie. Je ťažké dôverovať, že sa deje pre nás to najlepšie, ak sa cítime v ohrození.
 • Možno cítiš hnev, frustráciu... na zmenu, ktorá prišla bez Tvojho rozhodnutia a teraz bezohľadne lomcuje s pocitmi bezpečia v Tvojom živote.
 • Alebo sa zmena dotýka Tvojich financií.. Je to ako na hojdačke. Budú? Nebudú? A opäť ten strach… Z čoho budem žiť? Ako udržím svoje príjmy? Ako sa postarám o blízkych?
 • Dosť možno je toho z každého trochu alebo dokonca všetko naraz. A povedzme si pravdivo - JE TO SILA.

NIE JE PODSTATNÉ, ČO TÚ VLNU PRINIESLO.

ALE ČO S TÝM UROBÍŠ.

V podstate je jedno, čo rozkolíše Tvoj vnútorný svet. Pretože život vždy raz za čas rozkolíše naše zdanlivo stabilné lodičky, aby sme neprestali rásť... lebo buď rastieme alebo hynieme. Nič medzi tým.

A potom je to ako na hojdačke. Hore, dole, vyššie a nižšie, občas emočný pád na držku, občas nádej, že bude dobre. Ako veľmi hlboko pôjdeme, ako vysoko budeme smieť vyletieť? To teraz nikto netuší. Situácia ako táto v našich životoch ešte nebola… a nikto nevie, čo so sebou prinesie.. aké výzvy, aké skryté dary.

Vieš čo? Ani náhodou v tom nie si sama! Ani sám!

Dobrá správa ale je, že ak máš stabilne ukotvené piliere svojho života, ak sa rozkolíše jeden, či dokonca dva... dokážeš to ustáť! Nemá zmysel odporovať, nemá zmysel hnevať sa na Boha, vesmír, život... že Ti vzal niektorú z Tvojich zdanlivo stabilných opôr. To nepomôže. Keď prichádza kríza, je dôležité vedieť, ako s nimi naložiť - a o čo sa môžeš v živote oprieť - alebo aspoň ako to zastabilizovať!

Vieš, krízy v mojom živote (a že ich nebolo málo) ma naučili jedno dôležité "surferské" pravidlo, ktoré mi neraz zachránilo život.

Keď prichádza vlna, môžeš :

👉🏼  Nečinne stáť a čakať (a utopiť sa)

👉🏼  Plávať proti vode (a vyčerpať sa)

👉🏼  V panike bežať preč (a podľahnúť okolnostiam)

 

 ALEBO!

👉🏼Prijať silu vlny a použiť ju vo svoj prospech

 

Čo si vyberieš?

Keď sa deje niečo, čo nemáme pod kontrolou, náš mozog je naprogramovaný na jednu z troch krízových reakcií - ustrnutie, útek, útok. My však už nežijeme v praveku a tieto stratégie nám už neslúžia tak, ako kedysi. Potrebujeme ku zmenám pristupovať nie z úrovne inštinktu, ale vedomej voľby - ako k výzvam a príležitostiam k rastu.

 

Možno si teraz povieš, "ale ja vôbec netuším, ako to urobiť! Ako sa mám naučiť surfovať???" Je mi to jasné... a tak si predstav, aké by to bolo...

 • nebyť v tom celom osamote, mať sprievodcu na čas, kým sa vlna “preleje”
 • konečne vedieť, ako uvoľňovať vnútorný tlak zo situácií v živote, ktorý Ti znemožňuje pohnúť sa vpred
 • naučíť sa praktické techniky "surfovania" na vlnách života krok po kroku.. jednoducho a zrozumiteľne
 • získať praktické nástroje na každý deň, vďaka ktorým dokážeš náročné situácie nielen prežiť, ale vyťažiť z nich maximum pre svoj rast
 • pochopiť, ako využívať silu vlny udalosti vo svoj prospech... a aplikovať kedykoľvek a kdekoľvek
 • začať sa omnoho viac spoliehať na vlastné sily
 • zmierniť svoju závislosť na podpore ostatných a to nielen v náročných časoch
 • pochopiť univerzálne princípy, ktorých uchopenie mení obete okolností na tvorcov svojho života
 • skrátka naučiť sa všetko podstatné pre to, aby ťa vlna Tvojho života hladko odviezla tam, kde práve teraz potrebuješ byť
 • a na konci z tejto situácie vyjsť s ešte väčšou vnútornou silou a stabilitou

 

To, čo teraz potrebuješ, je nájsť cestu ako povedať:

DOBRE, SMIE TO TAK BYŤ.

A potom s tým nejako naložiť.

Nie, nebudeme pred tým, čo do nášho života vchádza, utekať, ani tomu odporovať. Nemá to zmysel. To, čo zmysel má, je nájsť cestu, ako povedať “smie to tak byť”… získať nadhľad, pripraviť si praktické nástroje… surf, pádlo… a nechať sa na vlne zviezť.

Aj keď sa Tvoj život rozkolíše, môžeš vlny ustáť - svojou vlastnou stabilitou.

Ak sa dokážeš zastabilizovať v sebe, o to jednoduchšie zvládneš nápor vonkajších okolností. Vziať život tak, ako je a naložiť s tým najlepšie, ako sa dá. Potrebujeme sa naučiť prepojiť sa s vlnou a odsurfovať na nej tam, kam nás vedie. Navyše v spoločnosti desiatok, možno stoviek ďalších "surferov", naladených podobne. Spolu vytvoríme niečo, čo občas všetci tak veľmi potrebujeme.

SIEŤ, ktorá nás podrží.

 

ČO TEDA JE TÝCH 5 PILIEROV,

O KTORÉ SA OPIERA TVOJ ŽIVOT?

NADHĽAD

Ak sa po krk ponoríš do sr.čiek toho, čo sa aktuálne deje, ľahko sa môžeš utopiť Nadhľad je to, čo Ti maximálne pomôže si vydýchnuť a zostať v pokoji. Už naše babky vraveli: "žiadna kaša sa neje taká horúca, ako sa navarí"

EMÓCIE

Ak s Tebou drásajú emócie strachu, hnevu, úzkosti, alebo naopak svoje pocity potláčaš, iba ťažko môže byť Tvoj život stabilný. Dôležité je naučiť sa tri veci - emócie vnímať a cítiť, dovoliť si ich konštruktívne prejaviť ale nenechať sa nimi zvalcovať.

VZŤAHY

My ľudia sme spoločenské tvory. Na kvalitný život potrebujeme kvalitné vzťahy. Ak táto "noha" nášho stabilného života pokrivkáva, ťažké je nájsť v živote radosť a spokojnosť. A v krízach vzťahy dostávajú zabrať viac, ako kedykoľvek predtým.

ZDRAVIE

Ak nebodaj do života človeka vstúpi choroba, či už krátkodobá alebo chronická, všetko ostatné sa zrazu zrelativizuje. Naše telo je spoľahlivým barometrom kvality nášho života. A našťastie nám aj skrze symptómy chorôb ukazuje, kde sa tá nerovnováha nachádza.

FINANCIE

Vraj na nich nezáleží. Ale opak je pravdou! Financie sú zásadným pilierom nášho života, pretože nám nielen dávajú možnosť žiť slobodnejšie a bezstarostnejšie, ale hlavne sú odrazom toho, aký máme vzťah k spojeniu "doprajem si" - a to nielen vo vzťahu k hmotným veciam.

Samozrejme, patria tam veci ako vzťah k sebe, sebaprijatie a sebaláska... ale práve týchto 5 je v čase náročných zmien najviac "v ohrození".

Už dlhšie som premýšľala, ako ja môžem v súčasnej neľahkej situácii pomôcť.

 Možno aj Ty patríš k ľuďom, ktorí potrebujú

 NIEČO, čo Ti pomôže

nájsť pevnú pôdu pod nohami.

Teraz, aj hocikedy potom.

 

Neviem ovplyvniť situáciu, ktorá je teraz vo svete a kúsok od nás. 

Je však niečo, čo viem veľmi dobre. Potvrdzujú mi to stovky ďakovných správ, telefonátov, mailov, esemesiek od ľudí ako si Ty. Ľudí, ktorí chcú o čosi lepšie žiť. A ja viem, ako Ťa v tom podporiť. To je môj dar, ktorý s Tebou môžem a chcem zdieľať:

Podať Ti pomocnú ruku. Sprevádzať Ťa na ceste tunelom za svetlom na jeho konci.  Byť hlasom, ktorý Ti povie “všetko bude v poriadku”. Dať Ti návod, ako tým celým prejsť... občas náročnými skalistými úsekmi, občas mäkkou lúkou a dokonca aj tmou, kde si nevidieť na špičku nosa. Podržať Ťa, keď potrebuješ urobiť ďalší krok... a potom ďalší a ďalší a nezastaviť sa, kým nepríde

...upokojenie… prijatie… výdych... dôvera.

 

A presne toto chcem pre Teba teraz urobiť. Pre nás. Podať Ti ruku a povedať poď… poď a neboj sa.

Bude dobre.

Presne tak, ako to má byť.

Prejdeme týmto celým spolu a ja Ťa podržím.

Podržíme sa navzájom.

Pretože teraz je ten čas, kedy je to tak veľmi potrebné.

A tak som pre Teba čosi pripravila. Čosi, čo sa Ti bude hodiť nielen teraz, v najbližších týždňoch. Ale v ktorýchkoľvek týždňoch v Tvojom živote. Pretože surfovať na vlne udalostí možeme s krízou aj bez nej! Je tu:

5 týždňový online tréning

"NAD VODOU"

...alebo ako sa naučiť surfovať na vlne udalostí s hlavou nad hladinou

(a nielen v časoch kríz.)

Sama som zažila v mojom živote mnoho náročných období. Keď sa celá moja rodina presťahovala do zahraničia a ja som zostala žiť sama v inej krajine. Keď som opúšťala zamestnanie. Keď som nevedela, či budem mať na nájom. Keď som sa rozviedla... A práve hľadanie čo najmenej bolestivej cesty von, spôsob, ako to celé "presurfovať" čo najviac v pohode, ma priviedlo k poznaniu toho, o čo sa chcem s Tebou v tomto tréningu podeliť. Sú to všetko praktické vedomosti, znalosti, techniky, ktoré pomohli mne a tisíckam ľudí, ktorých som na ich ceste sprevádzala.

Verím, že môžu  hneď teraz, v tomto bode zlepšiť Tvoj život tak veľmi, že si budeš hovoriť... ahá...

KIEŽ BY TOTO VŠETKO KU MNE PRIŠLO UŽ DÁVNO!

V 5-týždňovom online tréningu "Nad vodou" získaš toto všetko:

 • naučíš sa, ako získať nadhľad nad situáciou a upokojiť svoje rozbúrené myšlienky,
 • dozvieš sa, ako získať vo svojom živote pevný bod - “surf” 🏄‍♀️ 🏄‍♂️ , ktorý ťa na vlne odvezie kam potrebuješ,
 • dostaneš dávku inšpirácie k tomu, ako sa znova nadýchnuť a povedať “oukej, tak poďme”,
 • budeš mať po ruke celý balík informácii o tom, čo a ako robiť (nielen) v časoch krízy a nezblázniť sa,
 • získaš konkrétne, praktické a jednoduché nástroje a techniky, ktoré ti pomôžu čo najviac v pohode prežiť blížiacu sa prívalovú vlnu,
 • naučíš sa rýchle a účinné spôsoby, ako si vydýchnuť, vypnúť hlavu a uvoľniť telo,
 • získaš prístup k metódam, vďaka ktorým si veľa vecí zažiješ “na vlastnej koži”,
 • dostaneš darom komunitu podobne naladených ľudí, ktorí ťa zachytia, ak budeš mať pocit, že padáš,
 • budeš mať skrátka celý balík potrebný k tomu, aby si v čase krízy neuviazla, či neuviazol v bahne strachu, obáv, úzkostí, hnevu a neschopnosti sa pohnúť vpred.

 

Tento tréning ale nie je iba pre tých,

ktorí aktuálne prechádzajú krízou.

 

Je pre všetkých, ktorí chcú vedieť,

čo urobiť, keď kríza príde.

Budeme v ňom prechádzať skrze dôležité princípy, ktoré budete môcť pre svoj život uplatniť... kedykoľvek.

Či vonku, obrazne povedané, leje ako z krhly alebo svieti slnko.

Dnes tu mám Teba ešte čosi špeciálne.  Je to

MIMORIADNA PONUKA

PRE MIMORIADNE ČASY

Každý týždeň pokryjeme práve jeden z piatich pilierov - teda kľúčových oblastí, ktorých sa náročné časy v našich životoch obvykle dotýkajú. Jednotlivé časti obsahujú pre Teba rôzne materiály:

 • Videá
 • Audionahrávky
 • Zážitkové cvičenia
 • Zvukové cesty (vizualizácie, meditácie)
 • Praktické úlohy
 • Pracovné listy

Odovzdáme Ti to najdôležitejšie z vedomostí, techník, praktík a nástrojov, ktoré nám samotným v náročných časoch (a že ich bolo!) pomohli prežiť a nezblázniť sa.

Získaš to, čo Ti pomôže držať sa na hladine a slobodne dýchať. Surfovať na vlne, ktorá prichádza… a možno sa začať usmievať. Možno nájsť stratený vnútorný pokoj, alebo si upevniť ten nájdený. Precítiť, že je o Teba postarané. Prijať s pokorou to, čo je.

Budeš potrebovať priemerne 15 minút denne -  čas, ktorý sa oplatí venovať SEBE, nech sa deje čokoľvek.

V JEDNOTLIVÝCH TÝŽDŇOCH S TEBOU

PREJDEME TIETO KĽÚČOVÉ TÉMY:

TÝŽDEŇ 1: AKO ZÍSKAŤ NADHĽAD

Získanie nadhľadu je esenciálnou vecou v akejkoľvek životnej situácii. V tomto týždni pochopíte, ako získať nadhľad a uvoľniť tak vnútorný tlak. Naučíte sa jednoduché, ale veľmi praktické a účinné techniky, ako nepodliehať všetkému tomu chaosu, ktorý sa v náročnom čase melie vo vašej hlave.

TÝŽDEŇ 2: EMÓCIE

V tomto týždni sa naučíte, na čo sú dobré aj tie náročné emócie, ako ich využiť ako kompas pre svoj život, nájsť a vo svoj prospech využiť ich dary. Ukážeme si, ako rýchlo a účinne zvládnuť emócie ako hnev, strach, smútok a preladiť svoju frekvenciu na vnútorný mier.

TÝŽDEŇ 3: VZŤAHY

Občas, ak nie sme dosť “ukotvení” sami v sebe, dostávajú riadne zabrať aj naše vzťahy. V tomto týždni pochopíte, ako funguje zrkadlenie vo vzťahoch, ako si z náročných či konfliktných situácií vziať pre seba to najlepšie. Predstavíme Vám aj praktické a funkčné techniky, ako sa nezamotať vo vzťahových krízach nadlho, ale čo najskôr z nich vyskočiť von.

TÝŽDEŇ 4: ZDRAVIE

Naše telo je ako plátno, na ktorom sa zobrazuje všetko, čo sa deje v našom vnútornom svete. V tomto týždni si vysvetlíme základné princípy fyzického aj psychického zdravia a tiež to, ako sa pozerať na choroby novým, veľmi konštruktívnym spôsobom, bez ohľadu na to, či ide o prechladnutie alebo dlhodobý problém.

TÝŽDEŇ 5: FINANCIE

V tomto týždni sa pozrieme na tému hojnosti, peňazí a blaho-bytu. Ukážeme si, ako nájsť presvedčenia, ktoré nás delia od plynutia a ľahkosti v tejto téme, ako s nimi pracovať ďalej a odstrániť ich. Vysvetlíme si základné techniky toho, ako zmeniť svoj pohľad na hojnosť a dovoliť si ju v živote ešte viac užívať, napriek náročným časom.

Ahoj Katarinka, já jsem byla vždy velmi nadšená, jak komplexně máš celý obsah programu zpracovaný. Video bylo vždy plné informaci a pro mě to byl zdroj nových myšlenek, aha momentů a vzdělání. Neméně nadšená jsem byla z tvých vizualizací (zvukových cest), které jsem opravdu prožívala, stejně tak jako cvičení z pracovních listů. Líbí se mi jak jednoduše a trefně je vše podané, přitom výstižné. Díky tvé pečlivosti, znalosti konstelací, skvělé symbolice bych tvůj kurz doporučila a taky to i dělám!
Kristýna, 27 rokov

Navyše sú pre Teba pripravené hodnotné bonusy na uľahčenie "lekcií surfovania".

 

BONUS 1: AUDIÁ NA STIAHNUTIE

Zo všetkých videí a zvukových materiálov budete mať k dispozícii aj audio verzie, ktoré si môžete stiahnuť a počúvať kdekoľvek aj mimo internetu.

BONUS 2: ZÁZNAM Z PIATICH WEBINÁROV

...v ktorých sme odpovedali na Vaše najčastejšie otázky k jednotlivým témam.

BONUS 3: TANEC ŽIVOTA

Hodinový tanečný online zážitok od Anety Končulovej - lektorky Tanca Života -Biodanzy, ktorý Ťa hravou a jemnou formou povedie k uvoľneniu tela aj ducha

Bežne by som takýto tréning predávala

za minimálne 390 Eur.

ALE PRE TÝCH ROZHODNÝCH Z VÁS MÁM EŠTE ČOSI LEPŠIE!

Viem totiž, že špeciálne časy si žiadajú špeciálny prístup. Situácia je pre nás všetkých neistá. Strata pevnej pôdy pod nohami, strach a úzkosť z toho, čo vlastne bude, čo nás čaká, strach o svojich blízkych. Som presvedčená, že práve preto by sa teraz... 

 ...tento program mal dostať k čo najväčšiemu počtu ľudí!

A tak som sa rozhodla urobiť niečo ŠPECIÁLNE. Možno až bláznivé 🙂

Ponúknuť TÝM NAJROZHODNEJŠÍM počas nasledujúcich troch dní 

Online tréning "NAD VODOU" aj s bonusmi a vďaka tomu získaš za cenu danú váhou situácie, v ktorej sa nachádzame, presnejšie

so zľavou viac ako 75%

Online tréning aj s bonusmi "NAD VODOU", ktorý Ti bude k dispozícii minimálne na DVA ROKY obsahuje:

 • 5-týždňový online program "NAD VODOU" s témami, ktoré stabilizujú práve tých dôležitých 5 pilierov našich životov:
 • AKO ZÍSKAŤ NADHĽAD
 • EMÓCIE
 • VZŤAHY
 • ZDRAVIE
 • FINANCIE
 • Bonus 1: Zvuková cesta ku každému týždňu
 • Bonus 2: 5x záznam zo živých vysielaní s otázkami a odpoveďami
 • Bonus 3: Audiá z celého programu na stiahnutie
 • Bonus 4: Tanec života - Biodanza - s Anetou Končulovou

390 EUR

👍 97 EUR 👍

Táto cena je tu pre Teba IBA NA TRI DNI.

Program máš k dispozícii ihneď po uhradení.

NAVYŠE: NIČ NERISKUJEŠ!

Stojím si za tým, čo robím a som si istá, že ak budeme kráčať na tejto CESTE SPOLOČNE, výsledky prídu. Napriek tomu chcem byť k Tebe férová, preto Ti k tomuto kurzu ponúkam 14 dňovú GARANCIU VRÁTENIA PEŇAZÍ.

Ak budeš mať 14 dní po začiatku kurzu pocit, že neobsahuje pre Teba nové aha momenty a nie je pre Teba prínosom, stačí mi napísať  a ja Ti bez otázok vrátim všetky Tvoje peniaze.

 

Kati, a nemal by takýto kurz byť teraz zdarma?

Veď je toľko meditácií, cvičení, aktivít,  ktoré teraz ľudia ponúkajú zdarma…

Vieš, ja som presvedčená, že všetko musí byť v rovnováhe… práve nerovnováha - aj medzi dávaním a prijímaním je zdrojom väčšiny kríz. Verím v rovnováhu, preto nechcem ponúknuť “len tak niečo” iba pre to, aby to bolo zadarmo. Nechcem vyloviť niečo zo starých zásob, a dať zadarmo jeden malý kúsok skladačky. Naopak ...

Chcem Ti dať niečo s MAXIMÁLNOU HODNOTOU, ale za cenu, ktorú si môžeš teraz dovoliť.

Tak teda … nádych a výdych.

Rozhodnutie je na Tebe. Môžeš:

 • ďalej len tak stáť "na pláži" a pozorovať blížiacu sa povodeň,
 • tváriť sa že sa nič nedeje a dúfať, že bude zase dobre,
 • váhať, taktizovať, vyčkávať, vyjednávať so životom,
 • panikáriť a splašene skúšať hocičo, na čo natrafíš,
 • báť sa a kvôli strachu radšej neurobiť žiadne rozhodnutie,

alebo môžeš:

 • urobiť rozhodnutie a naučiť sa systematicky, ako prívalovými vlnami preplávať čo najviac v pohode,
 • vydať sa na cestu za vnútornou stabilitou, mierom a pokojom v sebe bez ohľadu na okolnosti,
 • získať praktické, jednoduché nástroje a metódy, ktoré Ti budú slúžiť každý deň, v kríze aj mimo nej,
 • vybaviť sa vedomosťami aj zážitkami, ktoré sa stanú tvojou záchrannou vestou pre hocijaký čas,
 • stať sa súčasťou "surferskej" komunity, ktorá Ťa podporí a Ty jej podporu môžeš vrátiť.

Čo dal tento kurz ženám, ktoré sa rozhodli zmeniť svoj život?

Do skončenia ponuky ostáva:

Časté otázky a moje odpovede na ne:

Kati, ako si môžeš dovoliť dať takú veľkú zľavu na tento program?

Možno si poviete - marketing. Moja odpoveď je ale iná. Aj vďaka tomu, že je cena za kurz ďaleko nižšia, môže sa k nemu dostať omnoho viacej ľudí. A to je práve to, čo bolo mojim zámerom.

Akým spôsobom sa vlastne program „udeje“?

Program je pripravený „online“ formou. To znamená, že pred spustením programu dostaneš do svojho emailu prístupové údaje, pomocou ktorých sa môžeš prihlásiť do tzv. „členskej sekcie“. Tam budú pripravené pre Teba videá a úlohy k danému týždňu. Každý týždeň sa Ti potom odomkne nový obsah.

Koľko času mi program zaberie?

Je to na Tebe, ako si obsah rozvrhneš. Kurz je ale koncipovaný tak, aby Ti nezabral viac ako 10-15 minút denne.

Ako dlho bude pre mňa program k dispozícii?

Garantujeme prístup minimálne na dva roky. Bude online, v prípade, ak by sa čokoľvek menilo, dáme Ti možnosť si obsah stiahnuť.