Webinár Kataríny Runy zDARma:

Ako si materstvom nezabiť partnerský vzťah?

V tomto webinári pochopíš najčastejšie chyby, ktoré my, ženy - mamy robíme v presvedčení, že toto je cesta k spokojnému a šťastnému životu v partnerstve. Ale namiesto toho nám tento omyl do života s mužom prináša odcudzenie, smútok, hnev, či neveru... Chceš vedieť, ako si materstvom nezabiť partnerstvo? Rezervuj si svoje miesto na webinári hneď teraz. A zdieľaj, ak máš kamošky, ktoré tieto infošky potrebujú tiež!

Vedela si, že štatisticky najviac manželstiev sa rozpadá práve vo veku, kedy sú deti malé? Je to prekvapivé, ale je to tak. Prečo asi? Dôvodov je hneď niekoľko - a všetky Ti podrobne vysvetlím v tomto webinári. Navyše, nielen že sa dozvieš, prečo je to tak - a že sa to paradoxne deje NAPRIEK našim najlepším úmyslom, ale hlavne - dozvieš sa konkrétne tipy, čo s tým. Inými slovami zistíš, ako si materstvom nezabiť partnertvo, prípadne ako ho znova oživiť, ak už je polomŕtve. A aj keď aktuálne partnera nemáš, určite si na toto vysielanie nájdi čas - pretože zistíš, ako neopakovať tie isté omyly v tom budúcom vzťahu.

Hodinka a pol Tvojho času, ktorá môže navždy zmeniť Tvoj život a Tvoje vzťahy so sebou, mužmi aj Tvojimi deťmi.

Po prihlásení je Ti vysielanie
k dispozícii okamžite, na 48 hodín.

Čo sa dozvieš?

  • Ako nás v partnerstve nevedome ovplyvňuje dávna história ľudstva
  • Prečo a ako sa zmení dynamika partnerstva, keď sa narodí dieťa
  • Aké sú nepotlačiteľné potreby ženy a muža v partnerstve s deťmi
  • Čo to spôsobuje, ak o nich navzájom buď netušíme, alebo nevieme, ako im vyhovieť
  • Prečo tak často v partnerských vzťahoch s deťmi dochádza k nevere - a ako tomu predchádzať
  • Čo spôsobuje storočia odovzdávaná tradícia hierarchie v rodine - a ako to môže byť inak
  • Čo robiť preto, aby si nezabila materstvom svoje partnerstvo - to súčasné, alebo ak si single, tak to budúce
  • A mnoho ďalších hodnotných informácií

Zadaj svoje meno, email a zaisti si  miesto na tomto webinári:

                   Kto Ťa bude webinárom sprevádzať?

 

Katarína Runa

Lektorka, motivátorka, sprievodkyňa na ceste za lepším životom, so vzácnym darom podať zložité súvislosti života jednoduchým spôsobom . Už viac ako desať rokov sa venuje najmä ženám a predovšetkým téme vzťahov, ktorých kvalita je absolútne zásadným faktorom životného šťastia. Či už je to vzťah k sebe - sebaprijatie, vzťahy s partnermi alebo so svetom. Ako prednášajúca sa zúčastnila podujatí po boku takých osobností ako Dalai Lama, Neale Donald Waslch či Joe Dispenza. Viedla stovky živých seminárov, tisíce osobných konzultácií. Je autorkou viacerých úspešných online programov ako Kľúč k mužskej duši, Nad vodou alebo Cesta ženy.

Zadaj svoje meno, email a zaisti si  miesto na tomto webinári: