Milá, prijmi moje pozvanie na výnimočné transformačné stretnutie a objav cestu k blahobytu prebudením zabudnutej esencie ženskosti.


Transformačná online MASTERCLASS


  Umenie

Prijímať

Skrytá cesta k blahobytu

Online a NAŽIVO

18. a 19. júna 2024

 

Kedy

18.-19. 06. 2024

O koľkej

Oba dni o 17.00 h, naživo (60 až 90 minút)

Ako

Vysielanie bude naživo v uzavretej FB skupine a zo záznamu 3 dni po skončení.

Počet miest je limitovaný, rezervuj si svoje miesto radšej ihneď.

 

Počet miest je limitovaný, rezervuj si svoje miesto radšej ihneď.

 

Lebo kto má, tomu bude dané, a rozhojní sa mu; ale kto nemá, od toho bude odňaté i to, čo má.

Matúš 13:12 

Evanjelium podľa Matúša

 

Naučili nás zaslúžiť si. 

Naučili nás odmakať si to. Naučili nás uskromniť sa. Naučili nás najskôr sa postarať o iných, potom o seba. Dávať. Dávať. Dávať.

Niečo z toho naučili aj teba, však?

Viem. Sme v tom všetky spolu. A tak si možno aj Ty bola dlho presvedčená, že esencia ženskosti je v dávaní. Dávať deťom, starať sa o partnera, o rodičov, dávať rodine, dávať sa v práci…

Niečo Ti poviem:

Mýlili sa.

Výsledkom sú toľké “udávané” ženy, ktoré netušia, že skutočná esencia ženskosti, v ktorej je pre nás možné sa obnovovať, skutočne tvoriť a žiť naplnený život je celkom iná. Je to esencia prijímania. Otvorenosti možnostiam. Schopnosti privolať.

Ženská energia je tá, ktorá priťahuje a prijíma.

Vajíčko nenaháňa spermiu. Priťahuje ju a potom ju príjme (alebo nie)

Osudová žena nenaháňa muža. Priťahuje ho a potom ho príjme (alebo nie)

Každá z nás má v sebe toto dávno zabudnuté umenie. Aj TY!

Umenie prijímať. Umenie priťahovať. Umenie, ktoré bolo po celé generácie ženám zámerne odoprierané. Ale časy sa zmenili, milá! 

Je čas naučiť sa umeniu prijímať!

Podstatou tohto umenia je prirodzený stav “som viac ako hodná”  - lásky, podpory, hojnosti, radosti v živote, prosperity, krásnych vzťahov.

Je to stav, kedy nie je potrebné veľa konať. Kedy je kľúčom BYŤ. Z bytia priťahovať. A potom prijať (alebo nie).

Je to stav, kedy to, po čom túžime je prirodzene priťahované do nášho života bez toho, aby sme sa za tým museli naháňať. Aby sme sa museli obetovať. Rozdať sa, aby sme niečo dostali späť.

Čo si odnesieš z tejto Masterclass:

 • Zistíš, čo je to “energetická nádoba” a ako s ňou pracovať, aby si pritiahla do života vytúžený blahobyt (nie tvrdou prácou, ale zmenou svojho vnútorného priestoru).
 • Naučíš sa, ako rozširovať svoju kapacitu prijímať tak, aby si prosperovala vo všetkých oblastiach života. VŠETKÝCH. Aj tých, ktoré Ťa práve teraz najviac pália.
 • Zistíš, ako sa „odstať“ tou, ktorou nie si, aby si sa mohla v absolútnej plnosti stať tou, ktorou si: nekonečne hodnou lásky, podpory, hojnosti, radosti a prosperity.
 • A ďalšie praktické techniky, ktoré znásobia tvoju kapacitu prijímať a priťahovať všetko, čo si do svojej reality vyberieš.

Toto umenie v sebe kultivujem už nejaký čas, ale posledný rok veľmi intenzívne.

A je to cesta plná veľkých objavov.

A teraz sa chcem o ne podeliť aj s Tebou, milá, na tejto masterclass.


Transformačná online MASTERCLASS


    Umenie 

Prijímať

Skrytá cesta k blahobytu

Kedy

18.-19. 06. 2024

O koľkej

Oba dni o 17.00 h, naživo (60 až 90 minút)

Ako

Vysielanie bude naživo v uzavretej FB skupine a zo záznamu 3 dni po skončení.

Program

Deň 1:

Praktické kroky, ako obnoviť svoju schopnosť prijímať.

Deň 2:

Vedená aktivácia na prehĺbenie a ukotvenie tvojho nového poznania.

7

   len za           eur        

 

Teším sa na prepojenie s Tebou!

 

Katarína Runa

Formulár

Prečo pracovať so mnou?

Milá, toto chcem, aby si vedela o mojej práci predtým, než začneme:

 • Mám dar jednoducho a zrozumiteľne vysvetliť skryté zákonitosti života tak, aby boli ľahko uplatniteľné v bežnom, každodennom živote - nie iba počas našich stretnutí.
 • Som praktik. Žiadna vata, žiadne ezo kecy. Idem po podstate a priamo k veci.
 • V oblasti osobného rozvoja pôsobím viac ako desať rokov. Mojimi platenými programami do tohto momentu prešlo viac ako desaťtisíc klientov, bezplatnými programami ešte niekoľkonásobne viac.
 • Sama som živým príkladom funkčnosti toho, čo učím. Neodovzdávam teóriu, nemútim vodu. Posúvam ďalej to, čo som overila praxou a svojou vlastnou skúsenosťou.
 • Hovoria za mňa výsledky - a to nielen v mojom osobnom a profesionálnom živote, ale najmä výsledky mojich klientiek a klientov, ktorých som mala tú česť sprevádzať na ich transformačnej ceste.
 • Neustále sa vzdelávam u najlepších z najlepších - u svetových koučov a učiteľov. Do rozvoja svojich vedomostí, osobného rozvoja a profesijného rastu som investovala šesťciferné sumy a nekonečné množstvo času. Vďaka tomu Ty už nemusíš.
 • Nie som pre každého. Spôsob mojej práce ide do hĺbky a triafa do čierneho. Nie, nebudem Ťa ľutovať ani živiť to, že svet je nespravodlivý a Ty si obeťou osudu. Naopak, naučím Ťa naplno prevziať zodpovednosť za svoj život a to, čo v ňom tvoríš. A na to nemá odvahu zďaleka každý.

Si pripravená osvojiť si umenie prijímať? Bude mi cťou Ťa sprevádzať! 

Toto poznanie som nedávno zdieľala vo veľmi úzkom kruhu žien, a aj takéto boli reakcie:

Referencie

Sofia

Úžasné, Katka, ďakujem. Jedna z najlepších, ktoré som s Tebou zažila.

Evička

Úžasné, krásne, ďakujem, ja som v tom cítila veľké Oslobodenie, roztiahnutie krídel 💝 ❤️🩷🧡💛

Alžbeta

To bolo úžasné, ja som sa v závere radostne roztancovala a lietala som

Alexandra

Si úžasná Kati a bolo to naozaj neskutočné a veľmi inšpirujúce 🩷🩷🩷. Ďakujem za teba ✨

Sofia

Katka má obrovský dar podať život meniace princípy v náhľade na život. Citlivo vás navedie k postupným zmenám neefektívnych vzorcov myslenia, nazerania na svet. Krok po kroku prináša skrze tieto nové okuliare, ktorými sa pozeráte na svet do vašich životom malé i veľké každodenné zázraky. Poznaj, pochop a transformuj a vyber si život, ktorý ti patrí. Ďakujem ti Katka za cestu, ktorú si prešla a to, že máš odvahu zdieľať s nami múdrosti, ktoré ťa naučila. Veľmi si to vážim a obdivujem.

Evička

Katkine kurzy môžem iba odporúčať. V každom jednom z nich je vždy niečo čo potrebujem počuť a hlavne aplikovať do života. Pomocou jej kurzov som sa dokázala posunúť vo svojom živote tam kam chcem a stále pokračujem ďalej. Som nesmierne rada že som na Katku narazila veci hovorí jasne a zrozumiteľne, milujem jej zvukové cesty a hlavne elán s ktorým odovzdáva informácie ďalej. Je pre mňa obrovským vzorom. ❤️🩷🧡💛

Alžbeta

Prešla som niekoľkými Katkinými kurzami a každý ma posunul. Vrelo odporúčam. Vie podať informácie vecne, trefne, jasne a hlavne aplikovateľne. Nie sú to žiadne "omáčky", ktoré ste už počuli tisíckrát. V každom kurze som mala mnoho AHA momentov, vďaka ktorým žijem lepší život. Veľká vďaka z celého

Alexandra

Ahoj Katka, opäť Ti chcem prejaviť uznanie za prácu, ktorou pomáhaš ľudom, ktorí o to prejavia záujem. Mne si ako osobnosť neskutočne sadla, si silná, sebavedomá, múdra žena a aj práve preto, dokážem prijať rady, techniky a informácie ktoré sú obsiahnuté v tvojich kurzoch. Naučila som sa vyťažiť niečo pozitívne aj zo situácii, ktoré sa na prvý pohľad javia ako negatívne. Dokážem ich pozitívne preformulovať a vidieť ako výzvu, ako šancu pre svoj ďalší rast. Už teraz sa teším na ďalšie stretnutie.

Andrea

Katku už poznám naozaj dlho. Veľmi jednoducho a zrozumiteľne dokáže vysvetliť veci, ktoré všetci bežne zažívame, no nie vždy ich vieme správne vyhodnocovať a využívať dary, ktoré z nich plynú. Katka ma naučila lepšie chápať môj ženský svet. Naučila ma rozumieť tomu, ako to majú muži a prečo je to tak. Jej vysvetlenia dávajú zmysel. Dnes mám sebaprijatie, sebaúctu a sebalásku aj vďaka Katke, na celkom inej úrovni. Ďakujem za tento posun a určite odporúčam aj iným ženám a mužom. Treba nám tvoriť nový svet, pridajte sa k tejto misii aj vy.

Lucia

Katka ma sprevádza životom už niekoľko rokov. Jej kurzy aj ju samotnú som si veľmi obľúbila. Láskavým spôsobom ukazuje iný pohľad na život, svet, partnerstvá. Veľa vecí sa mi podarilo upratať, veľa vecí pochopiť, zlepšiť vzťahy, upokojiť sa a ukotviť sa. Za mňa to boli najlepšie investície, pretože zmeny sú oveľa väčšie ako len u mňa.

Martinka

Milá Katarínka, musím sa priznať, že som v manželstve už skoro 24 rokov, ale pri sledovaní Tvojho online programu som sa v mnohých chvíľach cítila ako neskúsená mladomanželka. Toľko zbytočných nedorozumení, tichých domácností, hádok.... a stačilo tak málo. Pochopiť toho druhého. Naozaj si myslím, že toto by mali učiť v škole, lebo načo sú mi rovnice alebo báseň, ktorú som sa naučila naspamäť, keď pre každodenný život s partnerom potrebujem iné vedomosti. Ďakujem Ti, že to môžem ďalej ukázať mojim deťom, ktoré potom nemusia robiť tie isté chyby ako my. Ďakujem Ti, že teraz môžeme s manželom opäť nachádzať cestu k sebe. A ďakujem Ti, že som objavila slovko ďakujem, lebo som zistila, že je tak veľa vecí, za ktoré môžem a musím byť vďačná. Prajem Vám všetko dobré a teším sa na ďalšie objavy.

Katka

Ahoj Katka, je toho opravdu hodně 🙂 První Tvůj kurz jsem si koupila asi před čtyřmi lety a potom další tři kurzy a od té doby se snažím co nejvíc využívat Tvoje nabídky. Všeobecně bych to mohla shrnout, že mi přinesli víc spokojenosti, radosti v životě. Přinesla jsi mi nástroje, jak zvládat těžké situace a jak se lépe rozhodovat, jak si tvořit vztahy a asi nejdůležitější byla změna přístupu sama k sobě, naučila jsem se (a stále se učím) stanovit a zastat si hranice, a dopřát si to, co potřebuji, odpočinek, kvalitní jídlo, dělat to, co mě naplňuje a nedělat to, co mě nebaví. Těším se na další kurzy a setkání, děkuji a přeji pěkný den 🙂 ❤️

Merynka

Ja som sa zmenila o 360 stupňov a konečne som začala žiť svoj život, uvedomila a pracovala som na detských zraneniach, zlepšila vzťahy v rodine, so svojou dcérou, pochopila mužský svet, zmenila zmýšľanie, dovoľujem si hojnosť, sebalasku. Všetko sa to udialo behom troch rokov a som na seba hrdá, ale bez tvojej pomoci by som to nedokázala, takže obrovské ďakujem Katka, som tvoja veľká obdivovatelka a cítim neskutočnú vďaku za tvoju prácu🙏🙏A ďalej šírim tvoje posolstvo medzi ženami aby ta spoznalo co najviac žien❤

Andrea

Nedokážem sa ani slovami vyjadriť, čo všetko sa VĎAKA Katke v mojom živote zmenilo! Tie AHA momenty v mnohých oblastiach môjho života ma "prebudili" a naučila som sa, že som plne zodpovedná za svoj život. Uvedomenie si ako naša rodová línia, spoločenské presvedčenia a zranenia z detstva nás ovplyvňujú v dospelosti, vedieť to uchopiť a pracovať s tým vďaka Katke bol pre mňa oslobodzujúci pocit. Katka, to čo robíš sa ani nedá oceniť. Ďakujem

Hela

Katka je skvelá mentorka a lektorka, mne aj mnohým iným ženám v mojom okolí veľmi pomohla. Keď som ju prvý krát pred dvomi rokmi objavila bola som totálne stratená, vo vzťahoch, sama v sebe. Dnes sa to vôbec nedá s tým porovnať. Veľmi Katku odporúčam aj mojim kamoškám, a držím jej palce! Katka si super.

Erika

Ahoj Katka, vďaka tebe sme sa s mužom navzájom dokázali viac pochopiť, zlepšili sme komunikáciu medzi nami, všeobecne som získala iný pohľad na seba a tým na svet, veľa vecí som si vďaka Tebe utvrdila (že to tak smelo byť 😊 a prečo sa to udialo). A hlavne som získala viac všeobecne dôveru v život, že sa veci dejú pre mňa, nie mne a toto všetko poznanie ma veľmi pozitívne nakoplo a teším sa ,čo ma ďalej čaká na MOJEJ ceste ❤️🍀 Vďaka, Katka 🙏

Sofia

Katka má obrovský dar podať život meniace princípy v náhľade na život. Citlivo vás navedie k postupným zmenám neefektívnych vzorcov myslenia, nazerania na svet. Krok po kroku prináša skrze tieto nové okuliare, ktorými sa pozeráte na svet do vašich životom malé i veľké každodenné zázraky. Poznaj, pochop a transformuj a vyber si život, ktorý ti patrí. Ďakujem ti Katka za cestu, ktorú si prešla a to, že máš odvahu zdieľať s nami múdrosti, ktoré ťa naučila. Veľmi si to vážim a obdivujem.

Evička

Katkine kurzy môžem iba odporúčať. V každom jednom z nich je vždy niečo čo potrebujem počuť a hlavne aplikovať do života. Pomocou jej kurzov som sa dokázala posunúť vo svojom živote tam kam chcem a stále pokračujem ďalej. Som nesmierne rada že som na Katku narazila veci hovorí jasne a zrozumiteľne, milujem jej zvukové cesty a hlavne elán s ktorým odovzdáva informácie ďalej. Je pre mňa obrovským vzorom. ❤️🩷🧡💛

Alžbeta

Prešla som niekoľkými Katkinými kurzami a každý ma posunul. Vrelo odporúčam. Vie podať informácie vecne, trefne, jasne a hlavne aplikovateľne. Nie sú to žiadne "omáčky", ktoré ste už počuli tisíckrát. V každom kurze som mala mnoho AHA momentov, vďaka ktorým žijem lepší život. Veľká vďaka z celého

Alexandra

Ahoj Katka, opäť Ti chcem prejaviť uznanie za prácu, ktorou pomáhaš ľudom, ktorí o to prejavia záujem. Mne si ako osobnosť neskutočne sadla, si silná, sebavedomá, múdra žena a aj práve preto, dokážem prijať rady, techniky a informácie ktoré sú obsiahnuté v tvojich kurzoch. Naučila som sa vyťažiť niečo pozitívne aj zo situácii, ktoré sa na prvý pohľad javia ako negatívne. Dokážem ich pozitívne preformulovať a vidieť ako výzvu, ako šancu pre svoj ďalší rast. Už teraz sa teším na ďalšie stretnutie.

Andrea

Katku už poznám naozaj dlho. Veľmi jednoducho a zrozumiteľne dokáže vysvetliť veci, ktoré všetci bežne zažívame, no nie vždy ich vieme správne vyhodnocovať a využívať dary, ktoré z nich plynú. Katka ma naučila lepšie chápať môj ženský svet. Naučila ma rozumieť tomu, ako to majú muži a prečo je to tak. Jej vysvetlenia dávajú zmysel. Dnes mám sebaprijatie, sebaúctu a sebalásku aj vďaka Katke, na celkom inej úrovni. Ďakujem za tento posun a určite odporúčam aj iným ženám a mužom. Treba nám tvoriť nový svet, pridajte sa k tejto misii aj vy.

Lucia

Katka ma sprevádza životom už niekoľko rokov. Jej kurzy aj ju samotnú som si veľmi obľúbila. Láskavým spôsobom ukazuje iný pohľad na život, svet, partnerstvá. Veľa vecí sa mi podarilo upratať, veľa vecí pochopiť, zlepšiť vzťahy, upokojiť sa a ukotviť sa. Za mňa to boli najlepšie investície, pretože zmeny sú oveľa väčšie ako len u mňa.

Martinka

Milá Katarínka, musím sa priznať, že som v manželstve už skoro 24 rokov, ale pri sledovaní Tvojho online programu som sa v mnohých chvíľach cítila ako neskúsená mladomanželka. Toľko zbytočných nedorozumení, tichých domácností, hádok.... a stačilo tak málo. Pochopiť toho druhého. Naozaj si myslím, že toto by mali učiť v škole, lebo načo sú mi rovnice alebo báseň, ktorú som sa naučila naspamäť, keď pre každodenný život s partnerom potrebujem iné vedomosti. Ďakujem Ti, že to môžem ďalej ukázať mojim deťom, ktoré potom nemusia robiť tie isté chyby ako my. Ďakujem Ti, že teraz môžeme s manželom opäť nachádzať cestu k sebe. A ďakujem Ti, že som objavila slovko ďakujem, lebo som zistila, že je tak veľa vecí, za ktoré môžem a musím byť vďačná. Prajem Vám všetko dobré a teším sa na ďalšie objavy.

Katka

Ahoj Katka, je toho opravdu hodně 🙂 První Tvůj kurz jsem si koupila asi před čtyřmi lety a potom další tři kurzy a od té doby se snažím co nejvíc využívat Tvoje nabídky. Všeobecně bych to mohla shrnout, že mi přinesli víc spokojenosti, radosti v životě. Přinesla jsi mi nástroje, jak zvládat těžké situace a jak se lépe rozhodovat, jak si tvořit vztahy a asi nejdůležitější byla změna přístupu sama k sobě, naučila jsem se (a stále se učím) stanovit a zastat si hranice, a dopřát si to, co potřebuji, odpočinek, kvalitní jídlo, dělat to, co mě naplňuje a nedělat to, co mě nebaví. Těším se na další kurzy a setkání, děkuji a přeji pěkný den 🙂 ❤️

Merynka

Ja som sa zmenila o 360 stupňov a konečne som začala žiť svoj život, uvedomila a pracovala som na detských zraneniach, zlepšila vzťahy v rodine, so svojou dcérou, pochopila mužský svet, zmenila zmýšľanie, dovoľujem si hojnosť, sebalasku. Všetko sa to udialo behom troch rokov a som na seba hrdá, ale bez tvojej pomoci by som to nedokázala, takže obrovské ďakujem Katka, som tvoja veľká obdivovatelka a cítim neskutočnú vďaku za tvoju prácu🙏🙏A ďalej šírim tvoje posolstvo medzi ženami aby ta spoznalo co najviac žien❤

Andrea

Nedokážem sa ani slovami vyjadriť, čo všetko sa VĎAKA Katke v mojom živote zmenilo! Tie AHA momenty v mnohých oblastiach môjho života ma "prebudili" a naučila som sa, že som plne zodpovedná za svoj život. Uvedomenie si ako naša rodová línia, spoločenské presvedčenia a zranenia z detstva nás ovplyvňujú v dospelosti, vedieť to uchopiť a pracovať s tým vďaka Katke bol pre mňa oslobodzujúci pocit. Katka, to čo robíš sa ani nedá oceniť. Ďakujem

Hela

Katka je skvelá mentorka a lektorka, mne aj mnohým iným ženám v mojom okolí veľmi pomohla. Keď som ju prvý krát pred dvomi rokmi objavila bola som totálne stratená, vo vzťahoch, sama v sebe. Dnes sa to vôbec nedá s tým porovnať. Veľmi Katku odporúčam aj mojim kamoškám, a držím jej palce! Katka si super.

Erika

Ahoj Katka, vďaka tebe sme sa s mužom navzájom dokázali viac pochopiť, zlepšili sme komunikáciu medzi nami, všeobecne som získala iný pohľad na seba a tým na svet, veľa vecí som si vďaka Tebe utvrdila (že to tak smelo byť 😊 a prečo sa to udialo). A hlavne som získala viac všeobecne dôveru v život, že sa veci dejú pre mňa, nie mne a toto všetko poznanie ma veľmi pozitívne nakoplo a teším sa ,čo ma ďalej čaká na MOJEJ ceste ❤️🍀 Vďaka, Katka 🙏

Ideš do toho?

Dosť bolo rozdávania sa. Je načase otvoriť sa prijímaniu a začať žiť skutočne naplnený život.

Pridáš sa, milá?

Stačí vyplniť prihlášku a uhradiť symbolickú sumu.