Prihlás sa na webinár zDARma:

Tri kľúče k ženskému seba-vedomiu

Iste, článkov, príspevkov a kurzov o sebavedomí si už isto videla desiatky. Otázka je, do akej miery Ti pomohli cítiť sa v živote lepšie, sebaistejšie, pohodovejšie?

So ženami a našim seba-vedomím pracujem už takmer desať rokov a v tomto webinári sa s Tebou podelím o VEĽMI KONKRÉTNE a pritom jednoduché techniky, ktoré pomohli dnes už tisíckam mojich klientiek... a som si istá, že pomôžu aj Tebe.

Tento webinár a informácie v ňom môžu byť naozaj pre Tvoj život prelomové... a pritom všetko čo potrebuješ urobiť, je investovať svoj čas - sama do seba :)

Čo sa dozvieš?

 • Tri fázy vedomia si seba
  Vysvetlím Ti, aké tri fázy cesta k sebavedomiu obsahuje... a prečo sa nedajú preskočiť, hoci práve to po Tebe chce väčšina odporúčaní o sebavedomí
 • Ako si "dovoliť" byť sama sebou
  Pretože skutočné sebavedomie nezískaš tým, že sa budeš hrať na to, že si akože sebavedomá
 • Tri zásadné sebaláskové vety
  Ver mi. Tieto vety už zachránili tisíce "prúserových" situácií žien, ktoré už o nich odo mňa vedia. Pomôžu aj Tebe!
 • A veľa veľa iného
  ... nenájdeš tam žiadne "ezo - kecy", ale praktické, zrozumiteľné a ihneď aplikovateľné informácie a techniky. Rovno k veci!

Kto Ťa bude webinárom sprevádzať?

 

Katarína Runa

Lektorka, motivátorka, sprievodkyňa na ceste za lepším životom. Už viac ako desať rokov sa venuje najmä ženám a témam osobnostného rozvoja, sebaprijatia a predovšetkým vzťahov. Viedla stovky živých seminárov, tisíce osobných konzultácií. Je autorkou viacerých úspešných online programov ako Sedem dní k lepšiemu životu, Kľúč k mužskej duši alebo Cesta ženy.

Zadaj svoj email a získaj prístup k webináru zDARma: