Aktuálne kurzy naživo nerobím, keďže si užívam svoju mama-pauzu. Predpokladám, že sa opäť budeme môcť stretnúť po lete.
Dovtedy sa môžeš pridať k online kurzu Cesta ženy alebo si dohodni individuálne stretnutie.

Kurz - Kráľovná svojho života

Výcvik pre ženy, ktoré sa chcú stať kráľovnami vo svojom živote a chcú na tejto ceste sprevádzať iných (viesť ženské kruhy, vytvárať pre seba aj iných rituály, pripravovať pre ženy semináre alebo osobné konzultácie)

Milá žena, cítiš to volanie svojej duše? Cítiš, že je čas na zmenu v Tvojom živote, čas na to, aby sa z princeznej či slúžky, poddanej či “silnej ženy” stala Kráľovná? Aby si sa aj Ty stala tou, ktorá múdro ale aj s pokorou vládne vo svojom kráľovstve, ktorá ctí si mužov i ženy, vníma svoju cyklickosť aj pominuteľnosť, chápe svoju silu aj svoju slabosť, pozná a prijíma svoje svetlo aj svoje tiene? Tou, ktorá je inšpiratívnou bytosťou hodnou nasledovania?
Potom sa pridaj do nášho silného kruhu, ktorý nie je len tak pre niekoho. Je pre Teba, pokiaľ si sa rozhodla, že prišiel Tvoj čas, čas Kráľovnej.

Chceš aj Ty sprevádzať iné ženy na takejto ceste rastu, zmeny, transformácie, ale nie si si istá, ako začať? Cítiš to božské v sebe a chceš to odovzdávať ďalej, zároveň ale vieš, že vzývať pre Teba Boha či Bohyňu, ktorá je niekde “vonku”, niekde mimo Teba nie je Tvoja cesta?

Potom si správne. Vykroč aj Ty po červenom koberci, na ktorého konci je nádherný trón, koruna aj žezlo - všetko pripravené pre Teba.

V silnom, múdrom kruhu podporujúcich žien sa vydaj na cestu, ktorá bude cestou mystickou. Ktorá povedie do hlbín Tvojej duše aj na tie najväčšie výslnia. Ktorá bude Tvojou cestou do minulosti, aby si vyliečila svoju prítomnosť a zmenila svoju budúcnosť. Ktorá Ti ukáže Tvoje dary, Tvoju esenciu, Tvoju žiaru, ktorú prinášaš tomuto svetu. A je jedno, či si chceš túto cestu prejsť iba pre seba, alebo ňou potom chceš sprevádzať aj iné ženy. Vykroč, ak cítiš, že si pripravená.

Stretneme sa päťkrát počas piatich mesiacov. Štyri predĺžené víkendy v znamení starobylej múdrosti Štyroch duší, a jedna týždňová cesta po silových miestach našej rodnej krajiny.

Počas víkendov budeme vychádzať zo starobylého poňatia sveta podľa štyroch duší:

1. víkend: Veľká duša

Veľká duša je krajina, z ktorej všetko vychádza a do ktorej sa všetko vracia. Krajina našich predkov a toho, čo je väčšie ako my (mystérium, vesmír, Boh, vyššie ja - nazvime to akokoľvek)

Počas tohto víkendu sa pozrieme na začiatky a konce. Začína čosi nové, rodí sa to, čo ešte nepoznáme. Naučíme sa, ako sa napojiť na silu ženy teda na svoju intuíciu a ako začať dôverovať životu.
Budeme pracovať s našimi zámermi - pre tento výcvik aj pre iný čas, naučíme sa, ako svoje zámery prevádzať do reality.
Počas tohto víkendu si ukážeme aj to, ako sa tvorí rituálny priestor - ako vytvoriť kruh - bezpečný, posvätný priestor, v ktorom sa budú iní cítiť bezpečne. Ako “držať priestor”, pracovať s energiou skupiny s ohľadom na jednotlivcov. Tvorba priestoru pre zdieľanie.
Sprevádzať nás budú liečivé esenciálne oleje mimoriadnej sily, ktoré súvisia s touto témou.

2. víkend: Rodinná duša

To miesto, duša, do ktorej sa rodíme. Úsek života od narodenia do puberty. Mama, otec a všetky názory, ktoré sme prevzali z rodiny. To, čo nám z rodiny prospieva a aj to, čo nie. Ja ako dcéra, vnučka, pravnučka. Vnútorné dieťa a jeho zranenia.

Počas tohto víkendu sa zameriame na prácu s rodinnou dušou - našou pôvodnou rodinou. Vysvetlíme si a “na vlastnej koži” pocítime zákonitosti rodinného systému, ktoré sa dotýkajú aj našich životov - hoci to často samé nevnímame. Pozrieme sa na vzťahy s našimi rodičmi, na presvedčenia z detstva, ktoré nás posilňujú - tie si zvedomíme a podporíme ich v našich životoch- ale aj na tie, ktoré nás blokujú - tie si uctíme a ukončíme ich pôsobenie.
Priestor bude venovaný aj nášmu vnútornému dieťaťu - dáme opäť priestor našej spontánnosti, hravosti, “uletenosti”, ktorú sme ako deti mali ale kdesi sa nám možno vytratila.

Počas tohto víkendu sa naučíme, ako vytvárať bezpečný priestor pre otvorenie sa a cítenie svojich emócií - ako vnímať a podporiť liečenie emócií jednotlivca, ale aj skupiny. Ako stáť pevne ale jemne v úlohe sprevádzajúcej pri slzách, hneve, plači či smiechu… Tvorba očistných rituálov.

Sprevádzať nás budú liečivé esenciálne oleje mimoriadnej sily, ktoré súvisia s touto témou.

3. víkend - Kmeňová duša

to, čo si v živote volíme, kam patríme. Čas od puberty do zrelého veku. Priestor všetkého, čo sme v živote vytvorili. Naša persóna, to, čo je navonok. Moja viera, moje partnerstvo, moja kariéra, moja rodina. Intimita a (ne)schopnosť otvoriť sa, dôverovať. Ja a moje ženské zranenia.

Kým naozaj som? Tým, koho vidím v zrkadle? Tým, koho vidia ľudia okolo mňa? Som partnerka, matka, milenka, fúria, prostitútka, svätica, alebo všetko dokopy? Počas tohto víkendu sa pozrieme na všetky svoje “ja” a tiež všetky svoje masky, ktoré si denne navliekame, aby sme boli milované a prijímané. Budeme hľadať našu vlastnú vnútornú pravdu - to, čomu skutočne veríme. Dáme priestor na liečenie našich ženských zranení - zranení zo vzťahov, zranení našej skrotenej divošky, našej posvätnej prostitútky. Pozrieme sa na našu schopnosť vstupovať do intimity - otvoriť sa, prepojiť sa, ukázať svoju zraniteľnosť. “Život sa deje za komfortnou zónou”
Naučíme sa ako tvoriť a viesť dané prechodové rituály (predpôrodný rituál, menorečenie pre dieťa, svadobný rituál, rozchodový rituál, rituál pre múdru ženu) a tiež ako si vytvoriť svoj vlastný “rukopis” pre skupinovú prácu.

Sprevádzať nás budú liečivé esenciálne oleje mimoriadnej sily, ktoré súvisia s touto témou.

4. víkend - Individuálna duša

- Ja a moja esencia. Podstata môjho bytia. To, čo je vo vnútri. Pravda, ktorá môže existovať súbežne s pravdami iných. Pochopenie, prijatie. Hľadanie vlastnej, individuálnej cesty. “Jediným, kto môže kráľovnú zosadiť z jej trónu, je ona sama”.

Hľadanie svojej pravej podstaty, svojej esencie. Počas tohto víkendu si zvedomíme svoje dary, ktoré sme dostali pre službu svetu. Súčasťou bude aj pochopenie toho, čo je moje kráľovstvo a ako sa o neho vedome starať. Dáme priestor tomu, aby sme uvideli a prijali svoju silu a precítili to, že jediný, kto nás môže z nášho trónu zosadiť, sme my samé. Kráľovná je archetypom múdrej, láskavej a pokornej ženy, avšak so vzpriamenou hlavou v každodennom živote - vo vzťahu k sebe samej, k svojim mužom, deťom, okoliu. Kráľovná sama podporuje to, čo jej prospieva a necháva odísť to, čo už jej neslúži.
Záverečný rituál korunovácie Kráľovnej - prijatie svojej sily, darov pre svet a svojej individuálnej cesty.
Sprevádzať nás budú liečivé esenciálne oleje mimoriadnej sily, ktoré súvisia s touto témou.

Súčasťou tohto výcviku je aj týždenná púť po slovenských silových miestach. Na všetkých miestach bude priestor pre spoločné rituály, meditácie, zdieľania, silovú a energetickú prácu
Počas tejto púte navštívime tieto silové miesta:

  • Holíč - (slovenský Stonehenge) - najvýchodnejšie miesto výskytu kamenných menhirov (megalitov) na území Európy
  • Starý Hrozenkov, Žítková - silné miesto, kde až donedávna žili žítkovské bohyne - ženy liečiteľky a čarodejky
  • Slovanská modla v Turčianskej Štiavničke - pripomienkové miesto viery starých Slovanov
  • Megoňky - záhadný kopec, v ktorom sa našli takmer dokonalo tvarované skalné gule
  • Muránska planina, Hrad Muráň - silové miesto našich predkov so silným, liečivým prameňom
  • Brána nad Zaježovou - miesto magických transformácií. Práca s predkami, ceremónia s miestnou šamankou.
  • Sklené Teplice a jeho termálne pramene - oddych a relaxácia v podzemných pokladoch našej krajiny.
  • Svodín - jeden z najvýznamnejších rondelov (kruhových megalitických stavieb) u nás postavený ako lunárny kalendár. Miesto starobylých ženských rituálov.
  • Devín - hrad staroslovanských kňažiek, zakončenie cesty

V cene výcviku nie je ubytovanie ani strava.