Zvuková cesta: Sila Tvojich predkov

Pozri sa za seba, milá.. Vidíš ich? Stoja tam tisíce mužov a žien, ktorí dali život, aby si tu dnes mohla stáť aj Ty. Práve teraz sa už smieš o nich oprieť a prijať ich silu a požehnanie pre Tvoj život.

Vydajme sa spolu tam, kde môžeš načerpať nekonečne mnoho podpory a sily pre Tvoj život

 

Čo je to Zvuková cesta?

Niekto to môže nazvať meditáciou, niekto vizualizáciou.... pre mňa je to skrátka Cesta. Pretože má svoj cieľ, ale už vykročenie na ňu Ti môže priniesť veľa. Je to Cesta, po ktorej sa môžeš spolu so mnou vydať do sveta mimo priestoru a času - do sveta Tvojej duše. Môžeš tam stretnúť, rozpoznať a hlavne uvoľniť mnoho z toho, čo Ti bráni zažívať šťastný, spokojný a naplnený život. Môžeš tam načerpať mnoho z toho, čo Ťa v živote podľa Tvojich predstáv podporí. 

Na tejto zvukovej Ceste sa vydáme smerom dozadu - k Tvojim predkom, prapredkom a praprapredkom. Pozveme nielen Tvojich rodičov, ale aj mnoho, mnoho generácií pred nimi, aby Ti povedali presne tie slová, ktoré potrebuješ počuť. Aby si zažila a precítila ich poženhanie, podporu a lásku. Aby si vedela, kam sa môžeš vracať, kde sa môžeš oprieť, vydýchnuť a načerpať opäť svoju silu.

Stačí len zadať nižšie svoje meno a emailovú adresu a o pár chvíľ máš nahrávku pri sebe.

A potom si už len dopriaj čas pre seba, zatvor si oči a vydaj sa v sprievode môjho hlasu na Cestu.