Vianočný kviz

Vianočný kvíz už skončil. Výhercov budeme kontaktovať emailov.

Veľa šťastia!

Čo môžeš vyhrať?
1. miesto: prístup ku všetkým záznamom z tohtoročnej Konferencie Dobrého života v hodnote 97 eur
2.-4. miesto: balíček mojich 5 najúspešnejších Zvukových ciest v hodnote 27 eur
5.-14. miesto: drobnú pozornosť ako hrnček, tričko či zápisník z nášho eshopu

Ako dobre ma poznáš?

Poď si zasúťažiť o skvelé ceny s mojím Vianočným kvízom! Čaká ťa 10 otázok a ak mi na konci kvízu necháš svoju emailovú adresu, zaradíme Ťa do žrebovania.

Nezáleží na tom, či budeš mať 5 alebo 10 správnych odpovedí, každá sa počíta. Malá pomôcka, kým začneš - ak si nebudeš vedieť poradiť so správnou odpoveďou, pohľadaj na mojom webe, odpoveď tu určite nájdeš.

Súťažiť môžeš od 8.12. do 22.12. do polnoci.

Ďalší deň, 23.12. vyžrebujeme 14 výhercov, ktorých o výhre budeme kontaktovať emailom. Veľa šťastia!

Čo môžeš vyhrať?
1. miesto: prístup ku všetkým záznamom z tohtoročnej Konferencie Dobrého života v hodnote 97 eur
2.-4. miesto: balíček mojich 5 najúspešnejších Zvukových ciest v hodnote 27 eur
5.-14. miesto: drobnú pozornosť ako hrnček, tričko či zápisník z nášho eshopu

0 votes, 0 avg
1379
Created on

Vianočný kvíz

Ak na konci kvízu zanecháš svoje meno a email, zaradíme Ťa do žrebovania.

1 / 10

Tento rok som bola už po tretíkrát hostiteľkou veľkej konferencie. Tá tohtoročná sa volala Konferencia Dobrého života a bola zameraná na naplnené vzťahy. Pamätáš sa, v čom bola konferencia jedinečná?

2 / 10

Môj veľmi úspešný program zameraný na mužsko-ženské vzťahy Kľúč k mužskej duši už absolvovalo viac ako 2 000 žien. Pre ešte lepšie pochopenie mužov som sa však rozhodla priniesť úplne vynovenú a špeciálnu verziu pod názvom Kľúč k mužskej duši Špeciál – Dvaja v tom. Čo o tomto novom programe NIE JE pravda?

3 / 10

Aby som Ti ešte viac pomohla v Tvojom rozvoji, od novembra ponúkam členom mojej komunity možnosť spojiť sa s mojimi osobnými sprievodkyňami či absolvovať osobný koučing so skúsenou koučkou Veronikou Elen. Čo o týchto konzultáciách NIE JE pravda?

4 / 10

Keďže sama z mojej minulosti viem, aké ťažké je žiť v nedostatku a počítať každé euro, vytvorila som špeciálny transformačný program Moje (ne)konečne bohaté ja. Viac ako 10 rokov som sa v tejto oblasti vzdelávala a našla som spôsob, ako zmeniť nedostatok na hojnosť, po ktorej som túžila a dnes si doslova žijem moje sny. Ak tento program poznáš, určite budeš vedieť, ktorá z možností NIE JE pravda.

5 / 10

Ako sa volá môj doslova život meniaci, intenzívny ročný mentoringový program, kde Ti krôčik po krôčiku spolu s mojimi ďalšími mentorkami, budem OSOBNE pomáhať prejsť všetkým, čo potrebuješ, aby si začala žiť naplnený život po každej stránke?

6 / 10

Ako mama troch malých detí dobre viem, aké to vie byť nielen krásne, ale aj veľmi náročné obdobie. Na jednej strane tu chcete byť pre svojich drobcov neustále, venovať sa im, rozdať sa pre nich, no na druhej strane sa začínajú objavovať problémy s tým súvisiace. Ako zvládnuť materstvo Ťa naučím v mojom programe Svätý grál materstva. Vieš, ktorá z týchto viet popisuje dobrú mamu?

7 / 10

V mojej lektorskej činnosti sa venujem prevažne ženám. Stretla som tisícky žien, ktoré sa snažili byť dokonalými, až do svojho úplného vyčerpania, avšak šťastné a spokojné nikdy neboli. Preto som sa rozhodla vytvoriť môj jedinečný transformačný program Cesta ženy, ktorý učí ženy jednému základnému princípu, vďaka ktorému konečne nájdu spokojnosť a mier samé so sebou. Vieš, akými slovami by sa tento princíp dal zhrnúť?

8 / 10

Náš život je plný zmien – veľké či malé, každú chvíľu sa okolnosti okolo nás menia a snažia sa zmeniť aj nás. Niekto prichádzajúcu zmenu vníma ako príležitosť, no väčšina z nás z nej má skôr paniku, strach, zovretý žalúdok. Ako prejsť náročným obdobím zmien a vyťažiť z nich čo najviac Ťa učím v jednom z mojich programov. Vieš, ako sa tento program volá?

9 / 10

Pri kúpe akéhokoľvek z mojich programov, kurzov či minikurzov, vždy pridávam do balíčka aj množstvo bonusov, ktoré Ti pomôžu rásť ešte rýchlejšie a jednoduchšie. Tieto bonusy sa zvyčajne nedajú kúpiť samostatne a sú veľmi cenné. Veľmi obľúbeným bonusom sú:

10 / 10

Ako sa volá formát môjho ŽIVÉHO online vysielania, v rámci ktorého z prítomných vyžrebujem jedného účastníka, ktorému sa v danom vysielaní venujem a vediem ho v jeho zvolenej téme?

Ak sa chceš zapojiť do žrebovania, prosím, nechaj nám svoje meno a email a klikni na tlačítko "Zobraziť výsledky" . Ak chceš vidieť len výsledky, len klikni na tlačidlo "Zobraziť výsledky".

Your score is

0%