Webinár

Aj k Tebe môže začať plynúť hojnosť, po akej túžiš a akú si zaslúžiš.

 

Stačí, ak Ťa skutočne zaujíma

AKO VON

Z NEDOSTATKU?

Zaregistruj sa zDARma na webinár, ktorý zmení aj Tvoj pohľad na hojnosť vo všetkých oblastiach Tvojho života:

Tvoja emailová adresa je u nás v bezpečí. Používame ju v súlade s pravidlami GDPR. Z nášho emailového zoznamu sa môžeš kedykoľvek odhlásiť jediným klikom.

Peniaze

Taká ošemetná téma, o ktorej sa v spoločnosti radšej ani nehovorí. Tí, čo ich nemajú, sa kvôli nim trápia a sužujú, hanbia sa za to, že im to na konci mesiaca vychádza len s veľkými ťažkosťami. Tí, čo ich majú, tiež o nich nerozprávajú - pre istotu, aby zbytočne nevyvolávali závisť a reči, ako k nim vlastne vôbec prišli.

Sú naozaj ľudia žijúci v hojnosti zlí a tí, ktorí "určite musia byť nešťastní", tak ako Ti to možno vraveli, keď si bol/a ešte dieťa?

Naozaj sú peniaze prekliatím, ktoré so sebou prináša len samé nešťastie?

Čo ak je to ale úplne naopak?

Čo ak práve nedostatok v našich životoch spôsobuje to obrovské utrpenie a pocit nešťastia?

Veď si to predstav podľa seba - koľko trápenia Ti v živote priniesli chvíle, keď ste peniaze mali? A koľko súženia bolo v Tvojom živote v období, keď ste ich mali nedostatok? Ktoré obdobie v Tvojom živote bolo náročnejšie?

Tuším, že tvoju odpoveď už poznám.

A možno sa teraz v Tvojej hlave ozve hlas, ktorý hovorí - ale chcieť peniaze je hamižné! Malo by mi stačiť málo. Ľudia, ktorí sú bohatí, majú pokrivený charakter a určite nemôžu byť šťastní. Nemajú pekné vzťahy a neraz sú osamelí. Veď ako môžu vedieť, že ich ľudia okolo majú radi pre nich samotných a nie len pre ich peniaze. Veď to musí byť strašné!

A navyše, chcieť viac peňazí by znamenalo mať menej času na seba, moju rodinu a koníčky. Na to treba omnoho viac pracovať, drieť ako kôň. Okrem toho, ľudia mi potom budú závidieť a budú sa chcieť na mne priživiť.

A tak ďalej a tak podobne.

 

Tadá!

Si  tam.

V pasci programu nedostatku. Tento program bol do nás vštepovaný od malička - v našich rodinách, v škole, v spoločnosti. Tento program má za úlohu iba jedno - zachovanie druhu. Rovnica je jednoduhá - takto to mali moji predkovia a prežili… rob to tak aj Ty a aj Ty prežiješ!

Problém tohto programu je ale v tom, že samotná KVALITA nášho života je mu celkom ukradnutá. Napriek tomu ale nedostatok vládne nad životmi drvivej väčšiny ľudí. Veď podľa výskumov takmer 90% ľudí v západnej spoločnosti žije v mínuse alebo na nule, prípadne má úspory tak maximálne na mesiac či dva vopred.

Je to preto, že nás nenaučili, ako to s peniazmi v skutočnosti je. Ako nás v hojnosti ovplyvňuje to, čo sme nevedome vzali za svoje. Čo žijeme a dookola opakujeme, pretože nevieme, že v našom vedomí spúšťame dookola ten istý program - nedostatok.

Našťastie, existuje svetlo na konci tunela.

Existuje spôsob, ako si tento program začať uvedomovať. Ako ho zo svojho systému postupne odstraňovať. A ako si dovoliť vložiť do života nový program:

Hojnosť

V ľahkosti.

V bohatstve nielen zdrojov, ale aj času.

V radosti a spokojnosti, v súlade so svojou dušou.

Je to možné. Ja sama som toho žiarivým príkladom.

 

A preto, že chcem s Tebou zdieľať svoje poznanie, know-how a praktické nástroje, ako na to, pripravila som aj pre Teba tento bezplatný webinár

AKO VON

Z NEDOSTATKU?

KEDY?

ihneď

KDE?

online

AKO?

zaregistruj sa zDARma

Čo sa na webinári dozvieš?

  • Spoznáš, aká je skutočná podstata peňazí, o ktorej Ti nikto zatiaľ nepovedal
  • Dozvieš sa, prečo ľudia neveria, že skutočne môžu byť bohatí
  • Rozpoznáš strachy, ktoré v súvislosti s peniazmi máš a dozvieš sa, čo s nimi
  • Naučíš sa, ako prestať pochybovať o tom, že blahobyt je pre Teba naozaj k dispozícii
  • Zistíš, čo je program nedostatku, a ako sa prejavuje v Tvojom živote
  • Pochopíš, prečo klasické poučky finančných poradcov, ako šetrenie alebo optimalizácia nákladov, nevedú k skutočnému bohatstvu
  • Dozvieš sa, aké praktické kroky môžeš začať ihneď robiť pre to, aby si sa krok po kroku začal/a z nedostatku vynárať
  • Ako začať do Tvojho systému inštalovať nový program - program Tvojho bohatého ja

Kto ťa bude webinárom sprevádzať?

Katarína Runa

Transformačná líderka, lektorka, motivátorka, sprievodkyňa na ceste za lepším životom. Už viac ako desať rokov sa venuje najmä ženám a témam osobnostného rozvoja, sebaprijatia, a predovšetkým vzťahov. Viedla stovky živých seminárov, tisíce osobných konzultácií. Je autorkou viacerých úspešných online programov ako Kľúč k mužskej duši, Cesta ženy alebo Svätý grál materstva.