Nový webinár Kataríny Runy zDARma!

Toto je hádam tá najzásadnejšia otázka ženského života:

Ako žiť naplnené vzťahy?

Chceš poznať odpoveď? Pozri si záznam z webináru Kataríny Runy zDARma a dostaneš odpovede, ktoré raz navždy zmenia smerovanie tvojich vzťahov!

Pošli inšpiráciu ďalej ⬇️ a pomôžeš tak aj ďalším ženám žiť naplnené vzťahy!

Mnohoročné výskumy potvrdzujú to, čo hlboko v srdci veľmi dobre vie každá žena. Kľúčové pre náš dlhodobý pocit šťastia sú práve NAPLNENÉ VZŤAHY.  S partnerom, deťmi, rodičmi, priateľmi, kolegami v práci.

Toľko k ideálu. Aká však býva realita? Pocit nepochopenia, odcudzenia, osamelosti. Pocit, že my sme tie, ktoré sa snažia a ostatní na to kašlú. Pocit, že tu pre nás nikto nie je, alebo si lásku musíme zaslúžiť. A mohla by som pokračovať. Je to skutočne tak?

Nemusí byť. Existuje niečo absolútne zásadné, čo nás o vzťahoch neučili - a pritom je to to najdôležitejšie, čo pre naplnené vzťahy v každej rovine nášho života potrebujeme vedieť!! ČO JE TO?

Poviem Ti to práve v tomto webinári.

Táto hodinka a pol času bude viac ako zmysluplne využitá! Pretože ak do praxe uvedieš to, čo sa na webinári naučíš... NAVŽDY to zmení tvoje vzťahy k lepšiemu.

Čo sa na vysielaní dozvieš?

  • Čo sú najväčší neviditeľní zabijaci kvalitných vzťahov?
  • Ako týchto "zabijakov" v živote rozpoznať a začať transformovať?
  • Aký je jeden najdôležitejší princíp naplnených vzťahov?
  • Čo robiť, ak sa vo vzťahoch cítim nevidená, nepodporená, nemilovaná?
  • Ako konečne začať budovať vzťahy, po akých si vždy túžila?
  • A mnoho ďalších, zmysluplných a praktických informácií pre tvoj lepší život!

Pozri si zo záznamu webinár, ktorý môže raz a navždy zlepšiť tvoje vzťahy!

                   Kto Ťa bude webinárom sprevádzať?

 

Katarína Runa

Lektorka, motivátorka, sprievodkyňa na ceste za lepším životom, so vzácnym darom podať zložité súvislosti života jednoduchým spôsobom . Už viac ako desať rokov sa venuje najmä ženám a predovšetkým téme vzťahov, ktorých kvalita je absolútne zásadným faktorom životného šťastia. Či už je to vzťah k sebe - sebaprijatie, vzťahy s partnermi alebo so svetom. Ako prednášajúca sa zúčastnila podujatí po boku takých osobností ako Dalai Lama, Neale Donald Waslch či Joe Dispenza. Viedla stovky živých seminárov, tisíce osobných konzultácií. Je autorkou viacerých úspešných online programov ako Kľúč k mužskej duši, Nad vodou alebo Cesta ženy.

Zadaj svoj email a zaisti si tak prístup

k možno najzásadnejšiemu webináru

na Tvojej ceste k naplneným vzťahom!