Video zDARma

Žena a financie vo vzťahu

Ak zažívaš pocit finančnej neistoty, cítiš, že sa nedokážeš o seba (rodinu) postarať a aj keď sa snažíš, partner Ti vyčíta, že by si mala viac.. zarábať, starať sa, otvárať sa v intímnej oblasti.. Potrebuješ získať istotu, že sa vieš o seba oprieť! 

Vo videu Ti prezradím, ktorej zásadnej veci v živote sa musíš vzdať , ak chceš vo svojom živote vytvoriť priestor pre prúdenie hojnosti do Tvojho života

Odomkni si inšpiratívne video, zadaním svojich údajov: 

Tvoja emailová adresa je u nás v bezpečí. Používame ju v súlade s pravidlami Európskej únie. Z nášho emailového zoznamu sa môžeš kedykoľvek odhlásiť jediným klikom.

Čo o prednáške povedali ženy? 

„Katka ďakujem, toto zdieľanie mi pomohlo sa konkrétnejšie spojiť s mojou hodnotou, ktorú som prinášala do partnerstva a rodiny a cítila som ju ale ťažko sa mi definovala cez finančnú optiku a môjmu pragmatickému partnerovi sa zdalo, že ja neprinášam nič. Že je to nevyvážené. Takže ešte raz ďakujem, toto ma posilnilo.“
Dada
„Milá Katka, tak táto prednáška bola pre mňa mimoriadne trefná. To rozdelenie financií vo vzťahu máš úplne bravúrne zmapované. Závislostný vzťah ohľ.financií som zažila a po tejto skúsenosti tvrdím: NIKDY VIAC. A teraz mi to doplo, že to nebolo len ohľ.peňazí, ale celkovo. Ten, kt.mal všetko dovtedy ,pod palcom“ sa úplne strácal, a ja ako ,,opak“som mnohé ,,našla“. Verím tomu, že už budem len v tej 2., alebo ideálne v 3.fáze. ĎAKUJEM ti za úžasnú prednášku :-), a tiež veľmi fandím všet.ženám, aby si DOVOLILI posunúť sa z tej 1.fázy a tiež, aby išli jedine ,,dopredu“, naspäť NIKDY"
Alenka