Aktuálne kurzy naživo nerobím, keďže si užívam svoju mama-pauzu. Predpokladám, že sa opäť budeme môcť stretnúť po lete.
Dovtedy sa môžeš pridať k online kurzu Cesta ženy alebo si dohodni individuálne stretnutie.

Cesta ženy – Cyklus piatich archetypov

Milá Žena,
pozývame Ťa do chrámu ženského zdieľania, podpory a liečenia. Počas piatich stretnutí sa v bezpečnom, láskyplnom kruhu žien dotkneme piatich podôb ženy, ktoré nás sprevádzajú nielen v priebehu nášho života, ale aj počas nášho mesačného cyklu. V sprievode obľúbenej lektorky ženských seminárov dostaneš priestor na pochopenie energie Dievčaťa, Milenky, Matky, Čarodejky a Múdrej ženy, na ich prijatie v živote tak, aby si dokázali využívať ich dary a energie nielen v tvoj prospech, ale aj v súlade so svojimi predkami, svojim mužom, deťmi či okolím.

Počula si už o tom, že žena v sebe skrýva tisíc tvárí? Je to tak, ale minimálne päť je tých, ktoré sprevádzajú naše životy – či už v podobe životných období ženy alebo v podobe fáz menštruačného cyklu. Žena – Dievča, Milenka, Matka, Čarodejka, Múdra žena. Sú v nás všetky prítomné bez ohľadu na to, či sme si ich vedomé, alebo nie. Ako rozumieť svojim vlastným energiám, náladám a emóciám? Ako rozpoznať dary, ktoré nám tieto naše podoby prinášajú do našich životov? Ako nájsť cestu k sebaprijatiu, prijatiu našej ženskosti, cyklickosti, všetkých našich častí až k celistvosti a plnšiemu životu? Odpoveďou Vám môže byť cyklus CESTA ŽENY s obľúbenou lektorkou ženských seminárov Katarínou Runou.

Cyklus Cesta ženy pozostáva z 5 stretnutí v kruhu žien s témou ženských archetypov:

DIEVČA (rituál prvej krvi – Menarché)
MILENKA (rituál vnútornej milenky – prijatie vlastnej zmyselnosti)
MATKA (liečenie vzťahu s našou Matkou a rodovej línie, prijatie aspektov Materstva, rituál Znovuzrodenia)
ČARODEJKA (prijatie celistvosti – svetlo a tieň, rituál Ženy – tvorkyne a splnených prianí )
MÚDRA ŽENA (Spojenie s vnútornou múdrou ženou, Rituál Odpútania sa – odovzdania toho, čo už má ísť)

Špeciálna zľava 100 € pri absolvovaní všetkých 5 archetypov Cesty Ženy! Možnosť zaplatiť aj na dve splátky.

Dievča a rituál Menarche

Dievča je energiou nových začiatkov. Energiou nášho vstupu do ženstva , ktorý ale s nami neoslávil a tak sa často ani z našej ženskosti nevieme naozaj radovať. Tento deň a pol strávime v bezpečnom kruhu žien, plnom prijatia a podpory. Strávime radostný čas s našim vnútorným dievčatkom, tak, aby sme mohli znova obnoviť našu detskú radosť zo života. Nášmu podvedomiu umožníme zažiť iný vstup do ženstva – slávnostný a plný radosti. Dáme priestor liečeniu.

Nádherný zážitkový seminár, na ktorom sa pozrieme na časy, nás ako „dievčatiek“ a tiež obdobia, keď sme vstupovali do ženstva – ale nikto to s nami neoslávil a tak sa často ani z našej ženskosti nevieme naozaj radovať. A tak budeme oslavovať! Našu ženskosť, naše telo, náš cyklus a premenlivosť. Pozrieme sa bližšie na štyri ženy v nás, ktoré nás sprevádzajú každý mesiac. Budeme spoločne prijímať a oživovať našu ženskosť. Pozrieme sa však aj na naše vnútorné dieťa – ako sa má a čo od nás potrebuje… A dáme mu vedomú, liečivú pozornosť. Táto časť cyklu Cesta ženy bude zavŕšená nádherným magickým rituálom Menarche – rituálom prvej krvi... » viac o seminári Dievča » 

Cesta ženy: Milenka

V súčasnosti je len málo rozporuplnejších tém pre ženy, ako je naša vlastná zmyselnosť, telesnosť, sexualita, príťažlivosť – archetyp ženy-milenky, posvätnej kňažky lásky. Túžime po láske a rozkoši, túžime po odovzdaní, no zároveň máme s touto témou spojené aj množstvo nepríjemných pocitov – hanbu, strach, hnev a množstvo zranení. Základom ženskej príťažlivosti je naša žiara, a tá sa dokáže naplno rozvinúť iba vtedy, ak náš aspekt milenky oslobodíme od predsudkov, bolestí a očakávaní ktoré na nás uvalila rodina, spoločnosť, história, a v neposlednom rade sme sa na uzdu priviazali my samé.

Počas štyroch intenzívnych dní sa v bezpečnom, láskyplnom kruhu žien dotkneme našej vnútornej milenky, ženy, ktorú každá z nás v sebe má. Možno sa s ňou pre tentokrát iba jemne zoznámite alebo jej dovolíte naplno sa prejaviť. Aby však bolo stretnutie s ňou možné a bezpečné, predchádzať mu bude liečenie – liečenie našich zranení spojených s našou ženskosťou, našou sexualitou, zmyselnosťou, liečenie vzťahu k našim telám, liečeniu vzťahov, ktoré sa nás ešte stále dotýkajú, hoci aktéri tých príbehov už z nášho života odišli... » viac o pobytovom seminári Milenka » 

Cesta ženy: Matka - Tvorkyňa

Matka je tá, ktorá tvorí a množí. V jej lone rastie dieťa, pod jej rukami sa z domu stáva domov. Žena tvorí krásu a množí radosť. Žena – matka – tvorkyňa. Materinský aspekt je prítomný v každej z nás. Každá žena v istom ohľade matkou svojich detí – našich diel, ktoré najprv vznikli v našom vnútri, aby sa potom dostali von, na svet. Materstvo prináša starostlivosť, lásku, nehu, teplo a dotyk. Každá žena tento aspekt Matky pozná, prejavuje vo svojom živote, pri svojich blízkych bez ohľadu na to či máme vlastné deti alebo nie.

Dvojdenný seminár venovaný téme materstva fyzického aj duševného, liečeniu vzťahu našou s matkou zavŕšený nádherným rituálom znovuzrodenia sa. Matka – dcéra, matka – výživa, téma pôrodu i potratu. Téma matky sa nás jednoducho dotýka, či už vlastné deti máme alebo nie – každá sme totiž dcérou svojej matky a matkou toho, čo sme v živote vytvorili... » viac o seminári Matka » 

Cesta ženy: Čarodejka

Čarodejka – žena Tvorkyňa a žena Ničiteľka. Kde je svetlo, je aj tieň. Kde je Eva, je aj Lilith.Tienistá časť je našou neoddeliteľnou súčasťou -môžeme ju popierať, ale potom sa nás bude zmocňovať nečakane a jej prejavy môžu byť deštruktívne. Alebo ju môžeme prijať ako našu súčasť, pretože aj Čarodejkino ničenie je prejavom jej lásky k nám a prináša nám do života hĺbku a úžasné dary.

S energiou Čarodejky –  ženyTvorkyne a  ženyNičiteľky si neraz nevieme v našich životoch celkom rady – veď aj preto pre túto fázu vznikli pomenovania ako “predmenštruačný syndróm” a množstvo vtipov v tejto súvislosti. Svet nám hovorí, že by sme mali chcieť iba jednu časť Čarodejky, iba tú dobrú, poslušnú a tvorivú. Tú druhú stranu radšej netreba ukazovať. Ale kde je svetlo, je aj tieň. Kde je Eva, je aj Lilith. A aj tá temná časť je našou neoddeliteľnou súčasťou – môžeme ju popierať, ale potom sa nás bude zmocňovať nečakane a jej prejavy môžu byť deštruktívne. Alebo ju môžeme prijať ako našu súčasť, pretože aj Čarodejkino ničenie je prejavom jej lásky k nám a prináša nám do života hĺbku a dary, ktorých sa od dobrej víly jednoducho nemôžeme dočkať... » viac o seminári Čarodejka » 

Cesta ženy: Múdra žena – Baba

Jej esenciu máme neustále v sebe prítomnú. Baba nám umožňuje zájsť do hĺbok vo svojom vnútri. Spojiť sa s energiou vedmy, ktorou raz budeme, aby sme jej múdrosť a vhľady mohli mať k dispozícii už dnes. Jej energia nás pobáda k tomu, aby staré mohlo odísť a vytvoriť tak miesto pre všetko to nové, ktoré si chceme do života privolať. Pretože smrť je len ilúzia a je iba prechodom na vyššiu úroveň, je prerodom, tak ako je prerodom biela zima a z jej požehnania sa začína na jar rodiť nový život.

Štvrtá fáza cyklu, štvrté ročné obdobie, štvrtý ženský archetyp – starena, vedma, baba, múdra žena. Tá, ktorá vie. Tá, ktorá je plne ponorená do seba. Tá, ktorej už nezáleží na tom, čo si kto o nej myslí, prestáva sa prispôsobovať požiadavkám ostatných. Tá, ktorá ma svoj vlastný svet.Babu, múdru ženu, starenu nájdeme ju všade okolo – v príbehoch o bláznivých starých ženách, žijúcich v divokých lesoch, nájdeme ju v obraze rodiny, starenku, ktorá sedí niekde v kúte pri peci a občas prenesie trefnú, priamu a bolestne pravdivú poznámku. Nájdeme ju dokonca aj samé v sebe – v menštruačnej fáze nášho cyklu, v momentoch, keď sme stiahnuté samé do seba a iba ticho pozoruje, čo sa okolo nej deje... » viac o seminári Múdra žena » 

 

Čo ťa čaká počas piatich stretnutí na Ceste ženy?

 • Čas strávený v bezpečnom a láskyplnom kruhu žien
 • Relaxácia a priestor pre Teba
 • Jemné konštelačné techniky
 • Zážitkové techniky zamerané na prijatie svojich podôb
 • Zdieľanie v bezpečnom kruhu žien
 • Tanec a intuitívny pohyb
 • Zdieľanie v „červenom stane“
 • Večerný rituál „prvej krvi“ – rituál prijatia určený pre naše vnútorné dievča – rituál vedomého vstupu do kruhu žien so starostlivosťou, láskou a úctou, ktorej sa nám svojho času nedostalo
 • Práca s vedomým dotykom
 • Priestor pre skúmanie rovnováhy medzi dávaním a prijímaním v našich životoch
 • Rozprávanie o charaktere ženskej sexuality, o mužskej sexualite a rozdieloch medzi nami s praktickými ukážkami
 • Rozprávanie aj praktické vedomosti o tom, ako sa stať lepšou milenkou pre svojho partnera ale v prvom rade sama pre seba
 • Rituál uzavretia a doliečenia minulých vzťahov
 • Rituál pre vnútornú milenku
 • Liečenie vzťahu s matkou a našou ženskou rodovou líniou
 • Téma pôrodu a potratu a láskyplné zdieľanie a liečenie
 • Zážitkové techniky zamerané na prijatie svojej plodnosti a tvorivosti vo všetkých oblastiach života
 • Starostlivosť a vyživenie pre vaše ženské telo aj dušu
 • Rituál znovuzrodenia sa do náručia Veľkej Matky
 • Priestor na objavovanie Tvojich darov, talentov a ich uplatnenia
 • Tvorkyňa aj Ničiteľka, Práca so zámermi – som tvorkyňou svojho života
 • Zážitkové techniky zamerané na prijatie našej celistvosti, svetla aj tieňa
 • Rituál Tvorkyne života a rituál Splnených prianí
 • Rituál odpútania sa – priestor pre odpútanie sa od toho, čo už v našom živote chceme nechať ísť
 • Téma straty, odchodu, smútku, obete, ale aj pokoja a spočinutia
 • Spájanie sa s energiou našej vlastnej vnútornej múdrej ženy, aby sme vedeli v živote prijímať jej dary
 • Zážitkové techniky zamerané na to, aby sme mohli vyjadriť svoje najhlbšie myšlienky a nechať odísť to, čo už nám v živote neslúži

Komu je seminár určený?

Pre každú z ženu, ktorá cíti, chce stráviť čas sama so sebou, svojou ženskosťou, v bezpečnom kruhu žien. Pre každú ženu, ktorá sa chce dostať bližšie k svojej podstate ale bránia jej v tom nánosy vlastného alebo cudzieho posudzovania, odmietania, dešpektu, neprijatia. Pre každú ženu, ktorá v sebe cíti potenciál silnej a sebavedomej ženy, ale zatiaľ celkom nevie, ako ho rozvinúť. Ak si ešte čas v ženskom kruhu nezažila, ver, že je to nádherná, neopakovateľná skúsenosť, na ktorú budeš s láskou spomínať.

Cena:

530 € za celý cyklus CESTA ŽENY (5 stretnutí) - zľava 100 €

alebo

100 € za každý 2-dňový seminár (piatok – sobota): DIEVČA, MATKA, ČARODEJKA, MÚDRA ŽENA

230 € za 4-dňový seminár MILENKA na Lovinke (vrátane ubytovania a stravy).