Aktuálne kurzy naživo nerobím, keďže si užívam svoju mama-pauzu. Predpokladám, že sa opäť budeme môcť stretnúť po lete.
Dovtedy sa môžeš pridať k online kurzu Cesta ženy alebo si dohodni individuálne stretnutie.

Kurz: Peniaze, poslanie, práca… alebo Ži svoj sen

Magické 3 P nášho života, ktoré nás okrem vzťahov najviac zamestnáva. Poslanie, peniaze, práca. Ak aj Ty si kladieš otázky typu: Čo je moje poslanie? Ako zlepšiť moju finančnú situáciu? Prečo sa mi nedarí získať a udržať peniaze? Ako získať takú prácu, ktorá by ma naozaj napĺňala? - potom si tu správne. Poď sa pozrieť na svoj vzťah k peniazom, hojnosti, na to, čo pre Teba znamená práca a zmeň to, čo ťa blokuje v plnom využití tvojho potenciálu tak, aby Tvoj život bol naozaj Tvoj sen.

Hovorí sa, že každý sa rodí s jedinečným darom, s niečím, čo vieme robiť omnoho lepšie ako všetci ostatní. Na podporu uplatnenia tohto daru sme dostali aj naše talenty - to, čo vieme, čo sa nám darí, čo nám ide ľahko a prirodzene. S realizáciou nášho daru vo svete je spojené naše poslanie - to, čo sme na túto zem prišli urobiť. Mnoho ľudí nevie, čo je ich dar a ani netuší, čo je to, prečo sem prišli. A tak pracujú v práci, ktorá ich nebaví, aby sa uživili, peniaze sú tvrdo vydreté a radosť im prináša iba únik z práce, niečo, čo ich baví a čo môžu urobiť iba večer alebo cez víkend. Pondelok je pre mnoho ľudí najhorším dňom a víkend trvá prikrátko.

Viete si predstaviť, že by to pre vás bolo naopak?

Že by ste sa do svojej práce každé ráno nesmierne tešili a niekoľko hodín by vám ubehlo ako minúty. Po práci by ste sa cítili živí, radostní a plní energie? Že peniaze by k Vám prúdili s ľahkosťou za činnosť, ktorá vám robí radosť a napĺňa vás? Áno, je to možné!

Je našou úlohou toto v našich životoch zmeniť. Na to potrebujete objaviť, čo je váš dar, aké sú vaše podporné talenty a ako tým všetkým prospieť svetu. A vtedy sa nemožné veci stanú možnými. Vydáte sa na cestu sebarealizácie, po ktorej ste vždy túžili. Do života, kde vašou prácou bude to, čo milujete. Kde k vám bude hojnosť plynúť celkom ľahko a prirodzene. Ja sama som touto cestou prešla a teraz vám ponúkam môj sprievod na ceste hľadania a napĺňania vášho daru.

Počas tohto víkendu vytvoríme priestor na spojenie sa so sebou. So svojim telom, svojou dušou, vedomím, aby nám mohli ukázať, kde sa ukrývajú naše poklady a ako ich môžeme využiť pre svet, nájsť a naplniť naše poslanie. Pozriete sa na to, aký máte vzťah k peniazom a hojnosti a prípadne, čo vám prístup k hojnosti blokuje. Dostanete aj množstvo praktických rád, ako zorganizovať svoju cestu k úspešnej realizácii vášho daru vo svete. Obvykle je to omnoho jednoduchšie, ako sa na prvý pohľad zdá!

Na seminári si môžete uvedomiť a prežiť zázrak svojej jedinečnosti a urobiť tak veľký krok na ceste k napĺňaniu vášho poslania a k tomu, aby ste mohli žiť svoj sen. Získate energiu, inšpiráciu aj praktické vedomosti a návody, ktoré vám vašu cestu uľahčia 🙂

Súčasťou seminára je aj krásny rituál, ktorým dáme sebe, svojej duši, Vesmíru či Bohu vedieť, že to myslíme vážne a naozaj chceme vykročiť na cestu odovzdávania svojich darov svetu k prospechu nášmu a ostatných. A zázraky sa môžu začať diať!

Seminár je určený pre mužov aj ženy, ktorí:

 • Sa chcú dozvedieť o sebe niečo nové
 • Chcú sa pozrieť na to, aký majú vzťah s peniazmi a ako si môžu dovoliť viac hojnosti v živote
 • Hľadajú svoje dary a talenty aby ich mohli začať naplno rozvíjať vo svojom profesnom aj súkromnom živote
 • Sa chcú v živote realizovať, žiť naplnený a spokojný život
 • Majú odvahu a odhodlanie niečo so svojim životom urobiť
 • Túžia po zmene vo svojej profesii aj súkromí
 • Chcú robiť to,čo ich baví a zároveň žiť vo finančnej nezávislosti a hojnosti
 • Chcú uprednostniť majstrovstvo pred perfekcionizmom

(Ak chcete, video Kataríny Runy o perfekcionizme si môžete pozrieť TU)

Čo vás na seminári čaká?

 • Víkend strávený v podpornom mužsko - ženskom kruhu
 • Hľadanie a rozpoznávanie svojich darov a talentov
 • Načerpanie novej energie a inšpirácie pre svoju cestu
 • Zdieľanie a podpora, odovzdávanie našej životnej múdrosti
 • Cesta k tomu, ako vo svojom živote začať uplatňovať to, čo milujeme a ako žiť svoj sen
 • Priestor na preskúmanie a rozpustenie nefunkčných presvedčení a postojov k peniazom a hojnosti
 • Rituál, ktorým započnete svoju novú cestu a dáte najavo, že to myslíte vážne a že chcete, aby sa vo vašom živote začali diať zázraky