AKO DOBRE PREPLÁVAŤ

NÁROČNÝM OBDOBíM

Prednáška Kataríny Runy

Zmena. Jediná konštanta v tomto vesmíre. Môžeme si byť istí, že skôr či neskôr sa nejaká bude týkať aj nás. Pre niekoho hrozba, pre iného väčšia či menšia nepríjemnosť. Každopádne... výzva.

Príroda nás ako svoje živočíchy vybavila tromi štandardnými režimami prežitia - útek, útok, ustrnutie. Ako keď sa na pláži blíži vlna.. niekto začne utekať, iný plávať proti prúdu vody a niekto iba stojí a s hrôzou v očiach pozerá, čo sa to vlastne deje... Dnes už ale nežijeme v praveku a tieto stratégie nám už neslúžia tak, ako kedysi.  Namiesto toho máme štvrtú, vedomú voľbu:

Naučiť sa, ako surfovať na vlne udalostí

a využiť jej silu vo svoj prospech.

Premeniť výzvy na príležitosti a obmedzenia na rast.

Pýtaš sa... ako na to? Ako sa stabilizovať, kde vziať vnútornú pohodu, istotu, že sa o mňa "život" postará? Že zmena práce, rozchod, finančná neistota pre nás sú príležitosťou na rast? Práve preto som pre Teba pripravila webinár, v ktorom zhrniem moje skúsenosti, praktické a funkčné techniky a postupy, ktoré mi pomohli prejsť víťazne cez nejednu zmenu v mojom živote.

Pozri si vysielanie webinára teraz!

 

Vďaka tomuto webináru

  • Zistíš, ako rozpoznať deštruktívne reakcie na zmenu
  • Naučíš sa vytvoriť a uchovať nadhľad, ktorý prináša vnútri pokoj
  • Pochopíš, na akých piatich pilieroch stojí a padá tvoj spokojný život
  • Pochopíš, ako nájsť rovnováhu aj v čase zmien
  • Získaš praktické tipy ako ustáť čas, keď sa v živote niečo mení

... a ešte omhono viac!

Kto Vás bude webinárom sprevádzať?

 

Katarína Runa

Lektorka, motivátorka, sprievodkyňa na ceste za lepším životom, so vzácnym darom podať zložité súvislosti života jednoduchým spôsobom. Už viac ako desať rokov sa venuje najmä ženám a predovšetkým téme vzťahov, ktorých kvalita je absolútne zásadným faktorom životného šťastia. Či už je to vzťah k sebe - sebaprijatie, vzťahy s partnermi alebo so svetom. Ako prednášajúca sa zúčastnila podujatí po boku takých osobností ako Dalai Lama, Neale Donald Waslch či Joe Dispenza. Viedla stovky živých seminárov, tisíce osobných konzultácií a mentoringov. Je autorkou viacerých úspešných online programov ako Kľúč k mužskej duši, Svätý grál Materstva alebo Cesta ženy.

Prestaňte sa zmien báť,

začnite surfovať na ich vlne!

Pozri si teraz prednášku Kataríny Runy zdarma!