Webinár zaDARmo

Tento praktický webinár Ti pomôže rozlúsknuť TRI jednoduché a praktické veci, ktoré môžeš ihneď aplikovať do života a získať tak viac prirodzenej sebahodnoty.

Tri Kľúče

 k ženskému

sebaVEDOMIU

Článkov, príspevkov a kurzov o sebavedomí si už isto videla desiatky. Otázka je, do akej miery Ti pomohli cítiť sa v živote lepšie, sebaistejšie, pohodovejšie?

So ženami a naším seba-vedomím pracujem už takmer desať rokov a v tomto webinári sa s Tebou podelím o VEĽMI KONKRÉTNE, a pritom jednoduché, praktické techniky, ktoré pomohli dnes už tisíckam mojich klientiek... a som si istá, že pomôžu aj Tebe.

Tri kľúče k ženskému sebavedomiu

Tri Kľúče

 k ženskému

sebaVEDOMIU

Pozri si webinár, ktorý Ti skutočne prinesie poznanie, ako žiť svoj každodenný život lepšie, vyrovnanejšie, vďaka novému pohľadu na SEBAPOZNANIE cez praktické techniky SEBAVNÍMANIA.

Jediné, čo TERAZ potrebuješ urobiť, je
investovať 1,5 hodiny svojho času SAMA DO SEBA!

NA AKÉ TÉMY sa môžeš TEŠIŤ?

 • Tri fázy vedomia si seba
  Vysvetlím Ti, aké tri fázy cesta k sebavedomiu obsahuje... a prečo sa nedajú preskočiť, hoci práve to od Teba chce väčšina odporúčaní o sebavedomí
 • Ako si "dovoliť" byť sama sebou
  Pretože skutočné sebavedomie nezískaš tým, že sa budeš hrať na to, že si akože sebavedomá
 • Tri zásadné sebaláskové vety
  Ver mi. Tieto vety už zachránili tisíce "prúserových" situácií žien, ktoré už o nich odo mňa vedia. Pomôžu aj Tebe!
 • A veľa veľa iného
  ... nenájdeš tam žiadne "ezo - kecy", ale praktické, zrozumiteľné a ihneď aplikovateľné informácie a techniky. Rovno k veci!

Kto Ťa webinárom sprevádza?

Katarína Runa

Lektorka, motivátorka, sprievodkyňa na ceste za lepším životom, so vzácnym darom podať zložité súvislosti života jednoduchým spôsobom. Už viac ako desať rokov sa venuje najmä ženám, a predovšetkým téme vzťahov, ktorých kvalita je zásadným faktorom životného šťastia. Či už je to vzťah k sebe - sebaprijatie, vzťahy s partnermi alebo so svetom. Ako prednášajúca sa zúčastnila podujatí po boku osobností ako Dalai Lama, Neale Donald Waslch či Joe Dispenza. Viedla stovky živých seminárov, tisíce osobných konzultácií. Je autorkou viacerých úspešných online programov ako Kľúč k mužskej duši, Nad vodou alebo Cesta ženy.