Aktuálne kurzy naživo nerobím, keďže si užívam svoju mama-pauzu. Predpokladám, že sa opäť budeme môcť stretnúť po lete.
Dovtedy sa môžeš pridať k online kurzu Cesta ženy alebo si dohodni individuálne stretnutie.

Cesta ženy – Múdra žena

Štvrtá fáza cyklu, štvrté ročné obdobie, štvrtý ženský archetyp – starena, vedma, baba, múdra žena. Tá, ktorá vie. Tá, ktorá je plne ponorená do seba. Tá, ktorej už nezáleží na tom, čo si kto o nej myslí, prestáva sa prispôsobovať požiadavkam ostatných. Tá, ktorá ma svoj vlastný svet.Babu, múdru ženu, starenu nájdeme ju všade okolo – v príbehoch o bláznivých starých ženách, žijúcich v divokých lesoch, nájdeme ju v obraze rodiny, starenku, ktorá sedí niekde v kúte pri peci a občas prenesie trefnú, priamu a bolestne pravdivú poznámku. Nájdeme ju dokonca aj samé v sebe – v menštruačnej fáze nášho cyklu, v momentoch, keď sme stiahnuté samé do seba a iba ticho pozoruje, čo sa okolo nej deje.

Múdra žena postráda fyzickú energiu na akékoľvek “robenie”, o to viac ale pozoruje, je svedkom, dovoľuje veciam, aby sa diali. Je pripravená odísť, na ničom už nelipne. Tak ako zima svojim snehom zakrýva prírodu do odpočinku a necháva umrieť všetko, čo už nie je ku prospechu.

Odvrátenou stranou energie baby je téma straty – a pocitu obete. Ako často si my samé volíme byť v našom živote obeťou? Ako často vkladáme svoj život do rúk iným so slovami “ty za to môžeš?” Hra na obeť a agresora je v našich životoch bohužiaľ často nenápadná, no veľmi zhubná. Je však možné vziať si svoju silu späť.

Energiu baby – múdrej  ženy máš aj ty neustále v sebe prítomnú. Počas tohto stretnutia zájdeme do hĺbok vo svojom vnútri. Spojíme sa s energiou vedmy, ktorou raz budeme, aby sme jej múdrosť a vhľady mohli mať k dispozícii už dnes. Doprajeme si stav fyzického aj duševného spočinutia. Dáme priestor najhlbšie ukrytým myšlienkam, aby sa mohli dostať na svetlo sveta, či už v podobe slov, spevu, tanca albo maľby. V spoločnom bezpečnom kruhu sa pozrieme aj na to, čo zo svojho života nechceme pustiť, hoci už nám to dávno neslúži. Dáme priestor tomu, aby staré mohlo odísť a vytvoriť tak miesto pre všetko to nové, ktoré si chceme do života privolať. Pretože smrť je len ilúzia a je iba prechodom na vyššiu úroveň, je prerodom, tak ako je prerodom biela zima a z jej požehnania sa začína na jar rodiť nový život.

Čo ťa na Ceste ženy čaká?

  • Popoludnie a celý nasledujúci deň strávený v bezpečnom a láskyplnom kruhu žien
  • Relaxácia a priestor pre Teba
  • Jemné konštelačné techniky
  • Téma straty, odchodu, smútku, obete, ale aj pokoja a spočinutia
  • Spájanie sa s energiou našej vlastnej vnútornej múdrej ženy, aby sme vedeli v živote prijímať jej dary
  • Zážitkové techniky zamerané na to, aby sme mohli vyjadriť svoje najhlbšie myšlienky a nechať odísť to, čo už nám v živote neslúži
  • Sebavyjadrenie
  • Zdieľanie v bezpečnom kruhu žien
  • Starostlivosť a vyživenie vedomého dotyku a láskyplnej pozornosti pre vaše ženské telo aj dušu
  • Rituál odpútania sa – priestor pre odpútanie sa od toho, čo už v našom živote chceme nechať ísť

Komu je seminár určený?

Všetkým ženám bez rozdielu veku, ktoré chcú nájsť cestu k prijatiu seba samej vo svojej ženskej podobe, vo svojej úplnosti – nevynímajúc romer svojej vedmy-múdrej ženy. Ženám, ktoré sa chcú ponoriť do vlastných hĺbok, ktoré sa chcú stretnúť v tichu samé so sebou. Ženám, ktoré túžia po vlastnom znovuzrodení do novej, celistvejšej podoby a začať používať dary, ktoré my ženy máme, vo svojom praktickom živote.

Cena

100 Eur za jednotlivý seminár