Aromaterapia

Čo sú esenciálne oleje a prečo ich používam?

Esenciálne oleje. Esencia, duša rastlinky. Ich používanie pre liečenie tela a duše siaha tak hlboko, ako samotná história ľudstva. Či už vo forme použitia celej bylinky (fytoterapia) alebo neskôr v ich čistej, koncentrovanej podobe, Sú to prírodné aromatické látky, ktoré sa prirodzene nachádzajú v semenách, kmeni, stonkách, koreňoch, kvetoch a iných častiach rastlín. Okrem toho, že majú mimoriadne blahodárny účinok na naše fyzické zdravie a dokážu čisto prírodnou terapiou pomôcť veľkej väčšine zdravotných problémov, svojou energiou a vôňou dokážu meniť aj naše emócie a podporovať tiež proces našej premeny na našej spirituálnej ceste.

Z môjho vnímania nám dokážu prostredníctvom svojej vibrácie otvoriť tému, ktorá sa nás  v živote aktuálne týka a zároveň nám dodať podporu pri jej riešení. Taktiež ale oleje dokážu poukázať na to, čo je v našich životoch ešte nespracované, ukryté v tieni nášho nevedomia. Už som sa toľkokrát vo svojej praxi presvedčila, že esenciálne oleje nám dokážu nekompromisne ukázať to, čo možno sa mi vo svojom vlastnom živote ani nechceme vidieť. Oleje skrátka hovoria o nás pravdu, či to chceme alebo nie 🙂

Preto ich často a s obľubou používam vo svojej práci. Nádherné voňajú, podporujú naše fyzické telo a jeho liečenie, podporujú naše emócie a ich liečenie, a sprevádzajú našu dušu na ceste našej transformácie. Sú preto pre mňa skrátka neoddeliteľnou súčasťou cesty k lepšiemu životu.

S akou značkou olejov pracujem?

Počas svojej viac ako  desaťročnej aromaterapeutické praxe som sa stretla s rôznymi značkami esenciálnych olejov, ale veľké zamilovanie prišlo až po otvorení a vyskúšaní olejov terapeutické kvality značky doTERRA. Vnímam tieto oleje ako veľmi čisté, potentné, s mocnou vôňou a vysokou vibráciou. Preto vo svojej praxi pracujem primárne s nimi, ale samozrejme odporučiť vám viem aj oleje inej značky.

Tu sa môžeš dozvedieť viac o tom, čo je aktuálne nové v doTERRA.

Čo teda v rámci aromaterapie ponúkam?

- Konzultácie použitia esenciálnych olejov pre fyzické zdravie Teba a Tvojich blízkych
- Konzultácie použitia esenciálnych olejov pre podporu emočnej pohody a liečenia Teba a Tvojich blízkych
- Konzultácie použitia esenciálnych olejov ako podpory na Tvojej ceste osobného rozvoja
- Meranie prostredníctvom prístroja iTOVi. Tento prístroj funguje na princípe galvanickej odozvy pokožky (biorezonancia), a dokáže odčítať nerovnováhy v našom organizme už z nášho energetického tela. Vďaka tomu tak vieme zasiahnuť a preliečiť danú tému ešte skôr, ako sa prejaví na tele fyzickom. Samozrejme vďaka tomuto prístroju môžeme rozpoznať aj slabé miesta na fyzickej úrovni a takisto nájsť cestu k ich psychosomatické mu pôvodu.

Máš záujem o takúto konzultáciu?

Chceš sa dozvedieť viac o praktickej aromaterapii?

Pre tých, ktorí by oleje radi vyskúšali ale nevedia, ako začať som pripravila bezplatný sedemdielny videokurz Základy praktickej aromaterapie. 

Pozrieť si jeho obsah a prihlásiť sa naň môžeš tu: