Výzva Kataríny Runy:

Sedem dní k odvahe

Sedem dní. Sedem videí. Poznanie, pochopenie, praktické techniky.

Začíname v pondelok 10.5.2021

Síce zDARma, ale na nezaplatenie!

 

Začíname už:

10. 5. 2021

Odvaha nie je neprítomnosť strachu.

Keď si predstavíš odvážneho človeka, aká prvá myšlienka Ti príde na um? "Ten človek sa ničoho nebojí"... To ale nie je pravda! Odvážni ľudia nie sú tí, ktorí nikdy necítia strach. Strach je veľmi prirodzená ľudská emócia. Odvážnych ľudí však od tých neodvážnych odlišuje jedna vec - vedia, ako svoj strach cítiť, no napriek tomu dokážu konať. Ak sa aj Ty chceš naučiť spôsoby, ako začať prekonávať strachy a žiť svoj život odvážnejšie, plnšie, slobodnejšie...

  SI NA SPRÁVNOM MIESTE!

Strach je jednou z dvoch najsilnejších emócií, ktorá nás brzdí na ceste za spokojnejším životom a preto sa počas siedmich dní spolu naň zameriame. Každý deň Ti dáme k dispozícii jedno inšpiratívne video alebo techniku, ktoré bude spájať jedna téma:

 

ČO JE STRACH A AKO HO PREKONAŤ??

Čo sa vo výzve naučíš?

  • prečo potrebujeme strach vo svojom živote
  • ako fungujú naše emócie, a ako ovplyvňujú cítenie a prežívanie v našom tele
  • ako prekonať strach
  • ako pracovať so svojím strachom
  • ako prejsť od strachu k odvahe
  • ako strach rozpoznávať, vnímať a vidieť, čo sa za strachom skrýva
  • ako rozlišovať strachy, ktoré nás reálne ohrozujú, a tie ktoré sa dejú len v našich myšlienkach, na základe skúseností, ktoré sme v živote prežili (naučené strachy)

...skrátka v rámci výzvy sa naučíme princíp, ktorým sa riadi napríklad aj Pippi Dlhá Pančucha:

„To som ešte nerobila, to mi určite pôjde!"

Do výzvy sa zapojilo už:

0
žien

Kto Ťa bude výzvou sprevádzať?

Dve ženy, lektorky, partnerky, matky... ktoré sa so strachom stretávajú dnes a denne.. no život ich naučil, ako byť odvážna!

Katarína Runa

Lektorka, motivátorka, sprievodkyňa na ceste za lepším životom. Už viac ako desať rokov sa venuje najmä ženám a témam osobnostného rozvoja, sebaprijatia a predovšetkým vzťahov. Viedla stovky živých seminárov, tisíce osobných konzultácií. Je autorkou viacerých úspešných online programov ako Sedem dní k lepšiemu životu, Kľúč k mužskej duši alebo Cesta ženy.

Zuzana Hudáčová

Silná žena v jemnej ženskej energii. Pôvodným povolaním pedagóg, absolvovala desiatky transformačných, sebapoznávacích a meditačných kurzov a výcvikov na Slovensku aj v zahraničí. V minulosti pôsobila ako lektorka v jednom z najznámejších osobno-rozvojových centier na svete, po návrate na Slovensko vedie ženské kruhy, transformačné semináre a sprevádza aj jednotlivcov v procese zamilovávania sa do svojej autentickosti a jedinečnosti.

Zadaj svoj email a pridaj sa k výzve zDARma!