Na aké prednášky sa môžeš tešiť:

WEBP - Brána k bohatstvu

1. DEŇ

Obmedzujúce presvedčenia na ceste k bohatstvu 

Čo je to bohatstvo? Je to číslo na účte? Drahé auto a dovolenka? Značkové oblečenie? Nie, bohatstvo je všetko, čím si v živote prechádzame a je pre nás obohacujúcou skúsenosťou. Všetci sme bohatí a i tí, ktorí majú na účte milióny si často pripadajú ako úplní chudáci. Máme mnoho obmedzujúcich presvedčení, ktoré si berieme už z rodiny. Potom máme tendenciu sa stále obmedzovať. Aké najčastejšie obmedzujúce presvedčenia máme? Čo nás brzdí v tom byť bohatý?

V ústrety Tvojej ceste k hojnosti

Ako vám numerológia vďaka sebapoznaniu pomôže pootvoriť vašu bránu k bohatstvu. Byť sám sebou, poznať svoje prirodzené talenty, pochopiť svoju životnú cestu a poslanie je základným kľúčom k bohatému životu. Táto prednáška je určená pre ľudí, ktorí majú otvorené srdce a načúvajú aj iným formám porozumeniu súvislostí života. Ak dokážete dôverovať reči čísel, rada sa stanem súčasťou vášho hlbšieho poznania. Mne osobne sa otvorila cesta k hojnosti, až keď som pochopila samú seba, svoje jedinečné výzvy a prekážky. Objavte ich aj vy v unikátnej prednáške.

Tri piliere finančnej slobody

Každý túži po bohatstve, ale pre každého znamená bohatstvo niečo iné. Pre niekoho je to finančné bohatstvo, pre iného vzťahové bohatstvo alebo bohatstvo príležitostí.. V tejto prednáške sa pozrieme na 3 piliere finančnej slobody. Budeme sa rozprávať o peniazoch, o finančnej hojnosti a finančnom bohatstve, aby ste váš život posunuli bližšie k vášmu skutočnému bohatstvu.

V ústrety Tvojej ceste k hojnosti

Ako vám numerológia vďaka sebapoznaniu pomôže pootvoriť vašu bránu k bohatstvu. Byť sám sebou, poznať svoje prirodzené talenty, pochopiť svoju životnú cestu a poslanie je základným kľúčom k bohatému životu. Táto prednáška je určená pre ľudí, ktorí majú otvorené srdce a načúvajú aj iným formám porozumeniu súvislostí života. Ak dokážete dôverovať reči čísel, rada sa stanem súčasťou vášho hlbšieho poznania. Mne osobne sa otvorila cesta k hojnosti, až keď som pochopila samú seba, svoje jedinečné výzvy a prekážky. Objavte ich aj vy v unikátnej prednáške.

2. DEŇ

Ako prekonať 7 najväčších prekážok v začiatkoch podnikania

Vlastné podnikanie ako cesta k hojnosti. Lýdia porozpráva svoj príbeh, ako sa pred 5 rokmi rozhodla vydať na neznámu cestu podnikania, hoci nikdy predtým nemala podnikateľské ambície, a osobne nepoznala takmer žiadnych podnikateľov. Vyhľadala si svojich biznis mentorov, problémy riešila jeden po druhom tak, ako prichádzali, a postupne sa naučila, ako premeniť svoju vášeň na úspešné podnikanie. Je presvedčená, že si k sebe pritiahla tých správnych ľudí v správnom čase. Podnikanie jej prinieslo hojnosť v mnohých oblastiach života a dnes vie, že to bolo to najlepšie rozhodnutie, aké kedy urobila. Začiatky však neboli ľahké... Aj o nich vám Lýdia povie viac vo svojej prednáške.

Zjednodušte ľuďom život a dosiahnete úspech, o ktorom ste ani nesnívali

O tom, ako sa vďaka jednému jednoduchému nápadu z obyčajného chalana stal milionár. O tom, že hojnosť v živote, aj peniazoch, dosiahnete vďaka tomu, že robíte nielen to, čo napĺňa vás, ale nejakým spôsobom zlepšuje životy ľudí. O vzniku nápadu na fitshaker. O tom, ako sú dôležité ciele v živote a o podnikaní, ktoré prináša ľuďom väčšiu hodnotu ako investované peniaze z peňaženiek zákazníkov. 

Odomkni svoju zónu zázrakov

Existujú 4 odlišné cesty, ako vytvoriť hojnosť vo svojom živote. Sú diktované stavom vašej mysle. Niektoré z týchto ciest nevedú nikam - a jedna cesta vedie k vytváraniu hojnosti vo vašom živote jednoduchšie a rýchlejšie, ako ste si mysleli, že je možné. Lenka vám počas tejto prednášky pomôže rozpoznať, na ktorej ceste sa práve nachádzate a ako odomknúť vašu „zónu zázrakov“, ktorá je vo vašom vnútri, a ktorá vás zavedie na najradostnejšiu a najrýchlejšiu cestu ku všetkému, čo si želáte.

Aktivácia hojnosti, spiritualita a peniaze

Aké sú príčiny toho, prečo ľudia nezažívajú hojnosť v oblasti zdravia, peňazí alebo vzťahov. V tejto prednáške Stanislav prezradí ako vníma hojnosť a prečo je nutné nasledovať volanie svojej duše. Pozdieľa množstvo príkladov zo svojho osobného života, ako začínal podnikať od absolútnej nuly, a ako vybudoval niekoľko ziskových podnikateľských projektov. Aká je tajná ingrediencia prečo sa mu darilo takmer v každom podnikaní. Čo sú to rodové programy a ako naša pôvodná rodina ovplyvňuje stav nášho zdravia, bankového konta a vzťahov. A hlavne ako to môžeme zmeniť.

3. DEŇ

Prečo je sebecké nemať peniaze?

To myslíš vážne Katka?? Byť bez peňazí, že je sebecké? Veď od mala počúvame o tom, že boháči sú tí, krorí majú pokrivený charakter, a že čestne sa nedá prísť k veľkému majetku! Áno, počúvali, a to nás programovalo na chudobu. V tejto prednáške vám objasním, čo myslím tým, že byť chudobný je sebecké a ako si dovoliť naozaj zbohatnúť, a tým výnimočným spôsobom prospievať svetu.

Hojnosť v živote človeka

Zamýšľate sa nad otázkami: Aká dôležitá je hojnosť v živote človeka? Môže k nám prichádzať ľahko?  Sú pre našu hojnosť dôležité vzťahy (napr. s rodičmi)? Prečo je u nás na Slovensku stále akýsi program - "pracuj pre peniaze, hoci ťa to nebaví a zabávaj sa potom"? Čo môžeme dostať a čo nie. A ak áno, ako dostať to, na čo máme nárok... Baričákov pohľad na hojnosť zdravia, vzťahov a materiálna.

Hojnosť a hodnoty

Spýtať sa niekoho na to, koľko zarába, je často ešte väčšie tabu, ako sa ho spýtať na sex. Pozrieme na to, ako na tom s hojnosťou a peniazmi sme. Mnoho z nás vychádza z prostredia, kde sú financie a bohatstvo čosi nemorálne, kde spiritualita a určitá čistota musí byť podmienená chudobou, a kde sú materiálno a duchovno oddelené ako dva polaritné javy. Budeme skúmať, z čoho vychádza hojnosť, ako súvisí s našou sexualitou, a ako cez prijatie nášho tela, zdravia a pozemskej existencie môže byť hojnosť finančná naopak harmonickou súčasťou nášho celkového duchovného rozvoja a blaha. Dotkneme sa tiež zodpovednosti za to, čo tvoríme a ako tvoríme, na akom základe staviame svoje projekty, ako ich formujeme k nášmu prospechu, prospechu našich blízkych a našej komunity. Do akej miery môžeme rozšíriť svoj potenciál tvorby tak, aby sme boli čo najviac prospešní a zároveň sa otvorili blahobytu. 

Hojnosť z pohľadu psychickej zrelosti človeka

U mnohých z nás môže prísť čas, že napriek skvelej práci, dostatku peňazí, veľkému domu, fungujúcej rodine, dovolenkách, sa do duše začne vkrádať nespokojnosť a nepokoj. Nerozumieme tomu a začneme prelepovať toto "volanie k dobrodružstvu" rôznymi náplasťami. Mnohokrát to môže vyústiť do konfliktov v rodine, odchodu z práce, dokonca k rozvodu, závislostiam, detinskému chovaniu, úzkostiam alebo dokonca k ťažkej chorobe. Jedným ukazovateľom, že sa niečo v tomto období deje je aj rapídne stúpajúca krivka samovrážd, obzvlášť u mužov. Pozrieme sa, aký má psychická zrelosť vplyv na to, či žije človek svoj život v hojnosti alebo v nedostatku. Povieme si, prečo nie fyzická ale až psychická zrelosť je skutočná a pravdivá dospelosť. A hlavne sa pozrieme na príčiny vzniku tohto fenoménu u nás a na cesty von, ktoré paradoxne vedú práve cez cestu dnu.

4. DEŇ

Uvoľnenie emočných blokov k blahobytu

Dr. Brad v rozhovore s Katarínou Runou prezradí ako uväznené emócie a emočná trauma ovplyvňujú váš život, vaše zdravie a váš blahobyt. Tiež vám predstaví metódu uvoľnenia emočných blokov, ktorú podrobne popisuje vo svojom bestselleri Emočný kód, a ako vyzerá život bez emočných blokov. Pozdieľa tiež praktické kroky, ktoré môžete začať vo vašom živote robiť hneď teraz, aby bol zdravší, šťastnejší a bohatší. 

Tvoje poslanie, priama cesta k hojnosti

Ozýva sa vaša duša a túži po zmene? Jej volanie vás dokáže priviesť k naplneniu, hojnosti a žitiu vášho plného potenciálu. Zuzka sa podelí o svoje osobné skúsenosti a príbeh, pomôže vám pochopiť vaše dary a poslanie duše, magický cyklus dávania a prijímania. Podelí sa tiež s vami o spôsoby ako posilniť svoju schopnosť manifestovať a vytvoriť si prácu, ktorú budete milovať, ruka v ruke s hojnosťou.

Spirituálna esencia peňazí

Finančná sloboda a hojnosť je základným predpokladom vašej osobnej premeny a lepšieho života. Mať dostatok zdrojov na pohodlný život Vám umožní odomknúť to najlepšie z celého potenciálu Vašej osobnosti vrátane osobnej kreativity, pozornosti pre vzťahy a rodinu, či napĺňanie vlastného poslania. Mágiu tejto premeny môžu v súčasnosti predstavovať práve kryptomeny, ktoré postupne vytvárajú nový finančný systém a poskytujú nám úžasné nové možnosti, ako znásobiť svoju investíciu niekedy až v stovkách percent. A keď sú naplnené všetky vaše základné potreby a túžby, môžete začať snívať sny pre celú planétu.

Bohatá vs. Chudobná myseľ

Nekompromisný vplyv dvoch myslí na náš život. Súperia o našu pozornosť, chcú pre nás to najlepšie - Chudobná nás chrániť, drží nás v "bezpečí" pri zemi. Bohatá nás naopak posúvať vyššie, inšpiruje nás k obrovským výsledkom. To sa nepáči tej chudobnej, vidí v tom priveľké riziko.. A tak vzniká vnútorný konflikt, ktorý keď nevyriešime, dramaticky znižujeme svoju šancu na úspech. Prajeme si, aby víťazila Bohatá myseľ, avšak Chudobná myseľ vie byť rýchlejšia, presvedčivejšia a rafinovanejšia, a tak vyhráva zápas o našu pozornosť. V prednáške vám Peter prezradí na akom princípe tieto 2 mysle fungujú, ako so svojou mysľou narábajú bohatí a ako chudobní ľudia. Tiež ako nenechať chudobnú myseľ sabotovať cestu za bohatstvom a ako aktivovať, zveľaďovať vašu bohatú myseľ, aby ste mohli s radosťou tvoriť život svojich najodvážnejších snov!

5. DEŇ

Zákon príťažlivosti peňazí

Váš domov je magnet na peniaze. Marie v rozhovore s Katarínou Runou vysvetlí, že prostredie a domov sú zodpovedné až za jednu tretinu výsledkov zákona príťažlivosti. Naučí vás ako aktivovať osobné peňažné miesto vo vašom domove, a akú farbu bohatstva by ste mali mať okolo seba. Ako napríklad umiestnenie vášho stola môže aktivovať prísun peňazí. V rozhovore sa podelí aj o svoju skúsenosť so smrťou z detstva, ako to ovplyvnilo jej život, porozpráva o nádeji, nasledovaní svojho volania a o napĺňaní svojho poslania k vytvoreniu hojnosti.

Ako využiť spirituálne princípy pre rast hojnosti v našom živote

S veľmi rýchlym otváraním kolektivneho vedomia sa jednotlivci začínajú čím ďalej viac zaujímať o spirituálny aspekt ich života. Naša existencia je ovládaná rôznymi spirituálnymi princípami a vesmírnymi zákonitosťami, ktoré, keď poznáme, tak si môžeme v živote vytvárať naozaj všetko, po čom túžíme, úplne vedome a "na povel". Na tejto prednáške sa dozviete, ako tieto princípy a zákonitosti využiť, pokiaľ chcete finančne rásť.

Bohatstvo je samozrejmosť, pokiaľ...

Ako môže byť bohatstvo samozrejmosťou? V prednáške Pavel predstaví 5 zákonov prosperity. Pokiaľ tieto zákony pochopíte a začnete využívať v praxi, už nikdy nebudete musieť "riešiť peniaze"...

Bohatstvo času

To, že peniaze sú energia, už pravdepodobne viete. Ale čo čas? Pre mňa, ako podnikateľku, mamu troch detí a ženu jedného muža bol tento objav absolútne prelomový a zásadným spôsobom mi zmenil život. Pretože ak je aj čas energia, potom aj času máme k dispozícii nekonečné množstvo... Ale ako to urobiť, aby sme už nikdy nemuseli použiť tú ošúchanú vetu "nemám na to čas?".