Nájdi dnes

v sebe ženu,

ktorou zajtra túžiš byť

Dovolíš si to, po čom túžiš?

Tvoriť ten najkrajší vzťah s najdôležitejším človekom: sebou samou!

Žiť naplnené vzťahy s ľuďmi okolo: partnermi, deťmi, kolegami, rodičmi!

Nasledovať svoje poslanie... a nechať ho priniesť ti hojnosť a spokojnosť!

PREČO NEMÁM??

Nový 4 denný transformačný online tréning NAŽIVO s 

 Katarínou Runou

25. - 28. apríla 2022

Rozpoznaj počas 4 dní svoje vzorce nedostatku, ktoré Ti bránia mať to, po čom túžiš!

PREČO NEMÁM??

Nový 4 denný transformačný online tréning NAŽIVO s 

 Katarínou Runou

25. - 28. apríla 2022

Rozpoznaj počas 4 dní svoje vzorce nedostatku, ktoré Ti bránia mať to, po čom túžiš!

OKAMŽITÝ ZNÁSOBOVAČ SEBALÁSKY

Transformačná nahrávka

Kataríny Runy

zDARma.

 

Poruke vždy, keď sa potrebuješ vyhrabať z bahna.

 

Stiahni si teraz:

OKAMŽITÝ ZNÁSOBOVAČ SEBALÁSKY

Transformačná nahrávka

Kataríny Runy

zDARma.

 

Poruke vždy, keď sa potrebuješ vyhrabať z bahna.

 

Stiahni si teraz:

S čím ti môžem pomôcť?

Chceš pracovať priamo so mnou osobne alebo v skupine?

Chceš si kúpiť online program a vzdelávať sa samostatne?

Chceš si pozrieť

čo ponúkam zDARma?

Minúty pre seba

Som mama troch malých detí, partnerka, podnikateľka, mentorka. Čas je vzácny - ja to viem!

 

Pripravila som pre Teba preto dve 5 minútové nahrávky, ktoré stačí zaradiť ráno a večer do tvojho dňa... A ZAČNE SA MENIŤ... No, všetko!

 

Stiahni si ich teraz:

Minúty pre seba

Som mama troch malých detí, partnerka, podnikateľka, mentorka. Čas je vzácny - ja to viem!

 

Pripravila som pre Teba preto dve 5 minútové nahrávky, ktoré stačí zaradiť ráno a večer do tvojho dňa... A ZAČNE SA MENIŤ... No, všetko!

 

Stiahni si ich teraz:

Kto je Katarína Runa?

V tom „vonkajšom“ svete by som mohla byť označená mnohými pomenovaniami – žena, lektorka, učiteľka, sprievodkyňa, fotografka, zakladateľka centra osobného rozvoja, partnerka, mama. Pod tým všetkým je ale to podstatné – som bytosť, ktorá hľadá v živote svoju pravdivosť, a skrze ňu vlastnú silu a prijatie všetkého, čo je. A táto cesta hľadania ma priviedla aj k mojim darom a poslaniu – sprevádzať pri podobných putovaniach do svojho vnútra aj iných.

BLOG

Tento jednoduchý trik Ti pomôže zmeniť Tvoj pocit, Tvoj deň a aj Tvoj život k lepšiemu. Vyskúšaj…
Celý článok
Dnes by som sa s Tebou rada podelila o moje 4 kroky, ktoré ja sama nasledujem, keď…
Celý článok
Máš pocit, že Ťa Tvoj muž vôbec nepočúva? Že si nikdy nepamätá, čo si mu povedala? Že…
Celý článok

Referencie

Vďaka tvojim kurzom (či už Sedem dní k lepšiemu životu alebo Cesta ženy), akoby sa vynorili odpovede na viaceré nezodpovedané otázky, otvorili slepé uličky či rozjasnili miesta, kde som sa dlho motkala a nevedela posunúť ďalej..protiklady splynuli na vyššej úrovni:) Veľká vďaka aj za zážitok rituálov. Nerozumiem ako, ale radostne si užívam že som sa vnútri oslobodila, a mnohé okovy pochybností a strachov sa rozpustili a ja kráčam a dýcham a myslím slobodnejšie 🙂 Veľké ďakujem aj za nasvietenie režimu obete a vedenie k jeho láskavému prijatiu..veď tvorkyňa prijíma aj tieň..to mi prináša veľké veci do života.. V neposlednom rade ďakujem za zážitok bezpečného a prijímajúceho kruhu žien..moje srdce doslova plesá, hľadala som to od detstva, celá moja cesta životom za hlasom môjho srdca, mám pocit že má viedla práve sem..cez moje depresie, vzdory, štúdium psychológie, pokusy začleniť sa do cirkvi, psychoterapie, vzťahy si ženami, milostné vzťahy a napokon cez pusť materskej dovolenky:) A ešte jedno ďakujem. Aj vďaka tvojej Ceste pre ženy sa cítim k Bohu Veľkej Duši bližšie ako kedykoľvek predtým..moja kapacita veriť a nie len myslieť, sa náramne uvoľnila:))
Lucia
Semináre Katky Runy mi odporučila kamarátka, preto som bola plná očakávaní, čo nové zistím na tejto ceste sebapoznávania. A poviem vám, že sa všeličo vynorilo, predovšetkým vo vzťahu k sebe, k rodičom či partnerom a celkovo rôznym situáciám na mojej životnej ceste. Témy, ktoré sme rozoberali mi dali odpovede na otázky, ktoré som si dlhodobo nevedela vysvetliť a pýtala som sa sama seba prečo sa dejú. Každá časť šla do úplnej hĺbky a podstaty problému. Uvedomila som si také poznatky, že keby som ich skôr vedela, mohla som sa vyhnúť rôznym bolestivým situáciám či sklamaniam a ilúziám. Semináre vrele odporúčam každej žienke, aj tej ktorá sa hľadá, prežíva životnú krízu či je úplne spokojná so životom. Pre mňa to bol veľký krok voči sebe samej a uvedomenie si, že treba prijať veci ako sa dejú a s láskou i dôverou kráčať vpred. Semináre by neboli také silné a autentické bez sprievodkyne Katky Runy, ktorá s láskou (občas aj tou prísnou) veci pomenováva tými pravými a nabáda ako na ne pozerať z viacerých uhlov pohľadu a hľadať v nich podstatu.
Aška
Už dlho som cítila, že potrebujem podporiť svoju ženskú energiu, hľadala som bezpečné miesto a našla som ho práve na Ceste ženy, ktorou vedie Katarínka Runa. Každá z častí mi priniesla odpovede na mnohé moje otázky, nastavila mi zrkadlo na niektoré aspekty, ktoré som nechcela vidieť a vždy ma posunula o kúsok ďalej. Doslova mi cesta otvorila oči a pomohla mi pozrieť sa z iného uhla na moje zážitky z detstva, dospievania a dospelosti, na môj vzťah k mojim rodičom, manželovi, deťom, ale najmä sama k sebe. Veľmi mi pomohli aj vzájomné zdieľania skúseností v kruhu žien. Myslím, že som láskavejšia k iným aj k sebe, snažím sa neposudzovať, ale aj nemať za každú cenu všetko pod kontrolou. Cestu ženy odporúčam každej žene, nech je v akejkoľvek životnej situácii, osvetlí jej veľa skutočností a posunie ju ďalej.
Tatiana
Prišla som bez očakávaní a skončilo to tým, že mám chuť o tom každému hovoriť, čo za veľké veci sa tam diali a že jeden by neveril, kým nezažije. Nevedela som si predstaviť, ako bude tento kurz prebiehať, ale všetko tam odrazu ku mne prišlo prirodzene samo a presne tak, ako to malo byť. Bola som prekvapená, ako rýchlo zo mňa opadla tréma a strach otvoriť sa pred celou skupinou „cudzích“ žien a nakoniec to bolo také oslobodzujúce zdieľať svoje pocity s ostatnými. Takisto som bola zaskočená, koľko emócií a sĺz zo mňa počas 2 večerov vyšlo a čo všetko mám v sebe ešte nedoriešené. Mám teraz o čom premýšľať, ale je mi tak nejako ľahšie. Záverečný rituál bol len krásnou čerešničkou, kedy sa zo mňa vyplavila posledná vlna emócií s krásnym odkazom, že SMIEM – smiem všetko.. a hlavne smiem byť ľúbená a zaslúžim si to, lebo som úžasná 🙂 Veľmi pekne ďakujem Katka a držím palce v tom, čo robíš, lebo to robíš výborne :)“ Eliška (naozaj) Šťastná 🙂
Eliška
Katka, je žienka, ktorá mi ukázala, že môžem žiť svoj život podľa toho ako chcem ja sama a nezáleží na tom, koľko mám rokov. Pomohla mi pochopiť, že som jedinečná osobnosť a užívať si to. Naučila ma úžasnú vetu „Smie to tak byť „, vďaka ktorej si uvedomujem, že rozhodnutie, ktoré som urobila, bolo v danej chvíli to najlepšie. Katka je pre mňa severka na oblohe.
Alenka
Milá Katka,, ešte raz Ti chcem poďakovať za silný zážitok z Cesty ženy – Milenky a energiu ktorá vo mne stále rezonuje.. vrátim sa a rada 🙂 Môj prvý pokus vyskúšať tvoje ženské kurzy dopadol nad moje očakávania, skláňam sa pred prácou ktorú robíš, pretože naozaj dokážeš viesť skupinu a liečiť to, čo momentálne potrebuje, bez toho aby človek odchádzal zmätený a rozorvaný, naopak odchádzala som ľahšia o sto kíl bolesti a mnohé veci v mojom živote zrazu dávajú zmysel… a ďalšie sa mi postupne osvetľujú… a myslím že som nebola jediná 🙂 Veľmi sa teším na ďalšiu prácu s Tebou a so sebou samou!
Vierka
Katka, chcem sa Ti srdečne poďakovať za tvoju prednášku o mužoch a ženách. Veľmi mi skvalitnila môj vzťah, cítim že sama sebe omnoho viac rozumiem a porozumenie správania môjho partnera viedlo k tomu, že si ho teraz omnoho viac vážim. Úprimne, päť rokov štúdia psychológie mi nedalo toľko vhľadu do mužsko/ženského sveta ako jedna tvoja dvojhodinová prednáška. Klobúk dole, robíš skvelú prácu!
Daniela
Tento seba-poznávajúci kurz mi odhalil o sebe viac ako všetky „motivačné“ a self-help knižky a kurzy doteraz. Katkin pozorný a jemný prístup mi pomohol opustiť moju komfortnú zónu a prebrať zodpovednosť za svoje pocity, činy aj myšlienky. Nebola to malá zmena, naopak, Katka mi pomohla nastúpiť na cestu zásadnej transformácie môjho života. Ďakujem!
Diana