Sedem dní k odvahe

Šesť videí plných praktických techník, ktoré Ti pomôžu poznať a ovládnuť svoje strachy, naučia Ťa  spôsoby, ako ich prekonávať a tak žiť svoj život odvážnejšie, plnšie, slobodnejšie... K tomu dve magické meditácie, ktoré Ti umožnia HLBOKO ZAŽIŤ ZMENU. To všetko...

...TERAZ VO VÝHODNOM BALÍČKU za cenu JEDINEJ MEDITÁCIE!

Odvaha nie je neprítomnosť strachu.

Odvaha je - konať napriek strachu.

Keď si predstavíte odvážneho človeka, aká prvá myšlienka Vám napadne? "Ten človek sa ničoho nebojí"... To ale nie je pravda. Odvážni ľudia nie sú tí, ktorí nikdy necítia strach.
Strach je veľmi prirodzená ľudská emócia. Odvážnych ľudí však od tých neodvážnych odlišuje jedna vec - vedia, ako svoj strach cítiť, no napriek tomu konajú.
Ak sa aj Ty chceš naučiť spôsoby, ako začať prekonávať strachy a žiť svoj život odvážnejšie, plnšie, slobodnejšie...

...SI NA SPRÁVNOM MIESTE!

Balíček "Sedem dní k odvahe" obsahuje:

 • Potrebujeme strach?
  Video o tom, či vlastne potrebujeme strach... a ako s ním v našom živote zmysluplne narábať.
 • Strach a jeho podoby
  Aké rôzne druhy strachov nás v živote môžu ovládať a ako s nimi pracovať 🙂 Video je veľmi dôležité pre pochopenie limitov, vďaka ktorým aj Teba strach môže držať ďaleko od plného užívania svojho života!
 • Bariéra strachu
  Bariéra, ktorá nás oddeľuje od toho, po čom túžime. A jej poznanie a prekonanie spája všetkých úspešných ľudí na tejto planéte... lebo nie neexistencia strachu je odvaha.
 • 90 vs 10
  Technika 90/10 Fantázia versus realita. Dozvieš sa, prečo sa niektoré strachy v živote naplnia a ako to celé nakoniec obrátiť vo svoj prospech. Je to jednoduchý spôsob zmeny pohľadu na naše obavy z budúcnosti.
 • STRACH alebo LÁSKA?
  Názov znie trošku pateticky, ver, že jeho obsah je čistá prax 🙂 Dozvieš sa v ňom o veľmi šikovnom, jednoduchom no MEGA účinnom kľúčiku, ktorý odomyká život bez konania zo strachu.
 • Strach zo seba
  Video o Tebe - o Tvojích strachoch zo seba. Nájdeš tu odpovede na to, prečo sa bojíš spoznať, kto skutočne si, prijať svoje emócie a temnoty, a ako to všetko vplýva na Tvoje rozhodovanie a konanie.
 • Meditácia "Cesta do tmy
  Nádherná meditácia od Zuzky, v ktorej sa stretneš so svojimi strachmi, ale v priestore bezpečia. Pozri sa na seba očami tmy, priijmi a pohlaď temnôtky strachov a nechaj ich odísť, aby sa mohli Tvoje rany konečne zahojiť.
 • Zvuková cesta Rázcestie
  Zvuková cesta od Katky, vďaka ktorej môžeš skutočne zanechať to, čo Ťa ťaží a vykročiť do lepšieho života.
Hodnota celého balíčka "Sedem dní k odvahe" je 60 Eur.

Ty ale celý balíček môžeš mať teraz za cenu jednej meditácie!

 60 EUR 

👍 39 EUR 👍

Nauč sa ovládnuť strach namiesto toho, aby strach ovládat Teba. Pretože odvaha nie je neprítomnosť strachu - odvaha je, keď si strach uvedomujem, ale nebráni mi v plnom prežívaní svojho života!

Tvoja cesta za odvahou môže začať HNEĎ TERAZ.

Prostredníctvom jednoduchej objednávky získaš ihneď prístup do členskej sekcie so všetkými videami výzvy

SEDEM DNÍ K ODVAHE

Kto Ťa výzvou sprevádza?

 

 

Dve ženy, lektorky, partnerky, matky... ktoré sa so strachom stretávajú dnes a denne.. no život ich naučil, ako byť odvážna!

Katarína Runa

Lektorka, motivátorka, sprievodkyňa na ceste za lepším životom. Už viac ako desať rokov sa venuje najmä ženám a témam osobnostného rozvoja, sebaprijatia a predovšetkým vzťahov. Viedla stovky živých seminárov, tisíce osobných konzultácií. Je autorkou viacerých úspešných online programov ako Sedem dní k lepšiemu životu, Kľúč k mužskej duši alebo Cesta ženy.

Zuzana Hudáčová

Silná žena v jemnej ženskej energii. Pôvodným povolaním pedagóg, absolvovala desiatky transformačných, sebapoznávacích a meditačných kurzov a výcvikov na Slovensku aj v zahraničí. V minulosti pôsobila ako lektorka v jednom z najznámejších osobno-rozvojových centier na svete, po návrate na Slovensko vedie ženské kruhy, transformačné semináre a sprevádza aj jednotlivcov v procese zamilovávania sa do svojej autentickosti a jedinečnosti.

Ako už ženám pomohli moje kurzy?

Dobrý deň Katarína, ďakujem za cenné rady a vytýčené zásadne smerovanie - nemala som žiadne veľké očakávania od toho kurzu, ale tým, ako bol podaný - jednoducho a zrozumiteľné ma oslovil, predčil moje očakávania a som rada, že som ho mohla absolvovať. Pochopila som, že je to celé o mne, mojom vnútornom nastavení a mojom úsilí. Srší z Vás radosť a spokojnosť so svojim životom - a to je aj môj primárny cieľ, ktorý by som chcela postupne dosiahnuť. Prajem Vám to, čo aj Vy nám všetkým - krásny život!
Klaudia
Milá Katka, dnes som dopozerala a dopočúvala tvoj 7 dňový kurz k lepšiemu životu, ku kt.som sa dostala náhodne cez Kaviarničku zo zvedavosti. Veľmi ti chcem zaň poďakovať i sebe, za moju intuíciu a zvedavosť.Prišiel mi akurát vhod na ceste k lepšiemu sebapoznaniu a rastu popri traumaterapii, kt.robím aktuálne už pol roka (spojené s detstvom a vzťahom (ne-vzťahom) k rodičom. Nabilo má to takou silnou energiou a každým dňom viac. je to pre mňa ako "osvietenie"a posilnenie toho, čo som už našla seba a toho, čo teraz potrebujem najviac seba, sebalásku Kurz je na mieru vyšitý časovo zvukovo vizuálne úlohovo, všetko tip top pre mňa ako maminu s malý aktívnym zlým spáčom batoľaťom doma, v cudzine s mužom, kt.mi nemôže dať čo potrebujem najviac teraz seba a sebalásku. Vďaka zo srdca mnohokrát mne to veľmi pomohlo a pomáha.
Iva
Milá Katko, moc Ti děkuji za úžasný kurz. Byl mi velkým přínosem, někdy připomenutím věcí, na které jsem už přizapomněla a také plný věcí nových, které přidávám do své cesty za lepším životem. Jak už jsem Ti nedávno psala, opravdu nesmírně si vážím tvého umění a daru,stručně, jasně a výstižně přiblížitpředávat lidem své zkušenosti, rady, názory. Tvá videa jsou krátká, nenudí a člověk je v plné pozornosti. A ještě si k tomu všemu nesmírně užívám slovenštinu, kterou miluju.

Takže od srdce ještě jednou velké díky.
Magdalena
Kurz neviem ani opísať Katka...párkrát som Ti poslala správu a neviem sa doďakovat, netuším či má tvoje slovo takú moc, alebo som chodila svetom nevedomá a stratená, ale fakt je úžasné čítať si každý večer stránku za stránkou že mám pekný život a dôvod mať sa rada a pochváliť..je úžasné počuť "ľúbim ťa" zo zrkadla..je úžasné byť sama a NEBYŤ SAMA 🙂
Irena B.