Cesta ženy - Tvoje kroky k lepšiemu životu

 

Nový termín otvorený!

Video pozvánka na online program Cesta ženy, ktorý začína 15.10.2019

Aktuálne je možné kúpiť si tento program tiež ako darčekový poukaz :)

Ty, milá žena! Ako sa cítiš vo svojom ženstve? Vyživená a podporená? Alebo strádajúca a nenaplnená? Želáš si zmenu, menej mužských, rozumových dní a viac tých uvoľnených a plynúcich, ale nevieš ako na to? Máš vzťahy, po akých túžiš alebo sa nimi vlastne iba prepletáš? Máš hojnosť radosti a ocenenia, alebo si v úlohe tej, ktorá sa večne obetuje pre iných? Žiješ svoj autentický život, alebo život podľa predstáv iných?

Tak poď, vykroč v mojom sprievode na Cestu ženy. Na cestu, ktorá je predurčená nohám každej z nás, ale naše kroky na nej môžu byť také neisté! Nebudem Ťa niesť, prácu neurobím za Teba. Budem Ťa ale sprevádzať, podporovať, povzbudzovať, ukážem Ti smer, kde čaká Tvoj spokojnejší život! Dodám Ti odvahu vykročiť zo svojej neistoty. Dám Ti inšpiráciu opustiť svoju “ komfortnú zónu” a pohnúť sa tam, kde sa deje zmena. Podržím Ťa, keď budeš padať. A nielen ja. Podržia Ťa aj ostatné ženy z tohto spoločenstva. Pretože na Ceste ženy nie si sama! Cesta ženy je podpora, zdieľanie, pravdivosť, láska žien. Že to ešte vo svojom živote nepoznáš? Tak poď milá, je čas!

Táto cesta bude výnimočná. Hoci na nej budeš kráčať z pohodlia Tvojho domova, alebo iného miesta, ktoré si sama zvolíš, kráčať s Tebou budú stovky iných žien! Ženská podpora a ženské zdieľanie majú nesmiernu silu. Aj v tomto virtuálnom svete, v tomto digitálnom čase sa vieme a potrebujeme prepojiť… tak, ako sme sa prepájali po tisícročia, nadviažeme na stratenú silu ženského spoločenstva. Budeme v tomto kruhu spoznávať svoje tváre. Budeme objavovať svoje dary. Budeme liečiť svoje zranenia. Budeme ozdravovať svoje vzťahy. Budeme krok po kroku prinášať viac a viac z esencie ženy do našich životov. Aby sa tie životy stali naplnenejšími. Radostnejšími. Pokojnejšími. Zmyselnejšími. Autentickejšími. Aby sme na tej našej Ceste ženy boli každým dňom viac a viac spokojné.

Každý týždeň pre Teba otvorím jednu tému. Jeden ženský archetyp. Cyklus ženského života, ktorý sa v pravidelnom rytme stále opakuje: Dievča, Milenka, Matka, Čarodejka, Múdra žena. Cyklus môjho aj Tvojho mesiaca, roka, života. Ponoríme sa do hĺbok, vykúpeme vo výšinách – Ty sama si zvolíš svoje tempo. Cesta možno nebude ľahká… ale vieš – lode v prístave sú v bezpečí… na to sa však lode nestavajú!

Si pripravená? Tak poď, milá! Vykroč!

Pre koho je táto cesta určená?

Je pre Teba ak:

 • cítiš sa stratená, neoceňovaná, nemilovaná, nie si spokojná vo svojich vzťahoch či už s mužmi, alebo najbližšími
 • v živote sa Ti opakujú dookola tie isté situácie, ktoré Ťa zraňujú, rozosmutňujú, nevieš si s nimi poradiť
 • máš pocit, že žiješ viac v “mužskom” svete a nevieš nájsť cestu k ženskejšiemu prežívaniu života
 • ťažko sa vyrovnávaš so svojim detstvom, trápi Ťa vzťah so svojimi rodičmi
 • nežiješ naplno svoju milenku – nevieš, ako byť slobodná, zmyselná, otvorená intimite
 • nevieš nájsť pozitívny vzťah k svojmu telu
 • máš pocit, že toho toľko robíš pre iných, ale na Tvoje potreby sa nedostáva
 • nevieš sa sama za seba postaviť, autenticky prejaviť to, po čom túžiš
 • boríš sa so svojimi “temnými” stránkami – závisťou, hnevom, zatrpknutosťou, frustráciami
 • tušíš v sebe svoju ženskú silu, ale nevieš, ako sa k nej dostať a ako ju žiť
 • bojíš sa púšťať vo svojom živote to, čo ti už neslúži, chceš, ale nevieš ako
 • si prehnane sebakritická, dokážeš sa ponižovať slovom, nevieš nájsť cestu k sebaláske
 • skrátka nežiješ taký život, ako by si chcela
 • alebo jednoducho chceš iba zmysluplne vyplniť svoj čas a nájsť svoj ženský “kmeň”

Táto cesta je vykročením tým správnym smerom – za lepším životom, ktorý si vždy chcela žiť!

Čo presne táto “Cesta ženy” obsahuje?

Teoretická časť

Táto časť obsahuje súbor tematických videí. Napriek tomu, že sa nazýva aj “teoretickou”, vychádza z praxe a je plná konkrétnych, pre život použiteľných informácií. Pozrieme sa na cyklus ženského života a jeho rôzne fázy, ktoré prežívame neustále, či už v našom mesačnom cykle, v premenách počas roka alebo vo fázach nášho života. Aké sú na naše dary aj zranenia v každej jeho časti? Ako ich žiť, ako sa nimi nenechať strhávať nadol ale naopak, nechať sa ich energiou podporiť? Dáme priestor vedomému prežívaniu piatich zásadných transformačných momentov v živote ženy. Prejdeme cestou Dievčaťa, Milenky, Matky, Čarodejky aj Múdrej ženy – stareny.

Zážitková audio cesta

Súčasťou každého týždňa je aj audio nahrávka, ktorú nazývam zážitkovou cestou. Dala by sa nazvať aj relaxáciou, meditáciou či vizualizáciou, ale to nie je podstatné… Dôležité je to, že Ťa počas nej prežitkovým spôsobom prevediem dôležitými, transformačnými momentami na Tvojej ženskej ceste. Dáme priestor uvoľneniu emócií, láskyplnému kontaktu so sebou samou či “preprogramovávaniu” starých vzorcov, ktoré nás brzdia v prežívaní autentického, spokojnejšieho života.

Úlohy na daný týždeň

Na každý týždeň dostaneš úlohu, vďaka ktorej zážitok z prvých dvoch častí môžeš dostať do bežného, praktického života. Pretože o tom je tento program! Zlepšiť ten Tvoj každodenný, obyčajný život… ktorý je koniec koncov tou najvyššou podobou spirituality   Úlohy nenáročné na čas ale so silným transformačným potenciálom Ťa budú sprevádzať (a verím, že Ti aj robiť radosť) počas celého trvania programu.

Pracovné zošity

Priestor pre hlbšie preskúmavanie témy ku každému týždňu. Podnetné otázky na zamyslenie, iné uhly pohľadu, prehodnocovanie. Skrátka - zápisník tejto Tvojej cesty

Hodnotné bonusové videá (iba pre VIP verziu)

Lingam masáž - podrobný a citlivý návod ako krok po kroku darovať mužovi veľmi hodnotný fyzický zážitok - láskyplný dotyk pre jeho pohlavie. Liečivý a vyživujúci pre ženu aj muža. Bez očakávaní toho, čo bude "nasledovať". Iba láska skrze dotyk TU a TERAZ. Prečo je to také dôležité vysvetľujem v časti venovanej archetypu Milenka. Toto je video, vďaka ktorému by podľa referencií mnohí muži poslali svoje ženy na ďalší takýto online kurz :D

Čo by ženy mali vedieť o mužoch ale nikto im nepovedal - prednáška lektora mužských kruhov a mužských stretnutí Rastislava Ďurove o mužoch pre ženy. Iný uhol pohľadu, iná perspektíva, iné slová... vďaka ktorým veľa žien omnoho hlbšie pochopilo mužské fungovanie.

Ženy a vône  prednáška o sile esenciálnych olejov a o tom, ako môžu výrazne zlepšiť kvalitu nášho života v každej jednej fáze nášho cyklu - od Dievčaťa po starenu.

Uzavretá FB skupina (iba pre VIP verziu)

Taký náš virtuálny „Červený stan“, kde sa stretneš so mnou aj ostatnými ženami – nájdeš ženy, ktoré sú naladené na rovnakú vlnu. Miesto pre Tvoje otázky, zdieľania, podporu.

Program je pre Teba pripravený v troch verziách:

Cesta ženy VIP LIVE

510 €

260 €

Získaš toto všetko v hodnote 490 €:

 • 6 týždňový online program Cesta ženy
 • Účasť na dvoch živých tématických webinároch a záznam z nich
 • Účasť v uzavretej FB skupine
 • LIVE

Vstup na jeden zo živých kurzov Katky Runy podľa Tvojho výberu počas najbližších dvoch rokov (v hodnote až 150 Eur)

 • BONUSY

1. Všetko, čo ste chceli vedieť o mužoch, ale nikto Vám nepovedal (záznam prednášky Rastislava Ďurove o mužoch pre ženy)

2. Zmyselná masáž pre muža – podrobné inštruktážne video o tom, ako pripraviť pre muža zmyselnú masáž v súlade s mužskými prioritami a nastavením, vrátane liečivej a láskyplnej masáže mužského prirodzenia (lingam)

3. Päť vôní na podporu transformácie a cesty k lepšiemu životu - video o tom, ako dokážu vône podporiť našu transformáciu v súlade s fázami nášho cyklu a dôležitými momentami nášho života

 • MIMORIADNY BONUS
  pri prihlásení sa do 13.10. :

Záznam zo štyroch webinárov v hodnote 60 €:

---Ženské seba-vedomie                                  ---Ako naše detstvo ovplyvňuje naše vzťahy ---Labyrint emócií: strach a hnev                  ---Muži a ženy: ako si rozumieť

Cesta ženy VIP

360 €

180 €

Získaš toto všetko v hodnote 290 €:

 • 6 týždňový online program Cesta ženy
 • Účasť na dvoch živých tématických webinároch a záznam z nich
 • Účasť v uzavretej FB skupine
 • BONUSY

1. Všetko, čo ste chceli vedieť o mužoch, ale nikto Vám nepovedal (záznam prednášky Rastislava Ďurove o mužoch pre ženy)

2. Zmyselná masáž pre muža – podrobné inštruktážne video o tom, ako pripraviť pre muža zmyselnú masáž v súlade s mužskými prioritami a nastavením, vrátane liečivej a láskyplnej masáže mužského prirodzenia (lingam)

3. Päť vôní na podporu transformácie a cesty k lepšiemu životu - video o tom, ako dokážu vône podporiť našu transformáciu v súlade s fázami nášho cyklu a dôležitými momentami nášho života

 • MIMORIADNY BONUS
  pri prihlásení sa do 13.10. :

Záznam zo štyroch webinárov v hodnote 60€:

---Ženské seba-vedomie                                  ---Ako naše detstvo ovplyvňuje naše vzťahy ---Labyrint emócií: strach a hnev                  ---Muži a ženy: ako si rozumieť

Cesta ženy

150 €

 • 6 týždňový online program Cesta ženy

Nahliadnutie do členskej sekcie:

Stojím si za prácou, ktorú robím!

S týmto kurzom nejdeš do žiadneho neznámeho rizika! Ak do 14 dní od začiatku programu zistíš, že táto Cesta nie je pre Teba tou správnou, napíš mi a ja Ti vrátim všetky Tvoje peniaze.

Chceš si pred vstupom do programu vyskúšať niečo z mojej práce zdarma?

Tu nájdeš odpovede na najčastejšie otázky týkajúce sa programu Cesta ženy

Akým spôsobom sa vlastne program „udeje“?

Program je pripravený „online“ formou. To znamená, že pred spustením programu dostaneš do svojho emailu prístupové údaje, pomocou ktorých sa môžeš prihlásiť do tzv. „členskej sekcie“, kde budú pripravené pre Teba všetky dôležité informácie a kde sa dostaneš aj k videám, audionahrávkam a úlohám. Každý týždeň sa Ti „odomknú“ videá a nahrávky k ďalšiemu týždňu.

Koľko času mi program zaberie?

Video aj audionahrávka trvá cca jednu hodinu každá. Čo sa týka úloh, sú rôzne a ich vyplnenie trvá rôzny čas. Niektoré zaberú iba pár minút denne, niektoré viac, ale všetky sú koncipované tak, aby boli bez problémov splniteľné aj pre zaneprázdnené ženy.
Ako si teda kurz rozdelíš, bude na Tebe. Môžeš ísť svojim vlastným tempom.

Budem na webinár potrebovať nejakú špeciálnu techniku?

Nie. Bude Ti stačiť mobil, tablet alebo počítač s pripojením do internetu. Nič viac potrebovať nebudeš.

Ako dlho bude pre mňa program k dispozícii?

Garantujeme prístup minimálne v trvaní dvoch rokov. Pravdepodobne to ale bude oveľa dlhšie 🙂

O čom bude živé stretnutie? O tom istom ako program?

Nie. Živé stretnutie je nadstavbou programu. Nebude len o prednáškach a nových informáciách, ale o aktívnom zapojení každej účastníčky 🙂 Súčasťou budú zážitkové a transformačné cvičenia, zdieľania s inými ženami a do nášho kruhu prinesú svoju múdrosť a pohľad aj zaujímaví hostia.

Na čo je určená FB skupina a ako sa do nej dostanem?

FB skupina je určená na prepájanie, spoznávanie, zdieľanie. Ak budeš mať otázky, chceš sa poradiť alebo sa podeliť o svoje AHA momenty, to je to správne miesto. Môžeš sa v skupine stretnúť s ostatnými účastníčkami programu – či už virtuálne alebo aj naživo. Budem v nej aj ja a budem tiež odpovedať. Takisto v nej budem prinášať ďalšie témy, vhľady a otázky na zamyslenie. Skupina je neverejná, ale je možné požiadať o vstup do nej. Prístup budeme schvaľovať na základe prihlášok. Ak máš na FB prezývku alebo iné meno ako v kurze, napíš nám a pridáme Ťa tam.

Podrobnejší prehľad jednotlivých týždňov

Týždeň prvý:
Cesta ženy a jej archetypy – počas menštruačného cyklu aj počas života.
Naše dary a v každom z archetypov. Päť zásadných transformačných momentov v živote ženy. Princíp štyroch duší v našich životoch.

Týždeň druhý:
ARCHETYP DIEVČA Naše vnútorné dieťa. Vzťah s rodičmi a naše “posvätné” zranenia – tie, v ktorých sa ukrýva potenciál našej najväčšej ženskej sily! Ako ich spoznať a ako ich liečiť?
Prvá ženská transformácia: menštruácia.
Spojenie sa so silou našich predkýň

Týždeň tretí:
ARCHETYP MILENKA
Ach. Taká hlboká, taká potrebná… a taká zranená. Naša Milenka. Téma vzťahov s mužmi (a ich predobrazom v našom živote – našim otcom).
Naša intimita, naša sexualita a ich (ne)prijatie v našich životoch. Zásadné rozdiely v mužskej a ženskej intimite, ktoré nás mali naučiť už na základnej škole… ale nenaučili.
Druhá ženská transformácia: milovanie

Týždeň štvrtý:
ARCHETYP MATKA
Ja ako dcéra, ja ako matka. Môj vzťah s mamou, môj vzťah so ženami.
Môj vzťah s mojou dcérou, môj vzťah s mojim synom. Ako naše vzťahy ovplyvňujú naše deti? Tretia ženská transformácia: Pôrod

Týždeň piaty:
ARCHETYP ČARODEJKA
Tá, ktorá tvorí aj ničí. Vedomá tvorkyňa svojho života. Odpor – čomu odporujeme, to pretrváva. Prijatie ako hybná sila nášho života. Temná strana v nás – aj tá k nám patrí.
Emócie – ako s nimi pracovať tak, aby nás neničili?
Štvrtá ženská transformácia: Menopauza

Týždeň šiesty:
ARCHETYP STARENA/MÚDRA ŽENA
Tá, ktorá vie. Tá, ktorá sa nebojí.
Tá, ktorá je zmierená.
Lipnutie vs. púšťanie toho, čo nám v živote neslúži
Program “obeť” v našich životoch – ako ho pretvoriť na plnú zodpovednosť za svoj vlastný život. Piata ženská transformácia: Cesta do tmy
Konce a začiatky

Čo na “Cestu ženy” hovoria jej doterajšie absolventky?

Vďaka tvojim kurzom (či už Sedem dní k lepšiemu životu alebo Cesta ženy), akoby sa vynorili odpovede na viaceré nezodpovedané otázky, otvorili slepé uličky či rozjasnili miesta, kde som sa dlho motkala a nevedela posunúť ďalej..protiklady splynuli na vyššej úrovni:) Veľká vďaka aj za zážitok rituálov. Nerozumiem ako, ale radostne si užívam že som sa vnútri oslobodila, a mnohé okovy pochybností a strachov sa rozpustili a ja kráčam a dýcham a myslím slobodnejšie 🙂 Veľké ďakujem aj za nasvietenie režimu obete a vedenie k jeho láskavému prijatiu..veď tvorkyňa prijíma aj tieň..to mi prináša veľké veci do života.. V neposlednom rade ďakujem za zážitok bezpečného a prijímajúceho kruhu žien..moje srdce doslova plesá, hľadala som to od detstva, celá moja cesta životom za hlasom môjho srdca, mám pocit že má viedla práve sem..cez moje depresie, vzdory, štúdium psychológie, pokusy začleniť sa do cirkvi, psychoterapie, vzťahy si ženami, milostné vzťahy a napokon cez pusť materskej dovolenky:) A ešte jedno ďakujem. Aj vďaka tvojej Ceste pre ženy sa cítim k Bohu Veľkej Duši bližšie ako kedykoľvek predtým..moja kapacita veriť a nie len myslieť, sa náramne uvoľnila:))

Lucia

Už dlho som cítila, že potrebujem podporiť svoju ženskú energiu, hľadala som bezpečné miesto a našla som ho práve na Ceste ženy, ktorou vedie Katarínka Runa. Každá z častí mi priniesla odpovede na mnohé moje otázky, nastavila mi zrkadlo na niektoré aspekty, ktoré som nechcela vidieť a vždy ma posunula o kúsok ďalej. Doslova mi cesta otvorila oči a pomohla mi pozrieť sa z iného uhla na moje zážitky z detstva, dospievania a dospelosti, na môj vzťah k mojim rodičom, manželovi, deťom, ale najmä sama k sebe. Veľmi mi pomohli aj vzájomné zdieľania skúseností v kruhu žien. Myslím, že som láskavejšia k iným aj k sebe, snažím sa neposudzovať, ale aj nemať za každú cenu všetko pod kontrolou. Cestu ženy odporúčam každej žene, nech je v akejkoľvek životnej situácii, osvetlí jej veľa skutočností a posunie ju ďalej.

Tatiana

Semináre Katky Runa mi odporučila kamarátka, preto som bola plná očakávaní, čo nové zistím na tejto ceste sebapoznávania. A poviem vám, že sa všeličo vynorilo, predovšetkým vo vzťahu k sebe, k rodičom či partnerom a celkovo rôznym situáciám na mojej životnej ceste. Témy, ktoré sme rozoberali mi dali odpovede na otázky, ktoré som si dlhodobo nevedela vysvetliť a pýtala som sa sama seba prečo sa dejú. Každá časť šla do úplnej hĺbky a podstaty problému. Uvedomila som si také poznatky, že keby som ich skôr vedela, mohla som sa vyhnúť rôznym bolestivým situáciám či sklamaniam a ilúziám. Semináre vrele odporúčam každej žienke, aj tej ktorá sa hľadá, prežíva životnú krízu či je úplne spokojná so životom. Pre mňa to bol veľký krok voči sebe samej a uvedomenie si, že treba prijať veci ako sa dejú a s láskou i dôverou kráčať vpred. Semináre by neboli také silné a autentické bez sprievodkyne Katky Runy, ktorá s láskou (občas aj tou prísnou) veci pomenováva tými pravými a nabáda ako na ne pozerať z viacerých uhlov pohľadu a hľadať v nich podstatu.

Aška

Úžasný, neopakovateľný zážitok… ďakujem zaň. Veľká oslava ženy, jej krásy, sily a neopakovateľnosti. Ďakujem za jemný a krásny výklad ženského princípu, spojený so zážitkovými rituálmi s nezabudnuteľnou atmosférou, nabitou silnými emóciami. Pre mňa znamená tento kurz pochopenie toho, že hľadanie vnútornej motivácie a životnej sily, ktoré ma častokrát stálo „veľa energie“, je o prijatí seba samej ako ženy, mojej prirodzenej cyklickosti a nekonečnej ženskej energie. Mám pocit, že môj život je s týmto ešte viac krásny a šťastný. Som hrdá na to, že som ženou. Priala by som si, aby s týmito pocitmi boli naplnené všetky ženy, aby zažili všetko to krásne, čo ja pod Katkiným vedením. Vrelo odporúčam každému dievčaťu, každej žene a rada to budem šíriť medzi mojimi najbližšími a priateľkami a známymi aj osobne. Budem sa v tomto duchu rozprávať i s mojimi už dospelými dcérami, mojim veľkým prianím je, aby sa tejto cesty zúčastnili, myslím, že ako ženy si to zaslúžia… Katka, veľká vďaka 🙂

Ivetka

„Uvedomila som si, že každá žena je krásna presne taká, aká je. Niekedy sa my ženy neskutočným spôsobom podceňujeme a haníme, že sme slabé, citlivé a vôbec si neuvedomujeme, aké požehnanie je byť ženou. Myslíme si, že sa musíme vyrovnať mužom, držíme s nimi tempo, aj keď nás to veľmi vyčerpáva a vôbec nehľadíme na to, v čom spočíva ženská sila. V emóciách, prežívaní a intuícii. Vďaka tomuto semináru som prijala skutočnosť, že byť ženou je fakt úžasné. Od tela cez plné prežívanie emócií až po možnosť darovať život. Ďakujem.“

Veronika

Tento seba-poznávajúci kurz mi odhalil o sebe viac ako všetky „motivačné“ a self-help knižky a kurzy doteraz. Katkin pozorný a jemný prístup mi pomohol opustiť moju komfortnú zónu a prebrať zodpovednosť za svoje pocity, činy aj myšlienky. Nebola to malá zmena, naopak, Katka mi pomohla nastúpiť na cestu zásadnej transformácie môjho života. Ďakujem!

Diana

Milá Katka, som ti neskonale vďačná za tento online kurz a sprevádzanie Cestou ženy. Pre mňa to bola cesta spojená s hlbokými emóciami, skladačka, ktorá konečne začala dávať zmysel. Už od mala som duchovné založená a aktívne sa zaujímam o sebarozvoj, ale obsah tohto kurzu bol pre mňa tým pravým, čo som potrebovala. Všetko bolo veľmi celistvé, nachádzala som tam presne tie odpovede, ktoré som ja osobne potrebovala počuť, a o to je to krajšie, že už dlhšie som "prosila nebesá", nech sa ku mne dostanú odpovede...a aj sa tak stalo. Všetko ako na dlani. ĎAKUJEM :) Moje okolie vníma na mne tu zmenu, bolo mi to viackrát povedané… Naučila som sa konečne stanoviť si hranice, hlavne voči najbližším, naučila som sa byť k sebe láskavejšia a odpúšťať si, rozpúšťať veci, byť seba-vedomejšia. Zlepšili sa výrazne aj moje vzťahy. Mohla by som tu písať aj hodinu a nevyjadrila by som všetky emócie a vďačnosť, ktorou som naplnená za túto Cestu. Odporúčam je všetkým ženám, ja by som do toho pokojne išla ešte raz.

Janka

Cestu ženy by som odporučila všetkým ženám! Môže im pomôcť pri spoznaní seba samej, svojho cyklu, pri svojom osobnom rozvoji. Kurz mi priniesol krásne AHA momenty a úľavu pri rôznych životných situáciách. Vďačnosť za všetky drobnosti v živote, uvedomenie si, aké sme ako ženy jedinečné a krásne.. pre toto všetko sa investícia do tohto programu oplatííí :) A čo konkrétne mne pomoholo na mojej Ceste? Boli to Tvoje slová Katka, ktorými si ma sprevádzala. Boli a aj sú pre mňa veľmi poučné.. príklady, ktorými si múdre slová uvádzala do praxe boli pre mňa asi najviac. Úlohy vždy krásne pasovali k danej téme a po ich naplnení pri prichádzali AHA momenty.. bola som a stále som na seba hrdá... a zvukové cesty.. balzam na dušu, až taký, že som vždy letela do snov, tvoj hlas ma úplne dostal :) ale počula som ich všetky :) len som si ich musela pustiť cez deň :) A za čo najviac ďakujem je to, že som si prostredníctvom úloh našla čas na moju maminu, našla silu sa s ňou o veľa veciach otvorene porozprávať a dozvedieť sa, ako jej život z veľkej časti ovplyvňuje ten môj.. ako s tým pracovať, čo vypustiť, za čo byť vďačná.. Ďakujem Ti ešte raz Katka!

Barborka

Ahoj Katarinka, já jsem byla vždy velmi nadšená, jak komplexně máš jednotlivé týdny zpracované. Video bylo vždy plné informaci a pro mě to byl zdroj nových myšlenek, aha momentů a vzdělání. Neméně nadšená jsem byla z tvých vizualizací (zvukových cest)<, které jsem opravdu prožívala, stejně tak jako cvičení z pracovních listů. Líbí se mi jak jednoduše a trefně je vše podané, přitom výstižné. Díky tvé pečlivosti, znalosti konstelací, skvělé symbolice bych tvůj kurz doporučila a taky to i dělám! Tvůj kurz mě odstartoval hlubší zkoumání archetypů a živlů se kterými teď pracuji, naučil mě uklidnit své vnitřní dítě (za což ti moc děkuji), prožívat více jednotlivé fáze a otevřel dveře na mé další cestě. Vážím si tě za to, že jsi pravdivá, klidně nenamalovaná a díky tomu nám ukazuješ pravou tvář ženy, komplexní a dojde k přijetí i u nás.

Kristýna

Milá Katarína, ďakujem za vytvorenie tohto programu pre ženy. Určite neľutujem investované peniaze a vrelo som ho odporučila i svojich kamarátkam. Ženské témy sú v súčasnosti konečne otvárané a diskutované, potrebujeme nové myšlienky a prístupy počúvať stále znova a znova, celé to nastavovať inak. Nacítiť si ženskú energiu bolo pre mňa niečo absolútne objavné a zároveň veľká úľava, povolenie životného kŕča "musíš sa snažiť", dovoliť si plynúť - toto nás nikdy nikto neučil a s radosťou to odvtedy zdieľam s ďalšími zúfalými "dobrými dcérami a manželkami". Musím priznať, že na tvoje videá som sa vždy tešila. Dlhé roky žijem sama - bez kamošiek a rodiny, vydatá v inom meste, s výchovou detí i vzťahom som sa borila sama, preto považujem za nesmierne cenné počúvať niekoho fundovaného, rozprávať o kľúčových oblastiach, v ktorých sa zbytočne strácame. Za mňa určite transformačná časť vzťah s rodičmi (opakovala som niekoľkokrát) a absolútne objavné Milenka - vzťah k svojmu telu. Prosím, pokiaľ možno, pokračuj v týchto snahách, veľmi to všetky potrebujeme počuť.

Aďa

V prvom rade: vôbec neľutujem, že som sa na to dala. Napriek tomu, že nie som taká tá ezoterická žena, ktorá miluje tanec a duchovno.. Teda, presnejšie, tanec a ja sa vôbec nekamarátime. Ale pokrok je, že už o sebe nepoviem, že som nemehlo. Namiesto toho si poviem: "No a čo? Neviem tancovať." Teda, všimla som si, že slovné spojenie "no a čo?", ktoré si ma naučila, sa nejako udomácnilo v mojom slovníku J Ďakujem! Každú jednu lekciu som počúvala viackrát. Celá Cesta ženy mi dala veľa podnetov na premýšľanie, na uvedomenie si mnohých vecí, iný pohľad na vlastný život a hlavne veľa podpory pri zmene postoja ja k sebe samej. Katka, zo srdca ďakujem.

Eva

K online programu Cesta žey by som chcela povedať toľko: Vďaka nemu beriem veci s omnoho väčšou ľahkosťou - Smie to tak byť! Naučila som sa nemať všetko pod kontrolou - čo je pre mňa mega mega úspech!!!! A aj keď sa náhodou ocitnem v kolotoči snahy všetko kontrolovať, dokážem si to rýchlo uvedomiť s láskou k sebe (a úprimným smiechom) sa vraciam opäť k voľnému unášaniu sa Životom. VĎAKA Tebe a v neposlednom rade aj sebe :) Ak sa ešte náhodou ukáže nejaké to zranenie, tak ho vďaka Tvojim radám viem krásne spracovať Celkovo som si uvedomila, že taká aká som, som úžasná a cítim sa neuveriteľné slobodná, keď si dovoľujem prejavovať sa tak, ako chcem. Moja sebaláska šla prudko hore a sebakritika prudko dole! Ja a moje zdrojovanie sú na prvom mieste, aj keď áno stane sa, že idem cez čiaru, ale veľmi rýchlo to zastavím a uvedomím si, že najprv ja a potom moje dieťa, muž a všetko ostatné. A čo je úplne skvelé, je fakt, že vďaka Tvojmu kurzu sme sa dali s partnerom aj na cestu vedomého milovania a aj v našej sexualite a intimite sa veci pohli, čo bolo moje jedno veľké očakávanie, ktoré som od tohto kurzu mala :) Naplnilo sa!

Lucia

Čo mi dala cesta ženy? Mám na to 2 uhly pohľadu: 1. Mne ako žene, naučila som sa veľmi veľa vecí o ženách, ktoré ma nenaučila moja mama, lebo ich sama nevie. Zmenila som celkovo pohľad na ženstvo, konečne som začala byť na seba hrdá a veriť v seba. Počúvam svoje vnútro, netlačím na seba, lebo viem o mojej mesačnej cyklickosti, chápem svoje nálady, nároky ale hlavne vnímam, riešim a prežívam všetky moje pocity bez obmedzovania sa. Postupne od dievčatka ( aj keď mám už 43) postupujem k žene a verím že keď zasadnem na svoj "trón" ženstva, tak môj život bude úžasný. 2. Mne ako matke, verím že moje dcéry dokážem "naučiť"/ odovzdať im, všetko tak aby boli ženami vo svojej sile a hrdé na to že sa ako ženy narodili. Aby si dokázali užívať život v radosti a keď prídu ťažšie dni, aby ich brali ako výzvu k učeniu sa, aby sa jej nebáli a vedeli že je to prirodzená súčasť života. Aby nemali strach žiť v radosti a hojnosti. Asi dlhé, ale toto je dar, ktorý som od Vás/teba dostala.

Janka

Ahoj Katarína milá, ďakujem za tvoju cestu. Viackrát som si ju celú vypočula a vracala sa k audio nahrávkam aj počas cesty autom (niekedy to bolo šoférovanie cez slzy). Odporučila som tvoj online kurz viacerým ženám, tak verím že sa vydajú na cestu s tebou a nájdu to čo potrebujú aby boli šťastné a láskyplné. Mne osobne cesta dala hlbšie porozumenie vzťahu s mojimi synmi. Dala som im väčšiu voľnosť aby zažívali mužskú energiu, stále mám síce strach keď jazdí na motorke, ale keď vidím jeho iskričky šťastia v očiach keď o pretekoch hovorí snažím sa dôverovať životu...

Judita

Ahoj Katka, Cestu ženy určite odporúčam ďalším ženám, pretože máš úžasný dar takým pokojným spôsobom otvoriť tieto témy, a pri ich objavovaní je naozaj veľmi povzbudzujúce mať ťa ako sprievodkyňu. Veľmi sa mi páči ako si poňala celý program a koľko zaujímavých cvičení som si mohla vyskúšať. Na každú zvukovú cestu som sa neskutočne tešila a rada sa k ním vraciam. Niektoré vo mne zanechali naozaj hlboké stopy. Nedávno som si na mojom obľúbenom mieste v prírode spravila len tak po pamäti ten rituál z prvej zvukovej cesty, a ako som ich tam tak pred sebou cítila bolo to neskutočne silné. Ďakujem Ti.

Jana