Nový online webinár zDARma!

TAJOMSTVO

 ľudí, ktorým sa všetko darí

V tomto webinári spoznáš štyri skryté dynamiky života, ktoré práve teraz určite ovplyvňujú aj Teba. Naučíš sa, ako im nielen porozumieť, ale využiť ich silu vo svoj prospech. Chceš sa pridať do klubu detí šťasteny?

Zaregistruj sa zDARma na webinár a odhaľ tajomstvo ľudí, ktorým sa všetko darí:

Prečo je to tak?

Prečo väčšina ľudí žije priemerný život, hoci túžia po výnimočnom a robia pre to veľa? Odpoveď Ťa možno prekvapí. Nie je to totiž tým, že by mali smolu, menej schopností či príležitostí. Je to preto, že im chýba jedno kľúčové poznanie. Niečo, čo tí najúspešnejší a najšťastnejší ľudia vedia - ale o čom sa veľa nehovorí.

A práve o toto poznanie, tajomstvo tých, ktorým sa darí všetko, sa s Tebou podelím na svojom pripravovanom webinári. 

Zistíš, čo Ti celý čas pravdepodobne unikalo a brzdilo Ťa vo vytvorení života, ktorý si vždy chcela.

V tomto webinári odhalíš štyri skryté dynamiky života, ktoré práve teraz určite ovplyvňujú aj Teba. Zistíš, na ktorej úrovni sa nachádzaš Ty! Cesta životom sa vďaka tomuto poznaniu stane akousi dobrodružnou hrou:  V každej úrovni je zároveň schovaný jeden kľúč k životnému úspechu a tiež nástroje, ktoré potrebuješ na to, aby si túto úroveň zvládla a otvorila tak bránu do ďalšej úrovne. Nakoniec naozaj pochopíš, ako sa aj Tebe môže začať dariť všetko.!

Možno si hovoríš:
"To znie príliš dobre na to, aby to bola pravda."

Chápem Tvoje pochybnosti, aj ja som ich mala. Ale to tajomstvo, o ktoré sa s tebou podelím mi nesmierne pomohlo v mojom vlastnom živote a vystrelilo ma na miesta, o ktorých som predtým ani nesnívala.  

A neboj sa, nebudú to žiadne motivačné klišé kecy typu stanov si ciele, naplánuj si kroky, nikdy sa nevzdávaj a podobne! Ja som praktik a to, čo sa nedá uplatniť do každodenného života ma nezaujíma. 

Vyskúšaj si to sama - webinár je zDARma, chce to iba Tvoj čas a chuť investovať pozornosť sama do seba. 

Vďaka tomuto webináru:

  • Odhalíš tajomstvo tých, ktorým sa darí všetko - a nie je to to, čo si pravdepodobne myslíš!
  • Naučíš sa porozumieť zdanlivo skrytým silám, ktoré riadia Tvoj život - a ako ich využiť vo svoj prospech.
  • Odhalíš štyri skryté dynamiky života, ktoré práve teraz určite ovplyvňujú aj Teba - a ako z nich vyťažiť pre seba maximum.
  • Pochopíš, prečo niektorí ľudia majú úspech vo všetkom, čoho sa dotknú - a ako to môžeš dosiahnuť aj Ty!
  • Získaš prístup k mocným nástrojom, ktoré potrebuješ na zvládnutie každej úrovne na ceste za svojimi snami.
  • Začneš svoj život vidieť ako jedno veľké dobrodružstvo plné vzrušujúcich príležitostí!

Nový online webinár zDARma!

TAJOMSTVO

 ľudí, ktorým sa všetko darí

Kedy

ihneď
po registrácií

Ako

ONLINE
z pohodlia tvojho domova

Za koľko?

zDARma počas vysielania a tri dni po skončení zo záznamu

Zaregistruj sa zDARma na webinár a odhaľ tajomstvo ľudí, ktorým sa všetko darí.

Kto Ťa bude webinárom sprevádzať?

Katarína Runa

Lektorka, motivátorka, sprievodkyňa na ceste za lepším životom, so vzácnym darom podať zložité súvislosti života jednoduchým spôsobom . Už viac ako desať rokov sa venuje najmä ženám a predovšetkým téme vzťahov, ktorých kvalita je zásadným faktorom životného šťastia. Či už je to vzťah k sebe - sebaprijatie, vzťahy s partnermi alebo so svetom. Ako prednášajúca sa zúčastnila podujatí po boku osobností ako Dalai Lama, Neale Donald Waslch či Joe Dispenza. Viedla stovky živých seminárov, tisíce osobných konzultácií. Je autorkou viacerých úspešných online programov ako Kľúč k mužskej duši, Nad vodou alebo Cesta ženy.

Referencie

Sofia

Katka má obrovský dar podať život meniace princípy v náhľade na život. Citlivo vás navedie k postupným zmenám neefektívnych vzorcov myslenia, nazerania na svet. Krok po kroku prináša skrze tieto nové okuliare, ktorými sa pozeráte na svet do vašich životom malé i veľké každodenné zázraky. Poznaj, pochop a transformuj a vyber si život, ktorý ti patrí. Ďakujem ti Katka za cestu, ktorú si prešla a to, že máš odvahu zdieľať s nami múdrosti, ktoré ťa naučila. Veľmi si to vážim a obdivujem.

Evička

Katkine kurzy môžem iba odporúčať. V každom jednom z nich je vždy niečo čo potrebujem počuť a hlavne aplikovať do života. Pomocou jej kurzov som sa dokázala posunúť vo svojom živote tam kam chcem a stále pokračujem ďalej. Som nesmierne rada že som na Katku narazila veci hovorí jasne a zrozumiteľne, milujem jej zvukové cesty a hlavne elán s ktorým odovzdáva informácie ďalej. Je pre mňa obrovským vzorom. ❤️🩷🧡💛

Alžbeta

Prešla som niekoľkými Katkinými kurzami a každý ma posunul. Vrelo odporúčam. Vie podať informácie vecne, trefne, jasne a hlavne aplikovateľne. Nie sú to žiadne "omáčky", ktoré ste už počuli tisíckrát. V každom kurze som mala mnoho AHA momentov, vďaka ktorým žijem lepší život. Veľká vďaka z celého

Alexandra

Ahoj Katka, opäť Ti chcem prejaviť uznanie za prácu, ktorou pomáhaš ľudom, ktorí o to prejavia záujem. Mne si ako osobnosť neskutočne sadla, si silná, sebavedomá, múdra žena a aj práve preto, dokážem prijať rady, techniky a informácie ktoré sú obsiahnuté v tvojich kurzoch. Naučila som sa vyťažiť niečo pozitívne aj zo situácii, ktoré sa na prvý pohľad javia ako negatívne. Dokážem ich pozitívne preformulovať a vidieť ako výzvu, ako šancu pre svoj ďalší rast. Už teraz sa teším na ďalšie stretnutie.

Andrea

Katku už poznám naozaj dlho. Veľmi jednoducho a zrozumiteľne dokáže vysvetliť veci, ktoré všetci bežne zažívame, no nie vždy ich vieme správne vyhodnocovať a využívať dary, ktoré z nich plynú. Katka ma naučila lepšie chápať môj ženský svet. Naučila ma rozumieť tomu, ako to majú muži a prečo je to tak. Jej vysvetlenia dávajú zmysel. Dnes mám sebaprijatie, sebaúctu a sebalásku aj vďaka Katke, na celkom inej úrovni. Ďakujem za tento posun a určite odporúčam aj iným ženám a mužom. Treba nám tvoriť nový svet, pridajte sa k tejto misii aj vy.

Lucia

Katka ma sprevádza životom už niekoľko rokov. Jej kurzy aj ju samotnú som si veľmi obľúbila. Láskavým spôsobom ukazuje iný pohľad na život, svet, partnerstvá. Veľa vecí sa mi podarilo upratať, veľa vecí pochopiť, zlepšiť vzťahy, upokojiť sa a ukotviť sa. Za mňa to boli najlepšie investície, pretože zmeny sú oveľa väčšie ako len u mňa.

Martinka

Milá Katarínka, musím sa priznať, že som v manželstve už skoro 24 rokov, ale pri sledovaní Tvojho online programu som sa v mnohých chvíľach cítila ako neskúsená mladomanželka. Toľko zbytočných nedorozumení, tichých domácností, hádok.... a stačilo tak málo. Pochopiť toho druhého. Naozaj si myslím, že toto by mali učiť v škole, lebo načo sú mi rovnice alebo báseň, ktorú som sa naučila naspamäť, keď pre každodenný život s partnerom potrebujem iné vedomosti. Ďakujem Ti, že to môžem ďalej ukázať mojim deťom, ktoré potom nemusia robiť tie isté chyby ako my. Ďakujem Ti, že teraz môžeme s manželom opäť nachádzať cestu k sebe. A ďakujem Ti, že som objavila slovko ďakujem, lebo som zistila, že je tak veľa vecí, za ktoré môžem a musím byť vďačná. Prajem Vám všetko dobré a teším sa na ďalšie objavy.

Katka

Ahoj Katka, je toho opravdu hodně 🙂 První Tvůj kurz jsem si koupila asi před čtyřmi lety a potom další tři kurzy a od té doby se snažím co nejvíc využívat Tvoje nabídky. Všeobecně bych to mohla shrnout, že mi přinesli víc spokojenosti, radosti v životě. Přinesla jsi mi nástroje, jak zvládat těžké situace a jak se lépe rozhodovat, jak si tvořit vztahy a asi nejdůležitější byla změna přístupu sama k sobě, naučila jsem se (a stále se učím) stanovit a zastat si hranice, a dopřát si to, co potřebuji, odpočinek, kvalitní jídlo, dělat to, co mě naplňuje a nedělat to, co mě nebaví. Těším se na další kurzy a setkání, děkuji a přeji pěkný den 🙂 ❤️

Merynka

Ja som sa zmenila o 360 stupňov a konečne som začala žiť svoj život, uvedomila a pracovala som na detských zraneniach, zlepšila vzťahy v rodine, so svojou dcérou, pochopila mužský svet, zmenila zmýšľanie, dovoľujem si hojnosť, sebalasku. Všetko sa to udialo behom troch rokov a som na seba hrdá, ale bez tvojej pomoci by som to nedokázala, takže obrovské ďakujem Katka, som tvoja veľká obdivovatelka a cítim neskutočnú vďaku za tvoju prácu🙏🙏A ďalej šírim tvoje posolstvo medzi ženami aby ta spoznalo co najviac žien❤

Andrea

Nedokážem sa ani slovami vyjadriť, čo všetko sa VĎAKA Katke v mojom živote zmenilo! Tie AHA momenty v mnohých oblastiach môjho života ma "prebudili" a naučila som sa, že som plne zodpovedná za svoj život. Uvedomenie si ako naša rodová línia, spoločenské presvedčenia a zranenia z detstva nás ovplyvňujú v dospelosti, vedieť to uchopiť a pracovať s tým vďaka Katke bol pre mňa oslobodzujúci pocit. Katka, to čo robíš sa ani nedá oceniť. Ďakujem

Hela

Katka je skvelá mentorka a lektorka, mne aj mnohým iným ženám v mojom okolí veľmi pomohla. Keď som ju prvý krát pred dvomi rokmi objavila bola som totálne stratená, vo vzťahoch, sama v sebe. Dnes sa to vôbec nedá s tým porovnať. Veľmi Katku odporúčam aj mojim kamoškám, a držím jej palce! Katka si super.

Erika

Ahoj Katka, vďaka tebe sme sa s mužom navzájom dokázali viac pochopiť, zlepšili sme komunikáciu medzi nami, všeobecne som získala iný pohľad na seba a tým na svet, veľa vecí som si vďaka Tebe utvrdila (že to tak smelo byť 😊 a prečo sa to udialo). A hlavne som získala viac všeobecne dôveru v život, že sa veci dejú pre mňa, nie mne a toto všetko poznanie ma veľmi pozitívne nakoplo a teším sa ,čo ma ďalej čaká na MOJEJ ceste ❤️🍀 Vďaka, Katka 🙏

Sofia

Katka má obrovský dar podať život meniace princípy v náhľade na život. Citlivo vás navedie k postupným zmenám neefektívnych vzorcov myslenia, nazerania na svet. Krok po kroku prináša skrze tieto nové okuliare, ktorými sa pozeráte na svet do vašich životom malé i veľké každodenné zázraky. Poznaj, pochop a transformuj a vyber si život, ktorý ti patrí. Ďakujem ti Katka za cestu, ktorú si prešla a to, že máš odvahu zdieľať s nami múdrosti, ktoré ťa naučila. Veľmi si to vážim a obdivujem.

Evička

Katkine kurzy môžem iba odporúčať. V každom jednom z nich je vždy niečo čo potrebujem počuť a hlavne aplikovať do života. Pomocou jej kurzov som sa dokázala posunúť vo svojom živote tam kam chcem a stále pokračujem ďalej. Som nesmierne rada že som na Katku narazila veci hovorí jasne a zrozumiteľne, milujem jej zvukové cesty a hlavne elán s ktorým odovzdáva informácie ďalej. Je pre mňa obrovským vzorom. ❤️🩷🧡💛

Alžbeta

Prešla som niekoľkými Katkinými kurzami a každý ma posunul. Vrelo odporúčam. Vie podať informácie vecne, trefne, jasne a hlavne aplikovateľne. Nie sú to žiadne "omáčky", ktoré ste už počuli tisíckrát. V každom kurze som mala mnoho AHA momentov, vďaka ktorým žijem lepší život. Veľká vďaka z celého

Alexandra

Ahoj Katka, opäť Ti chcem prejaviť uznanie za prácu, ktorou pomáhaš ľudom, ktorí o to prejavia záujem. Mne si ako osobnosť neskutočne sadla, si silná, sebavedomá, múdra žena a aj práve preto, dokážem prijať rady, techniky a informácie ktoré sú obsiahnuté v tvojich kurzoch. Naučila som sa vyťažiť niečo pozitívne aj zo situácii, ktoré sa na prvý pohľad javia ako negatívne. Dokážem ich pozitívne preformulovať a vidieť ako výzvu, ako šancu pre svoj ďalší rast. Už teraz sa teším na ďalšie stretnutie.

Andrea

Katku už poznám naozaj dlho. Veľmi jednoducho a zrozumiteľne dokáže vysvetliť veci, ktoré všetci bežne zažívame, no nie vždy ich vieme správne vyhodnocovať a využívať dary, ktoré z nich plynú. Katka ma naučila lepšie chápať môj ženský svet. Naučila ma rozumieť tomu, ako to majú muži a prečo je to tak. Jej vysvetlenia dávajú zmysel. Dnes mám sebaprijatie, sebaúctu a sebalásku aj vďaka Katke, na celkom inej úrovni. Ďakujem za tento posun a určite odporúčam aj iným ženám a mužom. Treba nám tvoriť nový svet, pridajte sa k tejto misii aj vy.

Lucia

Katka ma sprevádza životom už niekoľko rokov. Jej kurzy aj ju samotnú som si veľmi obľúbila. Láskavým spôsobom ukazuje iný pohľad na život, svet, partnerstvá. Veľa vecí sa mi podarilo upratať, veľa vecí pochopiť, zlepšiť vzťahy, upokojiť sa a ukotviť sa. Za mňa to boli najlepšie investície, pretože zmeny sú oveľa väčšie ako len u mňa.

Martinka

Milá Katarínka, musím sa priznať, že som v manželstve už skoro 24 rokov, ale pri sledovaní Tvojho online programu som sa v mnohých chvíľach cítila ako neskúsená mladomanželka. Toľko zbytočných nedorozumení, tichých domácností, hádok.... a stačilo tak málo. Pochopiť toho druhého. Naozaj si myslím, že toto by mali učiť v škole, lebo načo sú mi rovnice alebo báseň, ktorú som sa naučila naspamäť, keď pre každodenný život s partnerom potrebujem iné vedomosti. Ďakujem Ti, že to môžem ďalej ukázať mojim deťom, ktoré potom nemusia robiť tie isté chyby ako my. Ďakujem Ti, že teraz môžeme s manželom opäť nachádzať cestu k sebe. A ďakujem Ti, že som objavila slovko ďakujem, lebo som zistila, že je tak veľa vecí, za ktoré môžem a musím byť vďačná. Prajem Vám všetko dobré a teším sa na ďalšie objavy.

Katka

Ahoj Katka, je toho opravdu hodně 🙂 První Tvůj kurz jsem si koupila asi před čtyřmi lety a potom další tři kurzy a od té doby se snažím co nejvíc využívat Tvoje nabídky. Všeobecně bych to mohla shrnout, že mi přinesli víc spokojenosti, radosti v životě. Přinesla jsi mi nástroje, jak zvládat těžké situace a jak se lépe rozhodovat, jak si tvořit vztahy a asi nejdůležitější byla změna přístupu sama k sobě, naučila jsem se (a stále se učím) stanovit a zastat si hranice, a dopřát si to, co potřebuji, odpočinek, kvalitní jídlo, dělat to, co mě naplňuje a nedělat to, co mě nebaví. Těším se na další kurzy a setkání, děkuji a přeji pěkný den 🙂 ❤️

Merynka

Ja som sa zmenila o 360 stupňov a konečne som začala žiť svoj život, uvedomila a pracovala som na detských zraneniach, zlepšila vzťahy v rodine, so svojou dcérou, pochopila mužský svet, zmenila zmýšľanie, dovoľujem si hojnosť, sebalasku. Všetko sa to udialo behom troch rokov a som na seba hrdá, ale bez tvojej pomoci by som to nedokázala, takže obrovské ďakujem Katka, som tvoja veľká obdivovatelka a cítim neskutočnú vďaku za tvoju prácu🙏🙏A ďalej šírim tvoje posolstvo medzi ženami aby ta spoznalo co najviac žien❤

Andrea

Nedokážem sa ani slovami vyjadriť, čo všetko sa VĎAKA Katke v mojom živote zmenilo! Tie AHA momenty v mnohých oblastiach môjho života ma "prebudili" a naučila som sa, že som plne zodpovedná za svoj život. Uvedomenie si ako naša rodová línia, spoločenské presvedčenia a zranenia z detstva nás ovplyvňujú v dospelosti, vedieť to uchopiť a pracovať s tým vďaka Katke bol pre mňa oslobodzujúci pocit. Katka, to čo robíš sa ani nedá oceniť. Ďakujem

Hela

Katka je skvelá mentorka a lektorka, mne aj mnohým iným ženám v mojom okolí veľmi pomohla. Keď som ju prvý krát pred dvomi rokmi objavila bola som totálne stratená, vo vzťahoch, sama v sebe. Dnes sa to vôbec nedá s tým porovnať. Veľmi Katku odporúčam aj mojim kamoškám, a držím jej palce! Katka si super.

Erika

Ahoj Katka, vďaka tebe sme sa s mužom navzájom dokázali viac pochopiť, zlepšili sme komunikáciu medzi nami, všeobecne som získala iný pohľad na seba a tým na svet, veľa vecí som si vďaka Tebe utvrdila (že to tak smelo byť 😊 a prečo sa to udialo). A hlavne som získala viac všeobecne dôveru v život, že sa veci dejú pre mňa, nie mne a toto všetko poznanie ma veľmi pozitívne nakoplo a teším sa ,čo ma ďalej čaká na MOJEJ ceste ❤️🍀 Vďaka, Katka 🙏

Presvedč sa sama - webinár je zDARma, chce to iba Tvoj čas a chuť investovať pozornosť sama do seba. 

© 2024 Katarína Runa
 

Potrebuješ pomoc?

Napíš mi na 
podpora@katarinaruna.sk

Buďme v spojení