Webinár zDARma

Aj k Tebe môže začať plynúť hojnosť, po akej túžiš a akú si zaslúžiš. Stačí, ak Ťa skutočne zaujíma

AKO VON z

Nedostatku

Zaregistruj sa zDARma na webinár, ktorý zmení aj Tvoj pohľad na hojnosť vo všetkých oblastiach Tvojho života:

Peniaze

Taká ošemetná téma, o ktorej sa v spoločnosti radšej ani nehovorí. Tí, čo ich nemajú, sa kvôli nim trápia a sužujú, hanbia sa za to, že im to na konci mesiaca vychádza len s veľkými ťažkosťami. Tí, čo ich majú, tiež o nich nerozprávajú - pre istotu, aby zbytočne nevyvolávali závisť a reči, ako k nim vlastne vôbec prišli.

Sú naozaj ľudia žijúci v hojnosti zlí a tí, ktorí "určite musia byť nešťastní", tak ako Ti to možno vraveli, keď si bol/a ešte dieťa?

Naozaj sú peniaze prekliatím, ktoré so sebou prináša len samé nešťastie?

Čo ak je to ale úplne naopak?

Čo ak práve nedostatok v našich životoch spôsobuje to obrovské utrpenie a pocit nešťastia?

Veď si to predstav podľa seba - koľko trápenia Ti v živote priniesli chvíle, keď ste peniaze mali? A koľko súženia bolo v Tvojom živote v období, keď ste ich mali nedostatok? Ktoré obdobie v Tvojom živote bolo náročnejšie?

Tuším, že tvoju odpoveď už poznám.

A možno sa teraz v Tvojej hlave ozve hlas, ktorý hovorí - ale chcieť peniaze je hamižné! Malo by mi stačiť málo. Ľudia, ktorí sú bohatí, majú pokrivený charakter a určite nemôžu byť šťastní. Nemajú pekné vzťahy a neraz sú osamelí. Veď ako môžu vedieť, že ich ľudia okolo majú radi pre nich samotných a nie len pre ich peniaze. Veď to musí byť strašné!

A navyše, chcieť viac peňazí by znamenalo mať menej času na seba, moju rodinu a koníčky. Na to treba omnoho viac pracovať, drieť ako kôň. Okrem toho, ľudia mi potom budú závidieť a budú sa chcieť na mne priživiť.

A tak ďalej a tak podobne.

 

Tadá! Si  tam.

V pasci programu nedostatku. Tento program bol do nás vštepovaný od malička - v našich rodinách, v škole, v spoločnosti. Tento program má za úlohu iba jedno - zachovanie druhu. Rovnica je jednoduhá - takto to mali moji predkovia a prežili… rob to tak aj Ty a aj Ty prežiješ!

Problém tohto programu je ale v tom, že samotná KVALITA nášho života je mu celkom ukradnutá. Napriek tomu ale nedostatok vládne nad životmi drvivej väčšiny ľudí. Veď podľa výskumov takmer 90% ľudí v západnej spoločnosti žije v mínuse alebo na nule, prípadne má úspory tak maximálne na mesiac či dva vopred.

Je to preto, že nás nenaučili, ako to s peniazmi v skutočnosti je. Ako nás v hojnosti ovplyvňuje to, čo sme nevedome vzali za svoje. Čo žijeme a dookola opakujeme, pretože nevieme, že v našom vedomí spúšťame dookola ten istý program - nedostatok.

Našťastie, existuje svetlo na konci tunela.

Existuje spôsob, ako si tento program začať uvedomovať. Ako ho zo svojho systému postupne odstraňovať. A ako si dovoliť vložiť do života nový program:

Hojnosť

V ľahkosti.

V bohatstve nielen zdrojov, ale aj času.

V radosti a spokojnosti, v súlade so svojou dušou.

Je to možné. Ja sama som toho žiarivým príkladom.

 

A preto, že chcem s Tebou zdieľať svoje poznanie, know-how a praktické nástroje, ako na to, pripravila som aj pre Teba tento bezplatný webinár

AKO VON z

Nedostatku

KEDY?

ihneď

KDE?

online

AKO?

zaregistruj sa zDARma

Čo sa na webinári dozvieš?

  • Spoznáš, aká je skutočná podstata peňazí, o ktorej Ti nikto zatiaľ nepovedal
  • Dozvieš sa, prečo ľudia neveria, že skutočne môžu byť bohatí
  • Rozpoznáš strachy, ktoré v súvislosti s peniazmi máš a dozvieš sa, čo s nimi
  • Naučíš sa, ako prestať pochybovať o tom, že blahobyt je pre Teba naozaj k dispozícii
  • Zistíš, čo je program nedostatku, a ako sa prejavuje v Tvojom živote
  • Pochopíš, prečo klasické poučky finančných poradcov, ako šetrenie alebo optimalizácia nákladov, nevedú k skutočnému bohatstvu
  • Dozvieš sa, aké praktické kroky môžeš začať ihneď robiť pre to, aby si sa krok po kroku začal/a z nedostatku vynárať
  • Ako začať do Tvojho systému inštalovať nový program - program Tvojho bohatého ja

Čo povedali o webinári

Ingrid

Ahoj Katka, dnes ma prepadla depresia z celkovej mojej situacie. Začala som hĺadat vychodisko ako sa dostať von z bludneho kruhu. Začala som tym, ze si najdem este brigadu. Lebó je pravda, ze ked sa nemysis trapit nad peniazmi aj ostatne veci sa lepšie riešia. Potom sa natrafila na tvoj link. Akurat som dopočuvala tvoj webinár. Waaaaaaw, to je sila. Uplne si hovorila o tom, co mi beha hlavou ale sa to bojim povedat nahlas. Ako hovoríš, teoriu, čo robit, piznám ale akosi v praxi to zlyhava. Uvedomujem si, že pritahujem to, čo vysielam. Ťažko sa mi píše, lebo pre slzy nevidim ani na klavesnicu ale verim, ze ty si clovek ktory ma nauči ako sa mat lepsie a podporí ma aj v tom, aby to bolo natrvalo. Ďakujem za svetielko ktoré si vo mne zažala, že sa s tym da niečo robiť.

Zuzana

Dobrý deň, naplno som využila čas, počas ktorého som mala k dispozícii Váš webinár Ako von z nedostatku. Už 3 dni mi nejde z hlavy, našla som v ňom zopár “aha!” a zároveň veľa nádeje. Prešla som si v minulosti viacerými “koučingami”, knihami, sedeniami, ktoré boli doslova stratou peňazí a času. Ocitla som sa v dlhých rokoch panických atakov, prišla o prácu, dostala sa do dlhov. Toto bude asi znieť ako rola obete, ktorej sa vyhýbam, ale je to fakt. Mám pocit, že som niekde, kde mi stačí urobiť už len jeden krok k pomyselnému cieľu, ale stojím tam a neviem kam. A ten pocit je o tom, že by to mohol byť tento program, ktorý neviem dostať z hlavy. Ďakujem za Váš čas, ak ste to dočítali až sem.

Ivana

Mila Katka Runa, vcera som si pozrela Tvoj webinar Ako von z nedostatku? a prisiel mi obrovskyyyy AHA moment… Dopozerala som ho do konca, kde si predstavila Tvoj kurz. Zaujal ma velmi, ale popravde a uprimne nemam na neho peniaze.. Tak som zacala premyslat a s laskou som poprosila mojho kamarata, ktory zije v USA ci by mi vedel pozicat. Krasny 2x zaväzok 🙂 On mi tie peniaze poslal… 🤩😍🙏🏼 Som za to velmi vdacna.

Jana

Jana, už vieš, prečo si doteraz nevedel/a, AKO VON Z NEDOSTATKU? Dobrý deň,už len to ,že som si mohla vypočuť Vaše slová mi veľmi pomohlo,som naozaj ukážkový Kevinov sluha,zdá sa mi ,že ja si ho chránim viac ako on mňa,celý život som sa snažila aby boli všetci okolo mňa spokojnejší ako ja,starám sa o dcérku, ktorá je zdr.ťažko postihnutá ,ale je to môj najlepší učiteľ ,jej radosť z maličkostí je veľmi inšpiratívna, momentálne nie sme na Tom finančne najlepšie,ale Vaše rady si beriem k srdcu,a prajem vám všetko dobré.

Kto Ťa tréningom sprevádza?

Katarína Runa

Lektorka, motivátorka, sprievodkyňa na ceste za lepším životom, so vzácnym darom podať zložité súvislosti života jednoduchým spôsobom . Už viac ako desať rokov sa venuje najmä ženám a predovšetkým téme vzťahov, ktorých kvalita je zásadným faktorom životného šťastia. Či už je to vzťah k sebe - sebaprijatie, vzťahy s partnermi alebo so svetom. Ako prednášajúca sa zúčastnila podujatí po boku osobností ako Dalai Lama, Neale Donald Waslch či Joe Dispenza. Viedla stovky živých seminárov, tisíce osobných konzultácií. Je autorkou viacerých úspešných online programov ako Kľúč k mužskej duši, Nad vodou alebo Cesta ženy.