Nahrávka zDARma

Okamžitý znásobovač

Okamžitý znásobovač sebalásky

Objatie, ktoré je vždy  PORUKE

Jednoduchá technika, ako doslova za pár sekúnd pozdvihnúť sebaprijatie a sebalásku na úplne novú úroveň a rozpustiť bez námahy negatívne pocity hnevu, strachu či viny.

Pozdvihni SEBALÁSKU na novú úroveň!

Nauč sa hneď teraz JEDNODUCHÚ techniku, vďaka ktorej doslova za pár sekúnd pozdvihneš Tvoju náladu, sebaprijatieSEBALÁSKU na úplne novú úroveň a rozpustíš bez námahy negatívne pocity frustrácie, sklamania, smútku, hnevu, strachu či viny.

Nauč sa hneď teraz JEDNODUCHÚ techniku, vďaka ktorej doslova za pár sekúnd pozdvihneš Tvoju náladu, sebaprijatieSEBALÁSKU na úplne novú úroveň a rozpustíš bez námahy negatívne pocity frustrácie, sklamania, smútku, hnevu, strachu či viny.

Katarínka, taká naozaj jednoduchá technika ale aká účinná! Veľmi rýchlo sa vďaka nej viem emočne upokojiť a zvládam aj tie náročnejšie situácie, kde som predtým upadala do beznádeje. Toto by sa mala naučiť naozaj každá žena... také ľahké a tak dobre to funguje!
Lucia
Na sebaprijatie, sebalásku (po všektých zraneniach) rýchly, okamžitý liek pre mňa. Presne toto som potrebovala počuť a to už parádne dlhú dobu. Bože ako so ti vďačná. Katka veľmi si mi svojím znásobovačom pomohla! NOVÁ POZDVIHNUTÁ ÚROVEŇ SEBALÁSKY, SEBAPRIJATIA - presne toto sa udialo. Katka VEĽKÉ ĎAKUJEM !!
Monika
Milá Katka, ďakujem s láskou za túto úžasnú audio nahrávku, Tvoj úžasný hlas, slová plné lásky, to objatie som precítila celým telom, ozaj skvelé, určite to pomôže a akonáhle príde situácia, keď to budem potrebovať, hneď si spomeniem na Tvoje slová a toto cvičenie. Zo ❤️ ďakujem.
Bea
Pre mňa je toto veľmi príjemná aktivita. Cvičenie je super v tom, že naozaj ozdravuje, pozýva koncentrovať sa na seba a nie stále na iných. Nie je teória akú dávajú iní ale niečo, čo môžem ľahko uchopiť a použiť. Hudba v pozadí tomu dodávala emocionalitu, takže to naozaj fungovalo parádne.
Majka
Nádherné Katka, vďaka!! Veľmi ma to oslovilo, stále počúvame o sebaláske a pritom je to také jednoduché! Veľmi hodnotné cvičenie!
Zuzka
Nádherné Katka, krásne presné slová ,ktoré vedia čo majú robiť, ako zapôsobiť... sedím tu, v parku na lavičke... Sama pod stromom s malou Zuzkou a liečivým plačom. Ďakujem ti z celého srdca, veľmi. Počula som všelijaké meditácie na sebalásku, ale toto je moja Top.
Zuzka
Toto mi neskutočne pomáha prekonať ťažké dni! Také jednoduché a bože, také účinné! Ďakujem krásne 😊
Lenka