povinná výbava do vzťahov s mužmi, ktorú ti mama nedala

TERAZ s neoceniteľnými vhľadmi MUŽA - skúseného kouča a sprievodcu vedomých chlapov

… potom prišiel princ na bielom koni a s princeznou ŽILI ŠŤASTNE, AŽ KÝM NEPOMRELI…

Aj Ty si, milá žena, čakala takýto priebeh tej Tvojej rozprávky o šťastnom vzťahu, ale namiesto toho prišlo niečo celkom iné? Princ sa premenil na záhadné stvorenie, s ktorým sa ťažko dohodnúť, z dokonalej lásky je neraz temné údolíčko a šťastie sa triešti v nepochopení a konfliktoch….

Nás, naše mamy ani babičky nikto neučil o mužoch, ženách, vzťahoch tak naozaj. Do výbavy (sme) dostávali periny a uteráky, v škole nás učili o fungovaní hubovitého telieska v mužskom pohlaví, ale TO, ČO NAOZAJ O MUŽOCH POTREBUJEME VEDIEŤ, nám vôbec nikto neprezradil...

Až doteraz.

AK AJ TY MÁŠ POCIT, že:

 • muži sú skrátka kompletne iný druh, ktorému sa nedá rozumieť
 • normálni muži neexistujú, alebo ich majú výlučne iné ženy
 • vzťahy sú príliš komplikované a vyžadujú veľa driny
 • muži z Teba často vyťahujú tie najtemnejšie emócie, pritom sa o tie svoje sotva podelia
 • robíš v partnerstve prvé posledné, ale stále tam nevládne porozumenie a spokojnosť
 • Tvoj muž nemá váš vzťah alebo vašu rodinu ako prioritu, a Teba to zraňuje
 • potrebuješ viac prejavov lásky, povzbudenie, jeho prítomnosť, ale Tvoj muž Ti to nevie alebo nechce dať
 • ide mu hlavne “o jedno” alebo Ťa odmieta a nevieš, ako si s tým poradiť
 • hádate sa, alebo máte tichú domácnosť, a to znamená, že vzťah nefunguje

Podobné pocity zažívajú tisíce a tisíce iných žien. Namiesto odovzdávania hlbokého pochopenia seba a mužov si bola hodená do vody a snažíš sa... neutopiť. A keď Ti to nejde, máš pocit, že si to Ty, kto zlyháva.

AKO DOBRE TI ROZUMIEM! Ja sama som tým prešla. Našla som princa na bielom koni a myslela si, že sa začína moja rozprávka. Namiesto toho sa po piatich rokoch skončila - rozvodom. Ak si aj Ty zažila niečo podobné…

... NIE JE to Tvoja chyba!

Je to preto, že o skutočných mužoch a ženách z mäsa a kostí, bez koruniek a čarovných plášťov nás učili len pramálo… Nikto Ti nevysvetlil, ako si naozaj do hĺbky rozumieť a budovať zmysluplné vzťahy s mužmi.

Dnes už viem, že ak by som vtedy mala kľúč k mužskej duši tak, ako ho poznám dnes, mohol byť dej mojej rozprávky úplne, úplne iný. Omyl, v ktorom som žila ja, vidím vo svojej praxi dookola opakovať tisíce žien. A pritom to nie je žiadna jadrová fyzika! Kľúč k mužskej duši je to, čo zásadne zlepší Tvoje vzťahy s mužmi. Pretože…

Všetka Tvoja snaha o skvelý vzťah s mužom

je úplne nanič pokiaľ....

 

NEPOCHOPÍŠ JEDNU ZÁSADNÚ VEC,

ktorá Ťa od takého vzťahu delí!

Ale ešte predtým, než Ti definitívne prezradím, čo to je, si na chvíľu predstav,

Aké by to bolo
 • nájsť alebo udržať Tvoj vzťah s mužom živý, uspokojujúci pre oboch, plný radosti, príťažlivosti, vzájomného porozumenia a rastu
 • mať doma väčšinu času príjemnú, láskyplnú atmosféru plnú pohody a blízkosti
 • vedieť s mužom odkomunikovať svoje potreby tak, aby ich skutočne mohol nielen počuť, ale aj naplniť
 • byť pre muža neodolateľne príťažlivou, a zároveň vnímať a rozoznávať, ako Ti on prejavuje náklonnosť a lásku
 • dopriať si bez výčitiek priestor pre seba s vedomím, že robíš to najlepšie pre váš vzťah a rodinu
 • chápať, prečo muž potrebuje od Teba odchádzať preč a naučiť sa dovoliť mu to s láskou, aby sa mohol opäť s láskou vrátiť domov
 • vedieť riešiť konfliktné situácie tak, aby efektívne viedli k rozuzleniu a zbytočne vám obom nebrali energiu
 • prestať sama seba zahlcovať nekonečnými povinnosťami v rodine a rozdeliť si ich s mužom s ľahkosťou podľa našej prirodzenosti
 • skutočne chápať, ako funguje mužská intimita a ako muža vyživovať tak, aby si jeho potrebu naplnila, ale zároveň aby si plne rešpektovala sama seba a svoje pocity
 • kráčať s mužom spoločne na ceste k omnoho hlbšiemu súladu a dôvernosti

Máš pocit, že je to rozprávka?
Nie, môže to byť realita, vďaka ktorej

Aj Ty dokážeš ZAŽÍVAŤ VZŤAH, po akom túžiš - PLNÝ POROZUMENIA, PODPORY, DÔVERY A LÁSKY

Ak si teraz zavrieš túto stránku s tým, že na také kecy neveríš, úplne Ťa chápem. Nebyť mojej vlastnej osobnej skúsenosti a spätnej väzby od stoviek žien z mojich kurzov, ani ja by som tomu neverila. Iba vďaka poznaniu a pochopeniu princípov, ktoré Ti chcem teraz odovzdať, som dokázala ja sama vytvoriť taký hlboký, dôverný a živý vzťah s mojím mužom, o akom som ani nesnívala (aj preto som ho tentokrát do projektu prizvala!)

A pritom to, čo k dôvernejšiemu vzťahu s mužom potrebujeme, je úplne JEDNODUCHÉ.

Ja Ti to teda prezradím….
Potrebuješ začať k mužom…

tramtadadá...

Pristupovať ako k mužom

Naozaj! To je najčastejšou chybou nás, žien, vo vzťahoch. Že nerozumieme, ako muži fungujú a snažíme sa na nich ísť podľa toho, ako to máme my. Teda k nim pristupujeme ako k ženám.
Asi si teraz povieš…

Kati, to naozaj? Toto je ono?
AŽ TAKÉ JEDNODUCHÉ?

 

Aj ja to chcem!

Jednoduché to je, ale kým nám
niekto princípy zrozumiteľne nevysvetlí,

SPRÁVAME SA K MUŽOM VO VZŤAHU ÚPLNE INAK, AKO BY TO ONI POTREBOVALI:

 • chceme, aby muž mal náš vzťah či rodinu na prvom mieste (a tým ho paradoxne oslabujeme)
 • nevieme, ako v našom vzťahu mužovi odovzdať adekvátnu zodpovednosť, a tak to nakoniec celé “ťaháme sami” (a pritom je to vždy len naša voľba)
 • očakávame, že partner bude k dispozícii pre všetko - od módnej konzultácie po milovanie s ohňostrojmi (čo sa navzájom takmer vylučuje)
 • robíme mužom kompletný servis a zabúdame na seba (a on nás potom nemá ako zbožňovať)
 • namiesto prosby mužom prikazujeme a oni nám preto vlastne nemôžu vyhovieť (jedine za cenu straty sebaúcty)
 • máme pocit, že by nám mali lásku vyjadrovať celkom inak , ako to robia, ak to vôbec robia (a pre tieto očakávania nevidíme, ako nám ju vyjadrujú)
 • sťažujeme sa, že muži myslia “len na jedno” (a pritom je to spôsob, akým otvárajú svoje srdce pre lásku k nám)
 • máme tendenciu vyvádzať a žiarliť, už keď sa pozrú na inú ženu (a pritom pre nich znamená čosi celkom iné ako pre nás)
 • keď muž niekam odchádza, cítime sa zranené a opustené, vyčítame mu to (a pritom keď ho s láskou pustíme, sám sa rád vráti)

Chápať rozdielnosť muža a ženy je

ZÁKLADNÝ KAMEŇ SPOKOJNÉHO VZŤAHU!

Katka, chcem sa Ti srdečne poďakovať za tvoje zdieľanie vedomostí o mužoch a ženách. Veľmi mi skvalitnili môj vzťah, cítim že sama sebe omnoho viac rozumiem a porozumenie správania môjho partnera viedlo k tomu, že si ho teraz omnoho viac vážim. Úprimne, päť rokov štúdia psychológie mi nedalo toľko vhľadu do mužsko/ženského sveta ako jediná Tvoja prednáška. Klobúk dole, robíš skvelú prácu!
Daniela, 32 rokov

Je to, akoby si si kúpila nádherné, nové auto.

ALE BEZ KĽÚČA.

Predstav si, že to auto konečne máš. Presne také, po akom si roky túžila. Voňavé, pohľadné, s nadupaným motorom, vo farbe dokonalo ladiacej k Tvojim očiam. Odviezla by si sa niekam, ale… nemáš kľúč, ktorý by k nemu patril.

A tak najprv skúsiš kľúče od domu a garáže, od predošlých áut… zúfaš si, hneváš sa, vyhrážaš sa, kričíš na neho alebo trucovito mlčíš… chceš sa konečne niekam pohnúť a už Ti aj začína byť zima na zadok… Ale to auto stále nič. Nakoniec vystúpiš, pretože to určite nebude to správne auto pre Teba! Nájdeš iné, ale proces sa zopakuje. Nepomáhajú prosby, vyhrážky, nič… pomaly začínaš nadobúdať pocit, že mať auto je vlastne iba na obtiaž, že funguje iba tým okolo, že Tebe žiadne auto nie je súdené a najlepšie Ti bude aj tak chodiť pešo.

A teraz si predstav, že k tomu autu dostaneš nielen kľúč, ale kompletne celý manuál. Juchúúú! Zrazu Ťa odvezie kam potrebuješ, pekne vykúri sedadlo pod Tebou a pustí aj príjemnú hudbu.

TO JE ÚĽAVA, ČO???

Cítiš ten obrovský rozdiel? Vo vzťahoch je to podobné. Stačí použiť ten správny kľúč a mužská duša pre Teba prestane byť neznámou.

Možno sa teraz pýtaš…

 Kati, naozaj existuje niečo také,
AKO JEDNODUCHÝ KĽÚČ K MUŽOM???

Existuje! Aj keď niekde bude mať každý muž svoju vlastnú trinástu komnatu, stále je dvanásť, ktoré by sme mali poznať.
Ale väčšina žien o tom ani netuší!!!

Milá Katka. Chcem sa Ti zo srdca poďakovať za tvoju mužsko-ženskú prácu. Som psychologička, žijem v desaťročnom partnerstve, v ktorom máme dve deti. Veľmi často sme s mužom na seba narážali, hádali sa, nechápali svoje potreby. Riešili sme to celé roky cestou rôznych psychoterapií, kurzov, výcvikov a koučingov. Ale až na Tvojom kurze som pochopila, čo tam celé tie roky chýbalo! Rozdielnosti mužov a žien. Všetci k nám pristupovali ako k podobným bytostiam… a pritom nemohli byť ďalej od pravdy! Ďakujem Ti za to, lebo až po pochopení toho, čo si nám vysvetlila o mužoch a ženách sa náš vzťah začal skutočne hýbať k lepšiemu a dnes je jeho kvalita lepšia, než hocikedy predtým.
Lucia, 38 rokov

Je to tak... Tieto princípy často nepoznajú
ani psychológovia či pároví terapeuti!

Téme mužov a žien sa vo svojej praxi venujem už viac ako desať rokov. Presne z toho najdôležitejšieho, čo viem o mužskej duši, som zostavila osemmodulový online program. V ňom Ti s láskou odovzdávam všetko, čo som sa naučila počas mojich partnerstiev a dlhých rokov práce so ženami a mužmi v oblasti vzťahov a mužsko - ženskej polarity. Vysvetľujem v ňom to úplne najzásadnejšie, čo by mali ženy (aj muži) vedieť, aby dokázali nielen tvoriť, ale hlavne udržať vyladené vzťahy plné intimity, dôvery, vzájomnej blízkosti a pohody.

Vďaka kurzu sa ponoríš hlboko do porozumenia nielen mužov okolo seba (teda Tvojho partnera, ale aj syna, otca, brata, spolupracovníkov, šéfa…)

...ale začneš viac rozumieť aj sebe ako žene.

Preto som pre Teba pripravila špeciálnu verziu

ONLINE PROGRAMU

Kurz Kľúč k mužskej duši už pomohol stovkám mojim klientok nájsť konečne cestu k skutočnému pochopeniu mužov – akí skutočne sú, čo potrebujú, ako rozmýšľajú aj ako sa s nami rozprávajú.

Chcela som však, aby si mala ešte hlbší vhľad do mužskej duše. Aby si poznanie o tom, akí muži sú, mala z najpovolanejšieho zdroja – od vedomého muža. Preto som sa rozhodla vytvoriť túto špeciálnu, omnoho bohatšiu a naozaj jedinečnú verziu môjho úspešného kurzu so špeciálnym hosťom!

Kurz o mužoch, s vysvetleniami od muža, vďaka ktorému Ti všetko začne dávať konečne ZMYSEL!

presne pre Teba.

Dovoľ mi predstaviť Ti môjho špeciálneho hosťa.

Je ním môj manžel Rastislav Ďurove

- skúsený lektor v oblasti osobného rozvoja, ktorý sa zameriava aj na zlepšovanie rodinných a partnerských vzťahov.

Ku každej z tém, o ktorých budeme hovoriť, poskytne svoj  vzácny a profesionálny pohľad – nielen ako muža, ale aj skúseného lektora.

Spolu Ti tiež ukážeme, ako sa nám podarilo vytvoriť si vzťah plný pohody, lásky, vzájomnej dôvery a porozumenia, ale aj intimity a vzájomnej blízkosti.

Konečne budeš môcť dostať odpovede na všetko, čo Ťa zaujíma alebo aj dlhodobo trápi. A to najlepšie? Odpoveď dostaneš aj od ženy a aj od muža, oboch skúsených lektorov! Nič Ti neostane skryté.

 Kto Ťa bude programom sprevádzať?

Katarína Runa:

Transformačná mentorka, lektorka s viac ako 10-ročnými skúsenosťami, so vzácnym darom podať zložité súvislosti života jednoduchým spôsobom. Je zakladateľkou prvého veľkého osobno-rozvojového centra na Slovensku. Už viac ako desať rokov sa venuje najmä ženám a zameriava sa hlavne na tému vzťahov, či už je to vzťah k sebe, vzťahy s partnermi alebo so svetom. Pomáha ľuďom rozpoznať a rozpustiť ich obmedzujúce presvedčenia a tvoriť tú verziu seba, ktorou chceme byť.  Rada sa venuje aj téme hojnosti a životného poslania. Viedla stovky živých seminárov a tisíce osobných konzultácií.

Rastislav Ďurove:

Posledných desať rokov pôsobil hlavne ako lektor v oblasti osobného rozvoja, kouč a mentor mužov na ich ceste k vedomému životu.

Hodnota tohto kurzu je 990 Eur,

ktorú možno inak dáte za…

 • nový telefón
 • víkendový romantický pobyt
 • dizajnovú kabelku alebo topánky
 • jednu rodinnú oslavu

Ty teraz za túto cenu môžeš získať to, čo kompletne zmení Tvoje vnímanie mužsko - ženských vzťahov.

Čaká Ťa unikátna cesta poznania, na ktorej Ťa  nebude sprevádzať len jeden, ale DVAJA LEKTORI s mnohoročnými skúsenosťami v oblasti partnerských vzťahov a mužsko-ženských tém.

Do kurzu sme vložili všetko, čo potrebuješ vedieť o mužoch - o ich emóciách, prežívaní, intimite, komunikácii, potrebách, zaliezaní do jaskýň a vyliezaní z nich, ich odchodoch aj príchodoch, tichých aj talianskych domácnostiach. Skrátka o mužskej duši - a dokonca aj z pohľadu a vysvetlením od MUŽA.

Kurz je plný momentov, pri ktorých sa s veľkým AHA budeš búchať po čele a hovoriť si…

Toto som mala vedieť už dávno

Online program

KĽÚČ K MUŽSKEJ DUŠI

DVAJA V TOM

Ti vysvetlí:

 • Základné rozdiely medzi ženami a mužmi, ktorých nepochopenie spôsobuje vo vzťahoch veľa napätia, bolesti a sklamania
 • Čo je základom ženskej príťažlivosti pre mužov , ako si ju vytvoriť a udržať
 • Ako opakovane otvárať mužské srdce pre lásku k Tebe, a pritom rešpektovať svoje pocity
 • Ako s mužmi komunikovať tak, aby skutočne počuli, čo im hovoríš
 • Ako si uvedomiť, že konflikt s mužom môže byť pre oboch veľmi hodnotný a pre vzťah vyživujúci, ak vieš, o čo skutočne ide.
 • Ako sa “hádať” konštruktívne a bez zbytočného zraňovania
 • Ako rozoznávať a prijímať prejavy mužskej lásky, hoci ich teraz možno vôbec nevidíš
 • Ako zvládať pocit, že ma muž opúšťa, odmieta či ponižuje a spracovať to tak, aby Ti to prestalo ubližovať, alebo sa úplne prestalo diať
 • Ako podporiť svojho muža tak, aby dokázal zaujať svoje miesto vo vzťahu a Ty si sa o oňho skutočne mohla oprieť
 • Ako nasmerovať Vašu intimitu k obojstrannej spokojnosti

Kati, a nemal by takýto kurz,
ALE O ŽENÁCH RADŠEJ ABSOLVOVAŤ MÔJ MUŽ?

Iste, možno by mal. Ale muži sa nedajú nikam dotlačiť, pokiaľ sami nechcú… Začať môžeme iba od seba. V praxi však často vidím, že keď sa začneme hýbať my samé, začne sa hýbať kompletne celý náš vzťah. A to stojí za to, nie?

Kati, a nemal by takýto kurz,
ALE O ŽENÁCH RADŠEJ ABSOLVOVAŤ MÔJ MUŽ?

Iste, možno by mal. Ale muži sa nedajú nikam dotlačiť, pokiaľ sami nechcú… Začať môžeme iba od seba. V praxi však často vidím, že keď sa začneme hýbať my samé, začne sa hýbať kompletne celý náš vzťah. A to stojí za to, nie?


Mirka

Chcem sa Ti z celého srdca poďakovať 🙂 je to jeden úžasný kurz v ktorom som sa naučila veľa nového a mala som pri ňom veľa AHA momentov. Konečne som začala rozumieť mužom a čo je ešte lepšie, začala som rozumieť aj samej sebe :). Tento kurz bol pre mňa taký úžasný, že som o ňom hovorila asi každému 😀 Kamarátky si ho chcú tiež zakúpiť a môj priateľ sa vyjadril, že tento kurz je taký super, že by si ho mala urobiť minimálne jeho švagriná a hneď by mal jeho brat krajší život 😀 ... Inak veľmi ma prekvapilo, že môj priateľ si robil tento kurz dobrovoľne so mnou 🙂 mám pocit, že sa niekedy na kurz tešil možno aj viac, ako ja 😀 Bolo milé ho sledovať, s akým nadšením ma počúval a podelil sa so mnou o jeho AHA momenty 🙂 určite si z toho kurzu aj on veľa zobral 🙂 Odporúčam tento kurz fakt každému, či už je to muž alebo žena ... Ja som si dokonca zakúpila ešte ďalšie dva kurzy od teba, pretože nepochybujem, že budú také úžasné, ako bol tento 🙂 ... Ešte raz ďakujem 🙂


Tereza

Išla som to tohto kurzu s tým, že náš vzťah s manželom upadol do stereotypu, vytratila sa vášeň, zaľúbenosť, nejako sme sa začali navzájom odsudzovať. Kurz mi priniesol pochopenie niektorých situácii, väčšie svetlo do fungovania mužskej ríše a mysle, ale ak seba samotnej. Niektorými radami sa riadim hneď od začiatku, niektoré si musím pripomínať. Učím sa rešpektovať svojho manžela ako muža. Pre mňa najhodnotnejšie boli časti o fungovaní mužskej mysle, o komunikácii s mužmi a riešení konfliktov. Niektoré veci vnímam akosi intuitívne a na niečo som prišla, či vypozorovala už dávnejšie sama. Ak by som to zhrnula, najväčšiu hodnotu malo pre mňa pochopenie. Naš vzťah sa nemenil ako šibnutím čarovného prútika k perfektnemu, ale určite k lepšiemu, chápavejšiemu a aj vášnivejšiemu. Časti, ktoré bolo potrebovať absolvovať s manželom, pustila som mu 2 krátke časti z Tvojich videí, aby aj on pochopil mňa. Takže, ďakujem, Kati, za zdieľanie skúseností a vedomostí, rady a poznania.


Alena

Milá Katarínka, veľmi pekne Ti ďakujem za kurz Kľúč k mužskej duši. Vďaka za tvoj entuziazmus, energiu,kopec AHA momentov, za pochopenie samej seba a môjho vzťahu s mužmi a prijatia toho, že veci proste a jednoducho môžu tak byť a môžu sa diať aj vďaka rozdielnostiam medzi nami. Hoci som už v období "third spring" (čo predpokladá, že by som mohla mať dostatok skúseností a rozumu , rozumej vhľad 🙂 ) až Tvoj kurz mi pomohol prekonať moju neistotu z rozvodu a pochopiť, prečo k nemu muselo pred pár rokmi dôjsť. Pre mňa bolo najprínosnejšie poznanie 3 úrovní vzťahov a Lovci a Zberačky - to slovné spojenie sa hlboko vrylo do mojej mozgovej kôry, lebo je úplne najvýstižnejšie a tak to je (teda aspoň za mňa). Teraz už mám návod ako si tvoriť vedomé vzťahy s mužmi v mojom živote. Prajem Ti , nech ti Tvoj entuziazmus a energia vydržia čo najdlhšie a do budúcnosti prajem ešte veľa tvorivých nápadov


Markéta

Kati, právě jsem dokončila kurz Klíč k mužské duši a ráda bych řekla jedno velké děkuji. Byl úžasný. Až mě mrzí, že už skončil. Mám úplně slzy v očích. Tolik mi toho dal a věřím, že bude dávat i dál, protože budu na videa koukat stále znova,vždy mi dojde něco nové ❤ Věřím, že to ocení i můj muž, protože díky tomu mu víc rozumím a už mě tolik věcí nerozčiluje, když znám důvod. Nejtěžší pro mě bylo poslední téma-intimita - jelikož se ozývá moje zranění z opuštění.Ale jelikož absolvuji i Cestu ženy, vím, proč to tak je a co s tím. Kati, jsi úžasná, miluju Tvoje videa, zvukové cesty, meditace, vše. ❤


Martinka

Ahoj Katka, vdaka za kurz a kopec AHA momentov. Moj exmanzel mi po par rokoch od svadby priamo povedal, ze nedokaze citat moje myslienky, takze mam rovno povedat co chcem- skrati to cas a predide to buducej hadke alebo sklamaniu :-). A tiez som pocuvala, ze on ma ulovit mamuta a nie mi vzdy vyhoviet, ked si zmyslim. 🙂 Druha vec je preco je moj ex uz je ex- ze som v manzelstve necitila z jeho strany oporu a podporu. Musela som si obliect "muzske gate" a stat sa muzom co vsetko planuje, riadi, rozhoduje, kontroluje a robi az mi doslo, ze po x rokoch chcem byt zena, milovana, plnit si svoje sny, pocuvat viac svoje vnutro a tak som z manzelstva odisla. To, ze som tam zotrvavala 20 rokov, bolo o nedostatku mojej sebalasky. Ale to som si zvedomila, az ked som zacala pozerat tvoje videjka. Kati, teba by mali zaviest ako povinny predmet najneskor v 7 rocniku zakladnej skoly. Teda myslim pochopeniu zenskej a muzskej odlisnosti a vzajomnej komunikacii a svet by bol uuuuplne iny. 🙂 Este raz vdaka za to, co robis.


Helena

Zdravím Katka, mala som tú možnosť absolvovať Váš online program kľúč k mužskej duši, ktorý mi dal neskutočne veľa. Každý týždeň ma obohatil o množstvo AHA momentov, ktoré mi vyjasnili to, čo mi ženy často prehliadame, prečo muži reagujú tak, ako reagujú a zároveň som si uvedomila svoje správanie v daných situáciách. Iba som chcela pochváliť tento program a neľutujem, že som ho mala možnosť vzhliadnuť. Investícia do seba môže byť tou najvýnosnejšou investíciou, akú môžeme spraviť. Ďakujem a prajem veľa úspechov.

Kati, a nemal by takýto kurz,
ALE O ŽENÁCH RADŠEJ ABSOLVOVAŤ MÔJ MUŽ?

Iste, možno by mal. Ale muži sa nedajú nikam dotlačiť, pokiaľ sami nechcú… Začať môžeme iba od seba. V praxi však často vidím, že keď sa začneme hýbať my samé, začne sa hýbať kompletne celý náš vzťah. A to stojí za to, nie?


Mirka

Chcem sa Ti z celého srdca poďakovať 🙂 je to jeden úžasný kurz v ktorom som sa naučila veľa nového a mala som pri ňom veľa AHA momentov. Konečne som začala rozumieť mužom a čo je ešte lepšie, začala som rozumieť aj samej sebe :). Tento kurz bol pre mňa taký úžasný, že som o ňom hovorila asi každému 😀 Kamarátky si ho chcú tiež zakúpiť a môj priateľ sa vyjadril, že tento kurz je taký super, že by si ho mala urobiť minimálne jeho švagriná a hneď by mal jeho brat krajší život 😀 ... Inak veľmi ma prekvapilo, že môj priateľ si robil tento kurz dobrovoľne so mnou 🙂 mám pocit, že sa niekedy na kurz tešil možno aj viac, ako ja 😀 Bolo milé ho sledovať, s akým nadšením ma počúval a podelil sa so mnou o jeho AHA momenty 🙂 určite si z toho kurzu aj on veľa zobral 🙂 Odporúčam tento kurz fakt každému, či už je to muž alebo žena ... Ja som si dokonca zakúpila ešte ďalšie dva kurzy od teba, pretože nepochybujem, že budú také úžasné, ako bol tento 🙂 ... Ešte raz ďakujem 🙂


Tereza

Išla som to tohto kurzu s tým, že náš vzťah s manželom upadol do stereotypu, vytratila sa vášeň, zaľúbenosť, nejako sme sa začali navzájom odsudzovať. Kurz mi priniesol pochopenie niektorých situácii, väčšie svetlo do fungovania mužskej ríše a mysle, ale ak seba samotnej. Niektorými radami sa riadim hneď od začiatku, niektoré si musím pripomínať. Učím sa rešpektovať svojho manžela ako muža. Pre mňa najhodnotnejšie boli časti o fungovaní mužskej mysle, o komunikácii s mužmi a riešení konfliktov. Niektoré veci vnímam akosi intuitívne a na niečo som prišla, či vypozorovala už dávnejšie sama. Ak by som to zhrnula, najväčšiu hodnotu malo pre mňa pochopenie. Naš vzťah sa nemenil ako šibnutím čarovného prútika k perfektnemu, ale určite k lepšiemu, chápavejšiemu a aj vášnivejšiemu. Časti, ktoré bolo potrebovať absolvovať s manželom, pustila som mu 2 krátke časti z Tvojich videí, aby aj on pochopil mňa. Takže, ďakujem, Kati, za zdieľanie skúseností a vedomostí, rady a poznania.


Alena

Milá Katarínka, veľmi pekne Ti ďakujem za kurz Kľúč k mužskej duši. Vďaka za tvoj entuziazmus, energiu,kopec AHA momentov, za pochopenie samej seba a môjho vzťahu s mužmi a prijatia toho, že veci proste a jednoducho môžu tak byť a môžu sa diať aj vďaka rozdielnostiam medzi nami. Hoci som už v období "third spring" (čo predpokladá, že by som mohla mať dostatok skúseností a rozumu , rozumej vhľad 🙂 ) až Tvoj kurz mi pomohol prekonať moju neistotu z rozvodu a pochopiť, prečo k nemu muselo pred pár rokmi dôjsť. Pre mňa bolo najprínosnejšie poznanie 3 úrovní vzťahov a Lovci a Zberačky - to slovné spojenie sa hlboko vrylo do mojej mozgovej kôry, lebo je úplne najvýstižnejšie a tak to je (teda aspoň za mňa). Teraz už mám návod ako si tvoriť vedomé vzťahy s mužmi v mojom živote. Prajem Ti , nech ti Tvoj entuziazmus a energia vydržia čo najdlhšie a do budúcnosti prajem ešte veľa tvorivých nápadov


Markéta

Kati, právě jsem dokončila kurz Klíč k mužské duši a ráda bych řekla jedno velké děkuji. Byl úžasný. Až mě mrzí, že už skončil. Mám úplně slzy v očích. Tolik mi toho dal a věřím, že bude dávat i dál, protože budu na videa koukat stále znova,vždy mi dojde něco nové ❤ Věřím, že to ocení i můj muž, protože díky tomu mu víc rozumím a už mě tolik věcí nerozčiluje, když znám důvod. Nejtěžší pro mě bylo poslední téma-intimita - jelikož se ozývá moje zranění z opuštění.Ale jelikož absolvuji i Cestu ženy, vím, proč to tak je a co s tím. Kati, jsi úžasná, miluju Tvoje videa, zvukové cesty, meditace, vše. ❤


Martinka

Ahoj Katka, vdaka za kurz a kopec AHA momentov. Moj exmanzel mi po par rokoch od svadby priamo povedal, ze nedokaze citat moje myslienky, takze mam rovno povedat co chcem- skrati to cas a predide to buducej hadke alebo sklamaniu :-). A tiez som pocuvala, ze on ma ulovit mamuta a nie mi vzdy vyhoviet, ked si zmyslim. 🙂 Druha vec je preco je moj ex uz je ex- ze som v manzelstve necitila z jeho strany oporu a podporu. Musela som si obliect "muzske gate" a stat sa muzom co vsetko planuje, riadi, rozhoduje, kontroluje a robi az mi doslo, ze po x rokoch chcem byt zena, milovana, plnit si svoje sny, pocuvat viac svoje vnutro a tak som z manzelstva odisla. To, ze som tam zotrvavala 20 rokov, bolo o nedostatku mojej sebalasky. Ale to som si zvedomila, az ked som zacala pozerat tvoje videjka. Kati, teba by mali zaviest ako povinny predmet najneskor v 7 rocniku zakladnej skoly. Teda myslim pochopeniu zenskej a muzskej odlisnosti a vzajomnej komunikacii a svet by bol uuuuplne iny. 🙂 Este raz vdaka za to, co robis.


Helena

Zdravím Katka, mala som tú možnosť absolvovať Váš online program kľúč k mužskej duši, ktorý mi dal neskutočne veľa. Každý týždeň ma obohatil o množstvo AHA momentov, ktoré mi vyjasnili to, čo mi ženy často prehliadame, prečo muži reagujú tak, ako reagujú a zároveň som si uvedomila svoje správanie v daných situáciách. Iba som chcela pochváliť tento program a neľutujem, že som ho mala možnosť vzhliadnuť. Investícia do seba môže byť tou najvýnosnejšou investíciou, akú môžeme spraviť. Ďakujem a prajem veľa úspechov.

Kati, a nemal by takýto kurz,
ALE O ŽENÁCH RADŠEJ ABSOLVOVAŤ MÔJ MUŽ?

Iste, možno by mal. Ale muži sa nedajú nikam dotlačiť, pokiaľ sami nechcú… Začať môžeme iba od seba. V praxi však často vidím, že keď sa začneme hýbať my samé, začne sa hýbať kompletne celý náš vzťah. A to stojí za to, nie?


Mirka

Chcem sa Ti z celého srdca poďakovať 🙂 je to jeden úžasný kurz v ktorom som sa naučila veľa nového a mala som pri ňom veľa AHA momentov. Konečne som začala rozumieť mužom a čo je ešte lepšie, začala som rozumieť aj samej sebe :). Tento kurz bol pre mňa taký úžasný, že som o ňom hovorila asi každému 😀 Kamarátky si ho chcú tiež zakúpiť a môj priateľ sa vyjadril, že tento kurz je taký super, že by si ho mala urobiť minimálne jeho švagriná a hneď by mal jeho brat krajší život 😀 ... Inak veľmi ma prekvapilo, že môj priateľ si robil tento kurz dobrovoľne so mnou 🙂 mám pocit, že sa niekedy na kurz tešil možno aj viac, ako ja 😀 Bolo milé ho sledovať, s akým nadšením ma počúval a podelil sa so mnou o jeho AHA momenty 🙂 určite si z toho kurzu aj on veľa zobral 🙂 Odporúčam tento kurz fakt každému, či už je to muž alebo žena ... Ja som si dokonca zakúpila ešte ďalšie dva kurzy od teba, pretože nepochybujem, že budú také úžasné, ako bol tento 🙂 ... Ešte raz ďakujem 🙂


Tereza

Išla som to tohto kurzu s tým, že náš vzťah s manželom upadol do stereotypu, vytratila sa vášeň, zaľúbenosť, nejako sme sa začali navzájom odsudzovať. Kurz mi priniesol pochopenie niektorých situácii, väčšie svetlo do fungovania mužskej ríše a mysle, ale ak seba samotnej. Niektorými radami sa riadim hneď od začiatku, niektoré si musím pripomínať. Učím sa rešpektovať svojho manžela ako muža. Pre mňa najhodnotnejšie boli časti o fungovaní mužskej mysle, o komunikácii s mužmi a riešení konfliktov. Niektoré veci vnímam akosi intuitívne a na niečo som prišla, či vypozorovala už dávnejšie sama. Ak by som to zhrnula, najväčšiu hodnotu malo pre mňa pochopenie. Naš vzťah sa nemenil ako šibnutím čarovného prútika k perfektnemu, ale určite k lepšiemu, chápavejšiemu a aj vášnivejšiemu. Časti, ktoré bolo potrebovať absolvovať s manželom, pustila som mu 2 krátke časti z Tvojich videí, aby aj on pochopil mňa. Takže, ďakujem, Kati, za zdieľanie skúseností a vedomostí, rady a poznania.


Alena

Milá Katarínka, veľmi pekne Ti ďakujem za kurz Kľúč k mužskej duši. Vďaka za tvoj entuziazmus, energiu,kopec AHA momentov, za pochopenie samej seba a môjho vzťahu s mužmi a prijatia toho, že veci proste a jednoducho môžu tak byť a môžu sa diať aj vďaka rozdielnostiam medzi nami. Hoci som už v období "third spring" (čo predpokladá, že by som mohla mať dostatok skúseností a rozumu , rozumej vhľad 🙂 ) až Tvoj kurz mi pomohol prekonať moju neistotu z rozvodu a pochopiť, prečo k nemu muselo pred pár rokmi dôjsť. Pre mňa bolo najprínosnejšie poznanie 3 úrovní vzťahov a Lovci a Zberačky - to slovné spojenie sa hlboko vrylo do mojej mozgovej kôry, lebo je úplne najvýstižnejšie a tak to je (teda aspoň za mňa). Teraz už mám návod ako si tvoriť vedomé vzťahy s mužmi v mojom živote. Prajem Ti , nech ti Tvoj entuziazmus a energia vydržia čo najdlhšie a do budúcnosti prajem ešte veľa tvorivých nápadov


Markéta

Kati, právě jsem dokončila kurz Klíč k mužské duši a ráda bych řekla jedno velké děkuji. Byl úžasný. Až mě mrzí, že už skončil. Mám úplně slzy v očích. Tolik mi toho dal a věřím, že bude dávat i dál, protože budu na videa koukat stále znova,vždy mi dojde něco nové ❤ Věřím, že to ocení i můj muž, protože díky tomu mu víc rozumím a už mě tolik věcí nerozčiluje, když znám důvod. Nejtěžší pro mě bylo poslední téma-intimita - jelikož se ozývá moje zranění z opuštění.Ale jelikož absolvuji i Cestu ženy, vím, proč to tak je a co s tím. Kati, jsi úžasná, miluju Tvoje videa, zvukové cesty, meditace, vše. ❤


Martinka

Ahoj Katka, vdaka za kurz a kopec AHA momentov. Moj exmanzel mi po par rokoch od svadby priamo povedal, ze nedokaze citat moje myslienky, takze mam rovno povedat co chcem- skrati to cas a predide to buducej hadke alebo sklamaniu :-). A tiez som pocuvala, ze on ma ulovit mamuta a nie mi vzdy vyhoviet, ked si zmyslim. 🙂 Druha vec je preco je moj ex uz je ex- ze som v manzelstve necitila z jeho strany oporu a podporu. Musela som si obliect "muzske gate" a stat sa muzom co vsetko planuje, riadi, rozhoduje, kontroluje a robi az mi doslo, ze po x rokoch chcem byt zena, milovana, plnit si svoje sny, pocuvat viac svoje vnutro a tak som z manzelstva odisla. To, ze som tam zotrvavala 20 rokov, bolo o nedostatku mojej sebalasky. Ale to som si zvedomila, az ked som zacala pozerat tvoje videjka. Kati, teba by mali zaviest ako povinny predmet najneskor v 7 rocniku zakladnej skoly. Teda myslim pochopeniu zenskej a muzskej odlisnosti a vzajomnej komunikacii a svet by bol uuuuplne iny. 🙂 Este raz vdaka za to, co robis.


Helena

Zdravím Katka, mala som tú možnosť absolvovať Váš online program kľúč k mužskej duši, ktorý mi dal neskutočne veľa. Každý týždeň ma obohatil o množstvo AHA momentov, ktoré mi vyjasnili to, čo mi ženy často prehliadame, prečo muži reagujú tak, ako reagujú a zároveň som si uvedomila svoje správanie v daných situáciách. Iba som chcela pochváliť tento program a neľutujem, že som ho mala možnosť vzhliadnuť. Investícia do seba môže byť tou najvýnosnejšou investíciou, akú môžeme spraviť. Ďakujem a prajem veľa úspechov.

Chceš lepšie porozumieť mužom aj sebe ako žene? Chceš nájsť, vytvárať, alebo meniť svoj vzťah do novej, láskyplnejšej, harmonickejšej a pohodovejšej podoby?

Teraz je ten čas!

Počas ôsmich modulov online kurzu KĽÚČ K MUŽSKEJ DUŠI: DVAJA V TOM Ti spolu s mojím mužom Rastislavom zrozumiteľne, jasne a jednoducho vysvetlíme nielen rozdielnosti vo fungovaní mužov a žien, ale pridáme aj tipy, osobné skúsenosti z našej praxe, a dokonca aj praktické úlohy na to, aby si nadobudnuté poznanie mohla IHNEĎ uviesť do života!

 

V každej časti na Teba čaká najprv jedno HLAVNÉ VIDEO k téme modulu v dĺžke cca 30 - 60 minút, plné zmysluplných vedomostí, praktických zručností a pochopenia mužsko-ženských princípov.

Súčasťou je aj PRAKTICKÁ ČASŤ ku každej téme, vďaka ktorej sa nové vedomosti ihneď prirodzene stanú súčasťou Tvojho bežného života.

Následne máš k dispozícii aj záznamy zo živých vysielaní "Otázky a odpovede" alebo "Hot Seat", kde sa dozvieš aj priame odpovede na otázky od účastníčok z online kurzu.

 Osemdielny online kurz Kľúč k mužskej duši sa bude týkať (nielen) týchto tém:


MODUL 1. Základná rozdielnosť v energii mužov a žien

Vďaka tejto časti zažiješ mnoho aha momentov a pochopíš množstvo situácií z Tvojich minulých či súčasných vzťahov, ktorým si doteraz vôbec nerozumela.

MODUL 2. Ako si porozumieť v komunikácii

Vďaka tejto časti sa naučíš s mužom komunikovať pre neho zrozumiteľným spôsobom. Pochopíš, ako čítať mužské odpovede a ako mu adresovať to, čo chceš povedať Ty. A tiež zistíš, čo s ním radšej vôbec neriešiť.

MODUL 3. Ako si porozumieť v základných potrebách

On furt niekam odchádza! Či už do práce, na pivo s kamošmi, alebo sa mentálne uzatvára do svojej “jaskyne”. Táto časť Ti pomôže pochopiť, prečo je toto (a niekoľko ďalších vecí) nutné a čo v tom čase môžeš robiť Ty 🙂

MODUL 4. Ako si porozumieť v prejavoch lásky

Potrebuješ jeho objatie, slová lásky a podpory, byť s ním… a on Ti namiesto toho… pokosí trávnik. Je Ti to povedomé? V tejto časti Ti vysvetlím, prečo je to tak, a ako naučiť seba aj jeho prejavovať lásku tak, aby ste si vzájomne rozumeli.

MODUL 5. Ako si porozumieť v emóciách

Ach, emócie mužov a žien! Obvyklé bludisko plné bolesti, zranení, nepochopenia a pocitov odmietnutia. V tejto časti spolu nájdeme vlákno, ktoré Ťa z toho bludiska spoľahlivo vyvedie.

MODUL 6: Ako si porozumieť v konfliktoch

Ach jaj. Kto by to zo svojich vzťahov nepamätal. Konflikty a zranenia, hádky či tiché domácnosti… Krízové situácie sa nám niekedy zdajú ako koniec vzťahu, ale často je to práve naopak. Kým sú hádky a nezhody, vzťah ešte dýcha… a my aj vďaka tomu môžeme rásť.

MODUL 7. Ako si porozumieť v intimite

Vraj mužom ide iba “o jedno”. Vďaka poznaniu obsiahnutému v tejto časti budeš nakoniec ešte rada, že je to (takmer) tak. Naučíš sa tomu nielen rozumieť, ale aj k tomu pristupovať tak, aby ste sa obaja cítili spokojní, vyživení a naplnení! Bez kompromisov.

MODUL 8: Nová paradigma vzťahov

V tomto module Ti prinesieme nové vhľady a pohľady na vzťahy, ktoré korešpondujú s našimi najnovšími vzťahovými objavmi a zisteniami na našej ceste 🙂

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Aby bola Tvoja cesta ešte

JEDNODUCHŠIA a RÝCHLEJŠIA

prikladám teraz aj špeciálne

BONUS 1: Láska a Human Design

Human design je pre mňa fantastickým nástrojom na poznanie seba a našich vzťahov. Expertka na HD Daniela Bederková Ti v týchto videách vysvetlí základné princípy toho, ako uvidieť lásku očami Human designu.

BONUS 2: Jeden návyk, ktorý zmení Tvoj vzťah

Jedna vec, ktorú ak začneš v Tvojom živote s mužom aplikovať, premení váš vzťah k lepšiemu. OKAMŽITE!

BONUS 3: Zmierenie s mužmi

Prevediem Ťa cestou za Tvojou esenciou vášnivej ženy - Milenky a zmierením sa s mužmi Tvojho života… tak, ako práve teraz potrebuješ.

BONUS 4: Jazyk lásky

Test - Aký je tvoj jazyk lásky? Vyberte z dvoch možností tú, ktorá platí viac.

BONUS 5: Lingam masáž

Mimoriadne hodnotné video, za ktoré opakovane dostávam ďakovné správy! Presný, podrobný a zrozumiteľný návod na to, ako sa intímne venovať svojmu mužovi a jeho “centru vzrušenia” tak, aby ste na konci boli naozaj SPOKOJNÍ OBAJA!

BONUS 1: Láska a Human Design

Human design je pre mňa fantastickým nástrojom na poznanie seba a našich vzťahov. Expertka na HD Daniela Bederková Ti v týchto videách vysvetlí základné princípy toho, ako uvidieť lásku očami Human designu.

BONUS 2: Jeden návyk, ktorý zmení Tvoj vzťah

Jedna vec, ktorú ak začneš v Tvojom živote s mužom aplikovať, premení váš vzťah k lepšiemu. OKAMŽITE!

BONUS 3: Zmierenie s mužmi

Prevediem Ťa cestou za Tvojou esenciou vášnivej ženy - Milenky a zmierením sa s mužmi Tvojho života… tak, ako práve teraz potrebuješ.

BONUS 4: Jazyk lásky

Test - Aký je tvoj jazyk lásky? Vyberte z dvoch možností tú, ktorá platí viac.

BONUS 5: Všetko čo ste chceli vedieť o vzťahoch

Horúce odpovede Katky Runy na vzťahové otázky, ktoré si sa možno bála vysloviť, ale chceš na ne nájsť odpoveď. Vzťahy nás vedia potešiť ale aj potrápiť.

BONUS 6: Poklona predkom

Táto zvuková cesta je venovaná stretnutiu sa s našou rodovou líniou, poďakovaniu rodičom za náš život a prepojením sa so svojimi predkami, aby sme tak získali ich podporu a požehnanie pre náš život.

BONUS 7: Lingam masáž

Mimoriadne hodnotné video, za ktoré opakovane dostávam ďakovné správy! Presný, podrobný a zrozumiteľný návod na to, ako sa intímne venovať svojmu mužovi a jeho “centru vzrušenia” tak, aby ste na konci boli naozaj SPOKOJNÍ OBAJA!

Hodnota celého tohto balíčka
Kľúč k mužskej duši - DVAJA V TOM je 990 Eur.

(pre Teba ale mám inú ponuku - čítaj ďalej!)

(pre Teba ale mám však inú, omnoho štedrejšiu ponuku - čítaj ďalej!)

 • Ak by si vďaka nemu začala konečne rozumieť nielen mužom, ale aj sebe ako žene, stálo by to za to?
 • Ak by si sa vďaka nemu naučila konečne komunikovať s Tvojím mužom a rozumieť náročným situáciám tak, aby ste sa omnoho menej zraňovali, stálo by to za to?
 • Ak by sa vďaka nemu zlepšil a prehĺbil Tvoj vzťah na úroveň, o ktorej ani nesnívaš, stálo by to za to?

Ak si aspoň na jednu otázku odpovedala ÁNO,
potom mám pre Teba SKVELÚ SPRÁVU!

Kurz teraz ponúkam na svojom webe so zľavou
namiesto 990 Eur

IBA TERAZ ZÍSKAŠ ZA
990 Eur

595 EUR!

Teraz asi očakávaš
MOJU TRADIČNÚ GARANCIU...

... tak, ako to mám pri všetkých mojich kurzoch. Ale vieš čo?

Rozhodla som sa, že tentokrát garanciu neponúknem. Nie preto, že by som si nebola istá kvalitou toho, čo ponúkam. Naopak. Ja VIEM, že Ti tento kurz zmení život, lebo už mnohým ženám vrátane mňa zmenil. Garanciu neponúkam, pretože…

Naozajstná ZMENA sa nedá skúsiť. 

Pre zmenu sa dá len ROZHODNÚŤ!

Takže ak si tento kurz kúpiš a potom sa na to vykašleš a pôjdeš v starých koľajách, potom ho radšej ani nekupuj. Nemá to zmysel.

Možno sa ešte pýtaš,
ČI JE KURZ PRE TEBA AK...

 • Si na začiatku vzťahu a ešte všetko klape?
  Áno, to je ten čas, keď si užívate sladkú “nevedomosť”… ak Ti ale na tomto vzťahu záleží, rozhodne by si sa mala dozvedieť o tom, aké nástrahy Ťa na ďalšej ceste vzťahu čakajú a čo s nimi
 • Tvoj vzťah je “v zásade” ok?
  Potom Ti gratulujem, ale určite chceš, aby bol skvelý, výborný a ešte lepší! A vďaka tomuto kurzu určite bude.
 • Si v dlhoročnom vzťahu a už ani nedúfaš, že sa niečo zmení?
  Absolútne! Život nekončí a mnoho vo vzťahu vieš zachrániť a znova vybudovať (a ak by aj náhodou nie, dá Ti to skvelé porozumenie sebe ako žene)
 • Si vo vzťahu, kde sa v pohode dohodnete, rozumiete si, nezažívate žiadne hádky a nezhody, všetko si viete rozdeliť?
  Potom je to obvykle z dvoch dôvodov. Buď je váš vzťah už mŕtvy alebo tzv. depolarizovaný… čo znamená, že sa možno dohodnete, ale v posteli to veľmi nefunguje, ak je to tak, potom toto je skvelá resuscitácia!
 • Momentálne nemáš partnera?
  O to viac by Ťa tento kľúč mal zaujímať! Pretože sa pri Tvojom ďalšom vzťahu budeš vedieť vyvarovať chýb a omylov, ktoré urobili stovky žien pred Tebou.
 • Si muž?
  Iste, tento kurz je určený primárne pre ženy… ale poznať sám seba je zaiste tým najlepším začiatkom skvelých vzťahov (nielen) so ženami, takže smelo do toho!
 • Máš perfektný vzťah, v ktorom funguje komunikácia, emocionalita aj intimita, si v ňom vyživená a cítiš sa ako Bohyňa?
  Potom môžeš s pokojom túto stránku zavrieť 🙂

Ak však patríš k väčšine žien, ktoré takýto vzťah zatiaľ nemajú, môžeš to práve teraz začať meniť! Nie je na čo čakať, pretože táto ponuka sa už NIKDY nebude opakovať.

ROZHODNUTIE JE NA TEBE... 

Môžeš...

 • naďalej si nahovárať, že na mužov skrátka nemáš šťastie/nie sú Ti súdení/je Ti lepšie samej
 • si povedať, že rozumieť mužom vlastne netreba, že to už s nimi nejako dobojuješ...
 • skúšať rôzne náhodné metódy a techniky s neistými výsledkami
 • nechať vo vašom vzťahu bujnieť pocit nespokojnosti - u Teba aj vášho muža
 • začať sa o svoj vzťah zaujímať až keď sa začne rozpadať (a minúť tisícky za párovú terapiu)

Alebo môžeš...

 • konečne niečo naozaj urobiť preto, aby si Tvojho (budúceho) muža naozaj pochopila
 • cez poznanie a pochopenie mužov porozumela aj sebe ako žene
 • vyladiť vašu komunikáciu, kvalitu spoločného času, emocionalitu aj intimitu
 • zažiť blízkosť, hĺbku, pochopenie a harmóniu vo vzťahu tak, ako nikdy doteraz.
 • začať vytvárať vzťah, po akom túžiš hneď od tejto chvíle

Nie si si istá, či je tento kurz pre teba? Pozri si môj webinár Muži a ženy - ako si rozumieť, kde sa dozvieš aj ďalšie informácie o tomto kurze.

Časté

OTÁZKY A ODPOVEDE

Akým spôsobom sa vlastne program „udeje“?

Program je pripravený „online“ formou. To znamená, že pred spustením programu dostaneš do svojho emailu prístupové údaje, pomocou ktorých sa môžeš prihlásiť do tzv. „členskej sekcie“. Tam budú pripravené pre Teba videá a úlohy k danému týždňu. Každý týždeň sa Ti potom odomkne nový obsah.

Koľko času mi program zaberie?

Hlavné video má rozsah 20-40 minút. Čo sa týka úloh, sú rôzne a ich vyplnenie trvá rôzny čas. Niektoré zaberú iba pár minút denne, niektoré viac, ale všetky sú koncipované tak, aby boli bez problémov splniteľné aj pre zaneprázdnené ženy.
Ako si teda kurz rozdelíš, bude na Tebe. Môžeš ísť svojím vlastným tempom.

Ako dlho bude pre mňa program k dispozícii?

Garantujeme prístup po dobu minimálne dvoch rokov od zakúpenia programu.

Kedy budú prístupné bonusy?

Bonusy sa tiež budú otvárať postupne tak, ako súvisia s témami jednotlivých týždňov.