Prihláška do online programu

CESTA ŽENY

Kúpou tohto balíčka za CENU, KTORÁ SA UŽ NEZOPAKUJE získaš:

 • 1
  Online program CESTA ŽENY
  Šesť mesačný online program (videá, zvukové cesty, pracovné listy, živé konzultácie a podporná skupina)
 • 2
  Bonus 1: Moje telo môj chrám
  Mimoriadny bonusový týždeň pre spriatelenie sa s Tvojim telom
 • 3
  Bonus 2: LINGAM masáž
  Presný, podrobný a zrozumiteľný návod na intímnu masáž pre muža tak, aby ste na konci boli naozaj SPOKOJNÍ OBAJA!
 • 4
  Bonus 3: Čo by ženy mali vedieť o mužoch
  Záznam veľmi otvorenej, autentickej a pravdivej prednášky Rastislava Ďurove o tom, akí muži sú a akí nie.
 • 5
  Bonus 4: Ženy a vône
  Prednáška o tom, ako nás vône a ich liečivé účinky vedia podporiť a posunúť vpred k sebaprijatiu.

Ďakujem Ti za Tvoju dôveru!

A gratulujem k rozhodnutiu nastúpiť na tú najdôležitejšiu cestu Tvojho života - k tomu, aby si SAMA SEBE povedala jedno veľké ÁNO!

Teším sa na Teba v kurze!

S láskou,

Katka

Ahoj Katarinka, já jsem byla vždy velmi nadšená, jak komplexně máš celý obsah programu zpracovaný. Video bylo vždy plné informaci a pro mě to byl zdroj nových myšlenek, aha momentů a vzdělání. Neméně nadšená jsem byla z tvých vizualizací (zvukových cest), které jsem opravdu prožívala, stejně tak jako cvičení z pracovních listů. Líbí se mi jak jednoduše a trefně je vše podané, přitom výstižné. Díky tvé pečlivosti, znalosti konstelací, skvělé symbolice bych tvůj kurz doporučila a taky to i dělám! Tvůj kurz mě odstartoval hlubší zkoumání archetypů a živlů se kterými teď pracuji, naučil mě uklidnit své vnitřní dítě (za což ti moc děkuji), prožívat více jednotlivé fáze a otevřel dveře na mé další cestě. Vážím si tě za to, že jsi pravdivá, klidně nenamalovaná a díky tomu nám ukazuješ pravou tvář ženy, komplexní a dojde k přijetí i u nás.
KristýnaAbsolventka programu
Čo mi dala cesta ženy? Mám na to 2 uhly pohľadu: 1. Mne ako žene, naučila som sa veľmi veľa vecí o ženách, ktoré ma nenaučila moja mama, lebo ich sama nevie. Zmenila som celkovo pohľad na ženstvo, konečne som začala byť na seba hrdá a veriť v seba. Počúvam svoje vnútro, netlačím na seba, lebo viem o mojej mesačnej cyklickosti, chápem svoje nálady, nároky ale hlavne vnímam, riešim a prežívam všetky moje pocity bez obmedzovania sa. Postupne od dievčatka ( aj keď mám už 43) postupujem k žene a verím že keď zasadnem na svoj "trón" ženstva, tak môj život bude úžasný. 2. Mne ako matke, verím že moje dcéry dokážem "naučiť"/ odovzdať im, všetko tak aby boli ženami vo svojej sile a hrdé na to že sa ako ženy narodili. Aby si dokázali užívať život v radosti a keď prídu ťažšie dni, aby ich brali ako výzvu k učeniu sa, aby sa jej nebáli a vedeli že je to prirodzená súčasť života. Aby nemali strach žiť v radosti a hojnosti. Ďakujem Ti, Kati.
Jankaabsolventka programu
Cestu ženy by som odporučila všetkým ženám! Môže im pomôcť pri spoznaní seba samej, svojho cyklu, pri svojom osobnom rozvoji. Kurz mi priniesol krásne AHA momenty a úľavu pri rôznych životných situáciách. Vďačnosť za všetky drobnosti v živote, uvedomenie si, aké sme ako ženy jedinečné a krásne.. pre toto všetko sa investícia do tohto programu oplatííí 🙂 A čo konkrétne mne pomoholo na mojej Ceste? Boli to Tvoje slová Katka, ktorými si ma sprevádzala. Boli a aj sú pre mňa veľmi poučné.. príklady, ktorými si múdre slová uvádzala do praxe boli pre mňa asi najviac. Úlohy vždy krásne pasovali k danej téme a po ich naplnení pri prichádzali AHA momenty.. bola som a stále som na seba hrdá.. a zvukové cesty.. balzam na dušu, až taký, že som vždy letela do snov, tvoj hlas ma úplne dostal 🙂 ale počula som ich všetky 🙂 A za čo najviac ďakujem je to, že som si prostredníctvom úloh našla čas na moju maminu, našla silu sa s ňou o veľa veciach otvorene porozprávať a dozvedieť sa, ako jej život z veľkej časti ovplyvňuje ten môj.. ako s tým pracovať, čo vypustiť, za čo byť vďačná.. Skrátka - samé veľké veci pre môj život! Ďakujem Ti ešte raz Katka!
Barborkaabsolventka programu
Cestu ženy určite odporúčam ďalším ženám, pretože máš úžasný dar takým pokojným spôsobom otvoriť tieto témy, a pri ich objavovaní je naozaj veľmi povzbudzujúce mať ťa ako sprievodkyňu. Veľmi sa mi páči ako si poňala celý program a koľko zaujímavých cvičení som si mohla vyskúšať. Na každú zvukovú cestu som sa neskutočne tešila a rada sa k ním vraciam. Niektoré vo mne zanechali naozaj hlboké stopy. Nedávno som si na mojom obľúbenom mieste v prírode spravila len tak po pamäti ten rituál z prvej zvukovej cesty, a ako som ich tam tak pred sebou cítila bolo to neskutočne silné. Ďakujem Ti.
JankaAbsolventka programu