Ďakujem Ti za Tvoju účasť na tréningu

Možnosť získať balíček kurzov za špeciálnu ponuku platí:

Niečo pre Teba mám

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Práve TERAZ máš možnosť získať moje ďalšie dva transformačné kurzy, ktoré sú medzi ženami najobľúbenejšie.

Špeciálna ponuka

získaj balíček kurzov
za mimoriadne výhodných podmienok

len pre absolventov tréningu Jedna veľká túžba

Ku kurzu "Moje (ne)konečne bohaté Ja" môžeš mať aj kurz "Kľúč k mužskej duši: dvaja v tom", v ktorom zistíš ako fungujú muži a ako s nimi komunikovať a kurz "Cesta ženy", ktorou by mala prejsť každá žena, kde prejdeš cestou pochopenia, sebaprijatia a premeny na ženu, ktorá je radostnejšia, spontánnejšia, sebaistejšia, pohodovejšia.

15-týždňový online kurz

dvaja v tom

Kľúč k mužskej duši

Aj Tebe sa stáva, že sa pohádaš s partnerom a nechápete svoje potreby?

Akonáhle budeš mať v ruke "kľúč", už budeš rozumieť nielen svojmu mužovi, odkomunikuješ svoje potreby tak, že budú vypočuté, Vaše konflikty Ťa už nebudú viac vyčerpávať,  budú konštruktívne, získate hlbší partnerský súlad a budete môcť vytvárať a žiť krásny vzťah plný radosti, príťažlivosti, vzájomného porozumenia a rastu.

Špeciálna, omnoho bohatšia verzia môjho obľúbeného, jedinečného Kurzu o mužoch je rozšírená o hlbšie vhľady do mužskej duše od muža, skúseného lektora v oblasti osobného rozvoja, vďaka ktorým Ti všetko začne konečne dávať zmysel! Dostaneš odpovede na všetko, aj od ženy, aj od muža, oboch skúsených lektorov interaktívne.

 • spolu s mojím mužom Rastislavom Ti vysvetlíme zrozumiteľne, jasne a jednoducho rozdielnosti vo fungovaní mužov a žien
 • vyzdieľame Ti osobné skúsenosti z našej praxe, praktické úlohy na to, aby si nadobudnuté poznanie ihneď mohla aplikovať do života!
 • dostaneš návody, ako si porozumieť s partnerom vo všetkých oblastiach cez mužsko-ženské princípy.
 • praktické a konkrétne tipy a úlohy na funkčnú komunikáciu.
 • začneš hneď vytvárať vzťah, po akom túžiš!
 • k tomu naviac 4 špeciálne bonusy

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

6-mesačný online program

cesta ženy

Aj Ty to tak máš, že Tvoj život bude super „až potom“?

Väčšina žien nie je šťastná. Potláča svoju prirodzenosť. Vyvíja na seba nekonečný tlak. 

Aj ty sa môžeš stať ženou, ktorá pri pohľade na seba do zrkadla pocíti veľa lásky k sebe samej, rešpektuje svoje potreby, má svoje hranice, má svoj čas pre seba. Vie oceniť samú seba, je sebavedomá a slobodná od noriem a presvedčení. Má sa rada taká, aká je a berie veci s ľahkosťou, pretože vie, že „smie to tak byť!“

Dôveruje vo svoju jedinečnosť a to, akým spôsobom sa prijíma, spôsobuje skutočné zázraky!

Počas Cesty ženy navždy zmeníš svoj pohľad na SEBA, pretože sa chceš cítiť lepšie a mať pevné základy pre spokojný život.

A to znamená, že:

 • sa naučíš porozumieť sebe a druhým
 • k tomu spoznáš, ako si konečne stanoviť hranice
 • je to cesta, ako byť k sebe láskavejšia, ako si vedieť odpustiť a byť seba-vedomejšia
 • práve preto si uvedomíš, aká si jedinečná taká, aká si
 • pochopíš, ako a prečo sa Ti opakujú fázy života
 • k tomu naviac 6 špeciálnych bonusov

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Čo obsahujú balíčky kurzov

 • 8-MODULOVÝ online video kurz Kľúč k mužskej duši
 • 8x záznamy z vysielania s Katarínou a Rastislavom (otázky a odpovede, horúce kreslo, vedené meditácie a ďalšie)
 • Bonus 1: Lingam masáž
 • Bonus 2: Minikurz: Ako vychovávať syna
 • Bonus 3: Test: Láska a Human Design
 • Bonus 4: Jeden návyk, ktorý zmení Tvoj vzťah

Cena kurzu na mojom webe  430 Eur

 • 6-MODULOVÝ online video kurz Cesta ženy
 • exkluzívne dvojhodinové online konzultácie s lektorkami kurzu naživo
 • 6 inšpiratívnych rozhovorov s hosťami
 • Uzavretá podporná FB skupina
 • BONUS 1: MOJE TELO, MÔJ CHRÁM
 • BONUS 2: LINGAM MASÁŽ
 • BONUS 3: ČO BY ŽENY MALI VEDIEŤ O MUŽOCH
 • BONUS 4: ŽENY A VÔNE
 • BONUS 5: BIODANZA

Cena kurzu na mojom webe  1260 Eur

Ako poďakovanie za to, že si absolventom tréningu
 mám pre TEBA LEPŠIU PONUKU ako ponúkam na webe!

Hodnota balíčka oboch kurzov 2880 Eur
Bežná cena kurzov 1690 Eur

teraz

získaš všetko za

720 Eur!

(Sumu je možné si v platobnom formulári rozdeliť na 3 platby)

Táto ponuka je platná ešte:

Referencie


Mirka

Ahoj Katka 🙂 Chcem sa Ti z celého srdca poďakovať za kurz Kľúč k mužskej duši 🙂 je to jeden úžasný kurz v ktorom som sa naučila veľa nového a mala som veľa AHA momentov. Konečne som začala rozumieť mužom a čo je ešte lepšie, začala som rozumieť aj samej sebe :). Tento kurz bol pre mňa taký úžasný, že som o ňom hovorila asi každému. Môj priateľ sa vyjadril, že tento kurz je taký super, že by si ho mala urobiť minimálne jeho švagriná a hneď by mal jeho brat krajší život 😀 Veľmi ma prekvapilo, že môj priateľ si robil tento kurz dobrovoľne so mnou 🙂 mám pocit, že sa niekedy na kurz tešil možno aj viac, ako ja 😀 Určite si z toho kurzu aj on veľa zobral 😊 Odporúčam kurz fakt každému, či už je to muž alebo žena. Zakúpila som si ďalšie dva kurzy od teba, pretože nepochybujem, že budú také úžasné, ako bol tento 🙂


Alexandra

Cesta ženy mi láskavým a zrozumiteľným spôsobom ukázala spôsoby, ako prijať seba, objavovať svoj potenciál a silu tvoriť svoj život. Zároveň vo mne prebudila chuť po ďalšom vzdelávaní aj cez Tvoje ďalšie programy. Zďaleka ešte nemám všetko zmáknuté, ale vykročila som na cestu a chcem si ju užívať svojim tempom. A to mi tento program umožňuje.


Lucia

Milá Katka. Chcem sa Ti zo srdca poďakovať za tvoju mužsko-ženskú prácu. Som psychologička, žijem v desaťročnom partnerstve, v ktorom máme dve deti. Veľmi často sme s mužom na seba narážali, hádali sa, nechápali svoje potreby. Riešili sme to celé roky cestou rôznych psychoterapií, kurzov, výcvikov a koučingov. Ale až na Tvojom kurze som pochopila, čo tam celé tie roky chýbalo! Rozdielnosti mužov a žien. Všetci k nám pristupovali ako k podobným bytostiam… a pritom nemohli byť ďalej od pravdy! Ďakujem Ti za to, lebo až po pochopení toho, čo si nám vysvetlila o mužoch a ženách sa náš vzťah začal skutočne hýbať k lepšiemu a dnes je jeho kvalita lepšia, než hocikedy predtým.


Judita

Cestu ženy určite odporúčam ďalším ženám, pretože máš úžasný dar takým pokojným spôsobom otvoriť tieto témy, a pri ich objavovaní je naozaj veľmi povzbudzujúce mať ťa ako sprievodkyňu. Veľmi sa mi páči ako si poňala celý program a koľko zaujímavých cvičení som si mohla vyskúšať. Na každú zvukovú cestu som sa neskutočne tešila a rada sa k ním vraciam. Niektoré vo mne zanechali naozaj hlboké stopy. Nedávno som si na mojom obľúbenom mieste v prírode spravila len tak po pamäti ten rituál z prvej zvukovej cesty, bolo to neskutočne silné. Ďakujem Ti.


Markéta

Kati, právě jsem dokončila kurz Klíč k mužské duši a ráda bych řekla jedno velké děkuji. Byl úžasný. Až mě mrzí, že už skončil. Mám úplně slzy v očích. Tolik mi toho dal a věřím, že bude dávat i dál, protože budu na videa koukat stále znova,vždy mi dojde něco nové ❤ Věřím, že to ocení i můj muž, protože díky tomu mu víc rozumím a už mě tolik věcí nerozčiluje, když znám důvod. Nejtěžší pro mě bylo poslední téma-intimita - jelikož se ozývá moje zranění z opuštění.Ale jelikož absolvuji i Cestu ženy, vím, proč to tak je a co s tím. Kati, jsi úžasná, miluju Tvoje videa, zvukové cesty, meditace, vše. ❤


Martina

Zdravím Katka, mala som tú možnosť absolvovať Váš online program Kľúč k mužskej duši, ktorý mi dal neskutočne veľa. Každý týždeň ma obohatil o množstvo AHA momentov, ktoré mi vyjasnili to, čo mi ženy často prehliadame, prečo muži reagujú tak, ako reagujú a zároveň som si uvedomila svoje správanie v daných situáciách. Iba som chcela pochváliť tento program a neľutujem, že som ho mala možnosť vzhliadnuť. Investícia do seba môže byť tou najvýnosnejšou investíciou, akú môžeme spraviť. Ďakujem a prajem veľa úspechov.


Janka

Milá Katka, som ti neskonale vďačná za tento online kurz a sprevádzanie Cestou ženy. Pre mňa to bola cesta spojená s hlbokými emóciami, skladačka, ktorá konečne začala dávať zmysel. Všetko bolo veľmi celistvé, nachádzala som tam presne tie odpovede, ktoré som potrebovala počuť, moje okolie vníma na mne tu zmenu, bolo mi to viackrát povedané… Naučila som sa konečne stanoviť si hranice, hlavne voči najbližším, naučila som sa byť k sebe láskavejšia a odpúšťať si, rozpúšťať veci, byť seba-vedomejšia. Zlepšili sa výrazne aj moje vzťahy. Mohla by som tu písať aj hodinu a nevyjadrila by som všetky emócie a vďačnosť, ktorou som naplnená za túto Cestu. Odporúčam je všetkým ženám, ja by som do toho pokojne išla ešte raz.


Lucia

Vďaka tomuto programu beriem veci s omnoho väčšou ľahkosťou: Smie to tak byť! Naučila som sa nemať všetko pod kontrolou - čo je pre mňa mega mega úspech!!!! A aj keď sa ocitnem v kolotoči snahy všetko kontrolovať, dokážem si to rýchlo uvedomiť s láskou k sebe sa vraciam opäť k voľnému unášaniu sa Životom. Ak sa ešte ukáže nejaké to zranenie, tak ho vďaka Tvojim radám viem krásne spracovať. Celkovo som si uvedomila, že taká aká som, som úžasná a cítim sa neuveriteľné slobodná, keď si dovoľujem prejavovať sa tak, ako chcem. Moja sebaláska šla prudko hore a sebakritika prudko dole! Navyše vďaka Tvojmu kurzu sa veci pohli aj v mojom partnerstve, čo bolo moje jedno veľké očakávanie od kurzu 🙂 Naplnilo sa! Takže veľká vďaka Kati! S láskou a úctou.

Referencie


Mirka

Ahoj Katka 🙂 Chcem sa Ti z celého srdca poďakovať za kurz Kľúč k mužskej duši 🙂 je to jeden úžasný kurz v ktorom som sa naučila veľa nového a mala som veľa AHA momentov. Konečne som začala rozumieť mužom a čo je ešte lepšie, začala som rozumieť aj samej sebe :). Tento kurz bol pre mňa taký úžasný, že som o ňom hovorila asi každému. Môj priateľ sa vyjadril, že tento kurz je taký super, že by si ho mala urobiť minimálne jeho švagriná a hneď by mal jeho brat krajší život 😀 Veľmi ma prekvapilo, že môj priateľ si robil tento kurz dobrovoľne so mnou 🙂 mám pocit, že sa niekedy na kurz tešil možno aj viac, ako ja 😀 Určite si z toho kurzu aj on veľa zobral 😊 Odporúčam kurz fakt každému, či už je to muž alebo žena. Zakúpila som si ďalšie dva kurzy od teba, pretože nepochybujem, že budú také úžasné, ako bol tento 🙂


Alexandra

Cesta ženy mi láskavým a zrozumiteľným spôsobom ukázala spôsoby, ako prijať seba, objavovať svoj potenciál a silu tvoriť svoj život. Zároveň vo mne prebudila chuť po ďalšom vzdelávaní aj cez Tvoje ďalšie programy. Zďaleka ešte nemám všetko zmáknuté, ale vykročila som na cestu a chcem si ju užívať svojim tempom. A to mi tento program umožňuje.


Lucia

Milá Katka. Chcem sa Ti zo srdca poďakovať za tvoju mužsko-ženskú prácu. Som psychologička, žijem v desaťročnom partnerstve, v ktorom máme dve deti. Veľmi často sme s mužom na seba narážali, hádali sa, nechápali svoje potreby. Riešili sme to celé roky cestou rôznych psychoterapií, kurzov, výcvikov a koučingov. Ale až na Tvojom kurze som pochopila, čo tam celé tie roky chýbalo! Rozdielnosti mužov a žien. Všetci k nám pristupovali ako k podobným bytostiam… a pritom nemohli byť ďalej od pravdy! Ďakujem Ti za to, lebo až po pochopení toho, čo si nám vysvetlila o mužoch a ženách sa náš vzťah začal skutočne hýbať k lepšiemu a dnes je jeho kvalita lepšia, než hocikedy predtým.


Judita

Cestu ženy určite odporúčam ďalším ženám, pretože máš úžasný dar takým pokojným spôsobom otvoriť tieto témy, a pri ich objavovaní je naozaj veľmi povzbudzujúce mať ťa ako sprievodkyňu. Veľmi sa mi páči ako si poňala celý program a koľko zaujímavých cvičení som si mohla vyskúšať. Na každú zvukovú cestu som sa neskutočne tešila a rada sa k ním vraciam. Niektoré vo mne zanechali naozaj hlboké stopy. Nedávno som si na mojom obľúbenom mieste v prírode spravila len tak po pamäti ten rituál z prvej zvukovej cesty, bolo to neskutočne silné. Ďakujem Ti.


Markéta

Kati, právě jsem dokončila kurz Klíč k mužské duši a ráda bych řekla jedno velké děkuji. Byl úžasný. Až mě mrzí, že už skončil. Mám úplně slzy v očích. Tolik mi toho dal a věřím, že bude dávat i dál, protože budu na videa koukat stále znova,vždy mi dojde něco nové ❤ Věřím, že to ocení i můj muž, protože díky tomu mu víc rozumím a už mě tolik věcí nerozčiluje, když znám důvod. Nejtěžší pro mě bylo poslední téma-intimita - jelikož se ozývá moje zranění z opuštění.Ale jelikož absolvuji i Cestu ženy, vím, proč to tak je a co s tím. Kati, jsi úžasná, miluju Tvoje videa, zvukové cesty, meditace, vše. ❤


Martina

Zdravím Katka, mala som tú možnosť absolvovať Váš online program Kľúč k mužskej duši, ktorý mi dal neskutočne veľa. Každý týždeň ma obohatil o množstvo AHA momentov, ktoré mi vyjasnili to, čo mi ženy často prehliadame, prečo muži reagujú tak, ako reagujú a zároveň som si uvedomila svoje správanie v daných situáciách. Iba som chcela pochváliť tento program a neľutujem, že som ho mala možnosť vzhliadnuť. Investícia do seba môže byť tou najvýnosnejšou investíciou, akú môžeme spraviť. Ďakujem a prajem veľa úspechov.


Janka

Milá Katka, som ti neskonale vďačná za tento online kurz a sprevádzanie Cestou ženy. Pre mňa to bola cesta spojená s hlbokými emóciami, skladačka, ktorá konečne začala dávať zmysel. Všetko bolo veľmi celistvé, nachádzala som tam presne tie odpovede, ktoré som potrebovala počuť, moje okolie vníma na mne tu zmenu, bolo mi to viackrát povedané… Naučila som sa konečne stanoviť si hranice, hlavne voči najbližším, naučila som sa byť k sebe láskavejšia a odpúšťať si, rozpúšťať veci, byť seba-vedomejšia. Zlepšili sa výrazne aj moje vzťahy. Mohla by som tu písať aj hodinu a nevyjadrila by som všetky emócie a vďačnosť, ktorou som naplnená za túto Cestu. Odporúčam je všetkým ženám, ja by som do toho pokojne išla ešte raz.


Lucia

Vďaka tomuto programu beriem veci s omnoho väčšou ľahkosťou: Smie to tak byť! Naučila som sa nemať všetko pod kontrolou - čo je pre mňa mega mega úspech!!!! A aj keď sa ocitnem v kolotoči snahy všetko kontrolovať, dokážem si to rýchlo uvedomiť s láskou k sebe sa vraciam opäť k voľnému unášaniu sa Životom. Ak sa ešte ukáže nejaké to zranenie, tak ho vďaka Tvojim radám viem krásne spracovať. Celkovo som si uvedomila, že taká aká som, som úžasná a cítim sa neuveriteľné slobodná, keď si dovoľujem prejavovať sa tak, ako chcem. Moja sebaláska šla prudko hore a sebakritika prudko dole! Navyše vďaka Tvojmu kurzu sa veci pohli aj v mojom partnerstve, čo bolo moje jedno veľké očakávanie od kurzu 🙂 Naplnilo sa! Takže veľká vďaka Kati! S láskou a úctou.