zDARma

Verím tomu, že informácie a vedomosti majú zmysel iba v tedy, ak sa s nimi podelíme. Niektoré Ti prinášam ako darček: bezplatné videokurzy, webináre či prednášky. Stačí sa prihlásiť - je to naozaj zDARma.

Ako von Z NEDOSTATKU

Čo ak práve nedostatok v našich životoch spôsobuje to obrovské utrpenie a pocit nešťastia? Je to preto, že nás nenaučili, ako to s peniazmi v skutočnosti je. Ako nás v hojnosti ovplyvňuje to, čo sme nevedome vzali za svoje. Čo žijeme a dookola opakujeme, pretože nevieme, že v našom vedomí spúšťame dookola ten istý program - nedostatok. Aj k Tebe môže začať plynúť hojnosť, po akej túžiš a akú si zaslúžiš.

Chcem vedieť ako von z nedostatku

Prečo ON?

Koľko krát si sa už sama seba opýtala túto otázku? Prečo práve on??? Prečo som sa zamilovala práve do tohto muža, prečo sa mi typ mužov v živote opakuje, prečo s ním vlastne ostávam?Vieš, tieto veci vôbec nie sú náhodné. Majú svoje zákonitosti a dá sa im veľmi dobre porozumieť. V tomto webinári Ti to všetko prezradím. 

Chcem porozumieť Prečo práve on

Čo vám o mužoch nikto NEPOVEDAL

Prihlás sa na praktický webinár zDARma, v ktorom Ti skúsený kouč, môj hosť a manžel, Rastislav Ďurove prezradí, čo by sme my, ženy, mali o mužoch vedieť, aby sme mohli vytvárať lepšie, vyrovnanejšie a harmonickejšie partnerské vzťahy. 

Chcem to vedieť čo mi o mužoch nikto nepovedal
Najväčší zabijak vzťahov

Muži a ženy: Ako si rozumieť?

WEBINÁR, vďaka ktorému skutočne pochopíš tie najzákladnejšie princípy, na ktorých stojí a padá spokojný, naplnený vzťah medzi mužom a ženou.

Chcem sa to dozvedieť!
Okamžitý znásobovač sebalásky

Okamžitý ZNÁSOBOVAČ sebalásky

Objatie, ktoré je vždy  PORUKE.

Nauč sa hneď teraz jednoduchú techniku, vďaka ktorej doslova za pár sekúnd pozdvihneš Tvoju náladu, sebaprijatie a sebalásku na úplne novú úroveň a rozpustíš bez námahy negatívne pocity frustrácie, sklamania, smútku, hnevu, strachu či viny.

Chcem spoznať túto účinnú techniku
Minúty pre seba

MINÚTY pre seba

Nemáš čas na sebe pracovať? Vieš, že by si mala cvičiť, meditovať, učiť sa narábať s dychom, telom, emóciami...

Jasné... ALE KEDY???

Preto (ako mama troch malých detí) som pre teba pripravila dve 5 minútové nahrávky, ktoré stačí zaradiť ráno a večer do tvojho dňa... A ZAČNE SA VŠETKO MENIŤ! Sľubujem!!!

Chcem viac minút pre seba!
Chcem peniaze

5 TIPOV, ako si privolať do života viac PEŇAZÍ

Stiahnite si e-book 5 tipov, ako si privolať do života viac peňazí a rozprúďte hojnosť smerom k vám ešte dnes. 

Chcem viac peňazí

Nemôžeš mať všetko

... hovoria ti od malička všetci okolo. Akoby to bolo neslušné chcieť čo i len o omrvinku viac. Naozaj sa musíš uspokojiť s málom? Prečítaj si môj blog a zisti, čo ti bráni mať všetko, po čom túžiš!

Chcem mať všetko

Zisti po čom túžiš

Urob si poriadok vo svojich snoch a túžbach, vďaka pracovnému listu. Odhaľ svoje skutočné túžby, aby si im mohla vykročiť v ústrety. 

Chcem odhaliť svoje túžby

Ako sa pohnúť vpred

Niekedy sa nám v živote stáva, že prešľapujeme na mieste. Buď sme stratili smer, kam chceme kráčať, alebo sme poľavili v tempe na ceste za svojou túžbou. Stojíme na mieste, zmietaní udalosťami okolo a čakáme – na NIEČO. Lenže to „niečo“ sa jednoducho nestane bez tvojho aktívneho pričinenia. Dnes ti prezradím, ako sa znova rozhýbať a vydať sa za svojimi túžbami.

Chcem sa pohnúť vpred

Magnet na hojnosť

Rozpusti limity, presvedčenia, zbúraj hranice, ktoré neustále bránia vstúpiť hojnosti do Tvojho života. Dovoĺ vstúpiť hojnosti do všetkých oblastí Tvojho života. Stiahni si magnet na hojnosť.

Chcem magnet na hojnosť

Máš výčitky, ak minieš peniaze na seba?

Koľkokrát si sa so smútkom vzdala toho, po čom si túžila? Alebo si si to aj dovolila a potom si sa nevedela zbaviť pocitu viny? Pozri si moje video a zisti, PREČO MÁŠ VÝČITKY, KEĎ MINIEŠ PENIAZE NA SEBA? Objasním ti, aký je tvoj vzťah k peniazom a možno aj ty zistíš, prečo ti stále chýbajú.

Chcem vedieť míňať peniaze na seba

Videokurz 7 dní k lepšiemu životu zDARma

7 dní k lepšiemu životu

Existujú spôsoby ako si život urobiť krajším, plnším a tým pádom aj jednoduchším. Preto som pre Teba pripravila bezplatný online kurz Sedem dní k lepšiemu životu.
Každý deň Ti príde do emailu link na jedno video, kde bude rozobratý jeden princíp lepšieho života.

Webináre

Webináre

Webinár je kombináciou webu a semináru. Netreba nikam cestovať, stačí zapnúť počítač, notebook, tablet alebo smartfón s internetom a nemusíš iba pozerať / počúvať, ale prostredníctvom četu sa môžeš prednášajúceho aj pýtať.
Témy webinárov sa rôznia. Veď sa pozri...

Kurzy zDARma

Najväčší zabijak vzťahov

Najväčší ZABIJAK vzťahov

Myslíš, že robíš pre muža maximum. A on stále nie je spokojný... a ani Ty nie. Hádky, smútok, tichá domácnosť... Čo s tým?

V tomto videu zistíš, či aj ty si podľahla  "najväčšiemu zabijakovi vzťahov", ktorý možno ticho a nenápadne požiera aj tvoj partnerský vzťah. Čo je to? Zisti vo videu zDARma!

Čo je ten najväčší zabiják vzťahov?
Tajomstvo ženskej priťažlivosti

Tajomstvo ŽENSKEJ príťažlivosti

Päť vecí, ktoré ihneď znásobia Tvoju ženskú príťažlivosť.

Čo je základom ženskej príťažlivosti? Postava? Plné pery? Krásny mejkap? Nie. To všetko môže Tvoju príťažlivosť iba podčiarknuť ak vieš, na čom je ženská príťažlivosť založená.

Chcem to vedieť!