Nefungujú Ti vzťqhy?

Za desať rokov práce so ženami som zistila, že vo vzťahoch opakujeme dookola jeden zásadný omyl. A ten nás stojí neraz partnerstvo. Ak aj ty cítiš, že ti vzťahy nefungujú tak, ako by si potrebovala, že normálni muži už vymreli a ty si odsúdená ostať sama do konca života... vedz, ŽE TO MÔŽE BYŤ AJ INAK! Zadaj meno a svoj email a odomkni článok, v ktorom Ti prezradím, ako na to!

BEZPEČNÉ! Tvoja emailová adresa bude použitá iba na odomknutie článku a zaslanie podrobností na Tvoj email. Z odberu sa kedykoľvek môžeš jedným klikom odhlásiť.

Milá Katka, vďaka tomu, čo som sa od Teba dozvedela sa v mojom vzťahu dejú zázraky. Docvaklo mi toľko vecí, že som sa namiesto rozvodu, o ktorom som po 20 rokoch manželstva uvažovala, znova bláznivo zamilovala do môjho muža! Sme Ti vďační obaja!
Janka
Poznám Tvoju prácu, tušila, že to bude veľmi podnetné a zaujímavé. No ono to bolo oveľa oveľa lepšie, resp.je, stále sa vraciam k Tvojim vhľadom vraciam. Veľmi mi to vo vzťahu pomáha!
Zuzana
Veľmi pekne ďakujem za toto poznanie Katka. Aj vďaka tomu som sa postavila zoči voči pravde a zistila prečo sa mi rozpadlo manželstvo. Bol to silný aháč. Naozaj zisťujem o sebe veľa nového!
Jarka
Kati, za toto sme Ti aj s mojím manželom veľmi vďační. Toľko aha momentov, že keď príde manžel z práce, že do večera je o čom rozprávať.
Mirka