Aktuálne kurzy naživo nerobím, keďže si užívam svoju mama-pauzu. Predpokladám, že sa opäť budeme môcť stretnúť po lete.
Dovtedy sa môžeš pridať k online kurzu Cesta ženy alebo si dohodni individuálne stretnutie.

Cesta ženy – Čarodejka

Čarodejka – žena Tvorkyňa a žena Ničiteľka. Kde je svetlo, je aj tieň. Kde je Eva, je aj Lilith.Tienistá časť je našou neoddeliteľnou súčasťou – môžeme ju popierať, ale potom sa nás bude zmocňovať nečakane a jej prejavy môžu byť deštruktívne. Alebo ju môžeme prijať ako našu súčasť, pretože aj Čarodejkino ničenie je prejavom jej lásky k nám a prináša nám do života hĺbku a úžasné dary.

Za energiou Milenky, teda ovulačnej fázy v našom cykle aj v našich životoch nasledujú dva rozličné ženské archetypy – buď sa vajíčko spojí so spermiou a začína cyklus nového života fyzického dieťaťa, pre ženu prejavený v archetype Matky. Ak ale dieťa nepočneme, môžeme túto nesmierne živú a tvorivú energiu pretaviť do archetypu ženy – Čarodejky. Tej, ktorá robí zázraky, tvorí svoj život podľa vlastných predstáv, ale ukrýva v sebe aj nesmiernu ničivú silu. Túto energiu Čarodejky – tvorkyne a ničiteľky  máme v sebe všetky, a to nielen v tretej fáze nášho menštruačného cyklu, ale počas celého nášho života.

S energiou Čarodejky – ženy Tvorkyne a ženy Ničiteľky si neraz nevieme v našich životoch celkom rady – veď aj preto pre túto fázu vznikli pomenovania ako “predmenštruačný syndróm” a množstvo vtipov v tejto súvislosti. Svet nám hovorí, že by sme mali chcieť iba jednu časť Čarodejky, iba tú dobrú, poslušnú a tvorivú. Tú druhú stranu radšej netreba ukazovať. Ale kde je svetlo, je aj tieň. Kde je Eva, je aj Lilith. A aj tá temná časť je našou neoddeliteľnou súčasťou – môžeme ju popierať, ale potom sa nás bude zmocňovať nečakane a jej prejavy môžu byť deštruktívne. Alebo ju môžeme prijať ako našu súčasť, pretože aj Čarodejkino ničenie je prejavom jej lásky k nám a prináša nám do života hĺbku a dary, ktorých sa od dobrej víly jednoducho nemôžeme dočkať.

Čarodejka je ale zároveň aj tým láskavým archetypom, ktorý nám pomáha objaviť naše vlastné dary a talenty, nájsť a realizovať poslanie, s ktorým sme na tento svet prišli. Dáva nám silu a zásobuje nás tvorivou energiou, aby sme po sebe zanechali čosi hodnotné pre nás a ľudské pokolenie.

Spoločne počas týchto dvoch dní preskúmame oba póly energie Čarodejky – naše tvorenie aj ničenie, naše svetlá a tiene, naše výšiny aj hĺbky. A práve v duchu prijatia našej celistvosti, našich svetiel i tieňov sa budú niesť tieto chvíle v bezpečí ženského kruhu, ktoré budú zavŕšené rituálom Čarodejky – tej, ktorá berie svoj život plne do svojich rúk, rituálom Tvorkyne života a splnených prianí. Pretože iba ak sa prijímeme v celistvosti, s tým “svetlým” i “temným”, môžeme sa stať skutočnými Kráľovnami svojho života.

Čo ťa na Ceste ženy čaká?

  • Nádherný čas strávený v bezpečnom a láskyplnom kruhu žien
  • Relaxácia a priestor pre Teba
  • Jemné konštelačné techniky
  • Tanec a intuitívny pohyb
  • Priestor na objavovanie Tvojich darov, talentov a ich uplatnenia
  • Tvorkyňa aj Ničiteľka, Práca so zámermi – som tvorkyňou svojho života
  • Zážitkové techniky zamerané na prijatie našej celistvosti, svetla aj tieňa
  • Zdieľanie v bezpečnom kruhu žien
  • Rituál znovuprijatia vlastnej sily

Komu je seminár určený?

Všetkým ženám bez rozdielu veku, ktoré chcú nájsť cestu k prijatiu seba samej vo svojej ženskej podobe, vo svojej úplnosti – vo svojich svetlých aj nemných podobách. Ženám, ktoré chvú objaviť svoje skryté dary a talenty.  Ženám, ktoré chcú vziať život do vlastných rúk a stať sa Tvorkyňami svojho života. Ženám, ktoré túžia po vlastnom znovuzrodení do novej, celistvejšej podoby a začať používať dary, ktoré my ženy máme, vo svojom praktickom živote.

Cena

100 Eur za jednotlivý seminár
530 Eur za celý cyklus CESTA ŽENY (5 stretnutí) (zľava 100 Eur!)