Ako začať mužom viac rozumieť?

Pozri si toto video!

  • Máš doma muža (partnera, syna, otca) a máš pocit, že niekedy mu vôbec nerozumieš?
  • Dotýka sa ťa jeho správanie, ale on sa tvári, že sa nič nedeje - a ty to nechápeš?
  • Chceš pochopiť jeho fungovanie a skrze to aj to svoje?
  • Chceš si s mužmi lepšie rozumieť?

DÁ SA TO! V tomto videu nájdeš vysvetlené dôvody, prečo to občas škrípe a búcha... a tiež PRAKTICKÉ RADY, ako s tým naložiť. Žiadne ezo - kecy!

Vyplň tento formulár ➡️ ➡️ ➡️ ➡️ ➡️

potvrdiť svoj email a získaš prístup k videu.

Tvoja emailová adresa je u nás v bezpečí. Používame ju v súlade s pravidlami Európskej únie. Z nášho emailového zoznamu sa môžeš kedykoľvek odhlásiť jediným klikom.

"Kati ďakujem! Ušetrí mi to veľa nervov toto lepšie chápanie mužov. Hlavne už teraz viem ako to je! A to som si myslela, že on ani nemá záujem ma počúvať."
Zuzka
Milá Katka, na základe Tvojho videa som urobila zatiaľ iba malú zmenu vo vzťahu s mojim mužom. Efekt bol ale okamžitý! Je lepší a milší na mňa. Ako rýchlo sa to vracia!
Lucia
Bože, v tomto videu som zažila taký AHA moment že som skoro spadla zo stoličky! A ja som si fakt myslela, že na mňa tí chlapi kašlú! Ďakujem ďakujem ďakujem za toto poznanie!
Danica
Tak som si vypočula to video a hneď keď sa muž vrátil domov, chcela som sa ho opýtať, či je to pravda. Ale stačilo mi chvíľu pozorovať, čo robí, a ani som sa pýtať nemusela. Je to úplne presné a ja tomu konečne rozumiem! Ďakujem Ti Kati!
Andy