Je čas prestať sa učiť cez bolesť a začať rásť cez lásku.

BlahoBytie


8 modulový online program s mojou živou podporou


Začíname 16. júla 2024 

Objav (vedecky overený), no často prehliadaný princíp, ktorý Ti ako zázrakom umožní objaviť v sebe netušené zdroje odolnosti, flexibility, zdravého sebavedomia a vnútornej stability- vedome a omnoho skôr, ako ťa k tomu donútia nepriaznivé okolnosti tvojho života. Získaj tak hojnosť, zdravie, úspech a krásne vzťahy rýchlejšie, než si si kedy myslela, že je možné.

Tiež máš niekedy pocit, že existujú dva druhy ľudí? Jedni, ktorým všetko ide tak nejako ľahko a prirodzene. Majú úžasné vzťahy, skvelé zdravie, dostatok peňazí a šťastie na každom kroku.

A potom si tu Ty... 

Nech robíš, čo robíš, nič nie je jednoduché. Príležitosti sa Ti vyhýbajú. Šťastie akoby ťa obchádzalo, aj keď sa naozaj snažíš. K pohode a vnútornému pokoju máš ďaleko. Skúšaš manifestovať, meditovať, pozitívne myslieť – a stále to neprichádza. Alebo len veľmi málo a navyše pomaly.

Rozumiem Ti. Aj ja som bola tam, kde si možno práve teraz Ty - uštvaná, frustrovaná, nešťastná…. a môj posun obykle sprevádzala bolesť. Náraz. Pád. Nešťastie. Až kým som pochopila, že..

Ale nemusí to tak byť, milá! 

Čo keby som Ti povedala, že existuje ľahšia a efektívnejšia cesta k spokojnosti? Vieš, že existuje vedecky overená metóda, ktorá Ti umožní vystúpiť z kolobehu stresu a starostí – a otvorí Ti dvere k životu plnému radosti, vnútorného pokoja a hojnosti vo všetkých oblastiach? Viem, nie je jednoduché tomu uveriť. Pretože aj Ty možno poznáš veľmi dobre toto: 

 • Máš pocit, že život je náročná záležitosť a pár momentov šťastia a spokojnosti je zaplatených dlhými chvíľami výziev, nespokojnosti či dokonca bolesti?
 • Zažívaš pocity vnútornej prázdnoty, frustrácie a nespokojnosti, ktoré Ťa prenasledujú na každom kroku? Máš pocit, že nech robíš čokoľvek, nikdy to nestačí a šťastie je vždy v nedohľadne?
 • Ráno sa budíš vyčerpaná, skleslá, podráždená, ľahko vybuchneš alebo si naopak úplne emočne otupená? Tvoje nálady často lietajú hore dole a Ty nevieš, čo s tým?
 • Vyčerpáva Ťa neustály boj so stresom, úzkosťou a obavami? Cítiš sa stratená v začarovanom kruhu negatívnych myšlienok a emócií, z ktorého niet úniku?
 • V živote sa Ti nedarí tak, ako by si si želala, máš pocit, že život na teba hádže jednu náročnú výzvu za druhou, nemáš ani priestor sa spamätať a už je tu nový problém?
 • Vzťahy s blízkymi Ťa vyčerpávajú a frustrujú namiesto toho, aby ti dodávali silu a radosť? Máš vo svojom okolí toxických ľudí a nevieš, čo s nimi? Túžiš po láskyplných a naplnených vzťahoch, ale nevieš, ako ich dosiahnuť?
 • Túžiš po vnútornom pokoji a harmónii, ale nevieš, kde ich nájsť? Máš takmer nulovú motiváciu alebo silu na skutočnú zmenu, a vlastne ani nevieš, čo chceš a kde by si mala začať?
 • Máš pocit, že Tvoje telo a myseľ sú v neustálom napätí a strese? Netušíš, ako spomaliť, ako sa uvoľniť a vytvárať vo svojom živote pohodu a harmóniu pre seba a svojich blízkych?
 • Naozaj sa snažíš zo všetkých síl, ale nedokážeš sa úprimne tešiť zo života dlhšie ako pár okamihov, potom sa opäť vrátia vnútorné obavy, chaos a ťažké pocity, ktoré nepustia?
 • Máš pocit, že Ťa život míňa a Ty len prežívaš deň za dňom bez radosti a naplnenia? Pýtaš sa sama seba, či takto naozaj vyzerá život a či to celé nemôže ísť jednoduchšie, ľahšie, príjemnejšie?

Vedz, že v tom
vôbec nie si sama. 

0
%

Podľa výskumov viac ako
80% ľudí nie je so svojim životom spokojných.

Majú pocit, že kvalita ich života je priemerná alebo dokonca podpriemerná. To je osem ľudí z desiatich… a tak ako oni, sa možno aj Ty sama seba pýtaš - poznajú tí zvyšní dvaja z desiatich nejaké tajomstvo, o ktorom ty nevieš? 

Majú nejaký  návod na výnimočný život, ktorý Tebe nikto nedal? Existuje nejaká technika, ktorá Ti umožní mať lepšie vzťahy, zdravie, viac prosperity vo svojom živote?

Pravda je, že také tajomstvo existuje. 

Existuje princíp, o ktorom sa takmer nehovorí, ale vďaka ktorému je možné to šťastie a spokojnosť dosiahnuť omnoho jednoduchšie a rýchlejšie - a hlavne stabilne.

je to princíp, vďaka ktorému môžeme prestať rásť cez bolesť a naučiť sa rásť cez lásku, radosť, spokojnosť.

Znie to príliš dobre? Viem. Aj ja som si to myslela.  A pritom je to niečo tak jednoduché, že nám neraz ani nenapadne venovať tomu našu pozornosť… a pritom je to absolútny základ nášho úspechu v hociktorej oblasti nášho života.

Nie nadarmo sa hovorí - pod lampou býva najväčšia tma.

Vedecké vyskumy* dokazujú, že vďaka uplatneniu tohto jednoduchého princípu do Tvojho života môžeš:

 • výrazne skvalitniť partnerské vzťahy a predĺžiť ich trvanie.
 • zvýšiť úroveň spokojnosti v práci, podať výrazne lepší výkon, pracovať efektívnejšie, mať k dispozícii omnoho väčšiu kreativitu a schopnosťou riešiť problémy (nielen) v pracovnom prostredí. Navyše vďaka tejto jednoduchej veci si podľa výskumov môžeš výrazne znížiť riziko neželaného prepustenia!
 • výrazne znížiť hladinu chronického stresu, zápalu v tele, riziko srdcovo-cievnych ochorení a celkovo výrazne zvýšiť svoje fyzické zdravie a dokonca predĺžiť svoj život.
 • zlepšiť kvalitu spánku a podporiť tak aj svoju imunitu a odolnosť voči chorobám.
 • „naprogramovať svoj mozog“ na pohodu - teda zmeniť mozgové prepojenia spôsobom, ktorý podporuje spokojnosť, pohodu a pozitívne reakcie a umožňuje nám oveľa ľahšie zvládať náročné situácie a rýchlejšie sa vrátiť do kľudu.
 • Účinnejšie menežovať zdroje a jednoduchšie zvládať aj náročné finančné situácie

Čo teda je tá jedna zázračná ingrediencia života? 

Možno budeš prekvapená!

Je to naša schopnosť proaktívne rásť a cítiť sa dobre - bez ohľadu na okolnosti nášho života.

Viem, zdá sa to také jednoduché, však? Ale až také jednoduché to nie je. Myslíme si totiž, že náš vnútorný dobrý pocit a spokojnosť sú niečo, čo by sa malo stať samé. Že sa to udeje - až keď. Keď si nájdem lepšiu prácu, keď budem mať partnera, keď budem cestovať… Skrátka, až keď sa splnia nejaké vonkajšie okolnosti, ktoré mi takýto stav prinesú.

Pravda je ale taká, že je to presne naopak. 

Naša ochota učiť s a posúvať sa vpred bez toho, aby nás k tomu donútili okolnosti a najmä naša schopnosť cítiť sa skutočne dobre totižto nie je výsledok, ale ZÁKLAD, z ktorého všetko ostatné vychádza. 

To je to, čo potvrdzujú aj nespočetné vedecké výskumy: 

Že ak sa NAUČÍME zažívať vnútorný stav blahobytia -  bez ohľadu na vonkajšie okolnosti, životné okolnosti sa samé od seba zlepšia.

Čo to znamená v praxi?

Tak si na chvíľočku predstav, aké by to asi bolo, keby si:

 • Ráno sa budíš plná energie a nadšenia do nového dňa, prekypujúc sebaistotou a zdravým sebavedomím. Vieš, že máš dosť síl na všetko, čo ťa čaká a nič ťa nezastaví. Tvoja vnútorná sila a viera v seba rastie každým dňom!
 • Náročné situácie zvládaš s ľahkosťou, nadhľadom a vnútorným pokojom. Stres a chaos okolo teba sa ťa už takmer nedotýkajú. Si sústredená, vyrovnaná a naplnená radosťou!
 • Tvoje vzťahy prekvitajú, pretože vieš, ako sa postaviť za seba, stanoviť si zdravé hranice a pritom si udržať lásku a rešpekt druhých. Konečne prežívaš harmóniu a porozumenie v rozmere, po akom si vždy túžila!
 • Tvoja kariéra a financie prosperujú a ty dosahuješ svoje ciele rýchlejšie a jednoduchšie, ako kedykoľvek predtým. Veci idú ako po masle a tešíš sa z každého úspechu!
 • Dokážeš omnoho jednoduchšie zvládať strach a obavy o budúcnosť. Vieš presne, kam smeruješ a čo chceš dosiahnuť. Naplno sa sústredíš na prítomný okamih a užívaš si každú minútu svojho života!
 • Zažívaš neuveriteľný pocit slobody a ľahkosti, keď sa oslobodíš od tlaku okolia a očakávaní druhých. Nasleduješ svoje srdce a robíš to, po čom skutočne túžiš. Tvoj život sa mení na vzrušujúce dobrodružstvo!
 • Cítiš sa úžasne vo vlastnej koži a Tvoja radosť zo života je nákazlivá. Ľudia okolo Teba obdivujú tvoju energiu a pozitívny prístup!
 • Si neochvejná vo svojich hodnotách a dokážeš s láskou a rešpektom komunikovať svoje potreby. Nedovolíš, aby Ťa niekto zneužíval alebo s Tebou manipuloval.
 • Konečne sa cítiš skutočne ŽIVÁ! Energia prúdi Tvojím telom a tešíš sa z maličkostí všedného dňa. Si vďačná za každý nádych a užívaš si prítomný okamih naplno. Život je krásny a Ty si jeho súčasťou!

Milá,  

počujem to až sem ako hovoríš - to by bolo skvelé! Ale ako to urobiť???

Vedz, že to všetko sa dá dosiahnuť! Kľúčová ingrediencia je jasná - naučiť sa, ako sa cítiť dobre a tento pocit si dokázať aj udržať! Pretože z tohto priestoru robíš lepšie rozhodnutia, nadväzuješ kvalitnejšie vzťahy a pestuješ si lepšie zdravie. Ale určite už zo svojho života vieš, že sa to iba veľmi zriedkavo stane samé od seba. Je skvelé, ak si uvedomíš, že je to niečo, čo potrebuje tvoju pozornosť, na začiatku aj trochu úsilia a predovšetkým praxe.

Môžeš to prirovnať k zdravému telu. Určite vieš, že tvoje telo sa potrebuje dobre stravovať a hýbať na to, aby bolo zdravé. Ale deje sa to samé? Obvykle nie. Stojí to trochu námahy, ale...

Dá sa to naučiť… a výsledky sú viac ako fantastické!

A moja viac ako 13 ročná prax sprievodkyne osobného rozvoja to len a len potvrdzuje. Mojimi kurzami prešli desaťtisíce ľudí. Niektorým sa darilo veľmi dobre aplikovať všetko učenie do praxe, ale niektorým to naopak išlo veľmi ťažko. Keď som skúmala, aké sú dôvody, uvedomila som si jednu vec - že tí, ktorým sa darilo omnoho lepšie ako iným, mali jeden spoločný solídny základ - naučili sa vo svojom živote mať veľkú odolnosť, flexibilitu a schopnosť cítiť sa dobre v akýchkoľvek životných okolnostiach a najmä - rásť bez toho, aby nás k tomu donútili okolnosti nášho života.

Ja som si tiež dlho myslela, že už predsa viem, ako na to. Že už je tak akosi hotovo. Prestala som rásť kúsok po kúsku, proaktívne, prestala som tomuto princípu venovať pozornosť. A samozrejme, od života prišla jasná správa:

Bolesť. Šok. Zemetrasenie v pilieroch o ktorých som si myslela, že sú stabilné. Ale bez mojej vnútornej OCHOTY rásť a SCHOPNOSTI cítiť sa dobre bez ohľadu na okolnosti pevnými neboli.

To je niečo, čo urobí obrovský rozdiel! Keď som si to uvedomila a pozrela sa späť, videla som to jasne:

Môj vonkajší život a jeho kvalita presne kopírovali tieto dva elementy. Schopnosť rásť a cítiť sa vnútorne stabilne bez ohľadu na vonkajšie okolnosti.

Je to však niečo, čo nás nielen nikto neučí, ale často sa na tento pilier zabúda aj v oblasti osobného rozvoja.
Tvoja schopnosť cítiť sa dobre je základom pre všetko ostatné, čo chceš vo svojom živote vytvoriť. 

Môžeš si to predstaviť ako dom, ktorý chceš postaviť. Ten dom môžu byť tvoje vzťahy, hojnosť alebo zdravie. Záleží, na akom podklade tento dom postavíš? 

Samozrejme, že áno!

Predstav si, že by Ti nikto nepovedal, že si máš dávať pozor na to, v akom teréne svoj dom postavíš. A tak by si sa pokúšala postaviť svoj dom na tom, čo máš poruke alebo čo ti bolo dané napr. v rodine - na piesku alebo v bažinách.

Nasledovala by si všetky pravidlá stavania domu, mala by si dobré tehly aj rámy dverí, no napriek tomu by ti to stavanie išlo veľmi ťažko, výsledky by boli chabé a ten dom by možno nakoniec celkom spadol.

A videla by si svojho suseda, ktorý stavia svoj dom na pevnej pôde a betónových zákadoch. Hovorila by si si: Jemu to predsa ide tak dobre! Ako je to možné? Veď má rovnaké tehly a robí presne to čo ja! A jeho dom už takmer stojí a ja neviem poriadne postaviť ani jednu stenu.

Tvoja ochota rozvíjať sa a tvoja schopnosť vytvoriť v sebe stabilný priestor odolnosti, flexibility, zdravého sebavedomia a vnútornej stability je práve tá pôda, na ktorej potom staviaš všetko ostatné: svoje vzťahy, kariéru, svoj blahobyt alebo svoje zdravie. 

Paradoxne, v našich životoch tomuto princípu často dávame minimálnu pozornosť. Snažíme sa to riešiť inak - vydržať, pridať, zamakať, žiadať to od iných. Čakáme, akú zmenu prinesie život z vonku. Niekedy máme tendenciu sťažovať sa na to, že je život ťažký a nespravodlivý a ostatní májú skrátka šťastie, ktoré Ty nemáš. 

Ak sa v tom spoznávaš milá, je načase to zmeniť! 

Preto Ťa teraz pozývam do môjho úplne nového online kurzu

BlahoBytie


8 modulový online program s mojou živou podporou


V ktorom sa naučíš, ako sa prestať v živote učiť cez bolesť a začať rásť cez lásku. Ukáže ti ako postaviť absolútne neotrasiteľný základ pre budovanie svojho spokojného života, vytváranie naplnených vzťahov, obnovenie svojho zdravia a dosiahnutie svojich cieľov a snov rýchlejšie, ako kedykoľvek predtým.

Vďaka tomuto výnimočnému programu:

 • Pochopíš, prečo je Blahobytie také kľúčové pre kvalitu Tvojho života - vzťahov, zdravia, kariéry, blahobytu - a objavíš v sebe túto výnimočnú schopnosť cítiť sa skvelo bez ohľadu na vonkajšie okolnosti.
 • Objavíš v sebe nekonečný prúd svojej vnútornej sily a naučíš sa, ako sa oprieť o svoj vlastný zdroj pokoja, pohody a harmónie.
 • Naučíš sa jednoduché, ale mimoriadne účinné techniky, ako pracovať so svojimi náročnými emóciami - strachom, neistotou, obavami alebo s výčitkami z minulosti.
 • Začneš si užívať každý deň naplno a prestaneš čakať na to, že sa niečo v tvojom živote zmení (aj keď sa zmení). Získaš schopnosť tešíť sa aj z tých najobyčajnejších okamihov a tvoriť z nich nezabudnuteľné zážitky.
 • Pochopíš, ako zastaviť nekonečný prúd slov a rušivých myšlienok a uvelebiť sa vo svojom vnútornom pokoji a pohode.
 • Naučíš sa, ako sa prestať sa trápiť kvôli názorom druhých, nenechať sa vykoľajiť kritikou či nesúhlasom iných a začneš žiť podľa svojich vlastných pravidiel.
 • Zistíš, ako si prirodzene a jednoducho nastaviť hranice tak, že Ťa budú ostatní rešpektovať a Ty dokážeš zostať v pokoji a pohode.
 • Získaš schopnosť cítiť sa bezpečne a možnosť oprieť sa o svoje vnútorné zdroje, aj keď svet okolo Teba sa neustále mení a vyzerá hrozivo.
 • Naučíš sa efektívne a jednoducho zvládať stres a vytvárať okolo seba aj v sebe dobrú náladu, radosť a pocit hlbokej vďačnosti.
 • Pochopíš, čo je skutočné sebavedomie a ako ho začať prirodzene vo svojom živote prejavovať a kultivovať tak, aby Ťa sprevádzalo po celý zbytok života.
 • Naučíš sa prečítať náročné pocity ako dôležité odkazy od Tvojej duše a premeniť ich na pozitívnu energiu, ktorá ťa bude hnať vpred.
 • Naučíš sa, ako sa otvoriť zázrakom, príležitostiam a blahobytu, ktoré budeš do svojho života priťahovať ako magnet.

Čo o práci so mnou hovoria účastníčky kurzov?

Sofia

Katka má obrovský dar podať život meniace princípy v náhľade na život. Citlivo vás navedie k postupným zmenám neefektívnych vzorcov myslenia, nazerania na svet. Krok po kroku prináša skrze tieto nové okuliare, ktorými sa pozeráte na svet do vašich životom malé i veľké každodenné zázraky. Poznaj, pochop a transformuj a vyber si život, ktorý ti patrí. Ďakujem ti Katka za cestu, ktorú si prešla a to, že máš odvahu zdieľať s nami múdrosti, ktoré ťa naučila. Veľmi si to vážim a obdivujem.

Evička

Katkine kurzy môžem iba odporúčať. V každom jednom z nich je vždy niečo čo potrebujem počuť a hlavne aplikovať do života. Pomocou jej kurzov som sa dokázala posunúť vo svojom živote tam kam chcem a stále pokračujem ďalej. Som nesmierne rada že som na Katku narazila veci hovorí jasne a zrozumiteľne, milujem jej zvukové cesty a hlavne elán s ktorým odovzdáva informácie ďalej. Je pre mňa obrovským vzorom. ❤️🩷🧡💛

Alžbeta

Prešla som niekoľkými Katkinými kurzami a každý ma posunul. Vrelo odporúčam. Vie podať informácie vecne, trefne, jasne a hlavne aplikovateľne. Nie sú to žiadne "omáčky", ktoré ste už počuli tisíckrát. V každom kurze som mala mnoho AHA momentov, vďaka ktorým žijem lepší život. Veľká vďaka z celého

Alexandra

Ahoj Katka, opäť Ti chcem prejaviť uznanie za prácu, ktorou pomáhaš ľudom, ktorí o to prejavia záujem. Mne si ako osobnosť neskutočne sadla, si silná, sebavedomá, múdra žena a aj práve preto, dokážem prijať rady, techniky a informácie ktoré sú obsiahnuté v tvojich kurzoch. Naučila som sa vyťažiť niečo pozitívne aj zo situácii, ktoré sa na prvý pohľad javia ako negatívne. Dokážem ich pozitívne preformulovať a vidieť ako výzvu, ako šancu pre svoj ďalší rast. Už teraz sa teším na ďalšie stretnutie.

Andrea

Katku už poznám naozaj dlho. Veľmi jednoducho a zrozumiteľne dokáže vysvetliť veci, ktoré všetci bežne zažívame, no nie vždy ich vieme správne vyhodnocovať a využívať dary, ktoré z nich plynú. Katka ma naučila lepšie chápať môj ženský svet. Naučila ma rozumieť tomu, ako to majú muži a prečo je to tak. Jej vysvetlenia dávajú zmysel. Dnes mám sebaprijatie, sebaúctu a sebalásku aj vďaka Katke, na celkom inej úrovni. Ďakujem za tento posun a určite odporúčam aj iným ženám a mužom. Treba nám tvoriť nový svet, pridajte sa k tejto misii aj vy.

Lucia

Katka ma sprevádza životom už niekoľko rokov. Jej kurzy aj ju samotnú som si veľmi obľúbila. Láskavým spôsobom ukazuje iný pohľad na život, svet, partnerstvá. Veľa vecí sa mi podarilo upratať, veľa vecí pochopiť, zlepšiť vzťahy, upokojiť sa a ukotviť sa. Za mňa to boli najlepšie investície, pretože zmeny sú oveľa väčšie ako len u mňa.

Sofia

Katka má obrovský dar podať život meniace princípy v náhľade na život. Citlivo vás navedie k postupným zmenám neefektívnych vzorcov myslenia, nazerania na svet. Krok po kroku prináša skrze tieto nové okuliare, ktorými sa pozeráte na svet do vašich životom malé i veľké každodenné zázraky. Poznaj, pochop a transformuj a vyber si život, ktorý ti patrí. Ďakujem ti Katka za cestu, ktorú si prešla a to, že máš odvahu zdieľať s nami múdrosti, ktoré ťa naučila. Veľmi si to vážim a obdivujem.

Evička

Katkine kurzy môžem iba odporúčať. V každom jednom z nich je vždy niečo čo potrebujem počuť a hlavne aplikovať do života. Pomocou jej kurzov som sa dokázala posunúť vo svojom živote tam kam chcem a stále pokračujem ďalej. Som nesmierne rada že som na Katku narazila veci hovorí jasne a zrozumiteľne, milujem jej zvukové cesty a hlavne elán s ktorým odovzdáva informácie ďalej. Je pre mňa obrovským vzorom. ❤️🩷🧡💛

Alžbeta

Prešla som niekoľkými Katkinými kurzami a každý ma posunul. Vrelo odporúčam. Vie podať informácie vecne, trefne, jasne a hlavne aplikovateľne. Nie sú to žiadne "omáčky", ktoré ste už počuli tisíckrát. V každom kurze som mala mnoho AHA momentov, vďaka ktorým žijem lepší život. Veľká vďaka z celého

Alexandra

Ahoj Katka, opäť Ti chcem prejaviť uznanie za prácu, ktorou pomáhaš ľudom, ktorí o to prejavia záujem. Mne si ako osobnosť neskutočne sadla, si silná, sebavedomá, múdra žena a aj práve preto, dokážem prijať rady, techniky a informácie ktoré sú obsiahnuté v tvojich kurzoch. Naučila som sa vyťažiť niečo pozitívne aj zo situácii, ktoré sa na prvý pohľad javia ako negatívne. Dokážem ich pozitívne preformulovať a vidieť ako výzvu, ako šancu pre svoj ďalší rast. Už teraz sa teším na ďalšie stretnutie.

Andrea

Katku už poznám naozaj dlho. Veľmi jednoducho a zrozumiteľne dokáže vysvetliť veci, ktoré všetci bežne zažívame, no nie vždy ich vieme správne vyhodnocovať a využívať dary, ktoré z nich plynú. Katka ma naučila lepšie chápať môj ženský svet. Naučila ma rozumieť tomu, ako to majú muži a prečo je to tak. Jej vysvetlenia dávajú zmysel. Dnes mám sebaprijatie, sebaúctu a sebalásku aj vďaka Katke, na celkom inej úrovni. Ďakujem za tento posun a určite odporúčam aj iným ženám a mužom. Treba nám tvoriť nový svet, pridajte sa k tejto misii aj vy.

Lucia

Katka ma sprevádza životom už niekoľko rokov. Jej kurzy aj ju samotnú som si veľmi obľúbila. Láskavým spôsobom ukazuje iný pohľad na život, svet, partnerstvá. Veľa vecí sa mi podarilo upratať, veľa vecí pochopiť, zlepšiť vzťahy, upokojiť sa a ukotviť sa. Za mňa to boli najlepšie investície, pretože zmeny sú oveľa väčšie ako len u mňa.

Kurz pozostáva z ôsmich modulov

Každý modul obsahuje:

Tréningové videá

Praktické techniky a cvičenia

Pracovné listy

Audiosúbory na stiahnutie

Modul 1:
Späť do svojej sily

V tomto module pochopíš, ako vziať kormidlo svojho života pevne do svojich rúk. Uvidíš, prečo bol doteraz nevyhnutný tvoj rozvoj cez výzvy, problémy a bolesť - a ako to zmeniť. Naučíš sa, čo znamená emočná imunita a ako si ju vybudovať. Vďaka tomu dokážeš vytvoriť svoj dobrý pocit bez ohľadu na to, čo sa deje vo vonkajšom svete. Objavíš, kde hľadať svoje vnútorné (aj netušené) zdroje a ako vďaka nim mať každý deň zažívať hlbokú vďačnosť, kopu energie a radosti zo života. Naučíš sa, ako si stanoviť prirodzené hranice, ktoré budú iní radi dodržiavať a ktoré ťa budú tešiť a nie vyčerpávať . Pochopíš, aká radikálna zmena v tvojom živote nastane, keď prepneš z autopilota na manuál a namiesto toho, aby si iba reagovala na podnety života začneš smerovať svoj život vedome tam, kam túžiš ísť.


Modul 2:
Moje bezpečie

V tomto module sa naučíš každý deň vnímať to, že sa život deje pre teba a nie proti tebe. Naučíš sa ako sa prepnúť z módu prežitia do módu tvorcu, ako zmeniť výčitky na inšpiráciu, ako sa už viac nenechať popostrkovať problémami, výzvami a nedostatkom a namiesto toho začať dôverovať životu a odovzdať sa jeho vedeniu. Získaš alebo rozvinieš svojho verného spoločníka na tejto ceste - hlas tvojej vnútornej múdrosti a intuície. Pochopíš, že si vždy bola v priestore bezpečia, naučíš sa rozpoznať vnútorného kritika a premieňať negatívne myšlienky na pozitívne a podporujúce pocity. Odmenou ti bude schopnosť užiť si prítomný moment do hĺbky, zažívať ohamihy radosti a harmónie prakticky každý deň. V tomto module sa podelím o jednoduché a veľmi funkčné techniky, ktoré každý deň používam na budovanie vnútornej stability a odolnosti.

 

Modul 3: Vedomé tvorenie

V tomto module spoločne prejdeme hlbokým procesom, vďaka ktorému zistíš, po čom skutočne túžiš a aké kroky potrebuješ nasledovať, aby sa to mohlo v tvojom živote naplniť. Ujasníš si, aká v skutočnosti je hlboká vízia tvojho života. Naučíš sa klásť si tie správne otázky, ktorých kvalita bude výrazne posúvať tvoj život vpred. Pochopíš, ako sa skutočne otvoriť hlbokému prijímaniu. V tomto module sa ponoríme aj do základov vedomej manifestácie, kvality, vďaka ktorej si začneš krok po kroku vytvárať práve tú realitu, ktorú si vo svojom živote želáš. Naučíš sa, čo tvoje manifestovanie blokuje a ako rozpoznať a rozpustiť limitujúce presvedčenia. Dovolíš si stanoviť bláznivé, nerealistické ciele a nájsť cestu ako ich uskutočniť!

Modul 4:
Intergračné stretnutie naživo

Živé vysielanie, na ktorom bude priestor na Tvoje otázky a odpovede k prvým častiam kurzu a zároveň máš možnosť sadnúť si do tzv. “horúceho kresla", kde sa môžeme spolu do hĺbky pozrieť na čokoľvek, čo Ťa v Tvojom živote blokuje.


Modul 5:
Moje dary, moje sebavedomie

Vďaka tomuto modulu začneš konečne veriť v seba samu! Objavíš svoje dary pre svet a pochopíš, ako ich používať nielen pre seba, ale aj pre dobro celku. A život ťa za to odmení - tvoje tvorenie bude opäť o čosi ľahšie a jednoduchšie! Svoje sebavedomie postavíš na pevných základoch - na tvojom vnútri, nie na premenlivých okolnostiach života. Vytvoríš si systém jednoduchých denných návykov, ktoré podporia Tvoju vnútornú istotu, jasnosť a pohodu. Výsledkom bude tvoja hlboká, zosobnená schopnosť oprieť sa o svoje vnútro aj v tých najnáročnejších chvíľach.

 

Modul 6: Hojnosť v súlade s dušou

Aké by to bolo, ak by skutočná hojnosť na každej úrovni prestala byť primárnym hlavným a stala by sa vedľajším produktom tvojho života v radosti a naplnení? Presne o tomto bude šiesty modul. Predstavím ti zásadné cvičenia a techniky, ktoré ti pomôžu presunúť tvoju orientáciu z výsledkov na proces, z tvrdej práce na ľahkosť a z kontroly na plynutie. Otvoríš sa nielen tvojej schopnosti príjímať, ale aj dávať - tentokrát však z nie z priestoru nedostatku alebo strachu, ale z priestoru tvojej vlastne nekonečnej plnosti. To je totižto základom skutočnej hojnosti v súlade s dušou, ktorú ti nikto nikdy nemôže odobrať.

Modul 7: Mapa k Blahobytiu

V tomto module zintegrujeme všetko, čo sme sa v kurze naučili do jedného zmysluplného celku. Pozrieme sa opäť na tvoju víziu, zapracujeme nástroje, ktoré v kurze dostaneš,  a najmä - predstavím ti pokročilé techniky, vďaka ktorým sa Blahobytie stane tvojim prirodzeným stavom. Získaš tak tvoju vlastnú mapu k tvojej vlastnej verzii Blahobytia, ktorá je v plnom súlade s tvojou jedinečnosťou. Tešíš sa? Ja sa popravde už nemôžem dočkať. 

Modul 8:
Intergračné stretnutie naživo

Živé online stretnutie, na ktorom bude priestor na tvoje otázky a odpovede ku kurzu a zároveň máš možnosť sadnúť si do tzv. “horúceho kresla, kde sa môžeme spolu do hĺbky pozrieť na čokoľvek, čo Ťa v Tvojom živote blokuje a kde sa chceš posunúť vpred.

BONUSY

Aby bola Tvoja cesta ešte jednoduchšia a rýchlejšia, pridávam k tomuto kurzu pre Teba aj skvelé BONUSY

Bonus 1
Meditácie a aktivácie


Sada relaxačných meditačných nahrávok a energetických aktivácií, ktoré ťa maximálne podporia v hľadaní vnútorného pokoja a harmónie. Tieto nahrávky sú špeciálne vytvorené pre účastníkov kurzu.

Bonus 2
“Daruj si 10 rokov mladosti“


Kurz komplexnej starostlivosti o tvoje telo pre obnovenie vitality a dosiahnutie dlhovekosti s uznávaným expertom na celostné zdravie. Získaš tipy na budovanie pozitívneho vzťahu k telu, aj jednoduché a zrozumiteľné návody na cvičenie, stravu, regeneráciu a manažment stresu.

Bonus 3
Zázračný spánok


Mini tréning na zlepšenie kvality tvojho spánku, aby si sa každé ráno zobudila odpočinutá a plná energie

Bonus 4
Sada inšpiračných citátov a afirmácií


Sada krásne navrhnutých inšpiračných citátov a afirmácií na každodenné použitie, ktoré ti pomôžu zostať motivovaná a ukotvená vo svojej schopnosti cítiť sa dobre. Vytlač si ich alebo použi ako pozadie na telefóne!

Bonus 5
Ako sa rozhodovať s istotou


Tréning s expertkou na životné dary a smerovanie, vďaka ktorému objavíš základy svojich rozhodovacích procesov a prostredníctvom praktických príkladov zistíš, ako ich aplikovať v každodennom živote, aby si dosiahla väčšiu spokojnosť, úspech a pohodu.

Bonus 6
Intuícia vs. strachy


Tento bonusový tréning Ťa vybaví poznatkami a nástrojmi, ktoré prenikajú do tajomstiev tvojej intuície a strachov. Naučíš sa, ako rozpoznávať a interpretovať signály svojho tela a mysle, a transformovať strachy na mocných spojencov, ktorí ťa posunú vpred vo svojom živote.

BlahoBytie


8 modulový online program s mojou živou podporou


Začíname 16. júla 2024 

Hodnota celého tohto balíčka je  

2220 €

Ak by si ale vďaka tomuto kurzu začala žiť vysnívaný život, stálo by to za to?
Ak by si sa vďaka kurzu naučila cítiť sa dobre bez ohľadu na okolnosti, stálo by to za to?
Ak by si vďaka kurzu našla trvalé šťastie, spokojnosť a radosť zo života, stálo by to za to?

Hovoríš, že áno? Potom mám pre Teba skvelú správu!

Kurz sa predáva za 777 € v základnej alebo za 1177 € vo VIP verzii.

verzia

GOLD

ktorá obsahuje:

 • 8 modulový online program: 6 modulov s tréningovými videami, praktickými technikami a cvičeniami, pracovnými listami a audiosúbormi na stiahnutie a 2 živé online stretnutia Q&As a Hot Seats + záznam 
 • Prístup do Facebook skupiny pre tvoje otázky a vzájomnú podporu účastníkov
 • Sada relaxačných a meditačných nahrávok a energetických aktivácii
 • Kurz Daruj si 10 rokov mladosti s expertom na dosiahnutie dlhovekosti a vitality
 • Mini tréning Zázračný spánok na zlepšenie kvality Tvojho spánku
 • Sada inšpiračných citátov a afirmácii
 • Tréning Ako sa rozhodovať s istotou s expertkou na životné dary a smerovanie
 • Tréning Intuícia vs. strachy pre transformáciu strachov na mocných spojencov

v celkovej hodnote 2220 €

plus

 • 4 individuálne stretnutia jedna na jednu v trvaní 60 minút s podpornou koučkou a psychologičkou z môjho tímu v hodnote 400 Eur
 • Záznam z konferencie Brána k bohatstvu
  plný inšpiratívnych príbehov a praktických tipov, ako aktivovať, žiť a udržať si bohatstvo
  v hodnote 299 Eur

Aktuálna cena

 2919  €

1177€

verzia

SILVER

ktorá obsahuje:

 • 8 modulový online program: 6 modulov s tréningovými videami, praktickými technikami a cvičeniami, pracovnými listami a audiosúbormi na stiahnutie a 2 živé online stretnutia Q&As a Hot Seats + záznam 
 • Prístup do Facebook skupiny pre tvoje otázky a vzájomnú podporu účastníkov
 • Sada relaxačných a meditačných nahrávok a energetických aktivácii
 • Kurz Daruj si 10 rokov mladosti s expertom na dosiahnutie dlhovekosti a vitality
 • Mini tréning Zázračný spánok na zlepšenie kvality Tvojho spánku
 • Sada inšpiračných citátov a afirmácii
 • Tréning Ako sa rozhodovať s istotou s expertkou na životné dary a smerovanie
  Tréning Intuícia vs. strachy 
  pre transformáciu strachov na mocných spojencov

v celkovej hodnote 2220 €

Aktuálna cena

2220  €

777 €

Chceš miesto v kurze? 

Napíš nám správu a my Ťa budeme kontaktovať.

Tvoje osobné údaje budú použité iba na účely vyriešenia Tvojej otázky. Viac o  ochrane osobných údajov.

Navyše, mám pre teba skvelú garanciu!*

Verím mojim metódam a výsledkom, ktoré prinášajú. Dávam Ti moje osobné slovo, že tento kurz Ti prinesie prelomové výsledky. Ponúkam Ti bezprecedentnú záruku spokojnosti na 365 dní. Pokiaľ po absolvovaní kurzu a vyskúšaní všetkých techník nebudeš spokojná stačí ma kontaktovať a poplatok za kurz ti vrátime. 

Prečo pracovať so mnou?

Milá, toto chcem, aby si vedela o mojej práci predtým, než začneme:

 • Mám dar jednoducho a zrozumiteľne vysvetliť skryté zákonitosti života tak, aby boli ľahko uplatniteľné v bežnom, každodennom živote - nie iba počas našich stretnutí.
 • Som praktik. Žiadna vata, žiadne ezo kecy. Idem po podstate a priamo k veci.
 • V oblasti osobného rozvoja pôsobím viac ako desať rokov. Mojimi platenými programami do tohto momentu prešlo viac ako desaťtisíc klientov, bezplatnými programami ešte niekoľkonásobne viac.
 • Sama som živým príkladom funkčnosti toho, čo učím. Neodovzdávam teóriu, nemútim vodu. Posúvam ďalej to, čo som overila praxou a svojou vlastnou skúsenosťou.
 • Hovoria za mňa výsledky - a to nielen v mojom osobnom a profesionálnom živote, ale najmä výsledky mojich klientiek a klientov, ktorých som mala tú česť sprevádzať na ich transformačnej ceste.
 • Neustále sa vzdelávam u najlepších z najlepších - u svetových koučov a učiteľov. Do rozvoja svojich vedomostí, osobného rozvoja a profesijného rastu som investovala šesťciferné sumy a nekonečné množstvo času. Vďaka tomu Ty už nemusíš.
 • Nie som pre každého. Spôsob mojej práce ide do hĺbky a triafa do čierneho. Nie, nebudem Ťa ľutovať ani živiť to, že svet je nespravodlivý a Ty si obeťou osudu. Naopak, naučím Ťa naplno prevziať zodpovednosť za svoj život a to, čo v ňom tvoríš. A na to nemá odvahu zďaleka každý.

Si pripravená objaviť svoj vnútorný blahobyt? Bude mi cťou Ťa sprevádzať! 

Môžeš

 • Naďalej každé ráno vstávať z postele unavená, skleslá a podráždená, s obavou, čo Ťa dnes opäť čaká.
 • Dúfať, že sa zmenia vonkajšie okolnosti a čakať, kým sa stane niečo, vďaka čomu budeš konečne šťastná – no pri prvej nepríjemnej udalosti tvoje šťastie opäť vyprchá.
 • Točiť sa v začarovanom kruhu negatívnych myšlienok a emócii a želať si, že jedného dňa samé pominú a Ty sa budeš cítiť konečne dobre.
 • Odkladať svoje šťastie na neskôr, až keď budeš mať čas, až keď budeš mať peniaze, až keď budeš menej unavená, až keď sa Tvoj vzťah zázračne zlepší...
 • Naďalej žiť v presvedčení, že Ty si nebola stvorená pre výnimočný život a že sa musíš uspokojiť aj s tým málom, ktoré máš.
 • Necháš si pretekať život pomedzi prsty v domnienke, že toto je najviac, čo môžeš od života očakávať.

Alebo môžeš:

 • Ráno sa budiť plná energie a nadšenia do nového dňa, s vedomím, že Ťa nič nezaskočí.
 • Náročné situácie zvládať s ľahkosťou, nadhľadom a vnútorným pokojom, pretože máš oporu vo svojom vnútri.
 • Konečne sa cítiť skutočne živá a tešiť sa z každého dňa, pretože máš dosť síl a nič Ťa už nezastaví.
 • Nachádzať vo vzťahoch harmóniu a porozumenie, po akých si vždy túžila.
 • Mať jasno vo svojich cieľoch a dokázať si ich plniť jednoducho a rýchlo, pretože robíš to, čo ťa baví, s ľahkosťou a radosťou. A vďaka tomu zažívaš hojnosť vo všetkých oblastiach.
 • Zažívať pocit slobody a ľahkosti tým, že sa oslobodíš od tlaku a očakávaní.
 • Konečne žiť ten vysnívaný život, po akom si vždy túžila a je to jedna vzrušujúca jazda!

Rozhodnutie je na Tebe!

Časté otázky a odpovede:

Akým spôsobom sa vlastne kurz "udeje"?

Program je pripravený online formou. To znamená, že pred spustením programu dostaneš do svojho emailu prístupové údaje, pomocou ktorých sa môžeš prihlásiť do tzv. „Členskej sekcie“ na webovej stránke. Tam budú pripravené pre Teba videá a úlohy pre uvedenie poznatkov do praxe k danému týždňu. Každý týždeň sa Ti odomkne prístup k novému modulu. Bonusy sa tiež budú otvárať postupne tak, ako súvisia s témami jednotlivých týždňov. Okrem toho dostaneš prístup do Facebook skupiny, kde sa s ostatnými účastníkmi môžete navzájom podporovať. Na živé stretnutia, ktoré prebehnú tiež online, dostaneš vopred pozvánku. Ak sa nebudeš môcť zúčastniť naživo, môžeš si ho pozrieť zo záznamu. Kurz si môžeš študovať úplne vo vlastnom tempe, prístup k videám, záznamom a úlohám máš garantovaný minimálne po dobu 2 rokov.

Kedy sa kurz začína?

Kurz sa začína 2. júla 2024, kedy do svojho emailu dostaneš prístup k prvému videu a postupne sa Ti budú otvárať ďalšie časti kurzu. Do mailu dostaneš aj pozvánku na živé stretnutie, ktoré ak nestihneš, tak si ho môžeš pozrieť neskôr zo záznamu.

Už som absolvovala niekoľko kurzov osobného rozvoja a pomohli mi iba málo. Mám pocit, že sú to vyhodené peniaze a strata času. Prečo by mal byť práve tento kurz iný?

Náš kurz je iný v tom, že Ti pomôže vybudovať absolútne základy, na ktorých môžeš potom s ľahkosťou stavať svoj ďalší rast a transformáciu. Na toto sa veľmi často zabúda aj v kurzoch osobného rozvoja. Ja sama som pátrala po tom, prečo sa niektorým mojim klientkam darí meniť život ľahko a niektorým veľmi pomaly, či vôbec. Aj moja vlastná skúsenosť je rovnaká. Najprv potrebujeme mať pevné základy, až potom môžeme na nich stavať. Rovnako ako pri stavbe domu je obrovský rozdiel, či ho staviame na betóne alebo na blate. Ani najlepší materiál sa neudrží bez pevných základov. A práve to, ako si ich vybudovať, je obsahom tohto kurzu.

Neviem, či si môžem dovoliť kurz. Mám obmedzený rozpočet a prioritou sú pre mňa výdavky na rodinu a domácnosť. Kurz osobného rozvoja je nadštandard, ktorý si teraz nemôžem dovoliť.

Investícia do seba je tá najlepšia investícia, akú môžeš urobiť. Predstav si, že by si namiesto do kurzu peniaze vložila napríklad do novej kabelky. Tá Ti urobí radosť pár týždňov, ale o rok o nej ani nevieš. Náš kurz Ťa však naučí zručnosti, ktoré Ti zostanú na celý život a prinesú Ti oveľa viac než len chvíľkové potešenie. Okrem toho, Tvoja spokojnosť a vyrovnanosť sa odrazí aj na Tvojom zdraví, vzťahoch aj kariére. Urob pre seba a pre nich tú najlepšiu investíciu ktorá sa Ti násobne vráti.

Bojím sa, že nebudem mať na kurz čas. Mám náročnú prácu, rodinu a veľa povinností. Obávam sa, že nebudem stíhať sledovať lekcie a plniť úlohy. Nechcem vyhodiť peniaze za niečo, čo nedokončím.

Úplne rozumiem Tvojim obavám. Sama som podnikateľka a mama a viem, aké ťažké je nájsť si čas sama na seba. Preto je náš kurz zostavený tak, aby sa dal zvládnuť aj pri plnom vyťažení. Moduly sú rozdelené na kratšie videá a môžeš sa na ne pozerať kedykoľvek. A ak kurz nestíhaš naživo, nevadí. Lekcie Ti zostávajú k dispozícii minimálne po dobu dvoch rokov a z integračných stretnutí sú Ti k dispozícii záznamy, takže sa k nim môžeš kedykoľvek vrátiť. Stačí len chcieť niečo zmeniť a nájsť si na seba pár minút denne.

Mám zlé skúsenosti s online kurzami. Pripadajú mi neosobné, chýba mi kontakt s lektorom a ostatnými účastníčkami. Bojím sa, že sa v tom budem cítiť sama a nebudem mať motiváciu pokračovať.

Moje kurzy sa líšia od iných online kurzov. Okrem kvalitne spracovaných lekcií Ti počas celého kurzu poskytujeme aj osobnú podporu vo Facebook skupine. Môžeš sa na čokoľvek opýtať, poradiť sa, zdieľať svoje pokroky aj ťažkosti. Vďaka integračným stretnutiam máš možnosť sa spojiť so mnou a vďaka skupine aj s ďalšími účastníčkami. Navyše Gold verzia obsahuje aj individuálne sedenia so skúsenou a vzdelanou koučkou a psychologičkou. Vytvárame komunitu, kde sa všetky navzájom podporujeme. Rozhodne v tom nebudeš sama.

Neverím, že online kurz môže vyriešiť moje problémy. Mám za sebou ťažké životné obdobie a bojujem s úzkosťami a depresiou. Pochybujem, že mi pár lekcií cez internet dokáže pomôcť.

Je mi ľúto, čím si prechádzaš. Máš pravdu, že online kurz nemôže nahradiť terapiu alebo lekársku starostlivosť. Náš kurz však môže byť doplnkom odbornej liečby. Mnoho našich absolventiek bolo na začiatku v podobnej situácii ako Ty. Kurz im pomohol nájsť v sebe vnútorné zdroje, naučiť sa pracovať s emóciami a myšlienkami, nastaviť si zdravé hranice. To všetko prispieva k zlepšeniu psychického stavu. Samozrejme, nie sme všemocní, ale môžeme Ťa podporiť na Tvojej ceste k uzdraveniu.

Bojím sa, že sa mi nepodarí techniky z kurzu uplatniť v reálnom živote. Vždy začnem s veľkým nadšením, ale po pár dňoch sa vrátim k starým vzorcom. Mám strach, že zase zlyhám.

Tieto obavy zažíva väčšina z nás, keď sa púšťame do niečoho nového. Je to ako učiť sa hrať na hudobný nástroj – spočiatku nám to veľmi nejde a máme chuť to vzdať. Ale s pravidelným cvičením sa zlepšujeme a zrazu nám to ide samo. V našom kurze dostaneš nástroje, ako si nové zvyky zautomatizovať, aj keď sa objavia prekážky. U mňa sa nemusíš báť žiadnych siahodlhých omáčok, ja som praktik a odovzdám Ti techniky a nástroje, ktoré môžeš okamžite uplatniť vo svojom každodennom živote. Navyše v GOLD verzii Ťa Osobná koučka bude motivovať, ktorá Ti pomôže zvládnuť krízové momenty. Uvidíš, že s podporou a vytrvalosťou dokážeš viac, než si myslíš.

Nie som si istá, či je teraz správny čas pustiť sa do kurzu. V práci mám termíny, deti budú mať prázdniny, plánujeme sťahovanie… Mám pocit, že je toho na mňa veľa a nezvládnem ďalšiu záťaž.

Keď som bola na tom podobne, moja mentorka mi povedala: „Najlepší čas zasadiť strom bol pred dvadsiatimi rokmi. Druhý najlepší je teraz“ Tie slová mi otvorili oči. Pochopila som, že odkladaním na neskôr a hľadaním správneho času si iba škodím. Vďaka technikám z kurzu som náročné obdobie zvládla s oveľa väčším pokojom a nadhľadom. Neboj sa urobiť ten krok. A navyše kurz je navrhnutý tak, aby sa dal zvládať aj pri náročnom programe. Ak nestíhaš živé stretnutia, záznam z nich Ti bude k dispozícii minimálne po dobu dvoch rokov.

* Garancia GOLD a SILVER

V prípade garancie GOLD verzie kurzu sa garancia vzťahuje len na vrátenie sumy za základný kurz, a teda sa nevzťahuje na vrátenie sumy za uskutočnené individuálne sedenia.

Referencie

Martinka

Milá Katarínka, musím sa priznať, že som v manželstve už skoro 24 rokov, ale pri sledovaní Tvojho online programu som sa v mnohých chvíľach cítila ako neskúsená mladomanželka. Toľko zbytočných nedorozumení, tichých domácností, hádok.... a stačilo tak málo. Pochopiť toho druhého. Naozaj si myslím, že toto by mali učiť v škole, lebo načo sú mi rovnice alebo báseň, ktorú som sa naučila naspamäť, keď pre každodenný život s partnerom potrebujem iné vedomosti. Ďakujem Ti, že to môžem ďalej ukázať mojim deťom, ktoré potom nemusia robiť tie isté chyby ako my. Ďakujem Ti, že teraz môžeme s manželom opäť nachádzať cestu k sebe. A ďakujem Ti, že som objavila slovko ďakujem, lebo som zistila, že je tak veľa vecí, za ktoré môžem a musím byť vďačná. Prajem Vám všetko dobré a teším sa na ďalšie objavy.

Katka

Ahoj Katka, je toho opravdu hodně 🙂 První Tvůj kurz jsem si koupila asi před čtyřmi lety a potom další tři kurzy a od té doby se snažím co nejvíc využívat Tvoje nabídky. Všeobecně bych to mohla shrnout, že mi přinesli víc spokojenosti, radosti v životě. Přinesla jsi mi nástroje, jak zvládat těžké situace a jak se lépe rozhodovat, jak si tvořit vztahy a asi nejdůležitější byla změna přístupu sama k sobě, naučila jsem se (a stále se učím) stanovit a zastat si hranice, a dopřát si to, co potřebuji, odpočinek, kvalitní jídlo, dělat to, co mě naplňuje a nedělat to, co mě nebaví. Těším se na další kurzy a setkání, děkuji a přeji pěkný den 🙂 ❤️

Merynka

Ja som sa zmenila o 360 stupňov a konečne som začala žiť svoj život, uvedomila a pracovala som na detských zraneniach, zlepšila vzťahy v rodine, so svojou dcérou, pochopila mužský svet, zmenila zmýšľanie, dovoľujem si hojnosť, sebalasku. Všetko sa to udialo behom troch rokov a som na seba hrdá, ale bez tvojej pomoci by som to nedokázala, takže obrovské ďakujem Katka, som tvoja veľká obdivovatelka a cítim neskutočnú vďaku za tvoju prácu🙏🙏A ďalej šírim tvoje posolstvo medzi ženami aby ta spoznalo co najviac žien❤

Andrea

Nedokážem sa ani slovami vyjadriť, čo všetko sa VĎAKA Katke v mojom živote zmenilo! Tie AHA momenty v mnohých oblastiach môjho života ma "prebudili" a naučila som sa, že som plne zodpovedná za svoj život. Uvedomenie si ako naša rodová línia, spoločenské presvedčenia a zranenia z detstva nás ovplyvňujú v dospelosti, vedieť to uchopiť a pracovať s tým vďaka Katke bol pre mňa oslobodzujúci pocit. Katka, to čo robíš sa ani nedá oceniť. Ďakujem

Hela

Katka je skvelá mentorka a lektorka, mne aj mnohým iným ženám v mojom okolí veľmi pomohla. Keď som ju prvý krát pred dvomi rokmi objavila bola som totálne stratená, vo vzťahoch, sama v sebe. Dnes sa to vôbec nedá s tým porovnať. Veľmi Katku odporúčam aj mojim kamoškám, a držím jej palce! Katka si super.

Erika

Ahoj Katka, vďaka tebe sme sa s mužom navzájom dokázali viac pochopiť, zlepšili sme komunikáciu medzi nami, všeobecne som získala iný pohľad na seba a tým na svet, veľa vecí som si vďaka Tebe utvrdila (že to tak smelo byť 😊 a prečo sa to udialo). A hlavne som získala viac všeobecne dôveru v život, že sa veci dejú pre mňa, nie mne a toto všetko poznanie ma veľmi pozitívne nakoplo a teším sa ,čo ma ďalej čaká na MOJEJ ceste ❤️🍀 Vďaka, Katka 🙏

Martinka

Milá Katarínka, musím sa priznať, že som v manželstve už skoro 24 rokov, ale pri sledovaní Tvojho online programu som sa v mnohých chvíľach cítila ako neskúsená mladomanželka. Toľko zbytočných nedorozumení, tichých domácností, hádok.... a stačilo tak málo. Pochopiť toho druhého. Naozaj si myslím, že toto by mali učiť v škole, lebo načo sú mi rovnice alebo báseň, ktorú som sa naučila naspamäť, keď pre každodenný život s partnerom potrebujem iné vedomosti. Ďakujem Ti, že to môžem ďalej ukázať mojim deťom, ktoré potom nemusia robiť tie isté chyby ako my. Ďakujem Ti, že teraz môžeme s manželom opäť nachádzať cestu k sebe. A ďakujem Ti, že som objavila slovko ďakujem, lebo som zistila, že je tak veľa vecí, za ktoré môžem a musím byť vďačná. Prajem Vám všetko dobré a teším sa na ďalšie objavy.

Katka

Ahoj Katka, je toho opravdu hodně 🙂 První Tvůj kurz jsem si koupila asi před čtyřmi lety a potom další tři kurzy a od té doby se snažím co nejvíc využívat Tvoje nabídky. Všeobecně bych to mohla shrnout, že mi přinesli víc spokojenosti, radosti v životě. Přinesla jsi mi nástroje, jak zvládat těžké situace a jak se lépe rozhodovat, jak si tvořit vztahy a asi nejdůležitější byla změna přístupu sama k sobě, naučila jsem se (a stále se učím) stanovit a zastat si hranice, a dopřát si to, co potřebuji, odpočinek, kvalitní jídlo, dělat to, co mě naplňuje a nedělat to, co mě nebaví. Těším se na další kurzy a setkání, děkuji a přeji pěkný den 🙂 ❤️

Merynka

Ja som sa zmenila o 360 stupňov a konečne som začala žiť svoj život, uvedomila a pracovala som na detských zraneniach, zlepšila vzťahy v rodine, so svojou dcérou, pochopila mužský svet, zmenila zmýšľanie, dovoľujem si hojnosť, sebalasku. Všetko sa to udialo behom troch rokov a som na seba hrdá, ale bez tvojej pomoci by som to nedokázala, takže obrovské ďakujem Katka, som tvoja veľká obdivovatelka a cítim neskutočnú vďaku za tvoju prácu🙏🙏A ďalej šírim tvoje posolstvo medzi ženami aby ta spoznalo co najviac žien❤

Andrea

Nedokážem sa ani slovami vyjadriť, čo všetko sa VĎAKA Katke v mojom živote zmenilo! Tie AHA momenty v mnohých oblastiach môjho života ma "prebudili" a naučila som sa, že som plne zodpovedná za svoj život. Uvedomenie si ako naša rodová línia, spoločenské presvedčenia a zranenia z detstva nás ovplyvňujú v dospelosti, vedieť to uchopiť a pracovať s tým vďaka Katke bol pre mňa oslobodzujúci pocit. Katka, to čo robíš sa ani nedá oceniť. Ďakujem

Hela

Katka je skvelá mentorka a lektorka, mne aj mnohým iným ženám v mojom okolí veľmi pomohla. Keď som ju prvý krát pred dvomi rokmi objavila bola som totálne stratená, vo vzťahoch, sama v sebe. Dnes sa to vôbec nedá s tým porovnať. Veľmi Katku odporúčam aj mojim kamoškám, a držím jej palce! Katka si super.

Erika

Ahoj Katka, vďaka tebe sme sa s mužom navzájom dokázali viac pochopiť, zlepšili sme komunikáciu medzi nami, všeobecne som získala iný pohľad na seba a tým na svet, veľa vecí som si vďaka Tebe utvrdila (že to tak smelo byť 😊 a prečo sa to udialo). A hlavne som získala viac všeobecne dôveru v život, že sa veci dejú pre mňa, nie mne a toto všetko poznanie ma veľmi pozitívne nakoplo a teším sa ,čo ma ďalej čaká na MOJEJ ceste ❤️🍀 Vďaka, Katka 🙏

Zdroje údajov - štúdie:

Family doctor: Mind/Body Connection: How Your Emotions Affect Your Health, April 2022

Ricard M, Lutz A, Davidson RJ. Mind of the meditator. Sci Am., Nov 2014

University of Minnesota: Karen Lawson, MD: How Do Thoughts and Emotions Affect Health?

Lisa Murray,  M.A., LMFT: Why Emotional Abundance Holds the Key To Lasting Peace

Subjective Well-Being and Work Performance: Testing the Mediating Role of Positive and Negative Affect: Jesus F. Salgado, Santiago Blanco, Silvia Moscoso, 2019

Family doctor: Mind/Body Connection: How Your Emotions Affect Your Health, April 2022

Ricard M, Lutz A, Davidson RJ. Mind of the meditator. Sci Am., Nov 2014

University of Minnesota: Karen Lawson, MD: How Do Thoughts and Emotions Affect Health?

Lisa Murray,  M.A., LMFT: Why Emotional Abundance Holds the Key To Lasting Peace

Subjective Well-Being and Work Performance: Testing the Mediating Role of Positive and Negative Affect: Jesus F. Salgado, Santiago Blanco, Silvia Moscoso, 2019

 

© 2024 Katarína Runa
 

Potrebuješ pomoc?

Napíš mi na 
podpora@katarinaruna.sk

Buďme v spojení