Webináre zDARma

Najväčší zabijak vzťahov

Muži a ženy: Ako si rozumieť?

WEBINÁR, vďaka ktorému skutočne pochopíš tie najzákladnejšie princípy, na ktorých stojí a padá spokojný, naplnený vzťah medzi mužom a ženou.

Dozvedieť sa viac
Ako na zmeny

Ako na ZMENY?

Zmena. Jediná konštanta v tomto vesmíre. Môžeme si byť istí, že skôr či neskôr sa nejaká bude týkať aj nás. Pre niekoho hrozba, pre iného väčšia či menšia nepríjemnosť. Každopádne... výzva.

Dozvedieť sa viac
Prečo práve on

PREČO práve ON??

PREČO ON???

Koľko krát si sa už sama seba opýtala túto otázku? Prečo práve on??? Prečo som sa zamilovala práve do tohto muža, prečo sa mi typ mužov v živote opakuje, prečo s ním vlastne ostávam?

Dozvedieť sa viac
Ako nebyť zlá na deti

Ako NEbyť zlá na DETI?

Ak si mama, určite si si túto otázku už položila. A určite si aj kadečo poskúšala, a stále hľadáš odpovede... inak by si nebola na tejto stránke, však? Niečo Ti poviem. Ak na svoje deti kričíš, odpojíš sa od nich, dokonca občas dostanú po zadku... vedz, že to nie je tým, že by si bola zlá mama. Je to podmienené čímsi iným a v podstate za to nemôžeš, pretože...

Dozvedieť sa viac
Tri kľúče k ženskému sebavedomiu

Tri KĽÚČE k ženskému SEBAvedomiu

Tá najkrajšia a najšťastniejšia časť života ženy - mamy. Keď sa narodí dieťa, celý svet je odrazu naplnený a nádherný. To tvoje malé slniečko ti prináša iba radosť a spokojnosť. Si plná lásky, eufórie, nadšenia a šťastia. Toto je to najkrajšie, čo sa ti mohlo stať…

Dozvedieť sa viac
Ako si materstvom nezabiť partnerský vzťah

Ako MATERSTVOM nezabiť partnerstký vzťah?

Vedela si, že štatisticky najviac manželstiev sa rozpadá práve vo veku, kedy sú deti malé? Je to prekvapivé, ale je to tak. Prečo asi? Dôvodov je hneď niekoľko - a všetky Ti podrobne vysvetlím v tomto webinári.

Dozvedieť sa viac
Ako žiť naplnené vzťahy

Ako žiť NAPLNENÉ vzťahy?

Chceš poznať odpoveď? Pozri si záznam z webináru Kataríny Runy zDARma a dostaneš odpovede, ktoré raz navždy zmenia smerovanie tvojich vzťahov!

Dozvedieť sa viac
Ako von z nedostatku

Ako von z neDOSTATKU?

Taká ošemetná téma. V spoločnosti sa medzi ľuďmi o nich príliš otvorene nehovorí, no napriek tomu po nociach práve kvôli nim mnohí nespia.

Možno si sa ako dieťa dozvedela, že peniaze sú koreňom všetkého zla na svete. A tak ich vlastne ani veľa nemáš.

Veď nechceš byť zlý človek.

Dozvedieť sa viac

Ochrana osobných údajov