7 dní k lepšiemu životu

videokurz zDARma

Ako veľmi sa za týždeň môže zlepšiť Tvoj život?

Každý z nás rieši otázku... ako žiť lepšie?

Deň po dni. Ten jednoduchý, každodenný bežný život, ktorý je niekedy taký náročný! Našťastie sú cesty, ako si život urobiť krajším, plnším a tým pádom aj jednoduchším. Preto som pre Teba pripravila bezplatný online kurz Sedem dní k lepšiemu životu.

Stačí sa prihlásiť do kurzu vo formulári a získaš ihneď prístup do členskej sekcie - kde nájdeš video na prvý deň. Každý ďalší deň získaš prístup k ďalšiemu videu. Dôležité je nielen si ich vypočuť, ale poznanie aj začať uvádzať do života. Tam sa dejú zázraky!

Na aké témy sa môžeš tešiť?

Pozrieme sa na magický nástroj zmeny zvaný „vďačnosť“, ukážeme si ako zmeniť vnútorný kritický hlas na láskyplného pomocníka, povieme si niečo o oceňovaní (ostatných ale hlavne seba) a mnoho ďalšieho… Neprezradím všetko… presvedč sa sama!

Krásny čas na Tvojej ceste k lepšiemu životu praje

Katka

Prihlás sa do kurzu tu:

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely vytvorenia a fungovania Vášho účtu zdarma. Zásady zpracování osobních údajů

Ako už ženám tento kurz pomohol?

Kurz neviem ani opísať Katka...párkrát som Ti poslala správu a neviem sa doďakovat, netuším či má tvoje slovo takú moc, alebo som chodila svetom nevedomá a stratená, ale fakt je úžasné čítať si každý večer stránku za stránkou že mám pekný život a dôvod mať sa rada a pochváliť..je úžasné počuť "ľúbim ťa" zo zrkadla..je úžasné byť sama a NEBYŤ SAMA 🙂 ďakujem ďakujem ďakujem ďakujem ďakujem ďakujem ďakujem ďakujem
Irena B
Dobrý deň Katarína, ďakujem za cenné rady a vytýčené zásadne smerovanie - nemala som žiadne veľké očakávania od toho kurzu, ale tým, ako bol podaný - jednoducho a zrozumiteľné ma oslovil, predčil moje očakávania a som rada, že som ho mohla absolvovať. Pochopila som, že je to celé o mne, mojom vnútornom nastavení a mojom úsilí. Srší z Vás radosť a spokojnosť so svojim životom - a to je aj môj primárny cieľ, ktorý by som chcela postupne dosiahnuť. Prajem Vám to, čo aj Vy nám všetkým - krásny život!
Klaudia
Milá Katka, dnes som dopozerala a dopočúvala tvoj 7 dňový kurz k lepšiemu životu, ku kt.som sa dostala náhodne cez Kaviarničku zo zvedavosti. Veľmi ti chcem zaň poďakovať i sebe, za moju intuíciu a zvedavosť.Prišiel mi akurát vhod na ceste k lepšiemu sebapoznaniu a rastu popri traumaterapii, kt.robím aktuálne už pol roka (spojené s detstvom a vzťahom (ne-vzťahom) k rodičom. Nabilo má to takou silnou energiou a každým dňom viac. je to pre mňa ako "osvietenie"a posilnenie toho, čo som už našla seba a toho, čo teraz potrebujem najviac seba, sebalásku Kurz je na mieru vyšitý časovo zvukovo vizuálne úlohovo, všetko tip top pre mňa ako maminu s malý aktívnym zlým spáčom batoľaťom doma, v cudzine s mužom, kt.mi nemôže dať čo potrebujem najviac teraz seba a sebalásku. Vďaka zo srdca mnohokrát mne to veľmi pomohlo a pomáha.
Iva
Milá Katko, moc Ti děkuji za úžasný kurz. Byl mi velkým přínosem, někdy připomenutím věcí, na které jsem už přizapomněla a také plný věcí nových, které přidávám do své cesty za lepším životem. Jak už jsem Ti nedávno psala, opravdu nesmírně si vážím tvého umění a daru,stručně, jasně a výstižně přiblížitpředávat lidem své zkušenosti, rady, názory. Tvá videa jsou krátká, nenudí a člověk je v plné pozornosti. A ještě si k tomu všemu nesmírně užívám slovenštinu, kterou miluju.

Takže od srdce ještě jednou velké díky.
Magdalena