Ďakujem Ti za Tvoju dôveru! Táto ponuka je tu pre Teba ešte:

PRIHLÁŠKA
DO ONLINE PROGRAMU

Prvý týždeň sa ti otvorí ihneď po prijatí platby na náš účet!

Pre viac informácii o kurze klikni sem

Kúpou tohto balíčka ZÍSKATE:

 • Šesťmesačný online video program Cesta ženy
  1.mesiac: Žena premeny, 2. mesiac: Dievča, 3. mesiac: Milenka, 4. mesiac Matka, 5. mesiac Čarodejka, 6. mesiac Múdra žena
 • Záznam zo šiestich dvojhodinových online konzultácií s lektorkami kurzu naživo
 • Uzavretú podpornú FB skupinu

Špeciálne BONUSY:

 • Bonus 1:MOJE TELO MÔJ CHRÁM
  Intenzívny týždeň navyše venovaný len téme TELA - ako sa s ním konečne NAOZAJ skamarátiť, prijať ho také aké je a začať sa na seba v zrkadle konečne pozerať S LÁSKOU.
 • Bonus 2: LINGAM MASÁŽ
  Mimoriadne hodnotné video - návod na to, ako sa intímne venovať svojmu mužovi a jeho “centru vzrušenia” tak, aby ste na konci boli naozaj SPOKOJNÍ OBAJA.
 • BONUS 3: 6 ROZHOVOROV S HOSŤAMI
  Šesť skvelých inšpiratívnych rozhovorov s dôkladne vybranými hosťami, ktorí dopĺňajú témy jednotlivých mesiacov
 • BONUS 4: ČO BY ŽENY MALI VEDIEŤ O MUŽOCH
  Záznam veľmi otvorenej, autentickej a pravdivej hodinovej prednášky lektora mužských kruhov Rastislava Ďurove o tom, akí muži sú a akí nie.
 • BONUS 5: ŽENY A VÔNE
  Prednáška špeciálne vytvorená pre tento program o tom, ako nás vône a ich liečivé účinky vedia podporiť a posunúť vpred k nášmu sebaprijatiu míľovým krokom.

Teraz vyplň prihlášku

zaisti si svoje miesto a zvoľ si spôsob platby

*pri rozložení platby na 3 časti je celková suma navýšená o 10%

Jednorázová platba

1 x 660 EUR

1 x 16 750 CZK

Tri platby

3 x 242 EUR

3 x 6 150 CZK

 • Platbu je možné realizovať len platobnou kartou formou opakovaných platieb
 • Čiastka opakovanej platby je 242 Eur
  Suma bude z účtu stiahnutá 3x - prvá platba prebehne v deň vytvorenia objednávky, druhá za mesiac a tretia za ďalší mesiac. Po zrealizovaní všetkých troch platieb bude program uhradený
 • 7 dní pred termínom ďalšej platby, príde emailom informácia, o plánovanom stiahnutí sumy z účtu
 • Objednávkou kurzu sa kupujúci zaväzuje uhradiť všetky tri platby
 • Prístupy ku kurzu budú vygenerované ihneď po uhradení prvej platby a k dispozícii budú po dobu minimálne dvoch rokov po úhrade celej sumy kurzu

Čo na "Cestu ženy"  POVEDALI jeho  ABSOLVENTKY?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Vďaka tvojim kurzom (či už Sedem dní k lepšiemu životu alebo Cesta ženy), akoby sa vynorili odpovede na viaceré nezodpovedané otázky, otvorili slepé uličky či rozjasnili miesta, kde som sa dlho motkala a nevedela posunúť ďalej..protiklady splynuli na vyššej úrovni:) Veľká vďaka aj za zážitok rituálov. Nerozumiem ako, ale radostne si užívam že som sa vnútri oslobodila, a mnohé okovy pochybností a strachov sa rozpustili a ja kráčam a dýcham a myslím slobodnejšie 🙂 Veľké ďakujem aj za nasvietenie režimu obete a vedenie k jeho láskavému prijatiu..veď tvorkyňa prijíma aj tieň..to mi prináša veľké veci do života.. V neposlednom rade ďakujem za zážitok bezpečného a prijímajúceho kruhu žien..moje srdce doslova plesá, hľadala som to od detstva, celá moja cesta životom za hlasom môjho srdca, mám pocit že má viedla práve sem..cez moje depresie, vzdory, štúdium psychológie, pokusy začleniť sa do cirkvi, psychoterapie, vzťahy si ženami, milostné vzťahy a napokon cez pusť materskej dovolenky:) A ešte jedno ďakujem. Aj vďaka tvojej Ceste pre ženy sa cítim k Bohu Veľkej Duši bližšie ako kedykoľvek predtým..moja kapacita veriť a nie len myslieť, sa náramne uvoľnila:))
Lucia
Už dlho som cítila, že potrebujem podporiť svoju ženskú energiu, hľadala som bezpečné miesto a našla som ho práve na Ceste ženy, ktorou vedie Katarínka Runa. Každá z častí mi priniesla odpovede na mnohé moje otázky, nastavila mi zrkadlo na niektoré aspekty, ktoré som nechcela vidieť a vždy ma posunula o kúsok ďalej. Doslova mi cesta otvorila oči a pomohla mi pozrieť sa z iného uhla na moje zážitky z detstva, dospievania a dospelosti, na môj vzťah k mojim rodičom, manželovi, deťom, ale najmä sama k sebe. Veľmi mi pomohli aj vzájomné zdieľania skúseností v kruhu žien. Myslím, že som láskavejšia k iným aj k sebe, snažím sa neposudzovať, ale aj nemať za každú cenu všetko pod kontrolou. Cestu ženy odporúčam každej žene, nech je v akejkoľvek životnej situácii, osvetlí jej veľa skutočností a posunie ju ďalej.
Tatiana
Semináre Katky Runa mi odporučila kamarátka, preto som bola plná očakávaní, čo nové zistím na tejto ceste sebapoznávania. A poviem vám, že sa všeličo vynorilo, predovšetkým vo vzťahu k sebe, k rodičom či partnerom a celkovo rôznym situáciám na mojej životnej ceste. Témy, ktoré sme rozoberali mi dali odpovede na otázky, ktoré som si dlhodobo nevedela vysvetliť a pýtala som sa sama seba prečo sa dejú. Každá časť šla do úplnej hĺbky a podstaty problému. Uvedomila som si také poznatky, že keby som ich skôr vedela, mohla som sa vyhnúť rôznym bolestivým situáciám či sklamaniam a ilúziám. Semináre vrele odporúčam každej žienke, aj tej ktorá sa hľadá, prežíva životnú krízu či je úplne spokojná so životom. Pre mňa to bol veľký krok voči sebe samej a uvedomenie si, že treba prijať veci ako sa dejú a s láskou i dôverou kráčať vpred. Semináre by neboli také silné a autentické bez sprievodkyne Katky Runy, ktorá s láskou (občas aj tou prísnou) veci pomenováva tými pravými a nabáda ako na ne pozerať z viacerých uhlov pohľadu a hľadať v nich podstatu.
Aška
Úžasný, neopakovateľný zážitok… ďakujem zaň. Veľká oslava ženy, jej krásy, sily a neopakovateľnosti. Ďakujem za jemný a krásny výklad ženského princípu, spojený so zážitkovými rituálmi s nezabudnuteľnou atmosférou, nabitou silnými emóciami. Pre mňa znamená tento kurz pochopenie toho, že hľadanie vnútornej motivácie a životnej sily, ktoré ma častokrát stálo „veľa energie“, je o prijatí seba samej ako ženy, mojej prirodzenej cyklickosti a nekonečnej ženskej energie. Mám pocit, že môj život je s týmto ešte viac krásny a šťastný. Som hrdá na to, že som ženou. Priala by som si, aby s týmito pocitmi boli naplnené všetky ženy, aby zažili všetko to krásne, čo ja pod Katkiným vedením. Vrelo odporúčam každému dievčaťu, každej žene a rada to budem šíriť medzi mojimi najbližšími a priateľkami a známymi aj osobne. Budem sa v tomto duchu rozprávať i s mojimi už dospelými dcérami, mojim veľkým prianím je, aby sa tejto cesty zúčastnili, myslím, že ako ženy si to zaslúžia… Katka, veľká vďaka 🙂
Ivetka
„Uvedomila som si, že každá žena je krásna presne taká, aká je. Niekedy sa my ženy neskutočným spôsobom podceňujeme a haníme, že sme slabé, citlivé a vôbec si neuvedomujeme, aké požehnanie je byť ženou. Myslíme si, že sa musíme vyrovnať mužom, držíme s nimi tempo, aj keď nás to veľmi vyčerpáva a vôbec nehľadíme na to, v čom spočíva ženská sila. V emóciách, prežívaní a intuícii. Vďaka tomuto semináru som prijala skutočnosť, že byť ženou je fakt úžasné. Od tela cez plné prežívanie emócií až po možnosť darovať život. Ďakujem.“
Veronika
Tento seba-poznávajúci kurz mi odhalil o sebe viac ako všetky „motivačné“ a self-help knižky a kurzy doteraz. Katkin pozorný a jemný prístup mi pomohol opustiť moju komfortnú zónu a prebrať zodpovednosť za svoje pocity, činy aj myšlienky. Nebola to malá zmena, naopak, Katka mi pomohla nastúpiť na cestu zásadnej transformácie môjho života. Ďakujem!
Diana
Milá Katka, som ti neskonale vďačná za tento online kurz a sprevádzanie Cestou ženy. Pre mňa to bola cesta spojená s hlbokými emóciami, skladačka, ktorá konečne začala dávať zmysel. Už od mala som duchovné založená a aktívne sa zaujímam o sebarozvoj, ale obsah tohto kurzu bol pre mňa tým pravým, čo som potrebovala. Všetko bolo veľmi celistvé, nachádzala som tam presne tie odpovede, ktoré som ja osobne potrebovala počuť, a o to je to krajšie, že už dlhšie som "prosila nebesá", nech sa ku mne dostanú odpovede...a aj sa tak stalo. Všetko ako na dlani. ĎAKUJEM 🙂 Moje okolie vníma na mne tu zmenu, bolo mi to viackrát povedané… Naučila som sa konečne stanoviť si hranice, hlavne voči najbližším, naučila som sa byť k sebe láskavejšia a odpúšťať si, rozpúšťať veci, byť seba-vedomejšia. Zlepšili sa výrazne aj moje vzťahy. Mohla by som tu písať aj hodinu a nevyjadrila by som všetky emócie a vďačnosť, ktorou som naplnená za túto Cestu. Odporúčam je všetkým ženám, ja by som do toho pokojne išla ešte raz.
Janka
Cestu ženy by som odporučila všetkým ženám! Môže im pomôcť pri spoznaní seba samej, svojho cyklu, pri svojom osobnom rozvoji. Kurz mi priniesol krásne AHA momenty a úľavu pri rôznych životných situáciách. Vďačnosť za všetky drobnosti v živote, uvedomenie si, aké sme ako ženy jedinečné a krásne.. pre toto všetko sa investícia do tohto programu oplatííí 🙂 A čo konkrétne mne pomoholo na mojej Ceste? Boli to Tvoje slová Katka, ktorými si ma sprevádzala. Boli a aj sú pre mňa veľmi poučné.. príklady, ktorými si múdre slová uvádzala do praxe boli pre mňa asi najviac. Úlohy vždy krásne pasovali k danej téme a po ich naplnení pri prichádzali AHA momenty.. bola som a stále som na seba hrdá... a zvukové cesty.. balzam na dušu, až taký, že som vždy letela do snov, tvoj hlas ma úplne dostal 🙂 ale počula som ich všetky 🙂 len som si ich musela pustiť cez deň 🙂 A za čo najviac ďakujem je to, že som si prostredníctvom úloh našla čas na moju maminu, našla silu sa s ňou o veľa veciach otvorene porozprávať a dozvedieť sa, ako jej život z veľkej časti ovplyvňuje ten môj.. ako s tým pracovať, čo vypustiť, za čo byť vďačná.. Ďakujem Ti ešte raz Katka!
Barborka
Ahoj Katarinka, já jsem byla vždy velmi nadšená, jak komplexně máš jednotlivé týdny zpracované. Video bylo vždy plné informaci a pro mě to byl zdroj nových myšlenek, aha momentů a vzdělání. Neméně nadšená jsem byla z tvých vizualizací (zvukových cest)<, které jsem opravdu prožívala, stejně tak jako cvičení z pracovních listů. Líbí se mi jak jednoduše a trefně je vše podané, přitom výstižné. Díky tvé pečlivosti, znalosti konstelací, skvělé symbolice bych tvůj kurz doporučila a taky to i dělám! Tvůj kurz mě odstartoval hlubší zkoumání archetypů a živlů se kterými teď pracuji, naučil mě uklidnit své vnitřní dítě (za což ti moc děkuji), prožívat více jednotlivé fáze a otevřel dveře na mé další cestě. Vážím si tě za to, že jsi pravdivá, klidně nenamalovaná a díky tomu nám ukazuješ pravou tvář ženy, komplexní a dojde k přijetí i u nás.
Kristýna
Milá Katarína, ďakujem za vytvorenie tohto programu pre ženy. Určite neľutujem investované peniaze a vrelo som ho odporučila i svojich kamarátkam. Ženské témy sú v súčasnosti konečne otvárané a diskutované, potrebujeme nové myšlienky a prístupy počúvať stále znova a znova, celé to nastavovať inak. Nacítiť si ženskú energiu bolo pre mňa niečo absolútne objavné a zároveň veľká úľava, povolenie životného kŕča "musíš sa snažiť", dovoliť si plynúť - toto nás nikdy nikto neučil a s radosťou to odvtedy zdieľam s ďalšími zúfalými "dobrými dcérami a manželkami". Musím priznať, že na tvoje videá som sa vždy tešila. Dlhé roky žijem sama - bez kamošiek a rodiny, vydatá v inom meste, s výchovou detí i vzťahom som sa borila sama, preto považujem za nesmierne cenné počúvať niekoho fundovaného, rozprávať o kľúčových oblastiach, v ktorých sa zbytočne strácame. Za mňa určite transformačná časť vzťah s rodičmi (opakovala som niekoľkokrát) a absolútne objavné Milenka - vzťah k svojmu telu. Prosím, pokiaľ možno, pokračuj v týchto snahách, veľmi to všetky potrebujeme počuť.
Aďa
V prvom rade: vôbec neľutujem, že som sa na to dala. Napriek tomu, že nie som taká tá ezoterická žena, ktorá miluje tanec a duchovno.. Teda, presnejšie, tanec a ja sa vôbec nekamarátime. Ale pokrok je, že už o sebe nepoviem, že som nemehlo. Namiesto toho si poviem: "No a čo? Neviem tancovať." Teda, všimla som si, že slovné spojenie "no a čo?", ktoré si ma naučila, sa nejako udomácnilo v mojom slovníku J Ďakujem! Každú jednu lekciu som počúvala viackrát. Celá Cesta ženy mi dala veľa podnetov na premýšľanie, na uvedomenie si mnohých vecí, iný pohľad na vlastný život a hlavne veľa podpory pri zmene postoja ja k sebe samej. Katka, zo srdca ďakujem.
Eva
K online programu Cesta žey by som chcela povedať toľko: Vďaka nemu beriem veci s omnoho väčšou ľahkosťou - Smie to tak byť! Naučila som sa nemať všetko pod kontrolou - čo je pre mňa mega mega úspech!!!! A aj keď sa náhodou ocitnem v kolotoči snahy všetko kontrolovať, dokážem si to rýchlo uvedomiť s láskou k sebe (a úprimným smiechom) sa vraciam opäť k voľnému unášaniu sa Životom. VĎAKA Tebe a v neposlednom rade aj sebe 🙂 Ak sa ešte náhodou ukáže nejaké to zranenie, tak ho vďaka Tvojim radám viem krásne spracovať Celkovo som si uvedomila, že taká aká som, som úžasná a cítim sa neuveriteľné slobodná, keď si dovoľujem prejavovať sa tak, ako chcem. Moja sebaláska šla prudko hore a sebakritika prudko dole! Ja a moje zdrojovanie sú na prvom mieste, aj keď áno stane sa, že idem cez čiaru, ale veľmi rýchlo to zastavím a uvedomím si, že najprv ja a potom moje dieťa, muž a všetko ostatné. A čo je úplne skvelé, je fakt, že vďaka Tvojmu kurzu sme sa dali s partnerom aj na cestu vedomého milovania a aj v našej sexualite a intimite sa veci pohli, čo bolo moje jedno veľké očakávanie, ktoré som od tohto kurzu mala 🙂 Naplnilo sa!
Lucia
Čo mi dala cesta ženy? Mám na to 2 uhly pohľadu: 1. Mne ako žene, naučila som sa veľmi veľa vecí o ženách, ktoré ma nenaučila moja mama, lebo ich sama nevie. Zmenila som celkovo pohľad na ženstvo, konečne som začala byť na seba hrdá a veriť v seba. Počúvam svoje vnútro, netlačím na seba, lebo viem o mojej mesačnej cyklickosti, chápem svoje nálady, nároky ale hlavne vnímam, riešim a prežívam všetky moje pocity bez obmedzovania sa. Postupne od dievčatka ( aj keď mám už 43) postupujem k žene a verím že keď zasadnem na svoj "trón" ženstva, tak môj život bude úžasný. 2. Mne ako matke, verím že moje dcéry dokážem "naučiť"/ odovzdať im, všetko tak aby boli ženami vo svojej sile a hrdé na to že sa ako ženy narodili. Aby si dokázali užívať život v radosti a keď prídu ťažšie dni, aby ich brali ako výzvu k učeniu sa, aby sa jej nebáli a vedeli že je to prirodzená súčasť života. Aby nemali strach žiť v radosti a hojnosti. Asi dlhé, ale toto je dar, ktorý som od Vás/teba dostala.
Janka
Ahoj Katarína milá, ďakujem za tvoju cestu. Viackrát som si ju celú vypočula a vracala sa k audio nahrávkam aj počas cesty autom (niekedy to bolo šoférovanie cez slzy). Odporučila som tvoj online kurz viacerým ženám, tak verím že sa vydajú na cestu s tebou a nájdu to čo potrebujú aby boli šťastné a láskyplné. Mne osobne cesta dala hlbšie porozumenie vzťahu s mojimi synmi. Dala som im väčšiu voľnosť aby zažívali mužskú energiu, stále mám síce strach keď jazdí na motorke, ale keď vidím jeho iskričky šťastia v očiach keď o pretekoch hovorí snažím sa dôverovať životu...
Judita
Ahoj Katka, Cestu ženy určite odporúčam ďalším ženám, pretože máš úžasný dar takým pokojným spôsobom otvoriť tieto témy, a pri ich objavovaní je naozaj veľmi povzbudzujúce mať ťa ako sprievodkyňu. Veľmi sa mi páči ako si poňala celý program a koľko zaujímavých cvičení som si mohla vyskúšať. Na každú zvukovú cestu som sa neskutočne tešila a rada sa k ním vraciam. Niektoré vo mne zanechali naozaj hlboké stopy. Nedávno som si na mojom obľúbenom mieste v prírode spravila len tak po pamäti ten rituál z prvej zvukovej cesty, a ako som ich tam tak pred sebou cítila bolo to neskutočne silné. Ďakujem Ti.
Jana