7 dní k lepšiemu

7 dní
k lepšiemu

Životu

Ako veľmi sa za týždeň môže zlepšiť Tvoj život?

Prihlásením sa dávam súhlas s tým, že mi môžete zasielať odborné informácie, tipy a taktiež že môžeme vzájomne spolu komunikovať. GDPR

Každý z nás rieši otázku...

Ako žiť lepšie?

7 dní k lepšiemu životu

Deň po dni. Ten jednoduchý, každodenný bežný život, ktorý je niekedy taký náročný! Našťastie sú cesty, ako si život urobiť krajším, plnším a tým pádom aj jednoduchším. Preto som pre Teba pripravila bezplatný online kurz Sedem dní k lepšiemu životu.

Stačí sa prihlásiť do kurzu vo formulári a získaš ihneď prístup do členskej sekcie - kde nájdeš video na prvý deň.

Každý ďalší deň získaš prístup k ďalšiemu videu. Dôležité je nielen si ich vypočuť, ale poznanie aj začať uvádzať do života. Tam sa dejú zázraky!

NA AKÉ TÉMY sa môžeš TEŠIŤ?

 • pozrieme sa na magický nástroj zmeny zvaný „vďačnosť“
 • ukážeme si ako zmeniť vnútorný kritický hlas na láskyplného pomocníka
 • povieme si niečo o oceňovaní (ostatných ale hlavne seba)
 • a mnoho ďalšieho

Ak aj Ty máš niekedy pocit, že:

 • nežiješ život, aký si zaslúžiš ...
 • nič sa v Tvojom živote nedeje podľa Tvojich predstáv a očakávaní...
 • nevidíš svetlo na konci tunela a cyklíš sa vo svojich témach...
 • si vo svojich pocitoch nepochopená...
 • Ťa nič nevie tak poriadne potešiť a rozveseliť...
 • s Tebou niečo nie je v poriadku...
 • už nevieš, čo znamená tešiť sa zo života a máš dojem, že už čistú radosť nezažiješ...
7 dní k lepšiemu životu

Dokážeš si predstaviť, aké by to bolo...

7 dní k lepšiemu životu
 • cítiť sa šťastná, len tak
 • žiť s pocitom, že máš všetko, čo potrebuješ
 • dokázať sa oceniť za to, aká si
 • tráviť sama so sebou plnohodnotný čas
 • počuť múdrosť svojho vnútorného hlasu
 • čeliť svojim strachom
 • cítiť vďačnosť za život, ktorý žiješ...

...chcem Ti povedať...

MÔŽEŠ SA ZNOVA ZAMILOVAŤ DO ŽIVOTA

Len Ti možno ešte nikto nedal dosť dobrý návod, ako svoj

ŽIVOT ZLEPŠIŤ za 7 DNÍ ??

Stručný, jasný, ale najmä efektívny.

Môžeš sa prihlásiť na môj minikurz

a úplne zDARma!

7 dní k lepšiemu

7 dní
k lepšiemu

Životu

Ako veľmi sa za týždeň môže zlepšiť Tvoj život?

0
ľudí

to už zistilo. Pridáš sa?

Prihlásením sa dávam súhlas s tým, že mi môžete zasielať odborné informácie, tipy a taktiež že môžeme vzájomne spolu komunikovať. GDPR

Ako už ženám tento kurz pomohol?

Kurz neviem ani opísať Katka...párkrát som Ti poslala správu a neviem sa doďakovat, netuším či má tvoje slovo takú moc, alebo som chodila svetom nevedomá a stratená, ale fakt je úžasné čítať si každý večer stránku za stránkou že mám pekný život a dôvod mať sa rada a pochváliť..je úžasné počuť "ľúbim ťa" zo zrkadla..je úžasné byť sama a NEBYŤ SAMA 🙂 ďakujem ďakujem ďakujem ďakujem ďakujem ďakujem ďakujem ďakujem
Irena B
Dobrý deň Katarína, ďakujem za cenné rady a vytýčené zásadne smerovanie - nemala som žiadne veľké očakávania od toho kurzu, ale tým, ako bol podaný - jednoducho a zrozumiteľné ma oslovil, predčil moje očakávania a som rada, že som ho mohla absolvovať. Pochopila som, že je to celé o mne, mojom vnútornom nastavení a mojom úsilí. Srší z Vás radosť a spokojnosť so svojim životom - a to je aj môj primárny cieľ, ktorý by som chcela postupne dosiahnuť. Prajem Vám to, čo aj Vy nám všetkým - krásny život!
Klaudia
Milá Katka, dnes som dopozerala a dopočúvala tvoj 7 dňový kurz k lepšiemu životu, ku kt.som sa dostala náhodne cez Kaviarničku zo zvedavosti. Veľmi ti chcem zaň poďakovať i sebe, za moju intuíciu a zvedavosť.Prišiel mi akurát vhod na ceste k lepšiemu sebapoznaniu a rastu popri traumaterapii, kt.robím aktuálne už pol roka (spojené s detstvom a vzťahom (ne-vzťahom) k rodičom. Nabilo má to takou silnou energiou a každým dňom viac. je to pre mňa ako "osvietenie"a posilnenie toho, čo som už našla seba a toho, čo teraz potrebujem najviac seba, sebalásku Kurz je na mieru vyšitý časovo zvukovo vizuálne úlohovo, všetko tip top pre mňa ako maminu s malý aktívnym zlým spáčom batoľaťom doma, v cudzine s mužom, kt.mi nemôže dať čo potrebujem najviac teraz seba a sebalásku. Vďaka zo srdca mnohokrát mne to veľmi pomohlo a pomáha.
Iva
Milá Katko, moc Ti děkuji za úžasný kurz. Byl mi velkým přínosem, někdy připomenutím věcí, na které jsem už přizapomněla a také plný věcí nových, které přidávám do své cesty za lepším životem. Jak už jsem Ti nedávno psala, opravdu nesmírně si vážím tvého umění a daru,stručně, jasně a výstižně přiblížitpředávat lidem své zkušenosti, rady, názory. Tvá videa jsou krátká, nenudí a člověk je v plné pozornosti. A ještě si k tomu všemu nesmírně užívám slovenštinu, kterou miluju.

Takže od srdce ještě jednou velké díky.
Magdalena