Okamžitý znásobovač sebalásky

Nauč sa hneď teraz jednoduchú techniku, vďaka ktorej doslova za pár sekúnd pozdvihneš Tvoju náladu, sebaprijatie a sebalásku na úplne novú úroveň a rozpustíš bez námahy negatívne pocity frustrácie, sklamania, smútku, hnevu, strachu či viny.

Čo v Okamžitom znásobovači sebalásky nájdeš?

Jedno inštruktážne video a jeden audiosúbor, ktorý si môžeš stiahnuť a mať poruke vždy, keď potrebuješ sebaláskovať!

Zdá sa to možno málo, ale ver mi, že táto technika môže jednoducho ale efektívne zlepšiť Tvoj život!

Katarínka, taká naozaj jednoduchá technika ale aká účinná! Veľmi rýchlo sa vďaka nej viem emočne upokojiť a zvládam aj tie náročnejšie situácie, kde som predtým upadala do beznádeje. Toto by sa mala naučiť naozaj každá žena... také ľahké a tak dobre to funguje!

Lucia

Na sebaprijatie, sebalásku (po všektých zraneniach) rýchly, okamžitý liek pre mňa. Presne toto som potrebovala počuť a to už parádne dlhú dobu. Bože ako so ti vďačná. Katka veľmi si mi svojím znásobovačom pomohla! NOVÁ POZDVIHNUTÁ ÚROVEŇ SEBALÁSKY, SEBAPRIJATIA - presne toto sa udialo. Katka VEĽKÉ ĎAKUJEM !!

Monika

Milá Katka, ďakujem s láskou za túto úžasnú audio nahrávku, Tvoj úžasný hlas, slová plné lásky, to objatie som precítila celým telom, ozaj skvelé, určite to pomôže a akonáhle príde situácia, keď to budem potrebovať, hneď si spomeniem na Tvoje slová a toto cvičenie. Zo ❤️ ďakujem.

Bea

Pre mňa je toto veľmi príjemná aktivita. Cvičenie je super v tom, že naozaj ozdravuje, pozýva koncentrovať sa na seba a nie stále na iných. Nie je teória akú dávajú iní ale niečo, čo môžem ľahko uchopiť a použiť. Hudba v pozadí tomu dodávala emocionalitu, takže to naozaj fungovalo parádne.

Majka

Nádherné Katka, vďaka!! Veľmi ma to oslovilo, stále počúvame o sebaláske a pritom je to také jednoduché! Veľmi hodnotné cvičenie!

Zuzka

Nádherné Katka, krásne presné slová ,ktoré vedia čo majú robiť, ako zapôsobiť... sedím tu, v parku na lavičke... Sama pod stromom s malou Zuzkou a liečivým plačom. Ďakujem ti z celého srdca, veľmi. Počula som všelijaké meditácie na sebalásku, ale toto je moja Top.

Zuzka

Toto mi neskutočne pomáha prekonať ťažké dni! Také jednoduché a bože, také účinné! Ďakujem krásne 😊

Lenka