Kurzy naživo

Aktuálne kurzy naživo nie sú naplánované.

Cesta ženy – Cyklus piatich archetypov

Milá Žena, pozývame Ťa do chrámu ženského zdieľania, podpory a liečenia. Počas piatich stretnutí sa v bezpečnom, láskyplnom kruhu žien dotkneme piatich podôb ženy, ktoré nás sprevádzajú nielen v priebehu nášho života, ale aj počas nášho mesačného cyklu. V sprievode obľúbenej lektorky ženských seminárov dostaneš priestor na pochopenie energie Dievčaťa, Milenky, Matky, Čarodejky a Múdrej ženy, na ich prijatie v živote tak, aby si dokázali využívať ich dary a energie nielen v tvoj prospech, ale aj v súlade so svojimi predkami, svojim mužom, deťmi či okolím.

Viac o kurze Cesta ženy

Ženské kruhy

Pozývame ťa, milá Žena, do krásneho spoločenstva ženského kruhu, bezpečného spoločenstva žien, kde ťa čaká priestor pre teba samú a tvoj rozvoj. Po tisíce rokov sa ženy schádzali, aby si odovzdávali ženskú múdrosť, aby sa učili o ženskej sile, o posvätnosti ženského tela a jeho cyklov. Aby v „ženskom klane“ našli svoje korene, z ktorých môžu ako ženy rásť, kvitnúť a prinášať plody do svojho spoločenstva.

Viac o kurze Ženské kruhy

Kráľovná svojho života

Výcvik pre ženy, ktoré sa chcú stať kráľovnami vo svojom živote a chcú na tejto ceste sprevádzať iných (viesť ženské kruhy, vytvárať pre seba aj iných rituály, pripravovať pre ženy semináre alebo osobné konzultácie).

Milá žena, cítiš to volanie svojej duše? Cítiš, že je čas na zmenu v Tvojom živote, čas na to, aby sa z princeznej či slúžky, poddanej či “silnej ženy” stala Kráľovná? Aby si sa aj Ty stala tou, ktorá múdro ale aj s pokorou vládne vo svojom kráľovstve, ktorá ctí si mužov i ženy,  vníma svoju cyklickosť aj pominuteľnost, chápe svoju silu aj svoju slabosť, pozná a prijíma svoje svetlo aj svoje tiene? Tou, ktorá je inšpiratívnou bytosťou hodnou nasledovania?
Potom sa pridaj do nášho silného kruhu, ktorý nie je len tak pre niehoko. Je pre Teba, pokiaľ si sa rozhodla, že prišiel Tvoj čas, čas Kráľovnej.

Viac o kurze Ja žena On muž

Prijímam sa (transformačný kurz sebaprijatia – 10 stretnutí)

Sebaprijatie je základným krokom ku všetkému ostatnému – k sebaláske, láske k ostatným, úspechu, spokojnosti. Pre nás ženy to nie je jednoduché – obzvlášť v dnešnej dobe, plnej tlaku na to, ako by „správna“ žena mala vyzerať. Ale ako na to? Kde nájsť funkčné návody, praktické postupy, cvičenia, ktoré naozaj prinášajú zmenu? Odpovede na tieto otázky a práve takýto bezpečný priestor Ti prinesie cyklus desiatich večerných stretnutí počas desiatich týždňov v čisto ženskej skupine.

Viac o kurze Prijímam sa

Ja žena On muž

Víkendové stretnutie pre ženy venovaných pochopeniu ženských a mužských princípov v našom živote, ich odlišností a darov, ktoré nám prinášajú. Stretnutie o prebudení, pochopení a prijatí svojej ženskej podstaty a tiež o pochopení toho, ako funguje to záhadné mužské pokolenie.

Muži. Často im nerozumieme, často ani oni nám. Často dokonca nerozumieme ani samé sebe. A následne sa strácame v nepochopení, emocionálnych zraneniach, interpretáciách a pocite odmietnutia.  Ale nemusí to tak byť. Stačí pochopiť, že ženy a muži sú naozaj odlišné živočíšne druhy, majú iné prinípy vnímania a fungovania. Ak chcete lepšie porozumieť mužom a žiť s nimi a vedľa nich krajší a naplnenejší život, je tento kurz práve pre vás.

Viac o kurze Ja žena On muž

Peniaze, poslanie, práca… alebo Ži svoj sen

Magické 3 P nášho života, ktoré nás okrem vzťahov najviac zamestnáva. Poslanie, peniaze, práca. Ak aj Ty si kladieš otázky typu: Čo je moje poslanie? Ako zlepšiť moju finančnú situáciu? Prečo sa mi nedarí získať a udržať peniaze? Ako získať takú prácu, ktorá by ma naozaj napĺňala? – potom si tu správne. Poď sa pozrieť na svoj vzťah k peniazom, hojnosti, na to, čo pre Teba znamená práca a zmeň to, čo ťa blokuje v plnom využití tvojho potenciálu tak, aby Tvoj život bol naozaj Tvoj sen.

Viac o kurze Peniaze, poslanie, práca

Dvaja v tom – zážitkový workshop pre páry

Jedinečný partnerský workshop, na ktorom vám počas dvoch podnetných dní ukážeme, ako vnímať a integrovať odlišnosti mužov a žien do novej roviny vzťahu, a ako si postupne budovať vedomé partnerstvo na pevných základoch. Naučíme vás rozpoznať, akým jazykom lásky hovorí váš partner a ako komunikovať tak, aby vám partner rozumel. Interaktívny výklad bude počas víkendu prestriedaný zážitkovými technikami a jemnými párovými cvičeniami, ktoré vám pomôžu viac sa na svojho partnera naladiť a porozumieť jeho túžbam, no zároveň vás naučia rešpektovať svoje vlastné hranice a potreby.

Viac o zážitkovom workshope pre páry - Dvaja v tom