Aktuálne WEBINÁRE

Webinár zdarma

Muži a ženy... ako si rozumieť?

Mužiženy sú dva živočíšne druhy... Táto hláška z filmu Samotári nie je vôbec ďaleko od pravdy. Sme si rovní... ale pritom celkom ODLIŠNÍ. To, čo sa vám chystám porozprávať na tomto bezplatnom webinári by mali učiť na každej základnej škole.

Lebo sú to informácie tak veľmi potrebné, ba priam nevyhnutné pre náš spokojný (nielen) partnerský život! Ale... neučia sa tam, ani inde. A tak sa popletáme vo vzťahoch často vôbec nerozumejúc tomu opčnému pohlaviu... pritom na pochopenie a porozumenie netreba veľa. Poďte si vypočuť, čo to je.

Online kurz  zdarma

zdravie s esenciálnymi olejmi

Prečo nemám

Jeseň je nádherné ročné obdobie. Prechod z leta do zimy je ale pre mnohých spojený so skúškou našej imunity... číhajú na nás sople a kašle, prechladnutia a mnoho ďalších síce nie vážnych, ale nepríjemných neduhov. Na to, ako ostať aj počas chrípkovej sezóny fit a udržať fit aj členov svojej rodiny vrátane detí sa pozrieme na ďalšej zo sérií online prednášok zDARma: 21.októbra od 18:00. Záznam z prednášky bude k dispozícii nasledujúcich 48 hodín.

Minulé WEBINÁRE

Ako naše detstvo ovplyvňuje naše vzťahy?

Webinár – Ako naše detstvo ovplyvňuje naše vzťahy?

Hovorí sa, že každá žena si nakoniec vezme svojho otca… a každý muž svoju matku. Je to ale naozaj tak? Rozhodne môžeme povedať, že naše detstvo a vzťahy s našimi rodičmi (pre nás ženy teda hlavne s našim otcom) ovplyvňuje výber našich partnerov omnoho viac, ako si obvykle uvedomujeme. A nie je to vždy ovplyvňovanie práve tým smerom, ktorým by sme si želali. Dobrá správa je, že tieto vzorce môžeme uvidieť a transformovať, aby sme začali aj vďaka tomu žiť spokojnejší a harmonickejší (nielen) partnerský život.

Mám záujem o túto online prednášku
Hnev

Webinár Labyrint emócií: Strach a hnev

Ženské emócie, to je témička! Buď ich máme "príliš", alebo ich nevieme prejaviť. Myslíme si že by mali byť iné, menšie, väčšie, bledšie tmavšie... inými slovami, často nevieme čo vlastne s nimi. Na tomto webinári sa zameriame na dve z nich, ktoré nám hádam najviac komplikujú život: HNEV a STRACH.

Viac o webinári
Esenciálne oleje pre ženy

Online kurz: Esenciálne oleje pre ženy

Milujem esenciálne oleje! Pôsobia naraz na viacerých úrovniach - pre naše zdravie, pohodu a sú podporou aj na našej spirituálnej ženskej ceste. Počas tejto online prednáške Ťa zoznámim s mágiou esenciálnych olejov, vysvetlím Ti, ako na nás pôsobia a čo pre nás môžu urobiť. Povieme si viac o olejoch, ktoré sú vhodné na podporu našej ženskej energie na fyzickej a emočnej úrovni a tiež si povieme, aké sú tie dávne "magické" vlastnosti týchto olejov pre podporu na našej ceste.

Viac o webinári
Webinár zDARma: Ženské SEBA-vedomie

Webinár zDARma: Ženské SEBA-vedomie

Často sa opakujúca otázka v kurzoch, fejsbúkových skupinách aj osobných rozhovoroch ma priviedla k potrebe rozpracovať túto tému širšie ako len v krátkej odpovedi či videu. A preto prichádzam s webinárom na tému ženského sebavedomia - teda vedomia si seba. Nehovorím o dokonalom obrázku, ktorý si mnohé ženy pracne vytvorili, ale o vedomí si toho kto som, kam smerujem, čo chcem a nechcem a hlavne - čo cítim. Z toho sa potom už odvíja flow - teda plynutie v živote, vzťahoch a predovšetkým sebaláske. A hoci máš možno pocit, že sebavedomie je obohratá téma, je dobré si to opäť pripomenúť... lebo opakovanie je matka nielen múdrosti 🙂

Viac o webinári
Láska môjho života ja

Bezplatný webinár: Láska môjho života: JA

Ako nájsť k sebe viac súcitu, menej sa posudzovať, kritizovať, porovnávať? Presvedčenia o tom, aká musím byť, aby som bola prijatá a hodná lásky: čo s nimi? Čo s emóciami, ktoré nechceme? Hnev, zúrivosť, smútky, nespravodlivosti... ako sa mať aj s nimi rada?
Prihlás sa na webinár, ktorý začína 15. 2. 2019 o 20:30

Viac o webinári
Bezplatný webinár – Režim: obeť

Bezplatný webinár – Režim: obeť

Režim obete, hádam najrozšírenejší „program“ na tejto planéte, ktorý nám bráni žiť svoj život podľa svojich predstáv. Čo znamená režim obete? Presvedčenie, že za to, ako vyzerá váš život môže niekto iný alebo niečo iné – rodičia, spoločnosť, partner, muži, ženy, deti, pre ktoré sme sa obetovali, Boh či Vesmír. Toto nastavenie nielen že nám bráni prevziať do svojich rúk plnú zodpovednosť za svoj život, ale je veľmi nepríjemné aj pre naše okolie – pretože podprahovo ide o jeden z najsilnejších prejavov pasívnej agresivity – a vo vzťahu s takýmto človekom je veľmi ťažké zotrvávať.

O čom bol webinár