UMENIE

cítiť sa dobre

Dovoľ si naplno a s ľahkosťou vystúpiť z vonkajšieho chaosu a stresu do vnútorného pokoja a nekonečnej radosti zo života. Objav v sebe netušené zdroje odolnosti, flexibility, zdravého sebavedomia a vnútornej stability. 

Tiež máš niekedy pocit, že existujú dva druhy ľudí? Jedni, ktorým všetko ide tak nejako ľahko a prirodzene. Majú úžasné vzťahy, skvelé zdravie, dostatok peňazí a šťastie na každom kroku. 

A potom si tu Ty... 

Nech robíš, čo robíš, nič nie je jednoduché. Príležitosti sa ti vyhýbajú. Šťastie akoby ťa obchádzalo, aj keď sa naozaj snažíš. K pohode a vnútornému pokoju máš ďaleko. Skúšaš manifestovať, meditovať, pozitívne myslieť – a stále to neprichádza. Alebo len veľmi málo a navyše pomaly. 

Rozumiem ti. Aj ja som bola tam, kde si možno práve teraz ty - uštvaná, frustrovaná, nešťastná….

Ale nemusí to tak byť, milá! 

Čo ak by som ti povedala, že existuje ľahšia a efektívnejšia cesta k spokojnosti? Vieš, že existuje vedecky overená metóda, ktorá ti umožní vystúpiť z kolobehu stresu a starostí – a otvorí ti dvere k životu plnému radosti, vnútorného pokoja a hojnosti vo všetkých oblastiach? Viem, nie je jednoduché tomu uveriť. Pretože aj ty možno poznáš veľmi dobre toto: 

 • Zažívaš pocity vnútornej prázdnoty, frustrácie a nespokojnosti, ktoré ťa prenasledujú na každom kroku? Máš pocit, že nech robíš čokoľvek, nikdy to nestačí a šťastie je vždy v nedohľadne?
 • Ráno sa budíš vyčerpaná, skleslá, podráždená, ľahko vybuchneš alebo si naopak úplne emočne otupená? Tvoje nálady často lietajú hore dole a ty nevieš, čo s tým?
 • Vyčerpáva ťa neustály boj so stresom, úzkosťou a obavami? Cítiš sa stratená v začarovanom kruhu negatívnych myšlienok a emócií, z ktorého niet úniku?
 • V živote sa ti nedarí tak, ako by si si želala, máš pocit, že život na teba hádže jednu náročnú výzvu za druhou, nemáš ani priestor sa spamätať a už je tu nový problém?
 • Vzťahy s blízkymi ťa vyčerpávajú a frustrujú namiesto toho, aby ti dodávali silu a radosť? Túžiš po láskyplných a naplnených vzťahoch, ale nevieš, ako ich dosiahnuť?
 • Túžiš po vnútornom pokoji a harmónii, ale nevieš, kde ich nájsť? Máš takmer nulovú motiváciu alebo silu na skutočnú zmenu, a vlastne ani nevieš, čo chceš a kde by si mala začať?
 • Máš pocit, že tvoje telo a myseľ sú v neustálom napätí a strese? Netušíš, ako spomaliť, ako sa uvoľniť a vytvárať vo svojom živote pohodu a harmóniu pre seba a svojich blízkych?
 • Naozaj sa snažíš zo všetkých síl, ale nedokážeš sa úprimne tešiť zo života dlhšie ako pár okamihov, potom sa opäť vrátia vnútorné obavy, chaos a ťažké pocity, ktoré nepustia?
 • Máš pocit, že ťa život míňa a ty len prežívaš deň za deňom bez radosti a naplnenia? Pýtaš sa sama seba, či takto naozaj vyzerá život a či to celé môže ísť jednoduchšie, ľahšie, príjemnejšie?

Vedz, že v tom
vôbec nie si sama. 

0
%

Podľa výskumov sa viac ako
80% ľudí nie je so svojim
životom spokojných.

Majú pocit, že kvalita ich života je priemerná alebo dokonca podpriemerná. To je osem ľudí z desiatich… a tak ako oni, sa možno aj ty možno sama seba pýtaš - poznajú tí zvyšní dvaja z desiatich nejaké tajomstvo, o ktorom ty nevieš?

Majú nejaký  návod na výnimočný život, ktorý tebe nikto nedal? 

Pravda je, že také tajomstvo existuje. 

Je princíp, o ktorom sa takmer nehovorí, ale vďaka ktorému je možné to šťastie a spokojnosť dosiahnuť omnoho jednoduchšie a rýchlejšie - a hlavne trvale. A nie, nie je to to, čo si myslíš. 

Je to niečo tak jednoduché, že nám neraz ani nenapadne venovať tomu našu pozornosť… a pritom je to absolútny základ nášho úspechu v hociktorej oblasti nášho života.

Nie nadarmo sa hovorí - pod lampou je najväčšia tma.

Vedecké vyskumy* ukazujú, že vďaka uplatneniu tohto jednoduchého princípu do tvojho života môžeš:

 • výrazne znížiť hladinu chronického stresu, zápalu v tele a celkovo výrazne zvýšiť svoje fyzické zdravie a dokonca predĺžiť svoj život
 • Výrazne skvalitniť partnerské vzťahy a predĺžiť ich trvanie
 • zvýšiť úroveň spokojnosti v práci, podať výrazne lepší výkon, mať k dispozícii omnoho väčšiu kreativitu a schopnosťou riešiť problémy (nielen) v pracovnom prostredí. Navyše vďaka tejto jednoduchej veci si podľa výskumov môžeš výrazne znížiť riziko neželaného prepustenia!
 • výrazne znížiť hladinu chronického stresu, zápalu v tele a celkovo výrazne zvýšiť svoje fyzické zdravie a dokonca predĺžiť svoj život ?????????????
 • zvýšiť úroveň spokojnosti v práci, podať výrazne lepší výkon, mať k dispozícii omnoho väčšiu kreativitu a schopnosťou riešiť problémy (nielen) v pracovnom prostredí. Navyše vďaka tejto jednoduchej veci si podľa výskumov môžeš výrazne znížiť riziko neželaného prepustenia! ?????????????

Čo teda je tá jedna zázračná ingrediencia života? 

Možno budeš prekvapená!

Je to naša schopnosť cítiť sa dobre -
bez ohľadu na okolnosti nášho života.

Viem, zdá sa to také jednoduché, však? Ale až také jednoduché to nie je. Myslíme si totiž, že náš vnútorný dobrý pocit a spokojnosť sú niečo, čo by sa malo stať samé. Že sa to udeje - až keď. Keď si nájdem lepšiu prácu, keď budem mať partnera, keď budem cestovať… Skrátka, až keď sa splnia nejaké vonkajšie okolnosti, ktoré mi takýto stav prinesú. 

Pravda je ale taká, že je to presne naopak. 

Cítiť sa skutočne dobre totižto nie je výsledok, ale ZÁKLAD, z ktorého všetko ostatné vychádza. 

To je to, čo potvrdzujú aj nespočetné vedecké výskumy: 

Ak sa NAUČÍME CÍTIŤ sa dobre bez ohľadu na životné okolnosti, životné okolnosti sa samé od seba zlepšia.

Čo to znamená v praxi?

Tak si na chvíľočku predstav, aké by to asi bolo, ak by si:

 • Ráno sa budíš plná energie a nadšenia do nového dňa, prekypujúc sebaistotou a zdravým sebavedomím. Vieš, že máš dosť síl na všetko, čo ťa čaká a nič ťa nezastaví. Tvoja vnútorná sila a viera v seba rastie každým dňom!
 • Náročné situácie zvládaš s ľahkosťou, nadhľadom a vnútorným pokojom. Stres a chaos okolo teba sa ťa už takmer nedotýkajú. Si sústredená, vyrovnaná a naplnená radosťou!
 • Tvoje vzťahy prekvitajú, pretože vieš, ako sa postaviť za seba, stanoviť si zdravé hranice a pritom si udržať lásku a rešpekt druhých. Konečne prežívaš harmóniu a porozumenie v rozmere, po akom si vždy túžila!
 • Tvoja kariéra a financie prosperujú a ty dosahuješ svoje ciele rýchlejšie a jednoduchšie, ako kedykoľvek predtým. Veci idú ako po masle a tešíš sa z každého úspechu!
 • Dokážeš omnoho jednoduchšie zvládať strach a obavy o budúcnosť. Vieš presne, kam smeruješ a čo chceš dosiahnuť. Naplno sa sústredíš na prítomný okamih a užívaš si každú minútu svojho života!
 • Zažívaš neuveriteľný pocit slobody a ľahkosti, keď sa oslobodíš od tlaku okolia a očakávaní druhých. Nasleduješ svoje srdce a robíš to, po čom skutočne túžiš. Tvoj život sa mení na vzrušujúce dobrodružstvo!
 • Cítiš sa úžasne vo vlastnej koži a tvoja radosť zo života je nákazlivá. Ľudia okolo teba obdivujú tvoju energiu a pozitívny prístup!
 • Si neochvejná vo svojich hodnotách a dokážeš s láskou a rešpektom komunikovať svoje potreby. Nedovolíš, aby ťa niekto zneužíval alebo s tebou manipuloval.
 • Konečne sa cítiš skutočne ŽIVÁ! Energia prúdi tvojím telom a tešíš sa z maličkostí všedného dňa. Si vďačná za každý nádych a užívaš si prítomný okamih naplno. Život je krásny a ty si jeho súčasťou!

Milá,  

počujem to až sem ako hovoríš - to by bolo skvelé! Ale ako to urobiť???

Vedz, že to všetko sa dá dosiahnuť! Kúčová ingrediencia je jasná- naučiť sa, ako cítiť sa dobre a tento pocit si dokázať aj udržať! Pretože z tohto priestoru robíš lepšie rozhodnutia, nadväzuješ kvalitnejšie vzťahy a pestuješ si lepšie zdravie.

Ale určite už svojho života vieš, že sa to iba veľmi zriedkavo stane samé od seba. Je skvelé, ak si uvedomíš, že je to niečo, čo potrebuje tvoju pozornosť, na začiatku aj trochu úsilia a predovšetkým praxe.

Môžeš to prirovnať k zdravému telu. Určite vieš, že tvoje telo sa potrebuje dobre stravovať a hýbať na to, aby bolo zdravé. Ale deje sa to samé? Obvykle nie. Stojí to trochu námahy, ale

Dá sa to naučiť… a výsledky sú viac ako fantastické!

A moja viac ako 13 ročná prax sprievodkyne osobného rozvoja to len a len potvrdzuje. Mojimi kurzami prešli desaťtisíce ľudí. Niektorým sa darilo veľmi dobre aplikovať všetko učenie do praxe, ale niektorým to naopak išlo veľmi ťažko. Keď som skúmala, aké sú dôvody, uvedomila som si jednu vec - že tí, ktorým sa darilo omnoho lepšie ako iným, mali jeden

spoločný solídny základ - naučili sa vo svojom živote mať veľkú odolnosť, flexibilitu a schopnosť cítiť sa dobre aj v rôznych životných okolnostiach.

To je niečo, čo urobí obrovský rozdiel! Keď som sa pozrela späť, uvedomila som si, že aj môj život kopíroval tými vonkajšími okolnosťami krivku mojej vnútornej životnej spokojnosti, a nie naopak.

Je to však niečo, čo nás nielen nikto neučí, ale často sa na tento pilier zabúda aj v oblasti osobného rozvoja.
Tvoja schopnosť cítiť sa dobre je základom tvojej vnútornej energie. Je ako tvoj pomyselný dopravný prostriedok, ktorý ťa nesie okolitou krajinou - tvojim životom. Ak sa cítiš väčšinu času úplne zle - je to akoby si išla peši. Každý poryv vetra, každá kvapka dažďa ťa môže ovplyvniť, či dokonca rozhodiť... Posúvaš sa len veľmi pomaly a máš pocit, že všetko okolo ti uniká. Snažíš sa udržať tempo a mať radosť z cesty, ale je to také náročné!

A potom presadneš na bicykel - to je to, keď sa cítiš dobre iba občas. Je to lepšie, dostaneš sa na miesto rýchlejšie, ale stále je to únavné a si vystavená nepriazni vonkajších okolností. 

A teraz si predstav, že nasadneš do Ferrari! To sa stane, ak sa naučíš do života aplikovať všetcky princípy Umenia cítiť sa dobre! Zdá sa to ako zázrak, ale nie je - nielen že sa za kratší čas dotaneš omnoho ďalej, ale ešte aj oveľa pohodlnejšie! A to, či vonku prší, sneží alebo fúka vietor ťa už zďaleka tak ľahko nerozhodí!

V našich životoch tomuto princípu často dávame minimálnu pozornosť. Snažime sa to riešiť inak - vydržať, pridať, zamakať. Žiadať o to, aby nás odniesli iní. Alebo si len jednoducho sadneme na cestu a hneváme sa, že my nemáme v živote také šťastie ako tí druhí.

Ak sa v tom spoznávaš milá, je načase to zmeniť! 

Preto ťa teraz pozývam do môjho
úplne nového online kurzu

UMENIE

cítiť sa dobre 


7 modulový online program s mojou živou podporou


Vďaka tomuto výnimočnému programu:

 • Pochopíš, prečo je Umenie cítiť sa dobre také kľúčové pre kvalitu tvojho života - vzťahov, zdravia, kariéry, blahobytu - a objavíš v sebe túto výnimočnú schopnosť cítiť sa skvelo bez ohľadu na vonkajšie okolnosti
 • Objavíš v sebe nekonečný prúd svojej vnútornej sily a naučíš sa, ako sa oprieť o svoj vlastný zdroj pokoja, pohody a harmónie
 • Naučíš sa jednoduché ale mimoriadne účinné techniky, ako pracovať so svojimi náročnými emóciami - strachom, neistotou, obavami alebo s výčitkami z minulosti
 • Začneš si užívať každý deň naplno a prestaneš čakať na to, že sa niečo v tvojom živote zmení (aj keď sa zmení). Získaš schopnosť tešíť sa aj z tých najobyčajnejších okamihov a tvoriť z nich nezabudnuteľné zážitky.
 • Pochopíš, ako zastaviť nekonečný prúd slov a rušivých myšlienok a uvelebiť sa vo svojom vnútornom pokoji a pohode
 • Naučíš sa, ako sa prestať sa trápiť kvôli názorom druhých, nenechať sa vykoľajiť kritikou či nesúhlasom iných a začneš žiť podľa svojich vlastných pravidiel,
 • Zistíš, ako si prirodzene a jednoducho nastaviť hranice tak, že ťa budú ostatní rešpektovať a ty dokážeš ostať v pokoji a pohode
 • Získaš schopnosť cítiť sa bezpečne a možnosť oprieť sa o svoje vnútorné zdroje, aj keď svet okolo teba sa neustále mení a vyzerá hrozivo
 • Naučíš sa efektívne a jednoducho zvládať stres a vytvárať okolo seba aj v sebe dobrú náladu, radosť a pocit hlbokej vďačnosti
 • Pochopíš, čo je skutočné sebavedomie a ako ho začať prirodzene vo svojom živote prejavovať a kultivovať tak, aby ťa sprevádzalo po celý zbytok života
 • Naučíš sa prečítať náročné pocity ako dôležité odkazy od tvojej duše a premeniť ich na pozitívnu energiu, ktorá ťa bude hnať vpred.
 • Naučíš sa, ako a otvoriť zázrakom, príležitostiam a blahobytu, ktoré budeš do svojho života priťahovať ako magnet

Kurz pozostáva zo siedmych modulov:

Modul 1:
Cítiť sa dobre

V tomto module sa naučíš


Modul 2:
Moje bezpečie

V tomto module sa naučíš


Modul 3:
Moje zdroje

V tomto module sa naučíš


Modul 4:
Intergračné stretnutie

hot seat, otázky


Modul 5:
Moje sebavedomie

V tomto module sa naučíš


Modul 6:
Lepšie ako kedykoľ
vek predtým

V tomto module sa naučíš


Modul 7:
Intergračné stretnutie

hot seat, otázky

BONUSY

Aby bola tvoja cesta ešte jednoduchšia a rýchlejšia, pridávam k tomuto kurzu pre Teba aj skvelé BONUSY

Bonus 1

Sada relaxačných meditačných nahrávok a energetických aktivácií

ktoré ťa maximálne podporia v hľadaní vnútorného pokoja a harmónie. Tieto nahrávky sú špeciálne vytvorené pre účastníkov kurzu.

Bonus 2

10-dňový kurz "Ranné rituály šťastných ľudí"

Získaj 10 osvedčených ranných rituálov, ktoré ti dodajú energiu, silu a radosť už od začiatku dňa. Naštartuj svoje ráno tak, aby si v skvelej nálade zvládla čokoľvek, čo ti deň prinesie.

Bonus 3

Zázračný spánok

Minitréning na zlepšenie kvality tvojho spánku, aby si sa každé ráno zobudila odpočinutá a plní energie

Bonus 4

**Sada inšpiračných citátov a afirmácií**

Sada krásne navrhnutých inšpiračných citátov a afirmácií na každodenné použitie, ktoré ti pomôžu zostať motivovaná a ukotvená vo svojej schopnosti cítiť sa dobre

UMENIE

cítiť sa dobre 


7 modulový online program so živou podporou


7 Modulov

4 Bonusy

Práve preto som sa pred časom naplno ponorila do štúdia tohto zabudnutého umenia. A objavila som poklady, ktoré som sa Ti teraz, milá, rozhodla priniesť v podobe 

úplne nového online kurzu

Cena

0

Ako poďakovanie za to, že si členkou mojej komunity máš teraz možnosť si ho teraz počas nasledujúcich troch dní kúpiť za mimoriadnu predpredajovú cenu

Prečo pracovať so mnou?

Milá, toto chcem, aby si vedela o mojej práci predtým, než začneme:

 • Mám dar jednoducho a zrozumiteľne vysvetliť skryté zákonitosti života tak, aby boli ľahko uplatniteľné v bežnom, každodennom živote - nie iba počas našich stretnutí.
 • Som praktik. Žiadna vata, žiadne ezo kecy. Idem po podstate a priamo k veci.
 • V oblasti osobného rozvoja pôsobím viac ako desať rokov. Mojimi platenými programami do tohto momentu prešlo viac ako desaťtisíc klientov, bezplatnými programami ešte niekoľkonásobne viac.
 • Sama som živým príkladom funkčnosti toho, čo učím. Neodovzdávam teóriu, nemútim vodu. Posúvam ďalej to, čo som overila praxou a svojou vlastnou skúsenosťou.
 • Hovoria za mňa výsledky - a to nielen v mojom osobnom a profesionálnom živote, ale najmä výsledky mojich klientiek a klientov, ktorých som mala tú česť sprevádzať na ich transformačnej ceste.
 • Neustále sa vzdelávam u najlepších z najlepších - u svetových koučov a učiteľov. Do rozvoja svojich vedomostí, osobného rozvoja a profesijného rastu som investovala šesťciferné sumy a nekonečné množstvo času. Vďaka tomu Ty už nemusíš.
 • Nie som pre každého. Spôsob mojej práce ide do hĺbky a triafa do čierneho. Nie, nebudem Ťa ľutovať ani živiť to, že svet je nespravodlivý a Ty si obeťou osudu. Naopak, naučím Ťa naplno prevziať zodpovednosť za svoj život a to, čo v ňom tvoríš. A na to nemá odvahu zďaleka každý.

Si pripravená naučiť sa Umeniu cítiť sa dobre? Bude mi cťou ťa sprevádzať! 

Môžeš

 • Mám dar jednoducho a zrozumiteľne vysvetliť skryté zákonitosti života tak, aby boli ľahko uplatniteľné v bežnom, každodennom živote - nie iba počas našich stretnutí.
 • Som praktik. Žiadna vata, žiadne ezo kecy. Idem po podstate a priamo k veci.
 • V oblasti osobného rozvoja pôsobím viac ako desať rokov. Mojimi platenými programami do tohto momentu prešlo viac ako desaťtisíc klientov, bezplatnými programami ešte niekoľkonásobne viac.
 • Sama som živým príkladom funkčnosti toho, čo učím. Neodovzdávam teóriu, nemútim vodu. Posúvam ďalej to, čo som overila praxou a svojou vlastnou skúsenosťou.
 • Hovoria za mňa výsledky - a to nielen v mojom osobnom a profesionálnom živote, ale najmä výsledky mojich klientiek a klientov, ktorých som mala tú česť sprevádzať na ich transformačnej ceste.

Alebo môžeš:

 • Mám dar jednoducho a zrozumiteľne vysvetliť skryté zákonitosti života tak, aby boli ľahko uplatniteľné v bežnom, každodennom živote - nie iba počas našich stretnutí.
 • Som praktik. Žiadna vata, žiadne ezo kecy. Idem po podstate a priamo k veci.
 • V oblasti osobného rozvoja pôsobím viac ako desať rokov. Mojimi platenými programami do tohto momentu prešlo viac ako desaťtisíc klientov, bezplatnými programami ešte niekoľkonásobne viac.
 • Sama som živým príkladom funkčnosti toho, čo učím. Neodovzdávam teóriu, nemútim vodu. Posúvam ďalej to, čo som overila praxou a svojou vlastnou skúsenosťou.
 • Hovoria za mňa výsledky - a to nielen v mojom osobnom a profesionálnom živote, ale najmä výsledky mojich klientiek a klientov, ktorých som mala tú česť sprevádzať na ich transformačnej ceste.

Rozhodnutie je na Tebe

*Zdroje údajov. Štúdie:

Stress, Coping Strategies, and Subjective Well-Being: A Longitudinal Study" (2017) - Garcia et al.:

"The Impact of Stress on Subjective Well-being: Longitudinal Evidence" (2009) - Stansfeld & Marmot:

The Long-Term Consequences of Relationship Formation for Subjective Well-Being, Judith P. M. Soons, Aart C. Liefbroer, Matthijs Kalmijn (2009)

Subjective Well-Being and Work Performance: Testing the Mediating Role of Positive and Negative Affect" Jesus F. Salgado, Santiago Blanco, Silvia Moscoso (2019)

 

Časté otázky a odpovede:

Ako a prečo a kedy a načo?

Odpověď na otázku

Ako a prečo a kedy a načo?

Odpověď na otázku

Ako a prečo a kedy a načo?

Odpověď na otázku

Ako a prečo a kedy a načo?

Odpověď na otázku

Ako a prečo a kedy a načo?

Odpověď na otázku

Ako a prečo a kedy a načo?

Odpověď na otázku

Umenie cítiť sa dobre 

7 modulový online program so živou podporou

Práve preto som sa pred časom naplno ponorila do štúdia tohto zabudnutého umenia. A objavila som poklady, ktoré som sa Ti teraz, milá, rozhodla priniesť v podobe 

úplne nového online kurzu

Moduly

Modul 1

Cítiť sa dobre 

Modul 2

Moje Bezpečie

Modul 3

Moje Zdroje

Modul 4

Integračné Stretnutie

Modul 5

Moje Sebavedomie

Modul 6

Lepšie ako kedykoľvek predtým

Modul

Integračné Stretnutie

Bonusy

Modul 1

Cítiť sa dobre 

Modul 2

Moje Bezpečie

Modul 3

Moje Zdroje

Modul 4

Integračné Stretnutie

Modul 5

Moje Sebavedomie

Cena

0

Práve preto som sa pred časom naplno ponorila do štúdia tohto zabudnutého umenia. A objavila som poklady, ktoré som sa Ti teraz, milá, rozhodla priniesť v podobe 

úplne nového online kurzu

Ahoj som Katarína Runa

 • Mám dar jednoducho a zrozumiteľne vysvetliť skryté zákonitosti života tak, aby boli ľahko uplatniteľné v bežnom, každodennom živote - nie iba počas našich stretnutí.
 • Som praktik. Žiadna vata, žiadne ezo kecy. Idem po podstate a priamo k veci.
 • V oblasti osobného rozvoja pôsobím viac ako desať rokov. Mojimi platenými programami do tohto momentu prešlo viac ako desaťtisíc klientov, bezplatnými programami ešte niekoľkonásobne viac.
 • Sama som živým príkladom funkčnosti toho, čo učím. Neodovzdávam teóriu, nemútim vodu. Posúvam ďalej to, čo som overila praxou a svojou vlastnou skúsenosťou.
 • Hovoria za mňa výsledky - a to nielen v mojom osobnom a profesionálnom živote, ale najmä výsledky mojich klientiek a klientov, ktorých som mala tú česť sprevádzať na ich transformačnej ceste.
 • Neustále sa vzdelávam u najlepších z najlepších - u svetových koučov a učiteľov. Do rozvoja svojich vedomostí, osobného rozvoja a profesného rastu som investovala k tomuto momentu viac ako dvestopäťdesiat tisíc Eur a nekonečné množstvo času. Vďaka tomu Ty už nemusíš.
 • Nie som pre každého. Spôsob mojej práce ide do hĺbky a triafa do čierneho. Nie, nebudem Ťa ľutovať ani živiť to, že svet je nespravodlivý a Ty si obeťou osudu. Naopak, naučím Ťa naplno prevziať zodpovednosť za svoj život a to, čo v ňom tvoríš. A na to nemá odvahu zďaleka každý.

Buďme v spojení

ČLENSKÁ ZÓNA

Máš už niektorý z mojich zakúpených programov? Prihlás sa do členskej zóny tu: